PDA

Versiunea completa : Totul despre muzica in Bihor

Pagini : 1 2 [3]

ArianaLuvlee
01.10.2010, 14:29:41
Buna fetelor...va intreb si eu care ce stiti sau daca ati auzit ceva impresii de Costi Bulzan? Stiu ca este DJ, a lucrat mult timp la radio si are o firma showimpress...din cate am inteles are mai multi angajati....Eu am discutat cu el insa pana mi-am gasit eu sala el s-a ocupat pentru data nuntii mele...merge la alta nunta...si probabil ca o sa iau un baiat de la el de la firma...Urmeaza sa ma intalnesc cu ei si ma bate gandul sa semnez contractul. Daca are cineva ceva pareri? sfaturi? multumesc^:)^

Chiar nu stiu nimik despre costi bulzan,nici nu am auzit,nici nu am vazut sa se fi vb pe forum despre el...sorry...despre mihai dacin daca vrei iti pot da informatii,si el a lucrat multi ani la radio si mai are si acum ceva emisiune daca nu ma insel.pupici si spor la pregatiri!

deliapanda
02.10.2010, 09:35:32
Buna fetelor...va intreb si eu care ce stiti sau daca ati auzit ceva impresii de Costi Bulzan? Stiu ca este DJ, a lucrat mult timp la radio si are o firma showimpress...din cate am inteles are mai multi angajati....Eu am discutat cu el insa pana mi-am gasit eu sala el s-a ocupat pentru data nuntii mele...merge la alta nunta...si probabil ca o sa iau un baiat de la el de la firma...Urmeaza sa ma intalnesc cu ei si ma bate gandul sa semnez contractul. Daca are cineva ceva pareri? sfaturi? multumesc^:)^

Noi am semnat deja contractul cu Costi, din fericire era disponibil chiar el pt data nuntii noastre. Desi ne-am intalnit cu el doar de 2 ori, noua ne-a facut o impresie foarte buna si cred ca experienta lui in domeniu isi va spune cuvantul. Cred ca si dj-ii lui sunt ok, daca el ii indruma. Noi am vrut neaparat si lumini iar dupa ce am vazut niste imagini am ales sa facem tot cu el, si suntem siguri ca va fi minunat.

deliapanda
02.10.2010, 09:51:09
Ciao fetelor,
Azi am stabilit sala de nunta.
De muzica ce puteti sa-mi spuneti?
Vreau DJ.
Ce ziceti de costi bulzan?
Tarife, pareri?

Buna Antonia!
Noi am facut contractul cu Costi si ne-a facut o impresie foarte buna! Nu am fost la nici o nunta unde a fost el dj, dar ne-a placut cum gandeste si ne-a inspirat incredere. Avand in vedere ca am semnat contractul cu el ti-l recomand.

madalinush
02.10.2010, 22:21:13
buna fetelor! stiti ceva despre formatia ce canta la restaurantul termal din felix? stiti cum se numeste? eu voi avea nunta in brasov, dar am fost vara asta la felix si i-am auzit cantand! mi-au placut din prima clipa:D. aveti cumva un numar de telefon, vreo adresa de mail? as vrea sa iau legatura cu ei sa aflu daca sunt dispusi sa vina si in bv:X.
astept raspunsurile voastre! ms:*!!

AnkBica
02.10.2010, 23:27:27
Imi cer scuze pentru raspunsul cu intarziere dar am fost tot pe drumuri, am semnat contractul si am dat avansul:D

Eu una nu am auzit de el... Dar alt Dj nu vrei?

Adevarul e ca nu prea am avut timp sa discut cu multi, el a fost primul cu care am discutat si mi-a placut foarte mult...

Am participat la o nunta unde a fost chiar el dj. Mi-a placut mult. Nu stiu insa ce sa zic de oamenii cu care lucreaza. Aici e riscant dupa parerea mea. Poate ar fi bine sa gasesti un dj care sa vina el insusi la nunta, nu sa trimita pe careva despre care tu nu cunosti mare lucru. Parerea mea e ca trebuie sa te intelegi in primul si in primul rand cu persoana in sine, apoi sa il alegi pentru calitatile lui.

Noi am semnat deja contractul cu Costi, din fericire era disponibil chiar el pt data nuntii noastre. Desi ne-am intalnit cu el doar de 2 ori, noua ne-a facut o impresie foarte buna si cred ca experienta lui in domeniu isi va spune cuvantul. Cred ca si dj-ii lui sunt ok, daca el ii indruma. Noi am vrut neaparat si lumini iar dupa ce am vazut niste imagini am ales sa facem tot cu el, si suntem siguri ca va fi minunat.

Multumesc amandurora pentru raspunsuri. DA, adevarul e ca si noua ne-a facut de la inceput o impresie foarte buna si noi il vroiam pe el ca si DJ dar fiindca am gasit asa tarziu sala el deja e ocupat pentru anul viitor in 09 Iulie cand voi avea eu nunta...mi-a popus unul din oamenii lui care lucreaza pentru el de 7 ani si de care el e sigur ca e bun altfel nu mi l-ar trimite..

ArianaLuvlee si l_nicoleta va multumesc frumos pentru raspunsuri. Nu am vazut prea multe semne din partea miresicilor din ORadea in ultima vreme si vroiam sa le mai "trezesc" putin:)

l_nicoleta
03.10.2010, 10:14:32
buna fetelor! stiti ceva despre formatia ce canta la restaurantul termal din felix? stiti cum se numeste? eu voi avea nunta in brasov, dar am fost vara asta la felix si i-am auzit cantand! mi-au placut din prima clipa:D. aveti cumva un numar de telefon, vreo adresa de mail? as vrea sa iau legatura cu ei sa aflu daca sunt dispusi sa vina si in bv:X.
astept raspunsurile voastre! ms:*!!
Buna
Nu stiu exact cum se numeste , doar atat ca pe solist il cheama Andrica parca (poate si formatia se numeste la fel) nu sunt sigura , doar din amintite dar daca te uiti pe forum cu mai multe pagini in urma o sa gasesti un post ,cu toate formatiile.

Bafta

madalinush
03.10.2010, 15:42:32
Buna
Nu stiu exact cum se numeste , doar atat ca pe solist il cheama Andrica parca (poate si formatia se numeste la fel) nu sunt sigura , doar din amintite dar daca te uiti pe forum cu mai multe pagini in urma o sa gasesti un post ,cu toate formatiile.

Bafta

ms mult pt raspuns:*. am dat un search pe google si le-am gasit site-ul=D>:X. este vorba despre andrica si gasca nebuna:).

rebek_mng
03.10.2010, 21:11:19
ms mult pt raspuns:*. am dat un search pe google si le-am gasit site-ul=D>:X. este vorba despre andrica si gasca nebuna:).

buna.sunt din oradea.am fost la o nunta unde a cantat andrica..atmosfera a fost destul de ok.mi a placut.daca tot vrei pe cineva bun din oradea iti recomand sa vb cu picky..este foarte cautat dar e foarte bun in ceea ce face..alegerea e a ta..spor la pregatiri

madalinush
07.10.2010, 19:35:41
sunt de acord cu rebek picky e muuuuult mai bun:P,dar daca vrei sa faci nunta anul viitor s-ar putea sa fie prea tarziu atat pt picky cat si pt andrica...cauta-le datele de contact pe google si suna-i cat mai devreme posibil indiferent la care te hotarasti sa nu fie prea tarziu,tin pumnii sa aiba liber..pupici

Wow! Am vizionat cateva filmulete de-al lui Picky! Nu pot spune decat ca e fenomenal! Numai cuvinte de lauda! Insa, parca imi este si teama sa-l sun sa-mi spuna ca vrea vreo 3000 de euro, ca mi se rupe inima=((. Nici nu stiu ce sa mai fac...o sa sun zilele astea si o sa va povestesc. Sunteti niste dragute:*!

Dee_Me
07.10.2010, 21:41:49
Wow! Am vizionat cateva filmulete de-al lui Picky! Nu pot spune decat ca e fenomenal! Numai cuvinte de lauda! Insa, parca imi este si teama sa-l sun sa-mi spuna ca vrea vreo 3000 de euro, ca mi se rupe inima=((. Nici nu stiu ce sa mai fac...o sa sun zilele astea si o sa va povestesc. Sunteti niste dragute:*!

Deja e ocupat Piky pt data nuntii tale. L-a luat deja o prietena de-a mea. Parerea mea e sa cauti cat de repede, ca nu prea cred ca mai ai in ce alege :(. Bafta!

madalinush
08.10.2010, 23:04:19
Asa e...Picky nu mai are liber decat in 12 noiembrie 2011...ata ete. Asa cum ati spus si voi, era de asteptat! E unul din cei mai ce! :)>-

RALUK15
09.10.2010, 09:16:17
Intradevar Picky e fff ocupat...noi ne-am ales data nuntii dupa el si nu ne pare rau...=D> pt el si formatie

deliapanda
12.10.2010, 10:35:54
Chiar nu stiu nimik despre costi bulzan,nici nu am auzit,nici nu am vazut sa se fi vb pe forum despre el...sorry...despre mihai dacin daca vrei iti pot da informatii,si el a lucrat multi ani la radio si mai are si acum ceva emisiune daca nu ma insel.pupici si spor la pregatiri!

