PDA

Versiunea completa : Petrecerea burlacitelor in Galati

monica87
14.10.2009, 15:06:39
buna fetelor...am si eu o intrebare pt voi...as vrea sa fac o perecere a burlacitelor impreuna cu fete mele inaintea nuntii...insa nu stiu in galati nici un club de streaptess masculin...precizez k nu am fost de ceva vreme in galati .dak ma puteti ajuta ...

kitkaro
31.10.2009, 04:20:39
Cred ca poti angaja si un stripper. Varul meu era vecin cu un baiat care a ajuns la Dansez pentru tine, daca vrei, fac sapaturi.
Oare cat o costa o prestatie?:zz:

monica87
02.11.2009, 15:09:08
Cred ca poti angaja si un stripper. Varul meu era vecin cu un baiat care a ajuns la Dansez pentru tine, daca vrei, fac sapaturi.
Oare cat o costa o prestatie?:zz:
in sfarsit imi raspunde si mie cineva ...da si mie mi-ar placea sa stiu mai multe detalii...mai ales k domnisoarele mele vor sa imi pregateasca ceva dar ...sa vedem...dak poti afla mai multe astept raspunsuri...

danutza21
26.01.2010, 12:35:03
ai aflat ceva de acest baiat?cat cere?:-SS

monica87
26.01.2010, 18:22:39
ai aflat ceva de acest baiat?cat cere?:-SS
se pare k nu...nu ne-a mai zik nimic...:(

kitkaro
04.02.2010, 08:58:58
Am facut rost de 6 numere de telefon ale lui Mr Stripper, nu stiu la care din ele raspunde. Daca vreti sa faceti efortul ...atunci vi le trimit pe pm.

constantagalati
22.03.2010, 08:44:49
noi idei de petrecere????
nimic...???!!!
aici imi puneam toata increderea ...in voi....=P~ .
eu initial ma gandisem la o limuzina care sa ia rand pe rand fetele de acasa ,sa deschida apetitul de petrecere cu niste spumos^:)^ ,o costumare nebuna cu costume inchiriate de la Teatrul Dramatic(dar nu se mai face,am intrebat),o masa rezervata pe undeva,ori Karaoche,ori Discoteca...si spre dimineata o masa rezervata si pentru noi fetele si pentru baietii care il distreaza in aceeasi noapte pe dragul meu miresoi.Ca apoi sa incheiem noaptea de neuitat unul in bratele celuilalt,sa privim poate rasaritul cu fundul pe pietroaiele de pe faleza...

constantagalati
22.03.2010, 08:48:33
eu as avea nevoie si de un nr de tel al unei stripteuze,dar adevarata stripärin,care intelege asta ca o arta de a dansa...intelegeti ce spun.,nu doar sa-si bätzäie ,,una-alta" de aiurea.
vreau pentru Dragul meu...:))

nuttree
22.03.2010, 11:54:11
Eu stiu ca mama mea a inchiriat o data o rochie de la Teatrul Muzical, acoolo ai incercat?

Ptr stripteuza, du-te la un bar...la Atlantic su mai stiu eu unde (citeste in zile si nopti). Ia-ti si o pereche de casti antifonice sa nu auzi glumele totusi.

nicoletaoff
21.04.2010, 14:32:44
la nunta prietenei mele am avut un stripper de la agentia jolie(sper ca nu este o problema daca dau numele agentiei....:-SS) era acolo un grup de stripperi si se numeau mystery boys..parca.. si baiatul de la dansez pt tine facea parte din trupa asta.cred ca onorariul era de 100 de euro..nu mai stiu sigur.... a dansat pt noi toata noaptea:-p...ne-am distrat de minune.. ....merita!!

irene_gl
23.04.2010, 00:25:09
la nunta prietenei mele am avut un stripper de la agentia jolie(sper ca nu este o problema daca dau numele agentiei....:-SS) era acolo un grup de stripperi si se numeau mystery boys..parca.. si baiatul de la dansez pt tine facea parte din trupa asta.cred ca onorariul era de 100 de euro..nu mai stiu sigur.... a dansat pt noi toata noaptea:-p...ne-am distrat de minune.. ....merita!!

