PDA

Versiunea completa : Medic Endocrinolog in Cluj

tealc
28.07.2009, 14:04:51
Fetelor, ma puteti ajuta si pe mine ... stiti cumva un medic endocrinolog bun in cj?

merci mult >:D<

mihaela_gabriela
28.07.2009, 14:49:47
Fetelor, ma puteti ajuta si pe mine ... stiti cumva un medic endocrinolog bun in cj?

merci mult >:D<
Buna cunosc pe doamna doctor Ana Valea.detalii gasesti aici
Medic primar - Endocrinologie
Competente: Ecografie endocrina
Mai lucreaza si la Spitalul Clinic Jud. de Urgenta - Clinica de Endocrinologie si U.M.F. "Iuliu Hateganu".

tealc
31.07.2009, 15:22:12
Buna cunosc pe doamna doctor Ana Valea.detalii gasesti aici
Medic primar - Endocrinologie
Competente: Ecografie endocrina
Mai lucreaza si la Spitalul Clinic Jud. de Urgenta - Clinica de Endocrinologie si U.M.F. "Iuliu Hateganu".

merci mult!

ralux
01.08.2009, 09:40:06
La Ana Valea merg si eu. e foarte buna tipa. Eu o cunosc de 3 ani. Dupa parera mea, e cea mai buna la ora actuala.>:D<

PUFF
02.11.2009, 23:30:17
eu maine ma duc la o ecografie la o clinica dar nu stiu ce dr. ii acolo, nu ma simt bine, am sunat si mi-a gasit un loc maine...sper sa ma lamureasca pt ca nu am timp de umblat...daca nu sunt multumita trebuie sa caut unde sa ma duc

ralux
03.11.2009, 08:49:04
eu maine ma duc la o ecografie la o clinica dar nu stiu ce dr. ii acolo, nu ma simt bine, am sunat si mi-a gasit un loc maine...sper sa ma lamureasca pt ca nu am timp de umblat...daca nu sunt multumita trebuie sa caut unde sa ma duc
Tin pumnii puff!Sanatate multa>:D<

PUFF
03.11.2009, 10:52:28
Tin pumnii puff!Sanatate multa>:D<

multumesc

din pacate nu am scapat de drumuri, abia acum incep
unde am fost se fac ecografii si iti pune un diagnostic, eu am gusa micronodulara
acum trebuie sa ma duc la medicul de fam. sa imi dea trimitere, oare pot sa ii zic sa ma trimita la Ana Valea?

m-as duce la particular, pt ca din cate am inteles dureaza mult la stat si stai cu orele in fata cabinetului:-<

ralux
03.11.2009, 14:00:02
Intreaba-l si vezi. Nu mai stiu unde lucreaza ana Valea ca lucra la gine T dar nu mai e acolo. Cred ca la Terra med pe horea, dar nu stiu 100% sigur. Tipa e f buna. Cel putin cu mine e ok, imi conduce f bine tratamentul de cativa ani buni.
Tin pumnii in continuare!:*

ionut_tuo
27.11.2009, 09:17:29
La Ana Valea merg si eu. e foarte buna tipa. Eu o cunosc de 3 ani. Dupa parera mea, e cea mai buna la ora actuala.>:D<
fetelor as vrea si eu a merg la Valea Ana..credeti ca am nevoie de ceva trimitere?

ralux
27.11.2009, 19:12:25
Daca vrei sa te internezi, da, de la medicul de fmilie. Daca nu, nu cred sa ai nevoie. Totusi, ptr siguranta i-ati un bilet de acolo. Succes si sanatate!

danemona
01.12.2009, 21:49:55
fetelor as vrea si eu a merg la Valea Ana..credeti ca am nevoie de ceva trimitere?

Eu cred ca iti trebuie o trimitere de la med de fam. Orice consutatie trebuie decontata de casa de asigurari. Plus ca poate iti mai face ceva analize, ecografie, care la fel trebuie decontate.

Pe net am gasit ca Ana Valea lucreaza si in privat, la Medexepert, pe Campului.

PUFF
01.12.2009, 22:31:49
Eu cred ca iti trebuie o trimitere de la med de fam. Orice consutatie trebuie decontata de casa de asigurari. Plus ca poate iti mai face ceva analize, ecografie, care la fel trebuie decontate.