Dj Lulu (Lucian Cremeneanu), Costi Bulzan, Mihai Dacin... sunt cam cei mai vechi dj din zona si cei mai buni, din cate stiu eu. Toti au fost colegi la Radio Sonvest. Mihai Dacin e mai cunoscut pt ca a fost mai prezent pe la tv, dar asta nu inseamna ca doar el e bun.

luluka
12.10.2010, 16:11:55
Noi am fost super multumiti de dj-ul nostru, atat pentru prestatia la nunta cat si ca si colaborarea pe care a avut-o cu noi inainte si in timpul nuntii, ne-a ajutat foarte mult cu sfaturi. Sunt lucruri pe care cei care vad mai multe nunti, le observa, insa nu toti ti le spun. Oricum, s-a dansat toata seara, chiar si cand s-a pus muzica de masa, erau cativa care nu se puteau abtine si erau pe ring. S-a dansat mult, nici n-as fi crezut, eu am avut febra musculara la picioare vreo 2 zile ;))

lollita_grl
12.10.2010, 17:17:42
Buna fetelor!!!!
Multe decizii avem de luat....Nu e usor sa fii mireasa. Cele mai importante lucruri le-am rezolvat: restaurantul, foto-video si in sfarsit muzica! Eu sunt incantata de ei si m-am gandit sa ma laud cu ei.....sunt Dani si Anca, puteti sa ii ascultati pe youtube daca v-am facut curioase. Toti membrii formatiei sunt absolventi de conservator, deci au ceva habar de muzica. :))
Cea mai mare problema a mea ramane acum rochia....nici una nu ma multumeste, imi provoaca chiar si cosmaruri....Dar mai am timp...zic eu. Fie ca sa avem toate nunta pe care o visam.
V-am pupat si un Paste Fericit!
Poti sa-mi dai si mie niste date contact pentru formatie? Eventual sa-mi spui cat ti-au cerut? Canta doar populara? Multumesc

AnkBica
12.10.2010, 23:12:45
Nu am spus cu nici un cuvant k el ar fi cel mai bun...Dj lulu pleaca sau a plecat in strainatate din cate am citit in posturile anterioare,iar de costi bulzan cum am spus si mai devreme nu am auzit,asta nu pt k nu ar fi bun ci doar pt k nu am citit nici pe forum despre el,nici nu am auzit din alta parte.Nu inteleg atitudinea...:-?

Nu e nici o problema, tocmai de aia am intrebat si eu pentru ca de cand tot citesc pe aici pe forum nu am auzit nimic de el, binenteles asta nu inseamna ca nu e bun:) Dimpotriva eu sunt sigura ca e bun si l-as fi ales pe el dar pana m-am hotarat eu cu sala el deja e ocupat pe nunta mea:((( Asta e...trebuie sa ma descurc acum sa gasesc pe altcineva. De Lulu chiar Costi mi-a spus (ei toti trei intr-adevar au fost colegi la Radio) ca pleaca din tara si la anul nu va mai fi pe-aici ca sa ne incante la nunti...iar de Mihai Dacin el e mai cunoscut pentru ca a tot aparut pe la TV....Pupici si Succes tuturor!

iulya_elle
14.10.2010, 01:47:00
Ce vedeta v-ar place sa va cante la nunta ori din judet ori din tara?Sau cele care ati fost la nunti la care au fost vedete spuneti-ne care vi-a placut mai mult,care a facut atmosfera?....

ghiocel80
02.11.2010, 20:55:55
Buna fetelor,

V-as ruga sa-mi trimiteti datele de contact ale lui Imi Volner si Andrei Varga.

Mersi :*

Michelle86
22.11.2010, 13:40:10
Singurii DJ cu care am discutat si de care am auzit doar de bine sunt Costi Bulzan si Peti Lazar. Cel din urma ne-a fost recomandat de multa lume si dupa ce am avut o intalnire cu el ne-a convins cu profesionalismul lui.

Imi poti trimite PM cu numarul lui Peti LAzar?

Multumesc frumos!

Michelle86
26.11.2010, 19:10:47
Ti-am trimis PM, cu scuze pentru intarziere.

Multumesc frumos. Nu e nicio problema intarzierea. Intre timp am facut si eu rost de numarul lui si ne-am intalnit. Intr-adevar e un adevarat profesionist si il vom alege pe el.

AnkBica
30.11.2010, 10:10:23
Multumesc frumos. Nu e nicio problema intarzierea. Intre timp am facut si eu rost de numarul lui si ne-am intalnit. Intr-adevar e un adevarat profesionist si il vom alege pe el.

Ma bucur. Felicitari pentru alegere. Sunt sigura ca nu o sa regretam decizia:)

emanuela_corbut
10.12.2010, 08:32:42
Buna, cine ma poate ajuta cu cateva numere de telefon si cateva informatii despre Mihai Dacin, Costi Bulzan, dj de la autoimpuls....:-p.

ralucabuda
14.12.2010, 20:17:40
Singurii DJ cu care am discutat si de care am auzit doar de bine sunt Costi Bulzan si Peti Lazar. Cel din urma ne-a fost recomandat de multa lume si dupa ce am avut o intalnire cu el ne-a convins cu profesionalismul lui.

Buna!
Am primit si eu recomandare pt Peti. Imi poti da mai multe informatii?
Ms

annem
20.12.2010, 21:08:08
Buna miresici oradence
Vreau sa va cer si eu o parere. Saptamana trecuta am incheiat contractul cu cei de la Sinton( mai precis e vorba de Dj-ul de la ei) si desi nu stiu prea multe despre el pentru inceput mi s-a parut OK, din ceea ce am vorbit. As vrea sa stiu daca cineva a mai avut la nunta Dj de la aceasta firma:-\
Orice parere imi va fi de folos chiar daca deja am dat avansul macar sa stiu ce sa vorbesc cu el.
Va pup

Bluedress
04.01.2011, 22:07:28
Am auzit ca in Oradea cei mai buni ar fi cei de la Berki. Am incercat sa aflu cam cat cer insa nu am reusit. Stiti voi niste preturi?Mersi

Paula06
04.01.2011, 22:18:45
Ii poti suna sa aflii mai multe detalii despre preturi. Gasesti date despre ei pe internet si cel mai bine ar fi sa iti zica ei un pret. :bye_04:

corinac
04.01.2011, 23:00:18
Am auzit ca in Oradea cei mai buni ar fi cei de la Berki. Am incercat sa aflu cam cat cer insa nu am reusit. Stiti voi niste preturi?Mersi
Eu zic ca printre cei mai sunt Andrica,Picky si Berki.Acum depinde de preferinte...

Bluedress
05.01.2011, 10:02:02
Multumesc frumos pentru raspunsuri!

Ma ajuta mult informatiile postate de voi si am sa ma interesez si de Picki si restul pentru ca nu am auzit de ei.

O zi buna sa aveti!

FallenAngell
06.01.2011, 23:12:04
Salutare tuturor,

poate cineva sa im dea nr de telefon a lui Peti Lazar si/sau a lui Andrei Varga?

multumesc anticipat pt ajutor!

A.

galbenusa
14.01.2011, 18:48:04
Buna tuturor,

Sunt new pe aici,am citit si mesajele anterioare referitoare la Picky,si am vazut si pretul lui,dar nu stie nimeni cat e pretul pentru 2012?sau eventual daca se mai poate negocia ceva cu el. Si Berky m-ar interesa daca cumva stie cineva, merci.
:*

monika24
14.01.2011, 22:49:21
picky cere 3000 euro din cate stiu eu

galbenusa
16.01.2011, 13:30:00
picky cere 3000 euro din cate stiu eu

merci de raspuns,ma gandesc ca si Berky tot pe acolo se incadreaza la pret

moniklm
16.01.2011, 21:31:54
Multumesc frumos pentru raspunsuri!

Ma ajuta mult informatiile postate de voi si am sa ma interesez si de Picki si restul pentru ca nu am auzit de ei.

O zi buna sa aveti!
am fost la o nunta unde canta Picki, au facut o atmosfera fantastica, muzica pentrru fiecare generatie, au fost spectaculosi

Dee_Me
17.01.2011, 11:28:16

Eu stiu ca e mai ieftin cu cateva sute de euro.

AlexandraVass
29.01.2011, 11:15:09
mie asa mi-a zis cand am mers. as vrea eu sa am buget mare la nunta, dar formatia asta taica-meu mi-a bagat-o pe gat ca eu as fi vrut dj :-< ionut mates cu solistii, habar n-am cum se numeste formatia intreaga sau daca au un nume... oricum si mie mi se pare f mult 2500 euro si din cauza asta de acum incolo sunt nevoita sa fac economie la sange. sper doar sa nu ies in minus, in rest nu ma intereseaza :))

Scuze, dar simt ca trebuie sa-ti zic niste lucruri...ma simt exact in pielea ta, doar ca nu tatal meu l-ar fi ales pe Mates ci tatal sotului meu. Cert e k pana la urma am reusit sa-l schimbam cu mult scandal in familie si sa o chemam pe Diana Pantea (nu stiu daca e mai buna dar stiu k e mai ieftina). Faza-i k am fost la o nunta unde a cantat Mates si nu mi-a placut deloc, de aceea am incercat sa fac tot posibilul sa-i schimb (si aceeasi prob. tot parintii au vrut sa plateasca formatia). De Diana Pantea stie cineva ceva? am auzit k face atmosfera...(oricum nu am vrut deloc formatie, doar k asta e...depinde mult si de ce vor invitatii)

missy_L
02.02.2011, 23:09:37
Nu stiu exact la ce pret merge formatia Berki anul acesta, dar merita cu prisosinta fiecare banut. Noi am avut norocul sa ne cante la nunta anul trecut in octombrie si am fost suuuper multumiti de ei. Au facut baietii o atmosfera... de nimeni n-a stat la masa decat cand s-au servit felurile de mancare. Si ei iti canta non-stop pana dimineata, nu ca altii care 2 ore canta si apoi fac pauza. Ii recomand cu caldura!