asta vroiam si eu sa zic....la jolie,sunt singurii de care stiu ca merg la petreceri private.pai si nu ne zici si unde ati petrecut,poate ne dati o idee buna?:D

andrutzaaaa
30.04.2010, 20:49:51
mai fetilii..ia spuneti-mi si mie ce se face mai exact la petrecerea burlacitelor....este vreun obicei anume?trebe musai stripper?si daca da cine tre sa il aduca..

nuttree
30.04.2010, 21:45:54
1. Este corolarul petrecerii burlacilor(eh, chestii, socoteli cu feminismul, consumatorismul, nu intru in detalii).In US incepe sa se dezvolte acest fenomen pe la jumatatea anilor 80, prima carte care are ca subiect acest tip de petrecere apare in 1998. So, pretty recent.
2. E o traditie cam de import. De fapt in nunta traditionala romaneasca exista acest obicei a petrecerii care aduna tinerii la casa miresei/mirelui, obicei care s-a pierdut.
3. Intra pe forum la petrecerea burlacitelor ca sa te inspiri. Cand e vorba de idei pentru ultima noapte de libertate, cerul e limita.E la fel ca lasata secului: bucura-te din plin de cat ti-a ramas, ca dup-aia,....
4.Nu e obligatoriu sa o faci inainte cu o noapte de nunta. Cu o saptamana inainte e perfect.
5. Drele de onoare si prietenele organizeaza si platesc cheltuielile petrecerii si cadourile miresei(cat mai kinky). Dar nu se supara nimeni daca mireasa preia fraiele in maini....si isi plateste partea. Cam niciodata nu va plati TOATA petrecerea.
6.De obicei drele beau ca marinarii, angajeaza stripperi, vorbesc murdar si fac cadouri cu o conotatie anumita miresei. Totul se asezoneaza cu mult umor si se serveste intr-o limuzina.Poti sa iti inviti fetele la un SPA sau intr-un weekend la mare ori la un karaoke bar ca alternativa.
Totul e optional: sa platesti, sa vii, sa inviti, sa organizezi.
Alte neclaritati?

nuttree
30.04.2010, 21:47:05
AAAA....la punctul patru ...complementul direct e petrecerea:))

andrutzaaaa
01.05.2010, 00:00:58
1. Este corolarul petrecerii burlacilor(eh, chestii, socoteli cu feminismul, consumatorismul, nu intru in detalii).In US incepe sa se dezvolte acest fenomen pe la jumatatea anilor 80, prima carte care are ca subiect acest tip de petrecere apare in 1998. So, pretty recent.
2. E o traditie cam de import. De fapt in nunta traditionala romaneasca exista acest obicei a petrecerii care aduna tinerii la casa miresei/mirelui, obicei care s-a pierdut.
3. Intra pe forum la petrecerea burlacitelor ca sa te inspiri. Cand e vorba de idei pentru ultima noapte de libertate, cerul e limita.E la fel ca lasata secului: bucura-te din plin de cat ti-a ramas, ca dup-aia,....
4.Nu e obligatoriu sa o faci inainte cu o noapte de nunta. Cu o saptamana inainte e perfect.
5. Drele de onoare si prietenele organizeaza si platesc cheltuielile petrecerii si cadourile miresei(cat mai kinky). Dar nu se supara nimeni daca mireasa preia fraiele in maini....si isi plateste partea. Cam niciodata nu va plati TOATA petrecerea.
6.De obicei drele beau ca marinarii, angajeaza stripperi, vorbesc murdar si fac cadouri cu o conotatie anumita miresei. Totul se asezoneaza cu mult umor si se serveste intr-o limuzina.Poti sa iti inviti fetele la un SPA sau intr-un weekend la mare ori la un karaoke bar ca alternativa.
Totul e optional: sa platesti, sa vii, sa inviti, sa organizezi.
Alte neclaritati?
foarte subiectiva ai fost nuttree...marfa rau de tot raspunsul..asa ma gandeam si eu ca va fi cu petrecerea..am crezut ca este vreo datina anume care trebuie respectat si cum eu nu sunt la curent(nu am participat niciodata la o astfel de petrecere)..oricum vb ta datina despre care ma gandeam ca este nu prea se mai tine..petrecerea nu am sa o fac in noaptea dinaintea nuntii..poate ma duc mahmura la nunta:gen_05::gen_08:(o yeeee)glumesc evident...multumesc pt raspuns...deci prietenele si domnisoara platesc petrecerea stripperul..si mai fac si cadou cu conotatie kinky...oo ce bine suna...inseamna ca se lasa cu bairam..=))
pop gagico iti multumesc de raspuns tare mult MUAHH

