PDA

Versiunea completa : Vand rochie de mireasa BLUE BY ENZONI MODEL BURUNDI 2009!

diana_alexandra2007
23.10.2009, 16:54:42
Buna, m-am decis sa imi vand rochia de mireasa , modelul se numeste Burundi din colectia Blue by Enzoni. Masura rochitei este 38, are corset ajustabil pe interior, are trena , dar merge ridicata si este brodata cu tot felul de paiete si cristale. Eu am 1,71 inaltime si am purtat o pereche de balerini facuti la comanda cu un toculet de 2 cm , deci ar merge pentru cineva sub 1,70 m daca vrea sa poarte pantofi cu toc sau daca poarta balerini e ok si 1,70 . Rochia a fost curatata si arata extraordinar. De asemenea poate fi purtata cu sau fara crinolina , iar crinolina este ajustabila (in functie de cat de infoiata o vrei ) si este inclusa in pret.
Rochia am cumparat-o cu 1250 de euro si o vand cu 600, desigur pretul este negociabil.
Sper sa va placa, eu m-am simtit ca o printesa in ea. Pentru detalii lasati-mi un pm.

giulia1982
23.10.2009, 17:23:01
Buna, m-am decis sa imi vand rochia de mireasa , modelul se numeste Burundi din colectia Blue by Enzoni. Masura rochitei este 38, are corset ajustabil pe interior, are trena , dar merge ridicata si este brodata cu tot felul de paiete si cristale. Eu am 1,71 inaltime si am purtat o pereche de balerini facuti la comanda cu un toculet de 2 cm , deci ar merge pentru cineva sub 1,70 m daca vrea sa poarte pantofi cu toc sau daca poarta balerini e ok si 1,70 . Rochia a fost curatata si arata extraordinar. De asemenea poate fi purtata cu sau fara crinolina , iar crinolina este ajustabila (in functie de cat de infoiata o vrei ) si este inclusa in pret.
Rochia am cumparat-o cu 1250 de euro si o vand cu 600, desigur pretul este negociabil.
Sper sa va placa, eu m-am simtit ca o printesa in ea. Pentru detalii lasati-mi un pm.
Cred ca ar fi indicat sa pui niste poze cu tine si cu rochita.Cu siguranta ai fi si mai convingatoare.Spor la vanzare!Sigur se va vinde,pt ca rochia este f frumoasa

diana_alexandra2007
23.10.2009, 20:36:26
Cred ca ar fi indicat sa pui niste poze cu tine si cu rochita.Cu siguranta ai fi si mai convingatoare.Spor la vanzare!Sigur se va vinde,pt ca rochia este f frumoasa
Poze cu mine in rochita de mireasa sunt atasate la profil , datorita dimensiunii pozelor nu am putut sa le atasez mesajului.

diana_alexandra2007
25.10.2009, 14:01:14
Poze cu mine in rochita de mireasa sunt atasate la profil , datorita dimensiunii pozelor nu am putut sa le atasez mesajului.
Pozele de la albumul meu va pot crea o idee de cum arata rochia cu trena ridicata.

pysy
25.10.2009, 18:20:46
e alba alba sau....?

diana_alexandra2007
26.10.2009, 15:30:18
e alba alba sau....?
Da este alba alba, pietrle si paietele brodate pe rochie dau o tenta usor spre argintiu.

diana_alexandra2007
26.10.2009, 15:49:20
Pentru cea care va alege rochia pentru cea mai importanta zi din viata ei , ii ofer cadou gentuta de nunta, care este in acelasi stil cu rochia , brodata manual cu paiete si perlute. :)

diana_alexandra2007
29.10.2009, 15:04:12
Sa stiti k sunt dispusa negocierii, pretul nu e batut in cuie. Si pentru vremuri de criza putem adopta si o masura de criza - PLATA IN RATE ;)) .
Ce ziceti???;;)

danutza_roxana
08.12.2009, 18:56:13
Este o rochita foarte frumoasa. Ar fi fost mai bine daca ne aratai mai multe poze. Ce dimensiuni ai? Nu mai tin minte daca ai scris (inaltime, greutate, bust, talie). Imi place foarte mult modelul.:-p