FallenAngell
03.02.2011, 21:08:20
Buna Ank,

poti sa imi trimiti pls si mie nr lui Peti Lazar?
Voi pe cine a-ti ales pt muzica?

Multumesc anticipat;;)!

A.

mjg
07.02.2011, 20:46:42
[QUOTE=FallenAngell;3949342]Buna Ank,

poti sa imi trimiti pls si mie nr lui Peti Lazar?
Voi pe cine a-ti ales pt muzica?

Multumesc anticipat;;)!

La noi a fost Peti si o formatie, si a fost super, a stiut sa faca atmosfera, sa ne simtim bine...pana dimineata pe la 6. :)

oana29popa
09.02.2011, 22:33:30
Buna tuturor! Eu sunt noua pe sait. am nunta anul acesta si imi caut o formatie. am luat legatura cu una: Ritmic Oradea. A auzit careva de ea? a vazut-o pe la nunti? nu stiu ce sa fac. o sa am o nunta micuta de vreo 100 persoane si sa dau 2000?!

cristinabh
15.02.2011, 08:10:17
buna fetelor a-ti putea sa-mi spuneti mai multe despre DJ Andrei Varga , daca a-ti fost la ceva nunta unde a fost el cum a fost, atmosfera cum era?Noi joi trebuie sa ne intalnim cu el si as vrea sa ma asigur ca am facut alegerea buna. va multumesc

corinac
15.02.2011, 14:47:42
buna fetelor a-ti putea sa-mi spuneti mai multe despre DJ Andrei Varga , daca a-ti fost la ceva nunta unde a fost el cum a fost, atmosfera cum era?Noi joi trebuie sa ne intalnim cu el si as vrea sa ma asigur ca am facut alegerea buna. va multumesc

Buna,eu am fost in 2010 la o nunta,el a fost dj dar sincer nu ne-a placut,nu punea melodii sa ridice lumea de la masa,mergeau invitatii sa ii spuna ce melodii sa puna....eu am fost doar la o singura nunta cu el,mai multe nu stiu ce sa iti zic...

Liycurici
16.02.2011, 22:01:15
Buna fetelor, pe Cristi Rada l-ati auzit la vreo nunta? Va canta la a noastra (vine impreuna cu Liviu & Antonela, am mai spus in pag. anterioare). Pe el nu l-am cunsocut personal inca, l-am auzit cantand dar nu live, astept parerile voastre. Multumesc anticipat.

Paula06
17.02.2011, 14:18:06
Buna fetelor, pe Cristi Rada l-ati auzit la vreo nunta? Va canta la a noastra (vine impreuna cu Liviu & Antonela, am mai spus in pag. anterioare). Pe el nu l-am cunsocut personal inca, l-am auzit cantand dar nu live, astept parerile voastre. Multumesc anticipat.

Hello!
Cu parere de rau te anunt ca Cristi Rada nu mai canta cu Butiu de anul asta.
Si noi tot pe ei ii avem la nunta, si la Expomariage, cand l-am vazut pe Cristi singur in stand, am aflat ca de anul asta nu mai merg la nunti impreuna.
Am avut niste nervi...Ar fi fost frumos sa ii anunte pe cei cu care avea contracte semnate ca si-a schimbat componenta formatiei.
Am vorbit ulterior la telefon si am inteles ca a ales alt solist in locul lui Cristi Rada, un anume Sergiu Nica, sau ceva de genul...nu stiu daca am retinut bine.
Sper sa cante si cel din urma bine, o sa mergem sa ii ascultam inainte de nunta noastra oricum.
Ar fi bine sa ii suni si tu si sa vorbesti cu ei... :-s

Daiana2011
18.02.2011, 23:32:29
Si eu am incheiat contract cu Liviu Butiu si sotia lui si la fel stiam si eu ca vine sa-mi cante la nunta si Cristian Rada. Sincer nu am auzit nimic sa-si fi schimbat componenta, dar si daca ar fi asa ei sunt profesionisti si cu siguranta vor aduce un solist de talia lor.

Daiana2011
18.02.2011, 23:37:30
Daca nu sunt indiscreta, imi poti spune cat ti-a cerut Butiu? ms

Liycurici
19.02.2011, 20:46:15
Hello!
Cu parere de rau te anunt ca Cristi Rada nu mai canta cu Butiu de anul asta.
Si noi tot pe ei ii avem la nunta, si la Expomariage, cand l-am vazut pe Cristi singur in stand, am aflat ca de anul asta nu mai merg la nunti impreuna.
Am avut niste nervi...Ar fi fost frumos sa ii anunte pe cei cu care avea contracte semnate ca si-a schimbat componenta formatiei.
Am vorbit ulterior la telefon si am inteles ca a ales alt solist in locul lui Cristi Rada, un anume Sergiu Nica, sau ceva de genul...nu stiu daca am retinut bine.
Sper sa cante si cel din urma bine, o sa mergem sa ii ascultam inainte de nunta noastra oricum.
Ar fi bine sa ii suni si tu si sa vorbesti cu ei... :-s

Mersi de informatie! Intr-adevar, l-am sunat pe Liviu si mi-a confirmat ca nu mai canta cu Cristi Rada, ci cu acest Sergiu. Mi-a zis numai cuvinte de lauda despre el, cum ca a si castigat locul 1 la concursul Ploaia de stele - nu stiu ce an, cert e ca nu am gasit nimic despre el pe internet, nici pe youtube si nicaieri. Am incredere in Liviu, sunt convinsa ca a luat aceasta alegere pentru ca a considerat ca este una benefica si pentru ei si pentru viitori miri...oricum o sa vreau sa aud cum acesta inainte de nunta, mi se pare vital solistul vocal la o nunta...O sa il cunosc, o sa il ascult si apoi imi dau cu presupusul, acum nu ma pot exprima...dar va anunt :)

Paula06
21.02.2011, 12:04:18
Si eu am tot cautat pe net despre acest Sergiu, dar nici eu nu am gasit chiar nimic.
Mai, eu sper ca o sa fie bine.
O sa mergem intr-o seara cand au ceva eveniment sa ii ascultam. :azn:

l0v3cryna
21.02.2011, 15:30:38
Buna miresicilor,
pprobabil ca multe dintre voi a intampinat si aceasta situatie, respectiv lautarii de peste zi nu faceau parte din formatia care canta la sala. Eu am Dj. si trebuie sa imi caut lautarii si graitorul.
Aveti ceva sugestii de oferte(preturi)?
Cea mai "buna" oferta pe care am primit-o pana acum e "lautari + ggraitor la 600 de ron". Mie mi se pare mult.
Puteti sa imi dati niste pareri?

Va pwp

ArianaLuvlee
21.02.2011, 21:06:06
Buna miresicilor,
pprobabil ca multe dintre voi a intampinat si aceasta situatie, respectiv lautarii de peste zi nu faceau parte din formatia care canta la sala. Eu am Dj. si trebuie sa imi caut lautarii si graitorul.
Aveti ceva sugestii de oferte(preturi)?
Cea mai "buna" oferta pe care am primit-o pana acum e "lautari + ggraitor la 600 de ron". Mie mi se pare mult.
Puteti sa imi dati niste pareri?

Va pwp

Noua lautarii ne-au cerut 400lei,dar am negociat la 300lei,nu am avut graitor pt ca nu ne-am dorit...nici eu nu stiu daca a fost mukt sau putin raportat la preturile altora,dar mi s-a parut foarte mult pt ce au avut de facut...

Liycurici
22.02.2011, 00:49:16
Si eu am tot cautat pe net despre acest Sergiu, dar nici eu nu am gasit chiar nimic.
Mai, eu sper ca o sa fie bine.
O sa mergem intr-o seara cand au ceva eveniment sa ii ascultam. :azn:

Si eu sper din suflet ca o sa fie bine, nu mi se pare chiar de ici de colo sa se schimbe solistul vocal (unul dintre ei...) si sa nu stii nimic despre acesta. Am vrut sa merg la restaurantul (La Nuova Gal.) la care am auzit ca ar canta, dar am sunat la ei si mi-au zis ca el canta doar la ocazii...Acum nu stiu ce sa zic, drept e ca am un pic de emotii cand ma gandesc la aspectul acesta, dar ma repet, am incredere ca va fi bine :)

cristianadamse
23.02.2011, 09:19:57
Nu stiu exact la ce pret merge formatia Berki anul acesta, dar merita cu prisosinta fiecare banut. Noi am avut norocul sa ne cante la nunta anul trecut in octombrie si am fost suuuper multumiti de ei. Au facut baietii o atmosfera... de nimeni n-a stat la masa decat cand s-au servit felurile de mancare. Si ei iti canta non-stop pana dimineata, nu ca altii care 2 ore canta si apoi fac pauza. Ii recomand cu caldura!