andrutzaaaa
01.05.2010, 00:02:28
EXACT IN SAMBATA DE DINAINTEA NUNTI AM SA O FAC..sa am timp sa imi revin..

airkaterine
19.06.2010, 15:35:15
Fetelor cine mai are sugestii privind petrecerea burlacitelor???:-\ mi-as dori sa imi organizez eu singura una pt ca daca stau dupa prietenele mele.....am de asteptat:(ma gandeam sa mergem la karaoke ceva de genul apoi sa inchiriez din timp o camera la un hotel,cu jacuzzi,sampanie,dulciuri,sa o decorez si sa ne destrabalam acolo..sa avem costumatii sexy...poate un striper ceva....merge??:D voi pana la urma v-ati gandit la ceva anume sau aveti prietene care se ocupa de organizare?

irene_gl
19.06.2010, 20:17:52
Fetelor cine mai are sugestii privind petrecerea burlacitelor???:-\ mi-as dori sa imi organizez eu singura una pt ca daca stau dupa prietenele mele.....am de asteptat:(ma gandeam sa mergem la karaoke ceva de genul apoi sa inchiriez din timp o camera la un hotel,cu jacuzzi,sampanie,dulciuri,sa o decorez si sa ne destrabalam acolo..sa avem costumatii sexy...poate un striper ceva....merge??:D voi pana la urma v-ati gandit la ceva anume sau aveti prietene care se ocupa de organizare?

ooo suna cam salbatic planul tau:">nu de alta dar daca afla sotul poate are de comentat:))parerea mea e ca din pacate la noi nu prea sunt locuri in care sa-ti organizezi petrecerea burlacilor.ceea ce vedem in filme,cu baruri super tari in care merg fetele si se distreaza si lumea li se alatura...e vis:madlaugh::Y plus ca ce farmec mai are daca imi iau singura stripper si ma rog de gagici sa vina cu mine?mai bine renunt....:(

nuttree
19.06.2010, 21:44:33
La Ultimul Leu s-a deschis un club, Arena, care are si karaoke, este destul de "aerisit" ca nu stie multa lume de el. Patronii sunt deschisi la minte, poate puteti vorbi sa rezervati localul pentru o dupa amiaza in cursul saptamanii, se poate sa va recomande si stripper.In timpul zilei e cafenea, puteti sa aruncati un ochi si singurele sa vedeti atmosfera.

airkaterine
20.06.2010, 19:31:37
ooo suna cam salbatic planul tau:">nu de alta dar daca afla sotul poate are de comentat:))parerea mea e ca din pacate la noi nu prea sunt locuri in care sa-ti organizezi petrecerea burlacilor.ceea ce vedem in filme,cu baruri super tari in care merg fetele si se distreaza si lumea li se alatura...e vis:madlaugh::Y plus ca ce farmec mai are daca imi iau singura stripper si ma rog de gagici sa vina cu mine?mai bine renunt....:(
Hold on:D striperul l-am atasat in context asa ..ca mi-ar place sa faca parte din decor sa fie destrabalarea completa si plus ca nu l-as aduce strict pt mine...ar fi pt toata lumea...na,bun comun:>Partea a 2-a este ca nu imi doresc cine stie ce bar,am spus karaoke asa ca suna bine ,in sensul ca putem sa tragem o tequilla:-p...sa cantam,sa dansam si dupa la hotel cu noi...ne facem 2 trei masti de argila sa ne purificam tenul de la atata fum...o baie...papam niste dulciuri,mai povestim intamplari haioase din viata noastra..na ca fetele:D si plus ca nu trebuie sa ma rog de nimeni,doar ca am sa le intreb daca vor sa organizez o petrecere de genul ca in ziua de azi una zice ca nu poate sa vina...alta ca o doare capul..alta ca mai stiu ce ce scuze gaseste..si cand de fapt poate nu le lasa prietenii gelosi la maxim...sotii sau mai stiu eu ce scuze....la mine nu ea asa frate,suntem 2 adulti responsabili,gelosi cand trebuie si cu masura ca altfel nu se poate:-p unde increderea in cel de langa tine cantareste f mult....so...am vreo 7 prietene dispuse sa piarda o noapte alaturi de mine...dar chestia e ca ele la partea cu organizarea sunt varza..dar varza total asa ca vom face totul impreuna sa vedem ce mama naibii iese.De petrecerea lui nu ma ocup...sa si-o faca singur !!! cu mana lui:-ppoate...am zis poate am sa-i trimit si lui 2 balerine,asta depinde unde hotarasete el sa isi desfasoare ultima activitate de cavaler ce e:-\

