PDA

Versiunea completa : Totul despre muzica in Bistrita Nasaud

anamaria21_28
09.11.2009, 20:56:15
in primul rand salut miresicile din bn!!!! >:D< am si eu o mare rugaminte! am nunta in mai putin de un an si nu am hotarat inca nimic in legatura cu muzica!!!!!:(( voi ce ati avut : dj sau formatie? v-a placut, aveti ceva racomandari pentru mine? astept orice sugestie! va multumesc muuuuuuuult, muuuuuuult!!!!:*

anamaria21_28
09.11.2009, 21:02:25
revin cu completari! acum mi s-a aprins beculetul si m-am gandit ca as vrea un dj bun si un moment artistic cu un cantaret/ o cantareata...inca nu m-am gandit la cineva anume, sau la genul muzical....are cineva sugestii? sau a mai facut cineva asa? ppplllllllsssss[-o<

Tzitzi_mic
09.11.2009, 21:50:47
revin cu completari! acum mi s-a aprins beculetul si m-am gandit ca as vrea un dj bun si un moment artistic cu un cantaret/ o cantareata...inca nu m-am gandit la cineva anume, sau la genul muzical....are cineva sugestii? sau a mai facut cineva asa? ppplllllllsssss[-o<
Eu am avut un dj ffbun( pe Dorel) si o cantareatza care din pacate nu mai e printre noi(Valeria Peter Predescu).Dj-ul face fff mult la nunta.Atmosfera e cea mai importanta pt invitati.

anamaria21_28
10.11.2009, 10:26:43
buna tzitzi mic! ms de raspuns! crezi k imi poti trimite un pm cu datele lui de contact? ms inca o data!:*

anamaria21_28
10.11.2009, 11:43:09
ma poate ajuta cineva cu un cantaret/o cantareata de muzica populara de la noi din zona? vreau sa le fac o surpriza parintilor (mai mult mamei) si socrilor si eu nu cunosc chiar pe nimeni! pls[-o<

criion
29.03.2010, 00:00:59
pt Anamaria ... eu am avut un DJ din Beclean ... foarte bun ... mai ales ca le-a placut si invitatilor muzica ... au dansat toata noaptea ... cativa viitori miri au si apelat la el pentru serviciile lui .. daca te intereseaza astept un raspuns ... te pup<:-P

doddor
13.11.2011, 01:26:28
Buna!! Eu o sa am nunta la anul in septembrie si tare as vrea sa gasesc un dj bun. din pacate nu prea vin in bistrita ca sa pot sa ma interesez. Am auzit de DJ Luci ca e bun,dar imi poate da cineva detalii despre el, poate chiar un numar de telefon. Muuuuultu :)

zmeura
04.09.2012, 12:32:16
pt Anamaria ... eu am avut un DJ din Beclean ... foarte bun ... mai ales ca le-a placut si invitatilor muzica ... au dansat toata noaptea ... cativa viitori miri au si apelat la el pentru serviciile lui .. daca te intereseaza astept un raspuns ... te pup<:-P

buna, imi trimiti si mie datele de contact ale DJului? Nu reusesc sa gasesc mare lucru pe internet despre sonorizari de calitate in Bistrita. Eu nu sunt in tara, si e mai greu cu organizarea la distanta. As aprecia foarte mult orice ajutor!