Pe net am gasit ca Ana Valea lucreaza si in privat, la Medexepert, pe Campului.

am sunat de vreo luna acolo si nu mai lucreaza acolo
acum ii o dr. Chiorean

ralux
02.12.2009, 09:24:08
Puff, la Terra med pe Horea lucreaza. Daca suni azi, iti face programare pe ianuarie:( Eu trebuie neaparat sa merg si e sigur ca e asa, am sunat eu:*

ionut_tuo
14.04.2010, 10:12:36
Puff, la Terra med pe Horea lucreaza. Daca suni azi, iti face programare pe ianuarie:( Eu trebuie neaparat sa merg si e sigur ca e asa, am sunat eu:*
pana la urma ati reusit careva sa mergeti la DR VALEA ?
unde o putem gasi?cat costa o consultatie?

ionut_tuo
14.04.2010, 10:16:17
am citit acum pe net ca Valea Ana mai lucreaza la Centrul Med Motilor joia de la 17-19...oare este de actualitate anuntul?

adinuca
14.04.2010, 11:33:54
Buna fetelor,

Eu am fost la George Pop si mi-a dat sa fac niste analize, si azi merg iar cu analizele - consultatia a costat 50 lei. Lucreaza la Medstar si are program miercuri de la 15.

Va mai pot da detalii maine;;)

ionut_tuo
14.04.2010, 12:41:51
Buna fetelor,

Eu am fost la George Pop si mi-a dat sa fac niste analize, si azi merg iar cu analizele - consultatia a costat 50 lei. Lucreaza la Medstar si are program miercuri de la 15.

Va mai pot da detalii maine;;)

adinuca ,SA STII ca eu astept cu mare nerabdare informatiile de la tine
dr Pop George este medic endocrinolog?

adinuca
14.04.2010, 12:48:54
adinuca ,SA STII ca eu astept cu mare nerabdare informatiile de la tine
dr Pop George este medic endocrinolog?

Da, este medic de la medstar, e mai tinerel el. Este foarte de treaba , vorbeste foarte fumos....m-a intrebat tot felul, daca am avut probleme ...no..intrebari...si mi-a dat sa fac niste analize hormonale cu care trebuie sa merg astazi, pe la 6

ionut_tuo
14.04.2010, 16:04:49
Da, este medic de la medstar, e mai tinerel el. Este foarte de treaba , vorbeste foarte fumos....m-a intrebat tot felul, daca am avut probleme ...no..intrebari...si mi-a dat sa fac niste analize hormonale cu care trebuie sa merg astazi, pe la 6
te astept sa revii cu informatii:)

danemona
14.04.2010, 17:27:23
am citit acum pe net ca Valea Ana mai lucreaza la Centrul Med Motilor joia de la 17-19...oare este de actualitate anuntul?

Numai sunand la ei vei afla exact. Consultatiile la CMM cred ca sunt mai scumpe, un consult neurologic este 90 lei. Trebuie intrebat.

adinuca
15.04.2010, 10:41:46
Hello,

eu am fost la endo pentru ca am luat mult in greutate intr-o perioada scurta si vroiam sa stiu daca este o problema medicala sau .....doar pentru ca nu am facut prea multa miscare si am fost stresata si altele din vina mea.

Review pentru doctorul George Pop:
Doctorul mi-a dat sa fac niste analize ca sa vada daca imi functioneaza glandele ok, si toate mi-au iesit ok. Mi-a zis ce sa fac/mananc si mai trebuie sa fac o analiza.

Este foarte de treaba si mi se pare ca stie ce face.

PUFF
15.04.2010, 11:52:54
Hello,

eu am fost la endo pentru ca am luat mult in greutate intr-o perioada scurta si vroiam sa stiu daca este o problema medicala sau .....doar pentru ca nu am facut prea multa miscare si am fost stresata si altele din vina mea.

Review pentru doctorul George Pop:
Doctorul mi-a dat sa fac niste analize ca sa vada daca imi functioneaza glandele ok, si toate mi-au iesit ok. Mi-a zis ce sa fac/mananc si mai trebuie sa fac o analiza.

