PDA

Versiunea completa : Crasmarita din Buzau

Lorelay_777
29.10.2009, 09:21:34
Salutare miresici.,

Am vazut multe discutii despre alte restaurante din Buzau, insa nimeni nu a inceput sa discute despre Crasmarita. Eu nu sunt din Bz, logodnicul meu este si mare lucru nu stiu despre acest restaurant.
Cele care au facut nunta acolo sau stiu mai multe despre poate ma pot ajuta si pe mine.

Multam

Lorelay_777
02.11.2009, 11:15:12
Salutare miresici.,

Am vazut multe discutii despre alte restaurante din Buzau, insa nimeni nu a inceput sa discute despre Crasmarita. Eu nu sunt din Bz, logodnicul meu este si mare lucru nu stiu despre acest restaurant.
Cele care au facut nunta acolo sau stiu mai multe despre poate ma pot ajuta si pe mine.

Multam

Chiar nimeni nu are pareri, impresii despre Crasmarita? Nu a facut/ va face nimeni nunta acolo ca sa putem dezbate acest subiect?

imi_ase
25.02.2010, 09:50:43
Buna!
Restaurantul si hotelul Crasmarita sunt deosebite.
eu am inchiriat hotelul cand am avut nunta si toata lumea a fost impresionata de cat de frumoase sunt camerele. restaurantul este si el foarte bun, mancarea este foarte gustoasa - am avut acolo petrecerea de cununie civila. II dau nota 10 hotelului, restaurantului si personalului.

Lorelay_777
25.02.2010, 10:30:21
Buna!
Restaurantul si hotelul Crasmarita sunt deosebite.
eu am inchiriat hotelul cand am avut nunta si toata lumea a fost impresionata de cat de frumoase sunt camerele. restaurantul este si el foarte bun, mancarea este foarte gustoasa - am avut acolo petrecerea de cununie civila. II dau nota 10 hotelului, restaurantului si personalului.

Buna,

In sfarsit cineva care are o parere despre Crasmarita..Am atatea intrebari sa iti pun..spune-mi te rog daca te pot contacta pe privat sau ai o adresa de mail unde putem vb.

>:D<

otilix
27.03.2010, 23:40:07
au mai fost discutii despre crasmarita din buzau la topicul restaurante. gasesti acolo, mai in urma cred, nu am urmarit forumul de ceva vreme, informatii. parerile sunt numai de bine. un local deosebit, cu atmosfera aparte, se acorda atentie fiecarui detaliu, profesionisti. mancarea e f buna, servirea la fel.
ca sfat practic pt oricine isi alege local de nunta, indiferent care e acela- alegeti-va un local unde se face mancare, buna, in mod curent, care are clienti tot timpul, care este cautat. ca si magazinele din care nu cumpara mai nimeni, nici localurile nefrecventate de clienti nu inspira aceeasi incredere, undeva exista o explicatie.;;)

st3llla
08.04.2010, 09:45:07
Singurul lucru care nu mi-a placut la Crasmarita(am fost odata la o nunta) este impartirea in doua saloane.Dar asta e un lucru minor,ba chiar,pentru unii care vor sa separe tineri-batrani,spre exemplu,e chiar mai bine.In rest,totul e foarte ok.Mancarea mai ales,dar si ospatarii.Si localul,ca amenajare,are ceva al lui.

imi_ase
09.04.2010, 16:07:33
Buna,

In sfarsit cineva care are o parere despre Crasmarita..Am atatea intrebari sa iti pun..spune-mi te rog daca te pot contacta pe privat sau ai o adresa de mail unde putem vb.

>:D<
:) buna, ma poti cantacta pe privat cu orice nelamurire ai. nu este nici un fel de problema. te pup

Gabriny
21.04.2011, 18:58:19
Buna,
salutari tuturor miresicilor. Eu sunt noua pe site. An vazut discutiile si as dori si eu cateva informatii:
noi avem nunta anul viitor :x(2012) dar avem pb in gasirea unei locatii :((,din cauza nr de invitati, in jur de 300. Stiti cumva o pensiune sau un restaurant cu aceasta capacitate in Rm Sarat sau imprejurimi? si cum sunt serviciile oferite?
Va multumesc si o seara buna.
Pupici.