Buna fetelor, sunt noua pe acest site....am urmarit discutii despre trupe si dj....eu fac nunta in 21/07/2012..Am facut un sondaj la niste trupe la care le umbla vestea ca sunt cele mai bune aici in Oradea...Printre altele am avut ocazia sa le urmaresc evoluand la cateva evenimente.....de ex. am fost anul trecut la o nunta unde a cantat Andreica sau cum ii spune ceva de genu Gasca nebuna ...baietii canta frumos, solistul are o voce superba doar ca nu spune nimic, nu m-a impresionat , a fost o monotonie toata nunta, au avut ceva zvacniri de distractie dar,,degeaba,,,,i-am taiat de pe lista......Am reusit (chiar am fost surprinsa) sa-l vad si pe Picki ,pe care mi l-a laudat mirele de la nunta respectiva ca e cel mai bun, intr-adevar , omu face show, dar ce nu mi-a placut la el este grandomania si vedetismul, plus multe insistente de genul "hai la dans, hai la dans", un fel de tiganie combinata cu muzica lui Stefan Banica...Dupa ora 2:30 nu l-a mai interesat prea mult distractia , a pus laptop si pauze multe....a rupt toata distractia.....Ulterior l-am sunat si l-am intrebat cat costa , era ultimul care totusi facea distractie, la care mi-a dat un pret de era sa lesin....3500 euro....e cam mult pt ceea ce imi ofera......Si a venit bomba....anul asta de revelion am fost la hotel Ramada , stiam ca e muzica live, nu stiam cine canta, noaptea au facut o distractie baietii de nu am putut sta jos la masa, am fost pe ringul de dans,,,,,am si primit un cd de la ei.....atunci am stiut cine sunt....era BERKI.RO....mi-a placut foarte mult eleganta cu care faceau show....abordeaza un repertoriu asemanator cu a lui Picki doar ca baietii sunt mai stilati..si ce mi-a placut la ei a fost cantatul fara pauza pana dimineata la 6.... Am reusit sa iau legatura cu ei saptamana trecuta mergand la Hanul Pescarilor si mi-am pus nunta pe 21/07/2012 cand mai aveau ei liber.....la un pret de 2500 e......e o diferenta intre e i si picki....baietii sunt foarte modesti, oameni simpli toti cu conservator am inteles , si stiu sa se apropie de tine, nu sunt mareti sau aroganti........
Sunt foarte fericita ca am putut sa-i prind liberi si sunt si mai fericita ca nu am facut greseala sa-l angajez pe inganfatu asta de PICKI

Dee_Me
23.02.2011, 15:04:44
Buna fetelor, sunt noua pe acest site....am urmarit discutii despre trupe si dj....eu fac nunta in 21/07/2012..Am facut un sondaj la niste trupe la care le umbla vestea ca sunt cele mai bune aici in Oradea...Printre altele am avut ocazia sa le urmaresc evoluand la cateva evenimente.....de ex. am fost anul trecut la o nunta unde a cantat Andreica sau cum ii spune ceva de genu Gasca nebuna ...baietii canta frumos, solistul are o voce superba doar ca nu spune nimic, nu m-a impresionat , a fost o monotonie toata nunta, au avut ceva zvacniri de distractie dar,,degeaba,,,,i-am taiat de pe lista......Am reusit (chiar am fost surprinsa) sa-l vad si pe Picki ,pe care mi l-a laudat mirele de la nunta respectiva ca e cel mai bun, intr-adevar , omu face show, dar ce nu mi-a placut la el este grandomania si vedetismul, plus multe insistente de genul "hai la dans, hai la dans", un fel de tiganie combinata cu muzica lui Stefan Banica...Dupa ora 2:30 nu l-a mai interesat prea mult distractia , a pus laptop si pauze multe....a rupt toata distractia.....Ulterior l-am sunat si l-am intrebat cat costa , era ultimul care totusi facea distractie, la care mi-a dat un pret de era sa lesin....3500 euro....e cam mult pt ceea ce imi ofera......Si a venit bomba....anul asta de revelion am fost la hotel Ramada , stiam ca e muzica live, nu stiam cine canta, noaptea au facut o distractie baietii de nu am putut sta jos la masa, am fost pe ringul de dans,,,,,am si primit un cd de la ei.....atunci am stiut cine sunt....era BERKI.RO....mi-a placut foarte mult eleganta cu care faceau show....abordeaza un repertoriu asemanator cu a lui Picki doar ca baietii sunt mai stilati..si ce mi-a placut la ei a fost cantatul fara pauza pana dimineata la 6.... Am reusit sa iau legatura cu ei saptamana trecuta mergand la Hanul Pescarilor si mi-am pus nunta pe 21/07/2012 cand mai aveau ei liber.....la un pret de 2500 e......e o diferenta intre e i si picki....baietii sunt foarte modesti, oameni simpli toti cu conservator am inteles , si stiu sa se apropie de tine, nu sunt mareti sau aroganti........
Sunt foarte fericita ca am putut sa-i prind liberi si sunt si mai fericita ca nu am facut greseala sa-l angajez pe inganfatu asta de PICKI
:"> Ma gandeam ca numa eu gandesc asa ;)). Si mie imi place mai mult Berki da tot n-am bani nici de unu nici de altul. Dar no - ii discutabila chestia asta, numa ca aceeasi impresie mi-am format-o si eu, prea e prea deja Picki. Repertoriul nu ii neaparat acelasi, merg pe acelasi gen muzical. Si n-am apucat sa aud manele la ei si asta ma bucura, muzica de petrecere e altceva.

cristianadamse
24.02.2011, 09:19:40
:"> Ma gandeam ca numa eu gandesc asa ;)). Si mie imi place mai mult Berki da tot n-am bani nici de unu nici de altul. Dar no - ii discutabila chestia asta, numa ca aceeasi impresie mi-am format-o si eu, prea e prea deja Picki. Repertoriul nu ii neaparat acelasi, merg pe acelasi gen muzical. Si n-am apucat sa aud manele la ei si asta ma bucura, muzica de petrecere e altceva.

Eu sunt de parere ca daca dau un ban , sa iau ceea ce-mi place....nu face altu ce vrea pe banu meu....sau canta cum vrea si cand vrea.....Stiu ca Berki nu canta manele numai daca chiar se insista 1-2 dar si alea dupa tort, dar Picki se compromite imediat....na asta e parerea mea nu inseamna ca la altii nu le plac.. Daca ar mai lasa Picki nasul mai jos ar fi ok.....sa mai studieze acest aspect ca nu e singurul care canta aici.....mai sunt alti mult mai buni ca el....

galbenusa
24.02.2011, 14:35:10
Eu sunt de parere ca daca dau un ban , sa iau ceea ce-mi place....nu face altu ce vrea pe banu meu....sau canta cum vrea si cand vrea.....Stiu ca Berki nu canta manele numai daca chiar se insista 1-2 dar si alea dupa tort, dar Picki se compromite imediat....na asta e parerea mea nu inseamna ca la altii nu le plac.. Daca ar mai lasa Picki nasul mai jos ar fi ok.....sa mai studieze acest aspect ca nu e singurul care canta aici.....mai sunt alti mult mai buni ca el....

eu nu ii iau apararea lui Picky,dar nu mi se pare deloc ingamfat si cu nasul pe sus,eu am stat cu el la masa si omul a fost foarte ok,foarte degajat,fara fitze,a si spus ca daca dimineata nu suntem multumiti de ceea ce face nu ii dam banii,deci ne garanteaza distractia si fara pauze,canta pana dimineata,pana la urma banii is la mine,daca nu mi place nu platesc.Si nu cere 3500 de euro,e aproximativ la pret cu berki,100-200 euro diferenta,iar mai buni ca si ei 2 nu cred ca sunt,sincer

Dee_Me
24.02.2011, 16:07:01
eu nu ii iau apararea lui Picky,dar nu mi se pare deloc ingamfat si cu nasul pe sus,eu am stat cu el la masa si omul a fost foarte ok,foarte degajat,fara fitze,a si spus ca daca dimineata nu suntem multumiti de ceea ce face nu ii dam banii,deci ne garanteaza distractia si fara pauze,canta pana dimineata,pana la urma banii is la mine,daca nu mi place nu platesc.Si nu cere 3500 de euro,e aproximativ la pret cu berki,100-200 euro diferenta,iar mai buni ca si ei 2 nu cred ca sunt,sincer

Intr-adevar sunt buni. Altii ca ei nu am auzit pe aici pe la noi prin Bihor. 3500 cred ca ia Andra :) . Intr-adevar ca nu stiu preturile, dar tinand cont ca is mai multi si trebuie sa imparta banii, nu raman cu multi. Poate e cat de cat justificat tariful lor.

missy_L
24.02.2011, 20:19:14
Draga Galbenusa, nu fi atat de naiva... doar nu vroiai sa zica Picky ca-ti ia banii cu japca dupa nunta ca vrei ca nu.:)) Are si el textele facute de acasa ca sa-si "prinda" clientii (si mi se pare normal sa stie sa-si vanda serviciul oferit) dar fii foarte atenta la contract, ce este stipulat acolo negru pe alb, ca degeaba zice el ca nu-l platesti daca nu esti multumita cat timp contractul spune clar altceva si anume ca-i datorezi dupa nunta suma x de bani. Daca exista un paragraf in contract unde scrie ca in cazul in care nu esti multumita, contractul se anuleaza fara obligativitate de plata, atunci poti sa crezi asta, altfel nu.
Oricum parerea mea e ca ai fi fost mai castigata cu Berki ;-)

cristinabh
25.02.2011, 09:20:12
buna fetelor, noi in final l-am ales pe Andrei Varga ,ne-am intalnit cu el si a fost ok ,chiar daca la inceput am optat pentru o formatie pe cand ne-am trezit noi sa le contactam erau deja ocupate, oricum acum sunt multumita de faptul ca avem dj m-ai ales ca nunta va fi mixta deci ma gandesc ca va multumi ambele familii.
Am inteles de la voi ca Andrei nu ar fi tocmai maxim dar avand in vedere ca si el a recunoscut ca nu a avut intotdeauna reusite din cauza pretentiilor care au fost si ca nu i s-a dat mana libera si plus de asta viitorul sit a zis ca e perfect sa zic ca m-am mai linistit.plus de asta a zis ca daca nu o sa fim multumiti atunci nu o sa trebuiasca sa-l platim. Chiar daca nu o sa fie asa, sigur ii voi taia din suma ceruta daca nu o sa fie atmosfera. Oricum mai astept inca parerile voastre despre el:*

galbenusa
25.02.2011, 12:04:43
Draga Galbenusa, nu fi atat de naiva... doar nu vroiai sa zica Picky ca-ti ia banii cu japca dupa nunta ca vrei ca nu.:)) Are si el textele facute de acasa ca sa-si "prinda" clientii (si mi se pare normal sa stie sa-si vanda serviciul oferit) dar fii foarte atenta la contract, ce este stipulat acolo negru pe alb, ca degeaba zice el ca nu-l platesti daca nu esti multumita cat timp contractul spune clar altceva si anume ca-i datorezi dupa nunta suma x de bani. Daca exista un paragraf in contract unde scrie ca in cazul in care nu esti multumita, contractul se anuleaza fara obligativitate de plata, atunci poti sa crezi asta, altfel nu.
Oricum parerea mea e ca ai fi fost mai castigata cu Berki ;-)

