PDA

Versiunea completa : Cursuri de dans Slatina

madalinapol
15.07.2009, 15:49:59
am vazut la tot mai multe nunti cum mirele si mireasa danseaza primul lor dans ca sot si sotie!As vrea sa stiu parerile voastre in legatura cu acest aspect si dak trebuie sa fie un anumit gen de muzica(de ex:vals).De asemenea,am vazut prin afara cum tanarul cuplu ia ceva lectii de dans pt marele "eveniment",dar la noi....nu prea cred k e cazul....Astept parerile voastre!

cristinika25
15.07.2009, 21:05:07
am vazut la tot mai multe nunti cum mirele si mireasa danseaza primul lor dans ca sot si sotie!As vrea sa stiu parerile voastre in legatura cu acest aspect si dak trebuie sa fie un anumit gen de muzica(de ex:vals).De asemenea,am vazut prin afara cum tanarul cuplu ia ceva lectii de dans pt marele "eveniment",dar la noi....nu prea cred k e cazul....Astept parerile voastre!

buna,cauta in site si vezi ca exista deja dezbatut acest subiect.
tot de acolo te poti inspira si cu privire la melodia de deschidere,precum si unde poti lua lectii de dans asta in cazul in care esti pro

madalinapol
16.07.2009, 22:06:49
k...MS MULT!dar am putea dezbate subiectul si pe plan local,sau nu?

cristinika25
20.07.2009, 10:23:48
k...MS MULT!dar am putea dezbate subiectul si pe plan local,sau nu?

desigur poate si celelalte viitoare miresici sunt interesate de subiect
noi de exemplu am stabilit ca vrem ca dans de deschidere un vals si in prealabil vrem sa mergem la cursuri de dans
acum sa vdm daca ne si tinem de treaba

neverland
09.08.2009, 01:57:19
desigur poate si celelalte viitoare miresici sunt interesate de subiect
noi de exemplu am stabilit ca vrem ca dans de deschidere un vals si in prealabil vrem sa mergem la cursuri de dans
acum sa vdm daca ne si tinem de treaba
Se pot face cursuri de dans pe undeva prin Slatina? As fi si eu interesata, nu neaparat pentru nunta...

cristinika25
09.08.2009, 17:46:48
Se pot face cursuri de dans pe undeva prin Slatina? As fi si eu interesata, nu neaparat pentru nunta...

nu stiu,eu sunt din Bucuresti si aici am gasit cateva scoli de dans,cum am mai zis ramane sa ne hotaram si sa gasim si timpul necesar pt a merge la cursuri

neverland
09.08.2009, 19:08:22
Uf....Stie cineva, printr-un miracol, daca exista vreun club de dans ratacit prin slatina sau daca se pot inchiria dansatori profesionisti pt nunta de undeva? Are cineva idee daca la palatul copiilor exista asa ceva? As fi recunoscatoare...:*

anabella
11.08.2009, 14:21:04
Uf....Stie cineva, printr-un miracol, daca exista vreun club de dans ratacit prin slatina sau daca se pot inchiria dansatori profesionisti pt nunta de undeva? Are cineva idee daca la palatul copiilor exista asa ceva? As fi recunoscatoare...:*

in centrul vechi, la doina oltului parca, e o sala de dans unde se fac si cursuri
intreaba acolo
chiar vis-a-vis de bisericuta de pe centrul vechi

madalinapol
13.08.2009, 13:30:12
ms d raspuns pt k si pe mine m-ar interesa!!!

anabella
13.08.2009, 17:02:12
n-ai pt ce, nu mai stiu exact care e numele, plaiurile oltului sau doina oltului, dar cred ca stiti despre ce vorbesc

neverland
14.08.2009, 18:30:25
n-ai pt ce, nu mai stiu exact care e numele, plaiurile oltului sau doina oltului, dar cred ca stiti despre ce vorbesc
Acesta cred ca este ansamblul acela profesionist de dansuri populare. I-am vazut la un moment dat la un spectacol. M-au impresionat mai mult niste dansuri macedonene pe care le-au prezentat. Interesant, insa pentru o nunta nu stiu cat de potriviti ar fi. Eu visez la 2-3 cupluri care sa danseze ca la concursurile acelea de dans sportiv. Stiu ca nu e imposibil de gasit, deoarece prietena mea a avut la nunta asa ceva, dar toate astea se intamplau in Bucuresti...So...dancers from Slatina, let me find you!!!

anabella
18.08.2009, 13:32:13
Acesta cred ca este ansamblul acela profesionist de dansuri populare. I-am vazut la un moment dat la un spectacol. M-au impresionat mai mult niste dansuri macedonene pe care le-au prezentat. Interesant, insa pentru o nunta nu stiu cat de potriviti ar fi. Eu visez la 2-3 cupluri care sa danseze ca la concursurile acelea de dans sportiv. Stiu ca nu e imposibil de gasit, deoarece prietena mea a avut la nunta asa ceva, dar toate astea se intamplau in Bucuresti...So...dancers from Slatina, let me find you!!!

eu vorbeam de locatia unde se pot lua lectii de dans pt nunta, nu de ansamblu. are numele asta scris deasupra usii, insa nu-l mai tin eu minte exact
dansatori moderni in slatina gasesti pe la casa de cultura a tineretului daca te interesezi la fata locului, ca pe acolo isi tin ei spectacolele (in caz ca se mai fac, ca pe vremea cand aveam eu 18-20 ani se faceau)

cristinika25
15.09.2009, 10:25:48
stie cineva prin slatina sau pitesti sau in fine...prin zona o pereche de dansatori pe care sa-i putem chema la nunta pentru cateva dansuri?