diana_alexandra2007
10.12.2009, 21:59:34
Este o rochita foarte frumoasa. Ar fi fost mai bine daca ne aratai mai multe poze. Ce dimensiuni ai? Nu mai tin minte daca ai scris (inaltime, greutate, bust, talie). Imi place foarte mult modelul.:-p
La cererea voastra reiau cele scrise prima oara.:D
Masura rochitei este 38, are corset ajustabil pe interior, are trena , dar merge ridicata si este brodata cu tot felul de paiete si cristale. Eu am 1,71 inaltime si am purtat o pereche de balerini facuti la comanda cu un toculet de 2 cm , deci ar merge pentru cineva sub 1,70 m daca vrea sa poarte pantofi cu toc sau daca poarta balerini e ok si 1,70 . Rochia a fost curatata si arata extraordinar.
De asemenea poate fi purtata cu sau fara crinolina , iar crinolina este ajustabila (in functie de cat de infoiata o vrei ) si este inclusa in pret.
Rochia am cumparat-o cu 1250 de euro si o vand cu 600, desigur pretul este negociabil si daca v-o doriti f tare , dar nu aveti toti banii discutam si despre plata in rate. ;-)
Si de asemenea am facut cont in picassa aici puteti vedea pozele: http://picasaweb.google.com/diana.alexandra2007/NuntaMea?feat=directlink
sau
http://picasaweb.google.com/diana.alexandra2007/NuntaMea#

danutza_roxana
10.12.2009, 22:07:07
La cererea voastra reiau cele scrise prima oara.:D
Masura rochitei este 38, are corset ajustabil pe interior, are trena , dar merge ridicata si este brodata cu tot felul de paiete si cristale. Eu am 1,71 inaltime si am purtat o pereche de balerini facuti la comanda cu un toculet de 2 cm , deci ar merge pentru cineva sub 1,70 m daca vrea sa poarte pantofi cu toc sau daca poarta balerini e ok si 1,70 . Rochia a fost curatata si arata extraordinar.
De asemenea poate fi purtata cu sau fara crinolina , iar crinolina este ajustabila (in functie de cat de infoiata o vrei ) si este inclusa in pret.
Rochia am cumparat-o cu 1250 de euro si o vand cu 600, desigur pretul este negociabil si daca v-o doriti f tare , dar nu aveti toti banii discutam si despre plata in rate. ;-)
Si de asemenea am facut cont in picassa aici puteti vedea pozele: http://picasaweb.google.com/diana.alexandra2007/NuntaMea?feat=directlink
sau
http://picasaweb.google.com/diana.alexandra2007/NuntaMea#

Foarte frumoasaaaaa :) si mireasa si rochita :)
Eu sunt din Buzau (acum stau in Buc) dar de Craciun o sa vin acasa la ai mei, asa ca poate vin la o proba (daca o sa o mai ai bineinteles).
Pupici,

diana_alexandra2007
10.12.2009, 22:10:06
Si inca ceva daca va place si poseta este cadoul meu pentru cea care va cumpara rochia :)>- .

diana_alexandra2007
11.12.2009, 21:47:19
Foarte frumoasaaaaa :) si mireasa si rochita :)
Eu sunt din Buzau (acum stau in Buc) dar de Craciun o sa vin acasa la ai mei, asa ca poate vin la o proba (daca o sa o mai ai bineinteles).
Pupici,
Dc te hotarasti imi lasi un pm si ne descurcam noi cumva sa ne intalnim:) . Spor la pregatiri si pupici :D

P.S Eu m-am mutat din Bucuresti in Buzau , as rade sa imi fi vecina in Buzau.:))

diana_alexandra2007
28.12.2009, 18:30:53
Deci ce spuneti ,
incepem licitatia pentru rochie ?!;;)

diana_alexandra2007
28.12.2009, 18:33:07
Sa stiti k sta singurik in husa si isi asteapta noua stapana!!!!!!!!
Asa k haideti la proba !!!!!!!!

diana_alexandra2007
06.04.2010, 22:28:14
Acum ca a trecut Pastele ce parere aveti de o reducere?!
De la 600 euro la 500 :D ! ALL INCLUSIVE
CUM STIU CAT DE GREU E SA DAI TOTI BANII O DATA , OFERTA CU RATELE RAMANE VALABILA !\:D/

diana_alexandra2007
06.04.2010, 23:25:08
Si inca ceva rochia se poate proba in Buzau (unde locuiesc), Ploiesti si Bucuresti -unde am mereu drum.

MAGDACATA
10.04.2010, 14:47:39
foarte frumoasa rochia ta , pacat , stai cam departe de mine

diana_alexandra2007
11.04.2010, 13:19:30
Daca va place aveti posibilitatea sa o probati si la Ploiesti sau Bucuresti asa k ..........ramane sa va hotarati celor care va place.\:D/