Nu zic ca nu ai dreptate si ca de bla bla oricine e bun,dar chiar nu primeste banii cu tot cu contractul lui intelegi,poate sa ma dea si in judecata,dar sper ca nu vom ajunge la altfel de divergente,ca banii nu sunt putini si atunci astept interes din partea lui. Oricum pt el o nunta dezastruoasa e naspa,ca se aude la unu la altu si nu cred ca isi doreste asta.Iar ca si stil dintre cei 2,il prefer pe Picky,dar fiecare cu parerile si gusturile lui.;-)

galbenusa
25.02.2011, 12:15:01
Intr-adevar sunt buni. Altii ca ei nu am auzit pe aici pe la noi prin Bihor. 3500 cred ca ia Andra :) . Intr-adevar ca nu stiu preturile, dar tinand cont ca is mai multi si trebuie sa imparta banii, nu raman cu multi. Poate e cat de cat justificat tariful lor.

Pai mai e Diana Pantea,Cozak Band care vin cu aceeasi bani si fac atmosfera,acuma vorba ta banii astia se impart la mai multi,oricum daca este muzica buna sa se distreze lumea si mancare multa,atunci e un succes nunta

cristianadamse
04.03.2011, 13:44:13
Pai mai e Diana Pantea,Cozak Band care vin cu aceeasi bani si fac atmosfera,acuma vorba ta banii astia se impart la mai multi,oricum daca este muzica buna sa se distreze lumea si mancare multa,atunci e un succes nunta

Ce am afirmat eu anterior a fost parerea mea personala ....nu vreau sa creez intrigi sau ganduri ca nu va fi bine daca l-ai bagat pe Picky....ba poate va fi foarte bine , doar ca tu daca ai semnat un contract cu el , nu stiu daca l-ai citit,,,,si daca are un contract bine facut, nu prea cred ca nu-i dai banii dimineata.....in fine, nu cred ca se ajunge acolo.....Si sa raman pe deplin inteleasa..nu il ridic pe Berki sau il cobor pe Picky,doar ca daca vroiam sa dau 3500 e cum a zis PickY, o chemam pe Andra si cu inca un dj, si ma faleam atunci..Dar nu asta e ideea ......Andra are un nume national si canta bine orice....dar Picky,,,,,,ce nume are? local si nu canta ca si Andra....diferenta e ca Andra nu e asa cu nasu pe sus........
Imi cer scuze dar eu raman la parerea mea

Bluedress
28.03.2011, 14:17:53
Eu i-am ales pe cei de la Berki pt ca mi se pare ca stiu sa cante destul de ok, vor canta toata noaptea (conform contractului) si din cate am vazut sunt profesionisti.

Nu i-am auzit niciodata live, mai mult m-am bazat pe youtube si pe cateva review-uri de pe forum, insa sper ca lumea sa se simta bine si sa danseze. In rest, am observat ca tot ce e legat de nunta si e intr-o categorie mai buna costa costa costa!!!

Succes la cautat formatii cat mai bune fetelor si sper sa faceti alegerea care vi se potriveste cel mai bine ;)

purplemonday
17.04.2011, 23:30:01
Salutare tuturor,

L-a avut cineva la nunta Dj pe Geo Sav? Daca da, cum a fost?
Sau ati fost la o nunta/petrecere la care el se ocupa de muzica?
Multumesc mult!

P.S. Andrei Varga pentru ce suma de bani vine la nunta voastra?

deliapanda
24.04.2011, 22:57:15

Avand in vedere ca e atat de cautat Picki si ca are deja programari pe 2012 sau mai incolo, cred ca i sa cam urcat la cap. Mie nu imi place ideea de formatie, iar pretul mi se pare foarte mare, insa probabil ca asta face diferenta la calitate.
Partea cu manelele... indiferent ca e formatie sau DJ, atata timp cat eu le spun ca nu vreau manele, indiferent cine vine sa le ceara, nu au ce sa puna ei manele, ca doar nu o sa fie balamuc, fiecare cere ce vrea si face ce vrea.
Parte cu compromisul e valabila doar daca mirii cer.

just
09.06.2011, 12:30:22
salutare miresici, ma gandeam sa va scriu , imi dau si eu cu parerea, weekend ul trecut am participat la o nunta in felix ( restaurant castello - absolut superb) , muzica a fost oferita de cei de la berki - fenomenali, cu toate ca eu sunt si adepta muzicii populare, baietii astia m-au incantat pe deplin, am fost uimita de cat au putut canta si cat "l-a tinut vocea" pe solist, nu au avut pauze mai lungi de 5min si chiar si acestea f rare, nu stiu nimic vis a vis de cat au costat insa la partea de muzica au fost fantastici

missy_L
19.06.2011, 20:07:29
salutare miresici, ma gandeam sa va scriu , imi dau si eu cu parerea, weekend ul trecut am participat la o nunta in felix ( restaurant castello - absolut superb) , muzica a fost oferita de cei de la berki - fenomenali, cu toate ca eu sunt si adepta muzicii populare, baietii astia m-au incantat pe deplin, am fost uimita de cat au putut canta si cat "l-a tinut vocea" pe solist, nu au avut pauze mai lungi de 5min si chiar si acestea f rare, nu stiu nimic vis a vis de cat au costat insa la partea de muzica au fost fantastici
;;) si eu tot pe ei i-am avut la nunta si chiar nu a existat nici o persoana sa stea la masa sa nu danseze, de la cei mai tineri pana la cei in varsta :)

just
20.06.2011, 13:37:45
;;) si eu tot pe ei i-am avut la nunta si chiar nu a existat nici o persoana sa stea la masa sa nu danseze, de la cei mai tineri pana la cei in varsta :)

mare curioziatte, cat au costat? , eventual ca sa nu fie probleme poti sa-mi scri pe pm

taia
23.06.2011, 17:15:17
M-am tot gandit daca sa postez acest mesaj sau nu dar il postez poate va ajuta!
Am fost sambata trecuta la o nunta despre care as putea spune ca a fost o nunta buna: sala ok, mancare buna, servire ireprosabila! dar aici vin problemele: muzica de tot ....
cum adica? manele, manele, manele!
sa nu ma intelegeti gresit: nu sunt fan manele dar pot accepta ca la o nunta, daca e cazul se canta! (la mine la nunta n-a fost nici una!!!!). dar de la a asculta cateva melodii pana la a le asculta toata noaptea mi se pare mult! ce e interesant este ca mirii nu sunt neaparat fani! dar a fost un dj care saracul atata a stiut! nu conteaza nume si dinastea si sunt convinsa ca pt cei 50-60% dintre nuntasi care au dansat a fost nunta perfecta!
dar cu noi "restul"? cum ramane???

AnkBica
24.06.2011, 23:58:04
Salutari miresici din Bihor, am scris la acest topic deoarece m-am gandit ca tine tot de muzica solicitarea mea:) Va rog sa ma ajutati cu niste informatii legate de o formatie...sau cum le spune acelor cantareti care petrec pe durata zilei tot alaiul...de la luatul mirelui, la luatul miresei...etc...si inclusiv acea persoana numita graitor...eu nu am reusit sa ma interesez de nicaieri de asa ceva...va rog cele care ati avut la nunta trimiteti-mi pe pm niste date de contact...timpul este cam stramt si trebuie sa caut rapid!

Va multumim anticipat si va dorim spor la pregatiri!

corinac
27.06.2011, 10:44:48
fetelor ajutati-ma cu un cantaret de muzica populara de la noi din zona...

l_nicoleta
28.06.2011, 10:32:00
fetelor ajutati-ma cu un cantaret de muzica populara de la noi din zona...
chiar daca nu sunt deloc adepta genului, mi-a placut show-ul pe care l-a facut cornel borza la o nunta la care am fost. nu a fost invitat permanent. a venit omu, a cantat cam 30 min si atat. dar lumea a ramas fff multumita. chiar stia sa faca atmosfera.
am mai auzit de un anume adi balint ca ar fi super dar recunosc ca nu l-am vazut in deplinatatea desfasurarii actului muzical :)

corinac
28.06.2011, 18:15:40
chiar daca nu sunt deloc adepta genului, mi-a placut show-ul pe care l-a facut cornel borza la o nunta la care am fost. nu a fost invitat permanent. a venit omu, a cantat cam 30 min si atat. dar lumea a ramas fff multumita. chiar stia sa faca atmosfera.
am mai auzit de un anume adi balint ca ar fi super dar recunosc ca nu l-am vazut in deplinatatea desfasurarii actului muzical :)

Si mie imi trebuia tot pt 30 minute,un program atat,vroiam si un cantaret de muzica populara,pe cine am vrut este ocupata,poate se iveste careva....cu cornel borza am vb dar este liber doar pe la 2-3 si la ora aia ii prea tarziu.

Paula06
11.07.2011, 20:38:58
Buna fetelor!