Este foarte de treaba si mi se pare ca stie ce face.

pai daca ti-au iesit analizele bune inseamna ca stresul ii de vina...eu cand sunt stresata mananc...altele slabesc

adinuca
15.04.2010, 14:10:35
pai daca ti-au iesit analizele bune inseamna ca stresul ii de vina...eu cand sunt stresata mananc...altele slabesc

Eu nu mananc mai mult.....dar no....si problema e ca eu sunt stresata tot impul, ca la serviciu am niste responsabilitati...si la facultate sunt tot timpul un pic in urma si urmeaza si licenta...si ....

ionut_tuo
17.04.2010, 08:24:54
Eu nu mananc mai mult.....dar no....si problema e ca eu sunt stresata tot impul, ca la serviciu am niste responsabilitati...si la facultate sunt tot timpul un pic in urma si urmeaza si licenta...si ....
adinuca,spune-ne pls cat te-a costat consultatia?

p.s. stie cineva unde lucreaza dna dr Valea Ana?

ionut_tuo
17.04.2010, 08:26:02
si eu mananc intr-una cand sunt stresata,si vb adinucai...sunt stresata mereu
ba din cauza job-ului,ba ca nu ma ajung cu timpul sa stau cu familia,ba ca nu imi ajung banii...oricum ,asta e firea mea,cred ca si daca nu as avea motive tot mi-as gasi ca sa ma pot stresa in TIHNA:)))

ralux
17.04.2010, 12:37:33

Dr Valea lucreaza la sp de endocrinologie de pe Pasteur sau la TerraMed pe Horea. Stiu ca la terra trebuie programare din timp insa nu stiu nr de telefon--am sunat la informatii pentru el--

ionut_tuo
17.04.2010, 12:42:06
Dr Valea lucreaza la sp de endocrinologie de pe Pasteur sau la TerraMed pe Horea. Stiu ca la terra trebuie programare din timp insa nu stiu nr de telefon--am sunat la informatii pentru el--
cum se numeste clinica,de pe Pasteur?
Spitalul Clinic Jud de Urgenta?

ionut_tuo
17.04.2010, 12:43:02
ai fost cumva la dansul?cum ti s-a parut?
se ocupa de pacienti?
eu am fost la medicul meu de familie,...care nu stia la ce clinica lucreaza dr Valea si mi-a dat o trimitere,pe care scrie...in attn Valea Ana:))

danemona
17.04.2010, 21:41:36
cum se numeste clinica,de pe Pasteur?
Spitalul Clinic Jud de Urgenta?

Clinica De Endocrinologie. Da, apartine de Spitalul Clinic Judetean de Urgenta. Este pe Pasteur, in curba, langa Medicina Muncii.

adinuca
18.04.2010, 12:17:18

50 lei a costat

ionut_tuo
18.04.2010, 12:48:05
50 lei a costat
merci de raspuns
si este totul in regula?

adinuca
19.04.2010, 09:53:37
merci de raspuns
si este totul in regula?

Pentru mine , din punct de vedere medical da, din punct de vedere al stilului de viata....8-} . Am inceput sa aleg cu catelul si dimineata si seara, dar eu obosesc inaintea lui8-|

ralux
19.04.2010, 10:03:22
ai fost cumva la dansul?cum ti s-a parut?
se ocupa de pacienti?
eu am fost la medicul meu de familie,...care nu stia la ce clinica lucreaza dr Valea si mi-a dat o trimitere,pe care scrie...in attn Valea Ana:))
Eu sunt pacienta doamnei Valea de cativa ani. Poate parea la prima impresie destul de rece, insa este o doamna si m-a ajutat foarte mult! Dupa mine, e cea mai buna la ora actuala din Cluj si o recomand oricui>:D<

ionut_tuo
20.04.2010, 15:38:03
Eu sunt pacienta doamnei Valea de cativa ani. Poate parea la prima impresie destul de rece, insa este o doamna si m-a ajutat foarte mult! Dupa mine, e cea mai buna la ora actuala din Cluj si o recomand oricui>:D<
spune-mi te rog unde o gasesc,nu sunt din cj si as vrea sa merg sapt asta la ea...pls help

ionut_tuo
20.04.2010, 15:38:37
Pentru mine , din punct de vedere medical da, din punct de vedere al stilului de viata....8-} . Am inceput sa aleg cu catelul si dimineata si seara, dar eu obosesc inaintea lui8-|
cat ai luat in greutate si in cat timp?

adinuca
24.04.2010, 08:26:09
cat ai luat in greutate si in cat timp?

