PDA

Versiunea completa : Rochita tip sirena, Benjamin Roberts, superba!

ana_ladycat
30.09.2009, 17:11:56
Buna!

M-am hotarat sa imi vand rochita, asa ca va dau mai multe detalii:
- colectia Benjamin Roberts
- marimea 34
- tip sirena, din matase Godvary cu aplicatii din dantela
- pret: 600 Euro (voal inclus).

Daca sunteti interesate astept sa imi scrieti.

Va pup!

pufoassa20
01.10.2009, 23:43:55
e rochia mea preferata.m-ai innebunit de tot cu ea:O .numai zi-mi ce masuri ai tu ca nu sunt sigura ca ne potrivim:-s

ana_ladycat
02.10.2009, 11:36:05
e rochia mea preferata.m-ai innebunit de tot cu ea:O .numai zi-mi ce masuri ai tu ca nu sunt sigura ca ne potrivim:-s

Buna,

Masurile mele sunt: bust 83, talie 65, sold 96.

Oricum, masurile nu conteaza atat de mult deoarece in partea de sus rochia are un corset sub partea care se inchide cu fermoar, si acesta se regleaza foarte bine in functie de talia si bustul tau. In plus, mie rochia mi-a fost putin mare in partea sus, deci incape sigur cineva cu masuri mai mari decat ale mele.

Te astept la proba si vedem acolo exact :)

pufoassa20
02.10.2009, 11:50:25
buna.m-am masurat la sold in principal ma interesa am cam 97 acum.crezi ca ar merge?

ana_ladycat
02.10.2009, 11:54:38
buna.m-am masurat la sold in principal ma interesa am cam 97 acum.crezi ca ar merge?

Hai la proba! Ce mai astepti? Logic ca merge! \:D/

ana_ladycat
14.10.2009, 12:03:12
Buna!

Nu ai nici un drum prin Bucuresti? :-s

Felicitari pentru alegerea facuta.Este foarte frumoasa.Pacat ca nu esti mai aproape, este exact ce caut si eu.:(

Rodi09
14.10.2009, 22:31:40
Buna!

Nu ai nici un drum prin Bucuresti? :-s
Salut.Vroiam sa vin pana in Bucuresti sa vad un magazin care inchiriaza rochite de mireasa foarte frumoase, zic eu, dar am sunat azi si cred ca nu o sa ma risc.Daca se iveste cumva un drum pana la Bucuresti te contactez eu sigur.Multumesc frumos oricum.

ana_ladycat
15.10.2009, 12:15:45
Daca asta e rochita pe care o cauti, atunci va aparea din senin un drum la Bucuresti :)

Salut.Vroiam sa vin pana in Bucuresti sa vad un magazin care inchiriaza rochite de mireasa foarte frumoase, zic eu, dar am sunat azi si cred ca nu o sa ma risc.Daca se iveste cumva un drum pana la Bucuresti te contactez eu sigur.Multumesc frumos oricum.

Paula_Bv
15.10.2009, 14:03:22
Buna!

M-am hotarat sa imi vand rochita, asa ca va dau mai multe detalii:
- colectia Benjamin Roberts
- marimea 34
- tip sirena, din matase Godvary cu aplicatii din dantela
- pret: 600 Euro (voal inclus).

Daca sunteti interesate astept sa imi scrieti.

Va pup!

Salut!

Imi place rochita ta si am probat ceva asemanator, numai ca in partea de jos avea volane si sus o bretea...doar ca eu nu stiu cum o sa dansez imbracata intr-o rochita din asta...
Tu ce inaltime ai? Ca la marime ne potrivim, dar eu sunt si mica de inaltime si in partea de sus nu sunt asa dotata :((

ana_ladycat
15.10.2009, 14:11:00
Buna!

Eu nu am avut nici o problema sa dansez in rochita asta. La picioare esti "libera". Nu stiu cum, pentru ca si eu ma asteptam sa fie foarte incomoda, insa e croita astfel incat sa nu ai astfel de probleme. De asemenea, are in partea de jos un cerc de crinolina cusut, asa ca acolo ai spatiu pentru 100 de picioare \:D/

Eu am 1,67. Nu am avut tocuri foarte inalte, asa ca nu cred ca e o problema daca esti mai mica. In partea de sus nici eu nu sunt "dotata" dar a fost ok.

Daca vrei mai multe poze da-mi id-ul tau de mess sa iti trimit.

Ana-Maria

Salut!

Imi place rochita ta si am probat ceva asemanator, numai ca in partea de jos avea volane si sus o bretea...doar ca eu nu stiu cum o sa dansez imbracata intr-o rochita din asta...
Tu ce inaltime ai? Ca la marime ne potrivim, dar eu sunt si mica de inaltime si in partea de sus nu sunt asa dotata :((

ana_ladycat
27.10.2009, 14:44:44
Rochita e foarte frumoasa. Va astept la proba :)

AnDor
22.03.2010, 13:57:56
Rochita e foarte frumoasa. Va astept la proba :)

Foarte frumoasa rochita!!!!!!!!! Mai este valabil anuntul?
Apropo trena se poate prinde cumva?

miresica_YANNA
22.03.2010, 14:25:10
Superba rochita! Spor la vanzare, chiar merita!

Liutza
22.03.2010, 14:38:55
Buna! Ti-am probat rochita in Craiova. E intr-adevar superba, dar era prea scumpa pentru posibilitatile mele -3700 lei.
Felicitari oricum pt alegere.

ana_ladycat
22.03.2010, 15:23:56
Buna! Ti-am probat rochita in Craiova. E intr-adevar superba, dar era prea scumpa pentru posibilitatile mele -3700 lei.
Felicitari oricum pt alegere.

Buna! Ai probat o rochita acelasi model, nu a mea... cred...

ana_ladycat
22.03.2010, 15:24:56
Superba rochita! Spor la vanzare, chiar merita!

Buna! Multumesc mult! Am vandut-o in Decembrie ;))

ana_ladycat
22.03.2010, 15:25:28
Foarte frumoasa rochita!!!!!!!!! Mai este valabil anuntul?
Apropo trena se poate prinde cumva?

Buna, anuntul nu mai este valabil. Da, trena se prindea.

Spor la cumparare!