PDA

Versiunea completa : Momente artistice la nunta in Timis

just_smile
06.10.2009, 23:04:28
Buna fetelor,

Am o mare rugaminte..as dorii sa organizez petrecerea burlacitelor,si m-am gandit sa mergem la un club de streptease masculin dar problema e ca in Ar nu este asa ceva...ajutati-ma va rog si spuneti-mi daca in Tm este si numele clubului sau nr de tel...Varog frumos care ma poate ajuta
P.S Posibilitate sa facem o petrecere acasa nu avem

dea_roxy
07.09.2010, 10:30:32
Am deschis acest subiect ca fiecare din voi sa vina cu o idee pt programul artistic din seara nuntii...

dea_roxy
09.09.2010, 11:04:45
Haideti fetelor, nimeni n-are nicio idee?Ceva firme care se ocupa cu programele artistice nu stie nimeni?Care a avut nunta ii binevenita sa ne impartaseasca din povestile ei....

paula_v
09.01.2012, 02:02:37
Haideti fetelor, nimeni n-are nicio idee?Ceva firme care se ocupa cu programele artistice nu stie nimeni?Care a avut nunta ii binevenita sa ne impartaseasca din povestile ei....

Pentru ca si noi suntem putin in impas cu situatia programelor artistice din timpul nuntii si pentru ca nu a post nimeni altceva de fffff mult, poate poate totusi se incumeta cineva si "vinde" niste ponturi:P.
Pana acum noi am ajuns la momentul lansarii unor lampioane...am vazut o demonstratie la targ si a fost superbe ...si mai sunt si foarte ieftine!

Ralu_Timisoara
11.01.2012, 09:39:06
Buna, viitoarelor miresici! Bine v-am gasit! Eu sunt noua pe aici. Nunta mea mai asteapta, dar sunt interesata pana voi fi eu miresica de parerile voastre, ale celor experimentate. Referitor la momente artistice, exista ansambluri de dans dupa cum stiti de populara, tiganeasca, dansuri moderne...dar o noutate este trupa de pantomima muzicala (umor), care nu costa ca si altele, fac atmosfera si iti ofera clipe de neuitat la nunta ta. Trupa cunoscuta in Timis si in restul tarii este: brigada 2 pe trei sau vechea denumire: OZN Timisoara. ii gasiti pe youtube, au si site, contact si tot ce aveti nevoie. Bafta! <:-P<:-P<:-P