PDA

Versiunea completa : Lenjerie intima pentru noaptea nuntii

denisse13
16.09.2009, 19:17:39
Buna miresici!
De unde va luati lenjeria intima pentru noaptea nuntii?
:D :D :D

rocsana12
30.09.2009, 07:26:28
Buna miresici!
De unde va luati lenjeria intima pentru noaptea nuntii?
:D :D :D

Adevarul e ca oferta in Brasov este cam limitata.
Poti incerca in Star la etaj gasesti acolo mai multe firme... si mai este un magazin mic pe Republicii cum cobori pe stanga, sau daca nu la Catalin Botezatu in Corona, si un ultim magazin la care am mai cautat eu este cel din Macromall la etaj.
Eu mi-am gasit ceva dragut in Star la etaj si la un pret bunicel ;;)

denisse13
05.10.2009, 16:22:20
Adevarul e ca oferta in Brasov este cam limitata.
Poti incerca in Star la etaj gasesti acolo mai multe firme... si mai este un magazin mic pe Republicii cum cobori pe stanga, sau daca nu la Catalin Botezatu in Corona, si un ultim magazin la care am mai cautat eu este cel din Macromall la etaj.
Eu mi-am gasit ceva dragut in Star la etaj si la un pret bunicel ;;)
Super Rocsana,
mersi fumos pentru informatii! Ai dreptate...in Stal la etaj cred ca au mai multe modele...
Si totusi...te-ai risca sa cumperi de pe internet? Am vazut cateva modele chiar dragute, dar nu stiu daca se potrivesc marimile si daca iti vine ceea ce comanzi... Tu ce zici?

rocsana12
05.10.2009, 21:17:21
Super Rocsana,
mersi fumos pentru informatii! Ai dreptate...in Stal la etaj cred ca au mai multe modele...
Si totusi...te-ai risca sa cumperi de pe internet? Am vazut cateva modele chiar dragute, dar nu stiu daca se potrivesc marimile si daca iti vine ceea ce comanzi... Tu ce zici?

Eu una nu prea as risca... ar trebui sa probezi sa vezi daca tie iti place ceea ce alegi. Mie de ex chiar si in star mi-a placut foarte mult un set sexy, dar cand l-am probat mi-am dat seama ca nu mi se potriveste... acum depinde daca arati ca un fotomodel si crezi ca ti se potriveste orice nu e o problema, mai conteaza doar marimile care difera in functie de producator am observat.

denisse13
07.10.2009, 16:37:00
Eu una nu prea as risca... ar trebui sa probezi sa vezi daca tie iti place ceea ce alegi. Mie de ex chiar si in star mi-a placut foarte mult un set sexy, dar cand l-am probat mi-am dat seama ca nu mi se potriveste... acum depinde daca arati ca un fotomodel si crezi ca ti se potriveste orice nu e o problema, mai conteaza doar marimile care difera in functie de producator am observat.
Da......... ai dreptate... Trebuie sa probezi sa vezi daca intradevar iti vine bine...Una sunt pe internet si alta in realitate... De la ce firma ai gasit?
Deci in Star sa caut... Merci frumos de informatii...
;-)

Serena18
30.10.2009, 08:24:45
Buna dimineata,

A vazut cineva pe undeva "La Senza" aici In Brasov sau chiar in tara??!! Au lucruri foarte frumoase si calitative, din pacate eu am gasit doar in afara tarii.

denisse13
30.10.2009, 14:24:23
Buna dimineata,

A vazut cineva pe undeva "La Senza" aici In Brasov sau chiar in tara??!! Au lucruri foarte frumoase si calitative, din pacate eu am gasit doar in afara tarii.
Nu am vazut nici un magazin de acest gen in brasov...Dar poate de pot comanda de pe internet, numai ca daca nu probezi...e mai greu sa-ti dai seama daca iti vine bine sau nu... Nu stiu ce sa zic...:-\

vladymyry
28.01.2010, 19:10:43
sa fie sexy si de culoare rosie=P~

andreeagabriela
19.03.2010, 17:13:32
De la ID Sarrieri. Au la Universal niste lucrusoare tare dragutze.

Rluk
28.05.2011, 15:05:53
De pe net si-a comandat cineva lenjerie pentru noaptea nuntii? Ca magazinele fizice mi se pare ca au oferta limitata, pe net parca e mai variata gama...