airkaterine
20.06.2010, 19:34:20
La Ultimul Leu s-a deschis un club, Arena, care are si karaoke, este destul de "aerisit" ca nu stie multa lume de el. Patronii sunt deschisi la minte, poate puteti vorbi sa rezervati localul pentru o dupa amiaza in cursul saptamanii, se poate sa va recomande si stripper.In timpul zilei e cafenea, puteti sa aruncati un ochi si singurele sa vedeti atmosfera.
Aha nu stiam,nu sunt in tara deocamdata:(..dar sa stii ca e o idee fff buna si plus ca e mai select localul fata de ce gasesti prin centru asa e?? cel putin asa era ultima oara cand am intrat eu acolo:*

nuttree
21.06.2010, 00:16:49
Abia l-au reamenajat, e super ca lumea, numai ca nu stiu prea multi de el, n-au mai avut bani si de marketing.

Si lasand Arena la o parte, eu am facut sa se renunte la idee. De ce? Foarte simplu: astea mai tinerele, frumusele sunt imprastiate cam prin toata tara si se aduna abia la nunta,daca se aduna;dra care a venit cu ideea avea pretentia sa platesc si sa organizez eu tot(a, sa aduc si stripper...da...da) asa ca am zis nu, asta e, daca e sa fie ceva spontan va fi frumos ca orice petrecere neplanificata,daca nu, nu o sa planga decat ea. La stresul din saptamana respectiva numai cel al organizarii petrecerii burlacitelor nu-l aveam.

Acum airkatherine, sa nu crezi ca te atac,nuuu, de parte de mine gandul asta. Interventia ta mi-a adus aminte insa de discutiile de atunci care m-au enervat cat se poate atunci si am vrut sa imi vars oful. In conditiile in care nu era criza si era si cine sa ma ajute cu nunta, cred ca as fi facut si eu ceva mai deosebit.In traducere libera: te invidiez,na!

airkaterine
21.06.2010, 01:01:18
Abia l-au reamenajat, e super ca lumea, numai ca nu stiu prea multi de el, n-au mai avut bani si de marketing.

Si lasand Arena la o parte, eu am facut sa se renunte la idee. De ce? Foarte simplu: astea mai tinerele, frumusele sunt imprastiate cam prin toata tara si se aduna abia la nunta,daca se aduna;dra care a venit cu ideea avea pretentia sa platesc si sa organizez eu tot(a, sa aduc si stripper...da...da) asa ca am zis nu, asta e, daca e sa fie ceva spontan va fi frumos ca orice petrecere neplanificata,daca nu, nu o sa planga decat ea. La stresul din saptamana respectiva numai cel al organizarii petrecerii burlacitelor nu-l aveam.

