PDA

Versiunea completa : Restaurant Grand

andra83
07.10.2009, 16:20:28
Buna dragelor!

Mi-ar placea tare mult sa aud impresii depre restaurantul Grand din Alexandria, noua ne-au palcut mult oamenii de acolo si ne-au convins si spatiul si ringul foarte bine plasat, dar din pacate nu am fost niciodata la o nunta acolo. Din experienta si cunostintele voastre, la ce sa ne asteptam?

Asteptam cu drag si interes sugestiile si impresiile voastre!

Numai bine si spor la pregatiri!

Adelaida
14.10.2009, 13:11:20
Buna dragelor!

Mi-ar placea tare mult sa aud impresii depre restaurantul Grand din Alexandria, noua ne-au palcut mult oamenii de acolo si ne-au convins si spatiul si ringul foarte bine plasat, dar din pacate nu am fost niciodata la o nunta acolo. Din experienta si cunostintele voastre, la ce sa ne asteptam?

Asteptam cu drag si interes sugestiile si impresiile voastre!

Numai bine si spor la pregatiri!

Buna Andra,

Eu am fost la o nunta in iunie la Grand la cunostinte de-ale sotului. A fost o nunta foarte frumoasa, mancarea buna si nu i-am auzit sa se planga de organizare. Sala era aranjata cu verde pal si arata foarte bine.

Succes!!! :*

andra83
18.10.2009, 17:52:16
Buna Andra,

Eu am fost la o nunta in iunie la Grand la cunostinte de-ale sotului. A fost o nunta foarte frumoasa, mancarea buna si nu i-am auzit sa se planga de organizare. Sala era aranjata cu verde pal si arata foarte bine.

Succes!!! :*

Buna Adelaida,

Ma bucura tare raspunsul tau. Mancarea cred ca este foarte importanta la nunta, la fel de importanta ca muzica. Am vazut poze cu sala aranjata cu crem auriu si da, era foarte dragut. Nici eu nu cred ca ne vom plange de organizare. Doamne ajuta!

Multumim inca o data si toate cele bune,
Andra

mady22yo
18.12.2010, 16:56:53
Deci....cum a fost?...acum poti sa ne spui chiar tu ce ti-a placut si mai ales ce nu ti-a placut...asteptam...

unana
05.08.2011, 12:54:40
Deci....cum a fost?...acum poti sa ne spui chiar tu ce ti-a placut si mai ales ce nu ti-a placut...asteptam...

buna!am vazut ca ati avut nunta la grand anul asta. imi poti spune impresiile tale te rog...si noi avem la anul in septembrie acolo si as vrea sa stiu cum a fost..multumesc

ankj
08.09.2013, 19:08:09
bunaaa!
ceva nou in ultimul timp?
eu am stabilit aici pt oct 2014 si sper ca va fi asa cum imi doresc.
ceva sfaturi, recomandari de formatii bune pt o atmosfera p cinste care pot canta toate genurile de muzica?

mersi

bumbumbum
10.09.2013, 15:02:45
bunaaa!
ceva nou in ultimul timp?
eu am stabilit aici pt oct 2014 si sper ca va fi asa cum imi doresc.
ceva sfaturi, recomandari de formatii bune pt o atmosfera p cinste care pot canta toate genurile de muzica?

mersi

buna,

eu am aici in August 2014, imi place foarte mult sala, dar nu am fost la nici o nunta pana acum ca sa am mai multe detalii.
Noi am ales formatia Sonor, este formatia care canta la Grand, i-am ascultat la 3 nunti si am fost foarte multumiti de ei

ankj
10.09.2013, 15:13:13
Mersi de raspuns!

Cumva Sonor e cu Cristi Basu?
Acum suntem si noi in cautarea unei formatii si nici nu stim de unde sa incepem pt ca nu vrem o formatie care sa canta doar populara, ci toate genurile, si sa fie si la un tarif decent.

bumbumbum
16.09.2013, 11:41:12
Mersi de raspuns!

Cumva Sonor e cu Cristi Basu?
Acum suntem si noi in cautarea unei formatii si nici nu stim de unde sa incepem pt ca nu vrem o formatie care sa canta doar populara, ci toate genurile, si sa fie si la un tarif decent.

Basu da, de Cristi nu stiu, dar poate este numele unui membru!?
Ei canta toate genurile, dar nu as putea sa spun ca tariful este chiar decent, nou ne iau 6500 lei. cum ti se pare, decent sau nu:)):))?

ankj
16.09.2013, 11:45:01
Basu da, de Cristi nu stiu, dar poate este numele unui membru!?
Ei canta toate genurile, dar nu as putea sa spun ca tariful este chiar decent, nou ne iau 6500 lei. cum ti se pare, decent sau nu:)):))?

Ii gasisem intre timp..insa am contractat zilele acestea pana la urma o formatie din Ploietsi care ni s-a parut mai ok si la acelasi tarif...cu instrumente si dupa felul cum canta mi s epare ok pretul...facand comparatie cu ce am mai gasit cu 2000 eur sau alte minuni de gen.

DianaDyana
11.11.2013, 20:13:19
Am fost la Restaurantul Grand la cateva nunti si mi s-a parut totul foarte ok.....pana anul asta. Locatia nu prea este ingrijita iar mancarea este proasta. Intentionez sa fac nunta aici in 2014 desi mancarea m-a cam pus pe ganduri.........in 2011 aveau cele mei bune meniuri, anul asta nu stiu ce s-a intamplat cu ei....S-a mai confruntat cineva cu astfel de probleme aici?

PS. Formatia restaurantului o recomand cu placere.........fac atmosfera frumoasa si pot canta orice gen de muzica. Noi deja ne gandim sa le dam avansul

d1ana
30.03.2014, 11:57:44
Buna fetelor,in legatura cu fotografia sau filmarea la nunta vreau sa stiti ca acum in 2014, la noi in judet puteti gasi servicii foto si video competitive cu alte servicii de top din Capitala, trebuie doar sa cautati pe internet, se numeste mitica stinga . Dacti cautare pe google filmari nunti alexandria sau pur si simplu mitica stinga, tot asa il gasiti si pe facebok... Am vazut ca este chiar si aici pe acest site, inregistrat la Furnizori . Face ceva deosebit fata de ce se face la noi in oras, cautati-l pe internet si o sa ramaneti surprinse de calitatea materialelor. Au foarte multe echipamente , filmeaza si cu camera (sony fs100) , dar si cu dslr-ul care este acum ultima "fitza". Fotograful, claudiu este foarte talentat. Sunt oameni pasionati de ceea ce fac, nu stiu daca au firma sau nu, eu am vazut pe saitul lui si videoclipuri as cum se fac acum, si poze care mi-au placut foarte mult.
Bafta fetelor !