Nu stiti vreun DJ care sa poate veni la un botez pe 30 iulie? Problema e ca botezul e sambata si majoritatea au nunti deja.
Daca stiti pe careva, va rog sa imi lasati un nr. de telefon si eventual impresii.
Va multumesc!

Lorelay1
24.07.2011, 14:08:55
Fetelor daca aveti posibilitatea sa ii aveti la nunta pe Berki, sunt fenomenali. Nu am crezut-o pana nu am vazut cu ochii mei. Au facut un show la o nunta la care am fost cat de curand... sunt fantastici.

Lavs
02.08.2011, 12:27:15
Eu va recomad din tot sufletul Sinton Expert!!! Dj-ul de la ei era pe val si la 7 dimineata cand ne-au plecat ultimii invitati. Noi nu am putut aduce tortul decat pe la 3:30 - 4 am din cauza ringului care era plin de oameni! Am avut atatea emotii pentru faptul ca ne-am contractat Dj, insa totul a iesit peste asteptari.

Am avut si noi un moment artistic cu muzica populara - 4 cupluri de dansatori de la Ansamblul Folcloric Crisul. Eu am dat telefoane la mai multe ansambluri si ei aveau cele mai bune preturi (cer cam jumate din ce cer altii). Au avut 2 melodii pe picior si una cu invitatii (cam 30 min) si au mai si ramas in plus caci le placea muzica :))) Au si program de muzica tiganeasca pentru cei interesati :)

todea_lavinia88
10.09.2011, 12:26:05
Fetelor...care dj e mai bun: Costi Bulzan, Petru Lazar, Andrei Varga sau cei de la autoimpuls?......sunt plecata din tara si nu reusesc sa-mi fac o impresie despre ei, am vorbit doar cu cei de la autoimpuls personal si mi-au facut o impresie buna....dar din cate am citit mi-am dat seama ca si Costi Bulzan are vechime si se descurca dar din pacate nu stiu stilul lui. Stie cineva stilurile celor 4 dj?
Multumesc mult

Corina_85
23.09.2011, 16:02:33
Buna fetelor. Si eu sunt in cautare de dj si nu stiu exact pe care sa-l aleg. Pe langa cei enumerati mai sus ar mai fi si DJ Peti si DJ Fany, ambii am auzit ca sunt buni in ceea ce fac. Referitor la Bulzan, am avut o intalnire cu el saptamana trecuta si mi a facut o oferta de pret de 600 euro, strict muzica, fara lumini sau altceva...mi s-a parut f mult. Ce parere aveti?

Corina_85
23.09.2011, 16:04:14
Eu va recomad din tot sufletul Sinton Expert!!! Dj-ul de la ei era pe val si la 7 dimineata cand ne-au plecat ultimii invitati. Noi nu am putut aduce tortul decat pe la 3:30 - 4 am din cauza ringului care era plin de oameni! Am avut atatea emotii pentru faptul ca ne-am contractat Dj, insa totul a iesit peste asteptari.

Am avut si noi un moment artistic cu muzica populara - 4 cupluri de dansatori de la Ansamblul Folcloric Crisul. Eu am dat telefoane la mai multe ansambluri si ei aveau cele mai bune preturi (cer cam jumate din ce cer altii). Au avut 2 melodii pe picior si una cu invitatii (cam 30 min) si au mai si ramas in plus caci le placea muzica :))) Au si program de muzica tiganeasca pentru cei interesati :)

Ai putea sa mi spui numele exact al Dj ului de la Sinton? Am inteles ca sunt mai multi. Ms :)

Corina_85
25.09.2011, 00:38:48
uau, chiar ma bucur ca l-ai ales si ca ai fost multumita de el. si la noi a facut la fel. eu am apucat sa mananc doar putin aperitiv si un pic din tort. in rest am dansat non-stop.

Ai putea sa imi dai si mie datele te rog?MS :)

Corina_85
25.09.2011, 01:00:16
Eu o sa am DJ pe Petru Lazar. Mi-a fost recomandat de o prietena care are sala de nunta si mi-a placut f mult cum a stiut sa isi prezinte "marfa". Se pare ca se pricepe la muzica si are ceva experienta, a stiut sa ne zica ce melodii fac atmosfera, ce dansuri, etc. Mie mi-a placut!

Am vazut ca ai avut deja nunta la sala la care voi avea si eu la anul. Cum a fost ca dj Petru Lazar?

Corina_85
25.09.2011, 01:05:18
Buna,
La prima ta intrebare pot sa iti raspund ca in cazul in care vrei formatie , sunt sigura ca au repertoriu diversificat , si de cantat nu cred ca se incumeta vreo formatie sa nu cante atata timp cat tine nunta (pauzele care le fac ar trebui sa fie clare) ,iar daca ai nevoie si de un dj-ei pe langa ei , atunci mai bine ramai doar la dj , iesi mai ieftin si asculti piesele originale .Referitor la meritul lor dpdv al banilor , asta chiar ca numai cineva cine a avut formatie poate sa iti spuna , putin mai sus mi-am spus parerea despre o formatie pe care am auzit-o la o nunta recenr si avand in vedere ca formatiile au preturi mari ,suma de 2000 de euro parea okay (fiind 5 persoane parca) insa trebuie sa iti si permiti acea suma .
2.Referitor la Dj-ei , pot sa iti recomand dj-ul care a fost la noi , pe Imi (si bun , si serios) ,nu stiu care sunt tarifele la dj-ei anul acesta , dar cu siguranta sunt mai ieftini decat formatiile , parca este un post cu preturile lor daca te uiti cu cateva pagini mai in urma.Anyway daca doresti pot sa iti trimit un pm cu numarul lui , noi am fost foarte multumiti de el , la fel si unde l-am mai recomandat.

Imi poti trimite te rog si mie un PM cu nr lui Imi? Ms

Corina_85
25.09.2011, 01:15:04
Imi poti trimite PM cu numarul lui Peti LAzar?

Multumesc frumos!

Imi poti trimite si mie pls! 10x

Corina_85
26.09.2011, 09:15:36
Buna dimineata!
Fetelor vin cu vesti noi in ceea ce priveste DJ de nunta.
I-am trimis un mail lui Lulu Cremeneanu dar mi-a spus ca e plecat din tara. Insa fiind foarte amabil, m a intrebat ce gen de nunta voi avea, cate persoane...pt ca e dispus sa imi sugereze un DJ bun. Zis si facut, i-am trimis mail inapoi si i-am spus ca e o nunta cu majoritatea invitatilor tineri, de vreo 150 persoane. Mi l-a recomandat pe DJ Marius Fitero. Am intrat la el pe site, vad ca in materie de dotari...nu duce lipsa, ramane sa ne si intalnim cu el sa vedem ce ne ofera.
Va tin la curent. Pt datele de contact nu ezitati sa mi le solicitati. :)

todea_lavinia88
26.09.2011, 16:21:50
Buna fetelor. Si eu sunt in cautare de dj si nu stiu exact pe care sa-l aleg. Pe langa cei enumerati mai sus ar mai fi si DJ Peti si DJ Fany, ambii am auzit ca sunt buni in ceea ce fac. Referitor la Bulzan, am avut o intalnire cu el saptamana trecuta si mi a facut o oferta de pret de 600 euro, strict muzica, fara lumini sau altceva...mi s-a parut f mult. Ce parere aveti?

Si mie mi se pare cam multisor....mai ales fara lumini....de obicei majoritatea au un pachet care include si cateva jocuri de lumini la un pret de 400 euro. Dj Peti si Dj Fany au si lumini? Eu i-am sunat pe cei de la autoimpuls dar dj- ul care mi-l trebuia mie deja era ocupat :( . Sper sa-mi gasesc si eu un dj bun cat mai repede. Succes si tie!!!

todea_lavinia88
26.09.2011, 16:39:51
Imi poti trimite si mie pls! 10x

Ai reusit sa faci rost de numarul lui Peti Lazar? Daca il ai poti sa-mi trimiti un PM cu numarul lui?
Mersii mult!

Corina_85
26.09.2011, 22:45:57
Si mie mi se pare cam multisor....mai ales fara lumini....de obicei majoritatea au un pachet care include si cateva jocuri de lumini la un pret de 400 euro. Dj Peti si Dj Fany au si lumini? Eu i-am sunat pe cei de la autoimpuls dar dj- ul care mi-l trebuia mie deja era ocupat :( . Sper sa-mi gasesc si eu un dj bun cat mai repede. Succes si tie!!!

Am tot studiat piata in materie de dj si cred ca voi opta intre DJ Peti si DJ Imi, asta dupa ce voi avea o intalnire cu fiecare in parte :) Am inteles ca acestia sunt amandoi pe la 400 euro.

todea_lavinia88
27.09.2011, 18:13:44
Imi trimite cineva un PM cu numarul lui Petru Lazar ^:)^ ?
Multumesc mult!