alladyna
13.11.2009, 10:18:18
stie cineva prin slatina sau pitesti sau in fine...prin zona o pereche de dansatori pe care sa-i putem chema la nunta pentru cateva dansuri?
La Scoala Populara de Arta, care in curand se va muta in Progresu, in sediul fostului Camin de Copii (langa strand), este o profesoara de dans modern, o cheama Madalina, si ea te poate ajuta cu asta, garantat.

grecone
17.11.2009, 09:39:24
Referitor la cursuri de dans sau valsul miresei pentru viitoarele miresici din Slatina, va puteti duce la plaiurile oltului si intrebati de d-na Diana.
Este o tipa super ok. A fost profesoara mea de dansuri populare. Si eu tot la ea o sa fac.
Bafta!

madalinapol
17.11.2009, 17:12:10
Referitor la cursuri de dans sau valsul miresei pentru viitoarele miresici din Slatina, va puteti duce la plaiurile oltului si intrebati de d-na Diana.
Este o tipa super ok. A fost profesoara mea de dansuri populare. Si eu tot la ea o sa fac.
Bafta!
si cam cat cere? K sa stiu daca o caut sau nu...:D

grecone
18.11.2009, 14:56:11
Nu stiu exact pretul! Dar daca vreti ma pot interesa.

madalinapol
18.11.2009, 17:35:00
Nu stiu exact pretul! Dar daca vreti ma pot interesa.
EU VREAU...o:-)

neverland
19.11.2009, 21:02:01
Dar o pereche sau doua de dansatori pt petrecerea de la restaurant cat costa oare? Aveti idee? Am vazut ca sunt cateva miresici care stiu cate ceva de existenta lor in Slatina...So, help pls...:*

boboalexutza
18.02.2010, 22:18:44
Dar o pereche sau doua de dansatori pt petrecerea de la restaurant cat costa oare? Aveti idee? Am vazut ca sunt cateva miresici care stiu cate ceva de existenta lor in Slatina...So, help pls...:*
1 mil de pers- tariful de anul trecut(erau 4 cupluri)

MARYDANA
03.03.2010, 12:12:03

Stiu eu pe cineva. Daca vrei iti dau nr. de tel. si da palatul copiilor are asa ceva.

comincu_floricica
12.02.2011, 10:23:37
da,eu am nr unei profesoare de dans cu care o sa si fac cursurile...costa 30 ron sedinta si iti garanteaza k in max 4 sedinte o sa inveti...stiu pe cineva care a facut cu ea

madalinapol
12.02.2011, 14:54:06
si eu am un nr de tel al unei doamne cu care o sa luam si noi lectii de dans

ella_laura
12.02.2011, 15:51:37
vreau si eu nr.de tel al doamnelor care predau lectii de dans.la 30 de lei sedinta e super pretul pana acum nu am intrebat decat intr-un singur loc in craiova si mi-au zis ca e 60 de lei sedinta:((

ella_laura
12.02.2011, 15:53:02
1 mil de pers- tariful de anul trecut(erau 4 cupluri)
da-mi si mie detalii despre dansatori la nunta in slatina,un nr.de tel,orice detaliu ai tu.multumesc!

rodiana
06.05.2011, 22:47:00
da,eu am nr unei profesoare de dans cu care o sa si fac cursurile...costa 30 ron sedinta si iti garanteaza k in max 4 sedinte o sa inveti...stiu pe cineva care a facut cu ea

Vreau si eu nr doamnei sunt noua pe aici si as vrea sa dansez in deschiderea nuntii un vals. Va multumesc mult

rodiana
07.05.2011, 23:08:30
Stie cineva unde poat lua lectii de vals in slatina? si cam cat cost aproximativ . va multumesc mult

madalinapol
08.06.2011, 19:10:57
pt cele / cei care doresc lectii de dans o recomand din tot sufletul pe Dana de la Doina Oltului.... noi intr-o saptamana am invatat coregrafia pt valsul de ddeschidere si nu stiam boaba de vals:D

raluca_popa
22.06.2011, 14:20:30
pt cele / cei care doresc lectii de dans o recomand din tot sufletul pe Dana de la Doina Oltului.... noi intr-o saptamana am invatat coregrafia pt valsul de ddeschidere si nu stiam boaba de vals:D

buna draga,

vreau si eu numarul doamnei te rog.

multumesc :)

madalinapol
22.06.2011, 16:18:06
buna draga,

vreau si eu numarul doamnei te rog.

multumesc :)
o sa-ti trimit un pm cu nr ei de telefon

anabella
05.01.2012, 11:15:48
am văzut că acum se iau lecții de dans chiar deasupra la yoyo, am trecut într-o seară pe acolo cu mașina și cuplurile dansau vals de mama focului :)
pt cine nu știe unde e yoyo, e chiar la sensul giratoriu de la Hanul Cireașov, în diagonală cu hanul

paula.andreea
01.08.2013, 17:58:55
oare mai este cineva pe aici care sa imi poata da un nr de telefon pentru persoana care ofera lectii in Slatina? m-ar interesa pentru vals dar si pentru dansuri populare (nu stiu deloc, deloc sa dansez populara si cred ca daca nu luam lectii nici nu o sa ne mobilizam sa invatam de pe la prieteni sau singuri)