25 kg cam in 6 luni

ionut_tuo
26.04.2010, 12:00:56
25 kg cam in 6 luni
aceasi problema o am si eu
si ce te-a sfatuit medicul sa faci?ca sa revii la normal?

eu nu am apucat sa merg la medic inca$-)

adinuca
27.04.2010, 10:10:35
aceasi problema o am si eu
si ce te-a sfatuit medicul sa faci?ca sa revii la normal?

eu nu am apucat sa merg la medic inca$-)

Sa mananc regulat, nu mai mult decat imi trebuie;)) si sa afc miscare de 3 ori pe saptamana (m-am apucat sa alerg cu catelul in fiecare seara.....el alearga si pe mine ma trage dupa el). Sper sa aiba efect

ionut_tuo
27.04.2010, 10:46:29
Sa mananc regulat, nu mai mult decat imi trebuie;)) si sa afc miscare de 3 ori pe saptamana (m-am apucat sa alerg cu catelul in fiecare seara.....el alearga si pe mine ma trage dupa el). Sper sa aiba efect
stai aproape de parc?
si eu ar tb sa fac miscare....am o viata sedentara ...grav

adinuca
27.04.2010, 11:11:23
stai aproape de parc?
si eu ar tb sa fac miscare....am o viata sedentara ...grav

Nu, alergam printre blocuri. Poate tie iti va zice altceva...dar mie , dupa analize nu mi-a gasit nimic care sa fie legat de glande....

adinuca
27.04.2010, 11:12:16
Sincer, daca nu ar fii catelul nu as iesi la alergat nici bauta, orice altceva, badminton, volei, baschet , orice dar nu alergat#-o

alexalia
27.04.2010, 11:50:36

Si eu stiu cum e cu problemele astea. Si ca si tine am fost la mai multi medici si evident ca toate mi-s bune numai sunt putin prea doar cu fundul in scaun.

Mie mi s-a spus in felul urmator: sa mananc de 5 ori pe zi (3 mese normale si 2 mese de fructe sau sucuri de fructe). Sa nu las sa treaca mai mult de 4 ore intre mese si gustarea de fructe. Sa beau apa si sa fac 30' de miscare pe zi.

A, si evident, sa manac de multe ori dar putin si fara grasimi. Reusesc sa repect mai tot mai putin partea cu miscarea. Asa ca nu slabesc dar macar nu ma mai ingras. Am cam renuntat e drept si la cele 2 gustari ca mi se parea ca toata ziua numai manac:D

@ionut_tuo - Inainte de orice trebuie sa fii sigura ca nu ai pb cu glandele!

adinuca
27.04.2010, 11:56:41
Si eu stiu cum e cu problemele astea. Si ca si tine am fost la mai multi medici si evident ca toate mi-s bune numai sunt putin prea doar cu fundul in scaun.

Mie mi s-a spus in felul urmator: sa mananc de 5 ori pe zi (3 mese normale si 2 mese de fructe sau sucuri de fructe). Sa nu las sa treaca mai mult de 4 ore intre mese si gustarea de fructe. Sa beau apa si sa fac 30' de miscare pe zi.

A, si evident, sa manac de multe ori dar putin si fara grasimi. Reusesc sa repect mai tot mai putin partea cu miscarea. Asa ca nu slabesc dar macar nu ma mai ingras. Am cam renuntat e drept si la cele 2 gustari ca mi se parea ca toata ziua numai manac:D

@ionut_tuo - Inainte de orice trebuie sa fii sigura ca nu ai pb cu glandele!