Daiana2011
01.10.2011, 23:58:20
Viitoare miresici... in ceea ce priveste formatia, eu ii recomand pe Liviu Butiu si Antoanela Ferche Butiu. Sincer va spun ca am fost foarte multumiti de prestatia lor si mai ales de profesionalismul de care au dat dovada pe toata durata nuntii. Merita sa-i contactati si mai ales ca sunt 3 solisti vocali: Antoanela, Cipri si Vasilica Pustiu. Fac un show pe cinste si canta toate genurile de muzica inclusiv melodii grecesti si sarbesti live. Pt detalii va raspund pe pm.

cristinabh
03.10.2011, 08:40:15
buna fetelor avand in vedere cat am fost de stresata inainte de nunta ma gandesc ca si voi sunteti la fel stiu cat e de greu sa organizez totul si chiar daca sunt persoane care spun ca daca ai restaurantul ai terminat cu organizatul noi stim ca nu e asa si unde mai punemi si emotiile oricum vroiam sa va recomand si voua asa cum au facut si alte miresici cu mine cateva persoane de care noi am fost super multumiti oricum si noi am decis pentru dj avand in vedere ca posibilitatile noastre nu ne permiteau o suma de tip 2000 de euro pt o formatie si pentru ca noi am avut o nunta mixta dar spre marea noastra bucurie totul a iesit ca la carte noi l-am avut pe dj andrei varga un baiat cu mult bun simt care stie ce face si care intradevar stie sa faca atmosfera daca vreti sa va intalniti si cu el inainte de a lua o decizie trimitetimi un pm

erika_ama
03.10.2011, 14:29:37
buna fetelor avand in vedere cat am fost de stresata inainte de nunta ma gandesc ca si voi sunteti la fel stiu cat e de greu sa organizez totul si chiar daca sunt persoane care spun ca daca ai restaurantul ai terminat cu organizatul noi stim ca nu e asa si unde mai punemi si emotiile oricum vroiam sa va recomand si voua asa cum au facut si alte miresici cu mine cateva persoane de care noi am fost super multumiti oricum si noi am decis pentru dj avand in vedere ca posibilitatile noastre nu ne permiteau o suma de tip 2000 de euro pt o formatie si pentru ca noi am avut o nunta mixta dar spre marea noastra bucurie totul a iesit ca la carte noi l-am avut pe dj andrei varga un baiat cu mult bun simt care stie ce face si care intradevar stie sa faca atmosfera daca vreti sa va intalniti si cu el inainte de a lua o decizie trimitetimi un pm

merci mult pt idee, eventual poti sa imi zici ce suma vi a cerut?

cristinabh
06.10.2011, 13:41:19
pe anul 2012 nu stiu care ii sunt preturile dar noua ne-a cerut 400 suma care noua ni s-a parut o cifra ok

erika_ama
07.10.2011, 09:44:50
pe anul 2012 nu stiu care ii sunt preturile dar noua ne-a cerut 400 suma care noua ni s-a parut o cifra ok

Merci foarte mult pentru informatie >:D<
Si mie mi se pare un pret f ok, si daca va fi putin mai scump anul viitor, avand in vedere ca aici toata lumea il lauda, sigur merita
Sper sa mai fie liber pe data nuntii noastre!!!!

Paula06
07.10.2011, 14:44:48
Viitoare miresici... in ceea ce priveste formatia, eu ii recomand pe Liviu Butiu si Antoanela Ferche Butiu. Sincer va spun ca am fost foarte multumiti de prestatia lor si mai ales de profesionalismul de care au dat dovada pe toata durata nuntii. Merita sa-i contactati si mai ales ca sunt 3 solisti vocali: Antoanela, Cipri si Vasilica Pustiu. Fac un show pe cinste si canta toate genurile de muzica inclusiv melodii grecesti si sarbesti live. Pt detalii va raspund pe pm.

Si noi tot pe ei l-am avut la nunta! A fost super, invitatilor le-a placut foarte mult muzica, incat am reusit sa dau tortul abia la ora 4.30, desi era programat la 03:00. Toata lumea era pe ringul de dans. Noi am fost foarte incantati.
Ii recomand tuturor!

Corina_85
15.10.2011, 20:00:24
Fetelor pareri despre DJ Marius Fitero, Andrei Varga, DJ Toni, DJ Fany...are cineva? L-ati avut la nunta sau l-ati auzit undeva pe vreunul din ei?
Uf n-am crezut ca va fi asa dificil sa gasesti un dj bun la un pret rezonabil ...adica 400 eur0 maxim!

ArianaLuvlee
16.10.2011, 15:03:41
Fetelor pareri despre DJ Marius Fitero, Andrei Varga, DJ Toni, DJ Fany...are cineva? L-ati avut la nunta sau l-ati auzit undeva pe vreunul din ei?
Uf n-am crezut ca va fi asa dificil sa gasesti un dj bun la un pret rezonabil ...adica 400 eur0 maxim!

Pe Andrei Varga l-am intalnit la o nunta si a facut o atmosfera super doar ca nu stiu daca pretul lui este de 400 de euro,cred ca e mai mult,dar cel mai bine ar fi sa-l contactezi:)

Corina_85
18.10.2011, 15:56:34
Am tot studiat piata in materie de dj si cred ca voi opta intre DJ Peti si DJ Imi, asta dupa ce voi avea o intalnire cu fiecare in parte :) Am inteles ca acestia sunt amandoi pe la 400 euro.
Pretul la Peti e prea mare....si vin si 2 (2 meniuri). Am avut o intalnire si cu DJ Imi, am primit niste dvd uri de la nunti...va tin la curent :)

danx1977
23.11.2011, 11:29:21
Buna,
ma poate ajuta cineva si pe mine cu nr. de tel pt. Dj Imi, Radu Gavris si Mihai Dacin. Multumesc anticipat!o:-)

mary30
11.01.2012, 20:58:43
Pretul la Peti e prea mare....si vin si 2 (2 meniuri). Am avut o intalnire si cu DJ Imi, am primit niste dvd uri de la nunti...va tin la curent :)

Buna,poti sa imi trimiti si mie te rog nr de tel al lui DJ Peti si Imi,inca sunt in cautari! Multumesc

Daiana2011
22.01.2012, 04:03:56
Si noi tot pe ei l-am avut la nunta! A fost super, invitatilor le-a placut foarte mult muzica, incat am reusit sa dau tortul abia la ora 4.30, desi era programat la 03:00. Toata lumea era pe ringul de dans. Noi am fost foarte incantati.
Ii recomand tuturor!

Noua ne-au scris toti invitatii pe plic ca formatia si muzica e de nota 10+. Sunt oameni cu mult bun simt si profesionisti in adevaratul sens al cuvantului. Noi am dat tortul la 5 in loc de ora 3.30 cum era stabilit si asta datorita faptului ca distractia era in toi si ringul de dans a fost mereu plin. Nu am avut nici un timp mort ca sa zic asa, lumea nici macar nu a sesizat ca eu nu m-am lasat furata. Am avut muzica de calitate si mi-ar fi parut rau sa plec prin ceva club. Am preferat sa ne traim momentul la intensitate maxima. O singura noapte e cea a nuntii, iar in cluburi putem sa mergem in fiecare saptamana daca vrem.

erika_ama
02.02.2012, 09:13:07
ceau!!!
As vrea sa va intreb daca are cineva informatii despre urmatorii dj
- Dj Tony
- Sinton Expert
- Nunta la oradea

daca a fost careva dintre voi la vreo nunta unde ei au pus muzica

ale_roberta
25.02.2012, 16:36:50
Ti-am trimis PM
Eu il recomand pe dj-ul de la noi pt toata lumea...vreau sa va spun ca am fost la vreo 6 nunti in vara asta, dupa nunta noastra si muzica chiar face atmosfera...si...conteaza mult sa fie cineva care chiar se pricepe!!!

Buna, as fi interesata si eu de un dj bun. Poti sa-mi trimiti numele lui pe pm? mersi

ale_roberta
27.02.2012, 12:14:22
Ti-am trimis PM
Eu il recomand pe dj-ul de la noi pt toata lumea...vreau sa va spun ca am fost la vreo 6 nunti in vara asta, dupa nunta noastra si muzica chiar face atmosfera...si...conteaza mult sa fie cineva care chiar se pricepe!!!

Ceau ....Ai putea sa-mi spui cine a fost dj la nunta ta...si eventual un nr de tel?? mersi mult!

ale_roberta
27.02.2012, 12:21:58
buna georgiana, uite iti dau un pm cu dj-ul care a fost la noi la nunta,am fost super multumiti de el a facut o atmosfera de nota 12.

SAlut ...ai putea te rog sa-mi trimiti si mie numele si nr. dj-ului? mersi tare mult

ale_roberta
27.02.2012, 12:34:21
Buna. De cantat nu a cantat nimeni , a fost doar muzica de pe calculator iar Dj a fost un tip care mi-a fost recomandat de o prietena care l-a vazut la o alta nunta si mi-a zis ca i-a placut foarte mult muzica. L-am cautat , ne-am intalnit cu el i-am spus cam ce muzica as vrea si in rest a facut el totul . A iesit foarte bine cu toate ca dupa cum bine stiti si va asteptati , tot timpul gasiti mofturosi dar eu zic ca a fost foarte ok. Daca vrei am sa incerc sa fac rost de numarul lui si am sa ti-l dau .

Buna, poti sa-mi trimiti si mie macar numele dj-ului? multumesc mult

ale_roberta
27.02.2012, 12:48:37
Pot sa iti recomand pe cel care va fi la nunta mea. Tipul face si atmosfera, e si profesor de dans si animeaza petrecerea (cel putin asa a facut unde l-am intalnit prima data). Daca esti interesata contacteaza-ma.

Salut
Ai putea sa-mi dai si mie numele dj-ului? multumesc frumos

ale_roberta
27.02.2012, 14:48:28
Noi am fost super multumiti de dj-ul nostru, atat pentru prestatia la nunta cat si ca si colaborarea pe care a avut-o cu noi inainte si in timpul nuntii, ne-a ajutat foarte mult cu sfaturi. Sunt lucruri pe care cei care vad mai multe nunti, le observa, insa nu toti ti le spun. Oricum, s-a dansat toata seara, chiar si cand s-a pus muzica de masa, erau cativa care nu se puteau abtine si erau pe ring. S-a dansat mult, nici n-as fi crezut, eu am avut febra musculara la picioare vreo 2 zile ;))

Salut...cine a fost dj la voi?

ale_roberta
27.02.2012, 15:11:01
Am vazut ca ai avut deja nunta la sala la care voi avea si eu la anul. Cum a fost ca dj Petru Lazar?

