PDA

Versiunea completa : Orl

olisas
20.06.2009, 11:10:35
Va rog sa imi spuneti si mie un medic ORL bun in Iasi.
Din cate observ, trebuie sa ajung neaparat pe la un doftor..

AnaM
20.06.2009, 14:32:27
Va rog sa imi spuneti si mie un medic ORL bun in Iasi.
Din cate observ, trebuie sa ajung neaparat pe la un doftor..

Dr. Costinescu, seful clinicii ORL de la Sf. Spiridon pentru chestii f serioase si complicate.
Dr. Octavian Palade, din aceeasi clinica, foarte bun, iarasi (mai tanar).

gabriela_rgh
23.06.2009, 21:30:21
Fetelor ati mai auzit de cazuri in care dupa o interventie chirurgicala pacientul sa nu mai auda?
Sora mea a suferit o interventie la gingii si acum are probleme cu o ureche...medicii spun ca s-ar putea sa cedeze in timp , ca este o complicatie de la antibiotic.......:-< :-< :-< :-<
A facut analizele si la ochi si la urechi inainte de operatie si au iesit ok......

AnaM
23.06.2009, 23:07:56
Fetelor ati mai auzit de cazuri in care dupa o interventie chirurgicala pacientul sa nu mai auda?
Sora mea a suferit o interventie la gingii si acum are probleme cu o ureche...medicii spun ca s-ar putea sa cedeze in timp , ca este o complicatie de la antibiotic.......:-< :-< :-< :-<
A facut analizele si la ochi si la urechi inainte de operatie si au iesit ok......

Daca cumva are vreo infectie la gat (i s-au umflat ganglionii sau amigdalele) atunci da, auzul poate fi afectat... Dar dupa tratament, isi revine.
De la antibiotic chiar n-am auzit... Asa o fi, daca au zis ei...

Sanatate maxima surorii!

gabriela_rgh
23.06.2009, 23:19:42
Daca cumva are vreo infectie la gat (i s-au umflat ganglionii sau amigdalele) atunci da, auzul poate fi afectat... Dar dupa tratament, isi revine.
De la antibiotic chiar n-am auzit... Asa o fi, daca au zis ei...

Sanatate maxima surorii!

Multumesc mult Ana!
Dupa interventia la gingii nu a mai auzit.......
Maine merge din nou la ORL, apoi mai cerem o parere........Speram sa isi revina!:* :* :* :*

olisas
07.07.2009, 18:56:05
Dr. Costinescu, seful clinicii ORL de la Sf. Spiridon pentru chestii f serioase si complicate.
Dr. Octavian Palade, din aceeasi clinica, foarte bun, iarasi (mai tanar).

multumesc mult, mult, mult!!!!^:)^

AnaM
07.07.2009, 22:52:18
multumesc mult, mult, mult!!!!^:)^

Cu placere, sper ca esti bine! :*

leira
30.06.2010, 11:02:28
Dar de d-na dr. Radulescu (spital Recuperare si are cabinet in Nicolina) a auzit cineva? ^:)^

petel
31.03.2012, 16:13:08
Poti incerca si la mercenter , au numai un orl-ist , de fapt e o doctorita.
Mie mi-a placut de dansa , tratamentul a fost ok si mai ales a fost printre putinii medici la care am fost , care a insistat sa ii spun tot ce ma deranjeaza ,simptome , etc . Mi-a explicat si foarte bine tot ce trebuie sa stiu despre afectiune si tratament.
P.S: eu am mers pentru o rinita alergica .

simone854
05.03.2013, 19:54:59
il recomand pe Dr Palade>