Noi de o saptamana iesim in fiecare seara la alergat...incerc sa nu mai mananc mai mult decat imi trebuie(desi unele mancaruri is tare bune, si mi mila sa le las in farfurie) , si apa beau cate 2 litri pe zi cel putin ( se vede la vergeturi - mi s-au mai retras)

alexalia
27.04.2010, 13:16:34
Noi de o saptamana iesim in fiecare seara la alergat...incerc sa nu mai mananc mai mult decat imi trebuie(desi unele mancaruri is tare bune, si mi mila sa le las in farfurie) , si apa beau cate 2 litri pe zi cel putin ( se vede la vergeturi - mi s-au mai retras)

Si cat alergi? Eu merg la bazin dar numai de 3 ori pe saptamana ca imi distrug parul altfel.... Stiu ca alergatul e cel mai bun dar atata de repede obosesc... n-am fost nici o data buna la asa ceva:(

ups... cred ca suntem putin off-topic;))

adinuca
27.04.2010, 15:04:49
Si cat alergi? Eu merg la bazin dar numai de 3 ori pe saptamana ca imi distrug parul altfel.... Stiu ca alergatul e cel mai bun dar atata de repede obosesc... n-am fost nici o data buna la asa ceva:(

ups... cred ca suntem putin off-topic;))

Pai maxim 15 min. de ce nu iti pui casca? Si eu as vrea la bazin, dar nu mai am timp si pentru asa ceva:|

alexalia
27.04.2010, 17:38:27
Pai maxim 15 min. de ce nu iti pui casca? Si eu as vrea la bazin, dar nu mai am timp si pentru asa ceva:|

imi pun dar tot se uda parul :( e imposibil sa ramai cu el uscat mai ales cum sunt eu ca am parul f lung deja. Si nu renunt la el ....

ionut_tuo
28.04.2010, 08:15:42
imi pun dar tot se uda parul :( e imposibil sa ramai cu el uscat mai ales cum sunt eu ca am parul f lung deja. Si nu renunt la el ....
da,m-am asigurat ca nu am problema cu glandele
trebuie sa mai merg si anul asta la un medic endo sa ma asigur ca nu s-a intamplat ceva trist intre timp
:)
tu ce fel de probleme ai ?sa nu-mi zici ca cu greutatea:)

alexalia
28.04.2010, 09:42:49
da,m-am asigurat ca nu am problema cu glandele
trebuie sa mai merg si anul asta la un medic endo sa ma asigur ca nu s-a intamplat ceva trist intre timp
:)
tu ce fel de probleme ai ?sa nu-mi zici ca cu greutatea:)

pai ba da.... exact cu kilogramele! Da bine, asa am fost eu dintotdeauna. Tot timpul trebuie sa fiu atenta sa nu exagerez cu mancarea, sa evit grasimile, dulciurile (si de o inghetata sau o praji asa mi-e de pofta din cand in cand:((

Acuma trec si printr-o perioada f nasoala ca lucrez la teza de doctorat si toata ziua stau acasa cu fundul pe scaun... Si sincer simt ca si aia 3 pasi facuti zilnic pana la masina si din masina pana la birou imi lipsesc:( Asa ca acuma ma chinui sa nu ma ingras. Cam toate pe care le stiu in perioada in care lucrau la teza au pus cate 10 kg batand din palme. Si nmai alea 10 kg nu-mi lipsesc mie:(

Te-ai hotarat? Vrei sa vii la bazin? Sau nu tu ziceai ca vrei sa ineti sa inoti:-\

ionut_tuo
28.04.2010, 09:44:30
pai ba da.... exact cu kilogramele! Da bine, asa am fost eu dintotdeauna. Tot timpul trebuie sa fiu atenta sa nu exagerez cu mancarea, sa evit grasimile, dulciurile (si de o inghetata sau o praji asa mi-e de pofta din cand in cand:((

Acuma trec si printr-o perioada f nasoala ca lucrez la teza de doctorat si toata ziua stau acasa cu fundul pe scaun... Si sincer simt ca si aia 3 pasi facuti zilnic pana la masina si din masina pana la birou imi lipsesc:( Asa ca acuma ma chinui sa nu ma ingras. Cam toate pe care le stiu in perioada in care lucrau la teza au pus cate 10 kg batand din palme. Si nmai alea 10 kg nu-mi lipsesc mie:(

Te-ai hotarat? Vrei sa vii la bazin? Sau nu tu ziceai ca vrei sa ineti sa inoti:-\
eu vroiam sa merg la bazin...dar pana la urma nu am gasit nimic sa ma stimuleze:((
sunt f delasatoare la acest domeniu...nu stiu de ce
tu la care bazin mergi?te ajuta sa te mentii?sa slabesti?