Salut! am o dilema :) Dj Petru Lazar e acelasi cu Dj Peti? AI putea te rog sa-mi dai nr lui de tel? Mersi mult

ale_roberta
27.02.2012, 15:18:27
Pe Andrei Varga l-am intalnit la o nunta si a facut o atmosfera super doar ca nu stiu daca pretul lui este de 400 de euro,cred ca e mai mult,dar cel mai bine ar fi sa-l contactezi:)

E in jur de 350-400 euro. Pe 2012

anaid_c
19.03.2012, 10:06:23
Buna, miresicilor! Are cineva o lista cu DJ-ii buni din Oradea si in mare tarifele lor? Daca ati putea sa imi dati si niste date de contact, ar fi ideal. N-as vrea sa bombardez pe toata lumea cu PM-uri ca sa aflu la fiecare cine i-a fost DJ si ce parere a avut despre el.
Multumesc mult pentru orice informatii imi puteti da. [-o<

anaid_c
19.03.2012, 14:41:20
Fetelor, ce ziceti de Dj Paco si Dj Marius Fitero?
Pe care l-ati alege dintre cei doi si de ce?
Multumesc mult! :)

AnkBica
07.04.2012, 22:13:17
Salut! am o dilema :) Dj Petru Lazar e acelasi cu Dj Peti? AI putea te rog sa-mi dai nr lui de tel? Mersi mult

Salut, stiu ca i se mai spune si Peti, deci da cred ca e aceeasi persoana. Noi l-am avut la nunta pe Peti anul trecut si il recomandam cu drag. DAca mai ai nevoie de alte informatii iti stau la dispozitie. Succes.

geani_anghel
14.04.2012, 21:40:43
Salut, stiu ca i se mai spune si Peti, deci da cred ca e aceeasi persoana. Noi l-am avut la nunta pe Peti anul trecut si il recomandam cu drag. DAca mai ai nevoie de alte informatii iti stau la dispozitie. Succes.

Buna. Imi poti trimite, te rog, numarul lui? Merci si Paste fericit!

geani_anghel
17.04.2012, 21:56:04

Buna, imi trimiti te rog un pm cu datele lor de contact? Multumesc

geani_anghel
19.04.2012, 13:26:39
Buna. Imi poti trimite, te rog, numarul lui? Merci si Paste fericit!

Multumesc mult :)

geani_anghel
19.04.2012, 13:32:49

Buna, multumesc mult pentru info :)

ionnutza
03.05.2012, 12:14:22

Ai putea sa imi trimiti si mie nr. lui de tel.?
Ms.

shumi
02.08.2012, 23:51:33
Am citit si eu subiectul acesta de prin 2010 incoace si m-am cam ametit in nume si informatii. V-as ruga pe cele care ati cautat DJ relativ recent ( pt anul acesta) sa ne faceti o sinteza, o listuta daca e posibil cu nume , poate date de contact , pareri pro sau contra eventual si preturi, macar estimative, sa ne facem o idee despre ei. Sper ca nu se considera a fi reclama sau sa fie o problema in acest sens avand in vedere subiectul :D.
Eu din pacate nu mai am mult timp de cautat dar ma gandesc ca o astfel de sinteza mai actualizata ar prinde bine si altora care vor ajunge pe acest forum, mai ales cele care probabil se organizeaza deja pt anul viitor ;-)

akymya
22.08.2012, 17:42:31
buna miresici.... :) ziceti-mi si mie ceva formatii (nu dj) bune, care sa faca atmosfera.... sa fie si populara si manele si altele, dar sa fie atmosfera...

cretolina
26.08.2012, 01:14:51
buna miresici.... :) ziceti-mi si mie ceva formatii (nu dj) bune, care sa faca atmosfera.... sa fie si populara si manele si altele, dar sa fie atmosfera...

Am fost la o nunta si a fost Dj Autoimpuls, sau ceva de genu .... Ei fac si poze .... A fost ok

casy
27.08.2012, 20:10:02
de Ady Buxon poate sa imi dea cineva informatii?cum canta la nunti?face atmosfera?

IoanaGossip
05.09.2012, 10:57:55
Buna tuturor! Eu sunt noua pe sait. am nunta anul acesta si imi caut o formatie. am luat legatura cu una: Ritmic Oradea. A auzit careva de ea? a vazut-o pe la nunti? nu stiu ce sa fac. o sa am o nunta micuta de vreo 100 persoane si sa dau 2000?!

2000 ti-au cerut ?!? Si noi i-am cautat acum, si pt anul viitor ne-au cerut 1500 cu muzica populara cu tot

raluca19
18.10.2012, 21:55:17
Stie cineva cat cere Berki pentru anul viitor? Sau Florin Boldis Band? :-\

shumi
29.10.2012, 16:46:55
Au trecut cateva saptamani de la nunta mea si inainte sa ma dezabonez de la acest subiect am vrut sa scriu cateva idei.
I-am ales si noi pe baietii de la AutoImpuls , mai exact am vorbit cu Marius Iacob pe care il si stiam de la cursuri si seri de dans :). A fost foarte bine, am dansat si noi si invitatii mai mult decat am crezut ca vom putea \:D/
O idee care va poate ajuta indiferent ce DJ alegeti : noi am facut cu vreo luna inainte o lista in google docs in care am avut acces noi si inca vreo 2 prieteni buni si am tot completat melodii care ne plac pe masura ce le auzeam la radio sau ne aduceam aminte de ele. Asa si-a facut si DJ-ul o idee mai buna despre preferintele noastre si le-a mixat in functie de perioadele evenimentului .
Oricum vi-i recomand cu drag, muzica a fost foarte apreciata de toata lumea, aparatura lor e f buna, au montat totul inainte de eveniment si au fost ultimii care au plecat dimineatza .

Pe langa DJ am invitat-o pe Dna Oana Lianu ( probabil o stiti de la Romanii au talent ) Este o foarte mare cantareata la nai dar si la multe alte instrumente si mai ales are si o voce extraordinara. A fost highlight-ul petrecerii , a sustinut 3 recitaluri de cate aprox 20 de minute si nu am cuvinte sa descriu cat de frumoase au fost toate.
Va recomand din tot sufletul sa o invitati daca vreti sa dati un plus de rafinament petrecerii voastre, este un mare talent al tarii noastre si o doamna extraordinar de simpatica si placuta.

Dianapa
28.11.2012, 16:49:04
Au trecut cateva saptamani de la nunta mea si inainte sa ma dezabonez de la acest subiect am vrut sa scriu cateva idei.
I-am ales si noi pe baietii de la AutoImpuls , mai exact am vorbit cu Marius Iacob pe care il si stiam de la cursuri si seri de dans :). A fost foarte bine, am dansat si noi si invitatii mai mult decat am crezut ca vom putea \:D/
O idee care va poate ajuta indiferent ce DJ alegeti : noi am facut cu vreo luna inainte o lista in google docs in care am avut acces noi si inca vreo 2 prieteni buni si am tot completat melodii care ne plac pe masura ce le auzeam la radio sau ne aduceam aminte de ele. Asa si-a facut si DJ-ul o idee mai buna despre preferintele noastre si le-a mixat in functie de perioadele evenimentului .
Oricum vi-i recomand cu drag, muzica a fost foarte apreciata de toata lumea, aparatura lor e f buna, au montat totul inainte de eveniment si au fost ultimii care au plecat dimineatza .

Pe langa DJ am invitat-o pe Dna Oana Lianu ( probabil o stiti de la Romanii au talent ) Este o foarte mare cantareata la nai dar si la multe alte instrumente si mai ales are si o voce extraordinara. A fost highlight-ul petrecerii , a sustinut 3 recitaluri de cate aprox 20 de minute si nu am cuvinte sa descriu cat de frumoase au fost toate.
Va recomand din tot sufletul sa o invitati daca vreti sa dati un plus de rafinament petrecerii voastre, este un mare talent al tarii noastre si o doamna extraordinar de simpatica si placuta.
Într-adevăr cei de la AUTOIMPULS fac atmosfera:)Toata lumea se ridica sa danseze:) Felicitari baietilor!

laura83laura
29.03.2013, 16:29:24
Dragelor am fost la o nunta la care a cantat Florin Handrag...mi-a placut a fost muzica usoara, populara, de petrecere, manele de toate in masura egala, am inteles ca solistul este din Oltenia, dar stabilit in Oradea, canta toate zonele...recomand cu incredere.... iar formatia este in functie de ce-si doreste fiecare...orga...vioara.. saxofon... platesti pentru ce cerinte ai....mi se pare corect...

Coryna88
03.06.2013, 20:07:57

berki e jalnic :)))

alpinista
04.07.2013, 08:48:03
fetele eu va atentionez in legatura cu domnul Mihai Dacin, in week-endul care a trecut o prietena,Mioara Balint(care e un nume in oras),a avut nunta si domnul mai sus mentionat ia tras tzeapa. La sunat cu 3 zile inainte de nunta si reactia lui a fost "ce nunta? eu am festivalul berii in marghita". Asa ca fetelor aveti grija cu el :)

Bogda_maria
15.02.2014, 19:43:04
Buna fetele. Eu sunt noua pe aici. Imi puteti spune niste formatii bune sau dj pentru nunta? Stie cineva ceva de DJ Sergiu?

Dianapa
22.09.2014, 17:58:56
Buna fetele. Eu sunt noua pe aici. Imi puteti spune niste formatii bune sau dj pentru nunta? Stie cineva ceva de DJ Sergiu?

Buna Maria . Eu ti-l recomand pe Dj Raul sau Dj Camel de la AutoImpuls , ii gasesti pe net .