PDA

Versiunea completa : Vand pantofi de mireasa tip balerini facuti la comanda!!!

diana_alexandra2007
23.10.2009, 17:08:00
Pentru cele care nu pot purta pantofi cu toc fac un anunt.
Eu m-am numar printre ele si a trebuit sa fac pantofii la comanda , pentru ca nu am gasit nimic care sa imi placa. Pantofii sunt marimea 38 din piele cu aplicatie de dantela si cristale brodate. Sunt extrem de comozi, eu am probleme cu spatele si nu m-a durut absolut deloc dupa o nunta care s-a terminat la 7 dimineata, iar batai picioare nici pomeneala .
Au costat 550 lei si ii vand cu 250 lei pret negociabil.

diana_alexandra2007
25.10.2009, 14:06:03
Pentru cele care nu pot purta pantofi cu toc fac un anunt.
Eu m-am numar printre ele si a trebuit sa fac pantofii la comanda , pentru ca nu am gasit nimic care sa imi placa. Pantofii sunt marimea 38 din piele cu aplicatie de dantela si cristale brodate. Sunt extrem de comozi, eu am probleme cu spatele si nu m-a durut absolut deloc dupa o nunta care s-a terminat la 7 dimineata, iar batai picioare nici pomeneala .
Au costat 550 lei si ii vand cu 250 lei pret negociabil.
Chiar nimeni?:(

AlinaDalia_Sandu
28.10.2009, 17:00:11
mie imi plac...si eu as cauta asa ceva...dar eu sunt in Cluj:D

diana_alexandra2007
29.10.2009, 14:47:38
Cine doreste sa ii probeze ne putem intalni in 3 orase : Buzau(aici locuiesc) , Ploiesti, Bucuresti.
Iar daca locuiesti in Cluj si esti interesata de ei si vrei sa ii probezi, cea mai buna prietena a mea locuieste in Cluj si ii pot trimite ei;;) .

corinutza_ioa
29.10.2009, 15:47:36
pantofii sunt foarte frumosi...doar ca, daca rochia de mireasa o cureti si o dai la urmatoarea miresica, cu pantofii cum faci? cum ii faci sa para "noi"?
totusi, a fost o noapte lunga....
dar repet: sunt foarte frumosi. spor la vanzare!