Acum airkatherine, sa nu crezi ca te atac,nuuu, de parte de mine gandul asta. Interventia ta mi-a adus aminte insa de discutiile de atunci care m-au enervat cat se poate atunci si am vrut sa imi vars oful. In conditiile in care nu era criza si era si cine sa ma ajute cu nunta, cred ca as fi facut si eu ceva mai deosebit.In traducere libera: te invidiez,na!
Aaa departe de mine gandul ca ma ataci...nuuu...si de invidiat cred ca am sa te invidiez eu ca ai reusit sa nu iti mai faci petrecerea.Eu nu m-am gandit sa fie ceva spontan pt ca stiu ca nu o sa am parte de spontaneitate din partea lor.Cum am mai zis...la noi e altceva ...poate ele nu se gandesc la organizarea petrecerii mele,desi eu imi doresc lucrul asta,nu as vrea sa imi plateasca ele nimik prefer sa o fac eu...si plus ca nu toate vor fi disponibile din cauza prietenilor incuiati la minte !!! asta da ca ma enerveaza la culme:-&..nu vreau sa jignesc pe nimeni dar pana la urma e o petrecere ce naiba poti sa faci la o petrecere pana la uram...plus ca am zis ca renunt si la striper daca asta e inconvenientul:D:D:Ddar asta e..nu e nimik batut in cuie...poate o fac...poate nu...ti-am zis am vreo 7 domnisorele pe care ma bazez dar nu se stie niciodata ce imi rezerva viitorul...ahhhh nu vreau sa ajung la concluzia ta...vezi?? te invidiez cand ai dreptate!:-$

deea24gl
21.06.2010, 16:10:37
Frumoase ideile tale...eu am sa imi tin mini petrecerea la curte la ai mei..stai peleagane ,ori la masa in mijlocul curti...muzica la maxim,bautura ,numai gagici,,,sper sa iasa ceva ceva..

airkaterine
21.06.2010, 18:09:52
Stai linistita...sigur va iesi ceva frumos oriunde ai face pana la urma...conteaza foarte mult ce prietene ai langa tine si atmesfera creeata:*

rukmyny_85
21.06.2010, 18:12:50
Frumoase ideile tale...eu am sa imi tin mini petrecerea la curte la ai mei..stai peleagane ,ori la masa in mijlocul curti...muzica la maxim,bautura ,numai gagici,,,sper sa iasa ceva ceva..

vin si eu daca dai de la ff ceva:P

deea24gl
21.06.2010, 20:33:49
cum sa nu fata?da ce inseamna ff?frutti f?

justy
21.06.2010, 20:56:12
eu voi face petrecerea in seara dinaintea nuntii...acelasi motiv, fetele nu se strang mai devreme...pe mine m-au sunat niste prieteni din brasov si mi-au spus ca or sa aduca muzica, microfoane pt karaoke., colegii de facultate vin cu o zi inainte de nunta, fetele la fel, colegii lui de facultate la fel..asa ca am hotarat sa ne strangem toti la ai mei la tara (pe mine ma vor gati la tara la ai mei si apoi venim la galati pt restul nuntii) si petrecem cu totii la un loc ca cine stie cand ne vom mai intalni in aceasi formula....

airkaterine
21.06.2010, 21:56:15
eu voi face petrecerea in seara dinaintea nuntii...acelasi motiv, fetele nu se strang mai devreme...pe mine m-au sunat niste prieteni din brasov si mi-au spus ca or sa aduca muzica, microfoane pt karaoke., colegii de facultate vin cu o zi inainte de nunta, fetele la fel, colegii lui de facultate la fel..asa ca am hotarat sa ne strangem toti la ai mei la tara (pe mine ma vor gati la tara la ai mei si apoi venim la galati pt restul nuntii) si petrecem cu totii la un loc ca cine stie cand ne vom mai intalni in aceasi formula....
Bravo! super tare,dar numai sa nu stai pana tarziu sa fii fresh a 2-a zi:*

deea24gl
21.06.2010, 21:56:16
Ce superrrrrrrrr....asa da!

justy
21.06.2010, 22:40:51
Ce superrrrrrrrr....asa da!

lasa ca nici la tine nu poate fi altfel decat super.....:*

rukmyny_85
21.06.2010, 22:46:40
cum sa nu fata?da ce inseamna ff?frutti f?