alexalia
28.04.2010, 10:15:50
eu vroiam sa merg la bazin...dar pana la urma nu am gasit nimic sa ma stimuleze:((
sunt f delasatoare la acest domeniu...nu stiu de ce
tu la care bazin mergi?te ajuta sa te mentii?sa slabesti?

am mutat discutia aici (http://www.miresici.ro/showthread.php?p=3239587#post3239587) ca eram off-topic bine:)

ionut_tuo
05.06.2010, 08:48:55
va rog sa imi dati numele unui medic endocrinolog f bun in cluj,sau unde lucreaza valea ana,inafara de clinica de stat,lucreaza oare si la particulaR?

danemona
06.06.2010, 23:12:12
va rog sa imi dati numele unui medic endocrinolog f bun in cluj,sau unde lucreaza valea ana,inafara de clinica de stat,lucreaza oare si la particulaR?

Despre ana valea a scris ralux la pag 3.

pufulet2009
08.06.2010, 11:47:05
Fetelor,
va rog sa ma ajutati si pe mine!!!!
Am un bilet de trimitere de la medicul de familie pt endocrinologie.
El mi-a zis sa merg fie la Centrul de diagnostic si tratament la endo, sau la clinici.
Am sunat sa ma programez la CDDT(centrul de diagnostic si tr...) dar au locuri doar pe septembrie.
Va rog sa-mi spuneti daca as putea sa merg la clinici(dar nu stiu unde) c acest bilet de trimitere.
Va multumesc mult.

Arina3891
08.06.2010, 17:39:01
Fetelor,
El mi-a zis sa merg fie la Centrul de diagnostic si tratament la endo, sau la clinici.
Am sunat sa ma programez la CDDT(centrul de diagnostic si tr...) dar au locuri doar pe septembrie.
Va rog sa-mi spuneti daca as putea sa merg la clinici(dar nu stiu unde) c acest bilet de trimitere.
Va multumesc mult.
Clinica de Endocrinologie din Cluj este pe strada Pasteur, imediat mai sus de Neurologie si Neurologie Pediatrica.

danemona
08.06.2010, 22:56:04
Fetelor,
Va multumesc mult.

Daca nu scrie catre cine este adresat ( catre CDT, de exemplu), poti merge si la clinica in ambulator. Biletul trebuie sa fie din acela roz, cred. Ca numai acelea sunt decontate de casa de asigurari.

pufulet2009
09.06.2010, 09:13:10
Daca nu scrie catre cine este adresat ( catre CDT, de exemplu), poti merge si la clinica in ambulator. Biletul trebuie sa fie din acela roz, cred. Ca numai acelea sunt decontate de casa de asigurari.
Pai nu scrie decat :"Endocrinologie" si este din acela roz.
Si daca merg pe Pasteur la ambulator, ce medic sa caut?
Care este bun?
Multumesc.

danemona
10.06.2010, 17:55:58
Pai nu scrie decat :"Endocrinologie" si este din acela roz.
Si daca merg pe Pasteur la ambulator, ce medic sa caut?
Care este bun?
Multumesc.

Din cate stiu eu fiecare are un interval orar cand face si ambulator. Sincer cam fiecare clinica este cu politica ei. Poate cine a mers pe acolo stie sa-ti dea si detalii. Bine ar fi sa poti ajunge la Ana Valea. Dar probabil ca trebuie sa inarmezi cu mare doza de rabdare.

ionut_tuo
05.07.2010, 17:29:25
Din cate stiu eu fiecare are un interval orar cand face si ambulator. Sincer cam fiecare clinica este cu politica ei. Poate cine a mers pe acolo stie sa-ti dea si detalii. Bine ar fi sa poti ajunge la Ana Valea. Dar probabil ca trebuie sa inarmezi cu mare doza de rabdare.
NU AM MAI AUZIT nimic de valea ana,mai lucreaza la ceva cabinet?
sau doar la clinica de endo de pe pasteur?
eu nu am medic de familie in cluj,desi stau aici..fara bilet de trimitere nu pot merge oare?:(

ionut_tuo
13.07.2010, 08:41:52
va rog sa imi spuneti daca ati auzit de dna dr chiorean daniela de la medexpert?
stie cineva ceva despre dansa?
:>

biansi
13.07.2010, 12:24:47
Fetelor, dna.dr.Valea lucreaza la pe str.Horea, am fost eu recent la ea si merg si saptamana asta la control.

