PDA

Versiunea completa : Restaurant Echinox, Tulcea

lyana_D
09.08.2009, 15:14:35
vreau si eu o parere despre Echinox.am nunta la anul,in sala mare.ink mai caut formatie :-s ma ajuta cineva si pe mine?

alinanicoleta
09.08.2009, 19:36:56
vreau si eu o parere despre Echinox.am nunta la anul,in sala mare.ink mai caut formatie :-s ma ajuta cineva si pe mine?

Buna.
La echinox a facut Mihaela, Steluta scu siguranta iti vor da detalii.
Formatie... depinde cat esti dispusa sa dai... ca din cate am auzit sunt preturi de 4000 lei in sus

stelutadiaconudirmon
09.08.2009, 19:53:31
Buna si bine ai venit. Eu am facut la Echinox in salonul mare. O sa gasesti daca dai cautare....daca nu gasesti revin cu informatiile. La fel am zis si de formatie ....la mine a cantat STIL.

lyana_D
12.08.2009, 15:12:55
[quote=stelutadiaconudirmon;2243137]Buna si bine ai venit. Eu am facut la Echinox in salonul mare. O sa gasesti daca dai cautare....daca nu gasesti revin cu informatiile. La fel am zis si de formatie ....la mine a cantat STIL.[/quote
STIL canta bine? eu i-am auzit pe net si nu prea mi-au placut :-s mi s-a parut k el are voce de tzigan :-??parerea mea. tu ce zici?>:D<

lyana_D
12.08.2009, 15:15:12
Buna.
La echinox a facut Mihaela, Steluta scu siguranta iti vor da detalii.
Formatie... depinde cat esti dispusa sa dai... ca din cate am auzit sunt preturi de 4000 lei in sus
da...am auzit k asa sunt preturile 8-| dar o firma de decor avantajoasa? florile naturale sunt acum la moda,nu? >:D<

stelutadiaconudirmon
12.08.2009, 16:38:19
[quote=stelutadiaconudirmon;2243137]Buna si bine ai venit. Eu am facut la Echinox in salonul mare. O sa gasesti daca dai cautare....daca nu gasesti revin cu informatiile. La fel am zis si de formatie ....la mine a cantat STIL.[/quote
STIL canta bine? eu i-am auzit pe net si nu prea mi-au placut :-s mi s-a parut k el are voce de tzigan :-??parerea mea. tu ce zici?>:D<
Draga mea....si la mine Iuli ( Stil ) uitase ca ii zisesem mai usor cu manele, si....m-am dus subtil si i-am zis : " se pare ca nu prea mai am sa-ti dau vre-un ban, si a intrerupt maneaua la jumate ". EI canta orice gen de muzica si populara, si de petrecere, etc. Canta bine! Eu nu am avut flori naturale si am lucrat cu Andra Lux, cum am mai spus nota 10 +.>:D<

lyana_D
12.08.2009, 17:22:20
[quote=lyana_D;2254986]
Draga mea....si la mine Iuli ( Stil ) uitase ca ii zisesem mai usor cu manele, si....m-am dus subtil si i-am zis : " se pare ca nu prea mai am sa-ti dau vre-un ban, si a intrerupt maneaua la jumate ". EI canta orice gen de muzica si populara, si de petrecere, etc. Canta bine! Eu nu am avut flori naturale si am lucrat cu Andra Lux, cum am mai spus nota 10 +.>:D<

dar fetele canta mai mult,nu? k pe ele le-am au zit si sunt ok . la el ink sunt in dubii.mi-au cerut 4500 cu tot cu filmat si pozat.eu zi k este prea ok si mi-e sa nu cante aiurea /:) pana la urma muzica e destul de importanta pentru o nunta si nu vreau sa imi cante rau /:) >:D<

stelutadiaconudirmon
12.08.2009, 17:48:16
[quote=stelutadiaconudirmon;2255327]

dar fetele canta mai mult,nu? k pe ele le-am au zit si sunt ok . la el ink sunt in dubii.mi-au cerut 4500 cu tot cu filmat si pozat.eu zi k este prea ok si mi-e sa nu cante aiurea /:) pana la urma muzica e destul de importanta pentru o nunta si nu vreau sa imi cante rau /:) >:D<
Da canta ok....au cantat de-toate....si jaga jaga si blues si musamaoua, brasoveanca, manele, hore, etc. Nu stiam ca si filmeaza

alinanicoleta
12.08.2009, 18:23:09
da...am auzit k asa sunt preturile 8-| dar o firma de decor avantajoasa? florile naturale sunt acum la moda,nu? >:D<

avantajoasa... depinde ce vei sa iti faca... ce pretentii ai!!! iti dau niste site-uri... si ai acolo contact si vorbesti cu ei... si vezi din cate stiu eu... sa sti ca preturile sunt discutabile!!!! deci: joyandfun.ro nunta-in-doi.ro magicfun.ro momentan doar de astea stiu site-urile... ele mai sunt... dar poate fetele te vor ajuta.
Formatia Stil... el canta.. si sotia lui parca... filmeaza!!! deci nu filmeaza el... ca nu are cum..

lyana_D
09.02.2010, 13:51:35
face cineva nunta anul acesta la Echinox? :-s

lyana_D
30.07.2010, 14:20:56
face cineva nunta anul acesta la Echinox? :-s

chiar nu a mers nimeni mai recent la o nunta la Echinox ? :D

marianna_25
03.02.2011, 09:26:45
chiar nu a mers nimeni mai recent la o nunta la Echinox ? :D
Am fost la nunta la Echinox,muzica se aude bine,mancarea e buna,...deci nu ai de ce sa iti faci griji.