mai incearca:D
fast......:))))

deea24gl
22.06.2010, 11:56:14
aaa fast..da da da,da asta e laliesti fata,eu fac l agalati

deea24gl
22.06.2010, 11:58:20
Oricum nu iti dau;)),astea ajuta mult la ingrasat...>:/

rukmyny_85
06.07.2010, 13:14:32
fetelor nu ati mai stabilit nimic,nu se mai anunta nicio petrecere haideti k acum trec toate nuntile si nu am auzit de nimeni nimic/:)

irene_gl
07.07.2010, 14:26:36
mai bine ne adunam toate viitoarele mirese si ne facem petrecerea impreuna;))ca pe baza prietenelor ramanem fara:|

deea24gl
07.07.2010, 15:43:12
mai bine ne adunam toate viitoarele mirese si ne facem petrecerea impreuna;))ca pe baza prietenelor ramanem fara:|
exact..la mine au anuntat ca vor veni,acum eu stiu,oricum cine as vrea eu sa vina nu cred ca vor veni,adik din prietene,majoritatea e cu treaba ei acuma..

irene_gl
07.07.2010, 15:56:56
cred ca aceasta petrecere a burlacitelor are farmec atunci cand e o surpriza,nu cand organizezi tu tot si te rogi de lume sa vina:|.din pacate la noi mentalitatea inca e "stone age":))

rukmyny_85
07.07.2010, 16:12:44

si cu fete si fara fete....trebuie sa ne facem de cap:)))))))))))))

irene_gl
07.07.2010, 16:23:00

numai sa nu ne ducem singure:))

airkaterine
07.07.2010, 16:34:01
Cum adica cu fete si fara fete...pai facem singure sau aducem numai baieti=))...ca daca e asa eu aduc baietii...cine aduce fetele??=))

deea24gl
07.07.2010, 18:12:45
[QUOTE=airkaterine;3427676]Cum adica cu fete si fara fete...pai facem singure sau aducem numai baieti=))...ca daca e asa eu aduc baietii...cine aduce fetele??=))[/QUOTE

Deci eu in nici un caz nu ma voi ruga de nimnei sa vina,dau zvon,"bairam mare la mine acasa",si deja cam toate stiu cu ce se lasa.
Acum nici macar nu imi pasa daca vreo prietena 2 nu imi vor fi alaturi,eu nu stau sa ma rog de oameni.Vii bine ,nu vii ,pa si pusy..

airkaterine
07.07.2010, 19:52:48
[QUOTE=airkaterine;3427676]Cum adica cu fete si fara fete...pai facem singure sau aducem numai baieti=))...ca daca e asa eu aduc baietii...cine aduce fetele??=))[/QUOTE

Deci eu in nici un caz nu ma voi ruga de nimnei sa vina,dau zvon,"bairam mare la mine acasa",si deja cam toate stiu cu ce se lasa.
Acum nici macar nu imi pasa daca vreo prietena 2 nu imi vor fi alaturi,eu nu stau sa ma rog de oameni.Vii bine ,nu vii ,pa si pusy..
Pai ai inteles gresit ...cine a zis ca ne vom ruga de ele...o simpla invitatie e de ajuns daca iti sunt prietene...ma rog....Irene spunea ceva de genul ce ai scris tu..na ca o bag pe Irene la inaintare ca e obisnuita=))...Ea spunea ceva de genul ca petrecerea trebuie organizata de prietene nu de mireasa...si aici e drept....dar daca ele nu se simt sau nu vor sau nu le da prin cap...atunci ce facem?? daca vrem neaparat o vom organiza singure...daca nu,nu o mai facem si gata.E simplu...

irene_gl
07.07.2010, 21:10:21
[QUOTE=deea24gl;3427916]
Pai ai inteles gresit ...cine a zis ca ne vom ruga de ele...o simpla invitatie e de ajuns daca iti sunt prietene...ma rog....Irene spunea ceva de genul ce ai scris tu..na ca o bag pe Irene la inaintare ca e obisnuita=))...Ea spunea ceva de genul ca petrecerea trebuie organizata de prietene nu de mireasa...si aici e drept....dar daca ele nu se simt sau nu vor sau nu le da prin cap...atunci ce facem?? daca vrem neaparat o vom organiza singure...daca nu,nu o mai facem si gata.E simplu...

iaaaaaaa gata!!:spider: adica dupa ce ca-s caftita din toate directiile,ma mai iei si tu pe sus:gen_09::gen_15:hai ca m-am suparat:gen_06::gen_11:

airkaterine
07.07.2010, 22:28:22
[QUOTE=airkaterine;3428129]