ionut_tuo
14.07.2010, 20:50:13
Fetelor, dna.dr.Valea lucreaza la pe str.Horea, am fost eu recent la ea si merg si saptamana asta la control.
pe str horea la ceva cabinet?
nu ai un nr de tel?sau o adresa?(:|

ionut_tuo
21.07.2010, 08:55:08
am incercat sa ma programez la dna dr valea ana la cabinetul de pe horea,dar nu are locuri libere pana in octombrie...va dati seama?am ajuns la un cabinet medical in manastur ,la dna dr chiorean daniela,ati mai fost careva la dansa?

onlyyou
05.08.2010, 22:09:09
Buna .Esti draguta sa mi spui mai multe detalii despre un doctor endocrinolog din Cj?

Ms mult:((

codrutanemes
27.10.2010, 17:22:44
Buna .Esti draguta sa mi spui mai multe detalii despre un doctor endocrinolog din Cj?

Ms mult:((
Un endocrinolog foarte bun este Conf. Dr. Ghervan, lucreaza tot la clinica endocrinologie, iar in privat cel putin pana in iulie lucra la Artrimed in Grigorescu.

ionut_tuo
05.01.2011, 19:22:57
de dr lungaciu de la spitalul cfr ce ziceti?
ati auzit ceva de el?

ionut_tuo
21.05.2011, 11:20:55
dupa ce am trecut peste mai multe experiente neplacute cu endocrinologii din cj
am ajuns la un medic,cu recomandare de la cineva
dl dr pop george...
merita !!!

biara
14.10.2011, 17:41:46
De dr. Ana Valea eu am doar pareri foarte proaste, ma duc la ea cu SOP (sindromul ovarelor polichsitice) diagnostic pus de ginecolog iar ea ma intreaba: "da ce ti le-a numarat", plus ca imi scrie ca am tiroida plina de noduli, iar cand ma duc la dr. Georgescu, nu gaseste nimic (dr. GErogescu) noroc ca am pastrat rezultatul trimiterii de la dr. Valea, ca altfel credea ca vb eu prostii.
As dori mai multe detalii despre dr Pop daca se poate, va multumesc

marygreen
24.11.2011, 09:50:15
Am citit de mai multe ori acest subiect in speranta de-a gasi un doctor bun si m-am decis sa merg la doamna Valea si am sunat la cabinet pe la sfirsitul lunii septembrie si mi s-a zis sa sun in octombrie pentru o programare in noiembrie.. c'moon mi s-a parut un pic exagerata faza... nu stiu ce sa zic... in fine
Dupa care am citit ultimul post scris de ionut_tuo si ii multumesc :)
Am sunat pentru o programare la dr. Pop si a doua zi am fost la acest doctor de care am fost foarte multumita. Vorbeste cu tine, te intreaba ce ai, ce vrei, are rabdare sa-ti explice :)

ShivaSi
24.11.2011, 10:01:16
Tot la dr. Pop George am fost si eu. E un medic tanar, informat, foarte calm si care-ti explica cum sta treaba si la ce schema de tratment se gandeste.
Il gasiti la Medstar (ori in Manastur ori in Marasti) si la clinica Asteco. (http://www.astecolifestyle.com), in Gheorghieni.

iubiana
06.01.2014, 11:43:34
Nu sa mai scris de mult la acest subiect .

Ce parere aveti despre Dr. Paul Adrian ?

Andra_Alexandra
14.02.2016, 23:21:48
dupa ce am trecut peste mai multe experiente neplacute cu endocrinologii din cj
am ajuns la un medic,cu recomandare de la cineva
dl dr pop george...
merita !!!

Buna seara,

Din cate am citit pe internet, sunt 2 medici: Pop George Dorin si Pop George...la care dintre ei ai fost ? sunt si eu interesata de un medic endocrinolog bun din Cj (eu sunt din Oradea, dar prefer sa fiu consultata de cineva din Cluj)