PDA

Versiunea completa : Everest

tcv16
25.09.2009, 17:21:18
Buna miresicelor!

Ma poate ajuta una dintre voi si pe mine cu informatii despre rest everest: meniu- cam cat costa, in ce consta, cine v a ornat sala, cum a fost servirea?

Merci!

CONT-INCHIS-029
14.10.2009, 11:16:46
Buna fetelor! Si eu sunt interesata de acest restaurant. :* Asteptam pareri, impresii de la miresicile care au avut nunta acolo sau daca au participat la nunti - pro si contra. E totusi restaurant de *** stele ... dar as vrea sa imi organizez eu nunta, nu sa imi impuna cineva ce am de facut.
Poop la toate miresicile, mai ales din Vaslui!

CONT-INCHIS-029
20.10.2009, 08:48:39
Buna Andreea! Multumesc pentru raspuns ... m-am descurajat deja. Te rog sa o rogi pe prietena ta sa intre ca sa ma lamuresc mai bine. >:D<

CONT-INCHIS-029
20.10.2009, 18:34:20
Draga mea, multumesc mult pentru informatii! Oricum, la ornat, vreau sala cat se poate de simpla, pentru mine simplu inseamna elegant. O sa incerc sa vad cum fac cu ei, am inteles ca se "vand" pachete pentru ornat, nu prea te lasa sa iei numai ce doresti.
O sa ma descurc eu.
Sala ma intereseaza in special daca are sistem de ventilatie bun, ca la nr de persoane si servire am inteles ca e totul ok de la tine.

Imi esti de real ajutor! Iti multumesc! >:D<

Inca un lucru, spuneai ca sala a fost ornata de prost gust. Te rog mult sa-mi spui data ca eu verific pe site-ul lor aranjamentul. :*

CONT-INCHIS-029
21.10.2009, 08:16:58
Buna dimineata! Da, au site - firma se numeste *** - asa e si numele site-ului. Sper sa publice moderatorii.

kraluca
24.10.2009, 15:11:30
buna
de la cele 2-3 nunti la care am fost la everest am ramas cu o impresie buna: mancarea si servirea ok, locatia frumoasa, eleganta, decoratiunile interesante (eu pt nunta mea le-am dus poze si materiale celor de la decoratiuni, i-am batut la cap sa schimbe fetele de masa, numai sa iasa ceva bun), insa ringul de dans mi se pare micut.
nu am ales pentru nunta mea rest everest pt ca nu are capacitatea mare, iar prajiturile tot de la toporas le-am luat... pacat ca n-au mai ramas !

CONT-INCHIS-029
27.10.2009, 14:40:49
Buna fetelor!
Waw ce reclama pozitiva pentru Everest! Chiar aveam nevoie de asa ceva. Din cate ai scris, vad ca ii cunosti foarte bine, poate e chiar vreo legatura. Nu contest nimic din calitatea restaurantului, doar acolo am ales sa ne petrecem cea mai frumoasa zi din viata noastra ... (si asta ar trebui sa spuna multe). Ce am vrut sa subliniez este ca vrem sa ne facem nunta dupa placerea si gustul nostru, bineinteles, indrumati de o echipa de profesionisti (firmele de ornat).
Tu cand ai avut nunta?
Povesteste-ne mai multe despre tot ...

Te rugam ... :*

pink_ds
29.10.2009, 11:31:46
eu tocmai am avut nunta la Everest Vaslui in septembrie si a fost extraordinar de frumos, mai ales ca am avut foarte multi invitati care au venit tocmai din Bucuresti. Restaurantul are o capacitate destul de buna pot incapea pana la 200 persoane sau chiar mai mult, mancarea a fost delcioasa (asta din ce mi-au marturisit invitatii) si tortul si prajiturile la fel.
Nu mai zis de firma care a ornat, care a facut ca totul sa para de vis, flori, fluturasi, petale...tot ce mi-am dorit. Daca sunteti interesate pot sa va dau si poze :).

Pot sa va zic ca acolo am avut o nunta de vis si toti invitatii au fost foarte surprinsi si mi-au marturisit ca a fost cea mai frumoasa nunta la care au fost pana acum :).

Cat_Eyes
29.10.2009, 12:03:50
chiar vrem poze!! daca esti draguta sa pui

CONT_INCHIS_63145
26.04.2010, 10:29:03
Buna fetelor. Ciudate conversatii pe tema acestui restaurant ... Ce se intampla? Noi ne gandeam sa organizam o nunta acolo. Ne-a placut locatia si nu inteleg de ce aici nu vorbeste nimeni. Am aflat informatii despre celelalte restaurante ca s-a discutat destul de mult despre aproape tot. Dar aici nu am gasit nimic. Este ceva in neregula? ^:)^

dya_fluturash
18.02.2011, 15:13:07
buna fetelor. sunt vasluianca si daca era sa mi fac nunta acolo, as fi ales everest. m-am interesat in mare si am aflat k lumea a fost multumita pret-calitate servicii....miresici de 2011 in vaslui la everest nu prea sunt?
pupici

siminoc
17.07.2011, 07:57:47
eu tocmai am avut nunta la Everest Vaslui in septembrie si a fost extraordinar de frumos, mai ales ca am avut foarte multi invitati care au venit tocmai din Bucuresti. Restaurantul are o capacitate destul de buna pot incapea pana la 200 persoane sau chiar mai mult, mancarea a fost delcioasa (asta din ce mi-au marturisit invitatii) si tortul si prajiturile la fel.
Nu mai zis de firma care a ornat, care a facut ca totul sa para de vis, flori, fluturasi, petale...tot ce mi-am dorit. Daca sunteti interesate pot sa va dau si poze :).

Pot sa va zic ca acolo am avut o nunta de vis si toti invitatii au fost foarte surprinsi si mi-au marturisit ca a fost cea mai frumoasa nunta la care au fost pana acum :).
buna. si eu as vrea sa-mi organizez nunta la everest . daca ai putea sa ma ajuti cu un pret la meniu. multumesc.

bubulina.madalina
24.09.2012, 14:38:58
Buna!
este cineva care a avut nunta la Everest anul acesta? as vrea foarte mult sa discut cu cineva care a facut nunta acolo.