:gen_06::gen_11:
Nice ass baby=))...bronz natural?ha? scuza de off topic da nu m-am putut abtine=))
Si ca sa revin....pana la urma cine are curajul sa-si organizeze singura petrecerea?:-s ca eu eram prima...dar acum dupa atatea chestii care le aud pe aici...mai mai ca-mi vine sa o las balta...si uite asa ajung la vorba lui Nutree...care imi spunea mai demult ca a renuntat..si mare dreptate mai are;-).Apropos Nutree....mai ai putin...8-}

ELEA
26.07.2010, 23:50:49
Buna fetele.Eu ma gandeam la o iesire cu fetele la un spa si apoi mai pe seara la o petrecere in pijamale cu ceva de baut, FARA STRIPERI!,jocuri, etc.Ce credeti?Ar fi prea cuminte?

monica87
27.07.2010, 13:18:31
si eu m-am gandit tot asa la o petrecere cu sau fara pijamale...cum o fi....fetele mele sunt f distractive....insa la asta m-am gandit eu....prietenele mele nush la ce s-au gandit k tot imi spun k ele pregatesc petrecerea.

ELEA
27.07.2010, 14:57:31
si eu m-am gandit tot asa la o petrecere cu sau fara pijamale...cum o fi....fetele mele sunt f distractive....insa la asta m-am gandit eu....prietenele mele nush la ce s-au gandit k tot imi spun k ele pregatesc petrecerea.

Eu nu prea sunt genul petrecerilor la care se lasa cu dezmat;-) asa ca voi incerca sa fac ceva in stilul meu

monica87
27.07.2010, 15:42:09
apropo de petrecere numai ce m-a abordat un prieten de-al meu care stie k am nunta....si imi propune sa fac petrecerea burlacitelor la valuri la o terasa de langa bazinele de copii...cu spuma in bazin...si alte chestii....i-am zis k ma gandesc, ma consult cu fetele dak vor acolo.:-? pe mine ma incanta ideea insa banuiesc k o vrea sa platim consumatia acolo si fetele mele nu prea sunt consumatoare de alcool si ce facem ne facem acolo de rusine k bem suc=))

nuttree
27.07.2010, 15:44:48
Buna fetele.Eu ma gandeam la o iesire cu fetele la un spa si apoi mai pe seara la o petrecere in pijamale cu ceva de baut, FARA STRIPERI!,jocuri, etc.Ce credeti?Ar fi prea cuminte?
Cred ca ar fi super....

deea24gl
27.07.2010, 17:42:36
Cred ca ar fi super....
Si yo........abia astept petrecerea mea

ELEA
27.07.2010, 18:45:31
Si yo........abia astept petrecerea mea

Ce-i drept de pe acum am fiori numai cand ma gandesc cate sunt de facut ..sper sa apuc sa ma bucur din plin de petrecere fara sa ma gandesc ce o sa fac la nunta , ce mai am de rezolvat, etc../:)

deea24gl
27.07.2010, 21:56:03
Ce-i drept de pe acum am fiori numai cand ma gandesc cate sunt de facut ..sper sa apuc sa ma bucur din plin de petrecere fara sa ma gandesc ce o sa fac la nunta , ce mai am de rezolvat, etc../:)
Stai linistita ca o sa te bucuri,mai ai destul pana la nunta,dar de fapt timpul trece repde,eu nici nu stiu cum a trecut nu l-am simtit,e bine ca am avut rabdare sa fac din timpmajoritatea,pt ca simteam ca daca le las ,nu o sa imi permit atata cheltuiala deodata.Eu cred ca inca nu realizez ca mai am putin si gata..poate pt ca privesc lucrurile cu calm,nu cu marii emotii..

rukmyny_85
28.08.2010, 18:46:12
fetelor pe cand o petrecere cu trupa de shock........abia astept sa ne intalnim la un paharel de vb:)>-:x

ramona-elena
22.05.2014, 17:38:57
vreau petrecerea burlacitelor sa fie de 1 mai la mare!!!!!!doar cu fetele....

cristinabc
15.09.2014, 15:10:26
Eu ma gandeam sa fie in afara orasului, la o pensiune :))) dar, sunt putin confuza referitor la costuri..