PDA

Versiunea completa : DaVinci Bridal

OcchiAzzurri
14.11.2009, 08:05:59
nimeni nu si-a luat rochia de la DaVinci Bridal?
au niste rochii absolut superbe...
va atasez rochia mea de la DaVinci Bridal care m-a facut sa ma simt o printesa in ziua nuntii...

OcchiAzzurri
14.11.2009, 08:28:22
alte modele DaVinci Bridal...

coditza31
14.11.2009, 10:15:02
Buna,
am intrat si eu pe site-ul lor si am gasit cateva modele pe gustul meu dar au distributie si in Romania? Cam ce preturi au?
Tu cat ai dat pe rochita ta?

OcchiAzzurri
14.11.2009, 10:27:01
Buna,
am intrat si eu pe site-ul lor si am gasit cateva modele pe gustul meu dar au distributie si in Romania? Cam ce preturi au?
Tu cat ai dat pe rochita ta?
eu aluat-o prin cineva...
am dat aproape 700 E
dar se pot cumpara si on-line pt cine are incredere sa cumpere,pt ca nu stiu daca distribuie ei direct in rom...
sunt vreo 2 fete care au aceste rochii de vanzare...cu una chiar am luat legatura...dar ma costa dublu...fata de cat era in realitate...

coditza31
14.11.2009, 11:31:14
eu aluat-o prin cineva...
am dat aproape 700 E
dar se pot cumpara si on-line pt cine are incredere sa cumpere,pt ca nu stiu daca distribuie ei direct in rom...
sunt vreo 2 fete care au aceste rochii de vanzare...cu una chiar am luat legatura...dar ma costa dublu...fata de cat era in realitate...

Deci ai comandat-o pe baza pozelor vazute pe site, nu?
hmm...eu nu as putea face asta...sunt zeci de site-uri de genul asta unde pozele sunt fff frumoase si preturi f rezonabile dar pana nu o vad si o probez zic pas :-"
Chiar am fost week-endul trecul la o casa de moda unde am observat ce diferenta este intre pozele de pe net si rochiile in realitate...din pacate am fost neplacut impresionata desi se spune ca in general ele sunt mai frumoase in realitate...

OcchiAzzurri
14.11.2009, 11:55:09
Deci ai comandat-o pe baza pozelor vazute pe site, nu?
hmm...eu nu as putea face asta...sunt zeci de site-uri de genul asta unde pozele sunt fff frumoase si preturi f rezonabile dar pana nu o vad si o probez zic pas :-"
Chiar am fost week-endul trecul la o casa de moda unde am observat ce diferenta este intre pozele de pe net si rochiile in realitate...din pacate am fost neplacut impresionata desi se spune ca in general ele sunt mai frumoase in realitate...
eu am muncit in italia si unde munceam bucatarul avea pe fosta sotie in america si m-a ajutat el prin fosta sotie sa o cumpar...
am dat marimile mi-a trimis poze si asa am vazut cum e...
si la a doua cea pe care am luat-o onine am cam stat cu frica dar a fost totul bine...

helwa
14.11.2009, 12:00:31
Buna.
De unde ai luat'o in italia?
Vad ca stai la roma , au cumva magazin sau distribuitor?

Mersi

OcchiAzzurri
14.11.2009, 12:03:30
Buna.
De unde ai luat'o in italia?
Vad ca stai la roma , au cumva magazin sau distribuitor?

Mersi
nu am luat-o din Italia
mi-a luat-o cineva din america si mi-a trimis-o la roma

helwa
14.11.2009, 12:07:23
nu am luat-o din Italia
mi-a luat-o cineva din america si mi-a trimis-o la roma

Sunt superbe rochiile , am dat un ochi pe site... am sa incerc totusi sa le scriu un mesaj si sa intreb daca au vreun distribuitor in italia... am vazut ca au ceva in germania..

OcchiAzzurri
14.11.2009, 12:09:49
Sunt superbe rochiile , am dat un ochi pe site... am sa incerc totusi sa le scriu un mesaj si sa intreb daca au vreun distribuitor in italia... am vazut ca au ceva in germania..
da au rochii superbe...
in Italia nu au ca si eu i-am zapacit cu e-mail-urile...cel putin anul trecut nu aveau...poate ca acum au...
iti doresc mult noroc...

helwa
14.11.2009, 12:11:35
da au rochii superbe...
in Italia nu au ca si eu i-am zapacit cu e-mail-urile...cel putin anul trecut nu aveau...poate ca acum au...
iti doresc mult noroc...

Mersi mult... sa vedem , mai este timp pana in august sa gasesc rochita mult visata... inafara de cele pe care tocmai le'am vauzt la Davinci , singurele speciale mi s'au parut cele de la Eddy ka , dar au niste scoruri....

OcchiAzzurri
20.11.2009, 14:21:50
alte modele....

OcchiAzzurri
11.02.2010, 14:20:01
noua colectie DaVinci Bridal 2010
fata si spate

OcchiAzzurri
11.02.2010, 14:24:53
.................

OcchiAzzurri
11.02.2010, 23:15:16
urmatoarele...........

OcchiAzzurri
11.02.2010, 23:17:44
ultimele..........

florentina83
16.03.2011, 00:27:45
Buna fetelor,

Intr-adevar sunt dragute rochiile de la Da Vinci, am inteles ca sunt rochii distribuite de Elite Mariaj. Eu am probat la ei unul din modelele prezentate mai sus din dantela si chiar venea foarte bine. Iar pretul la rochite din ce am vazut la ei pe site variaza intre 1800 lei si 3500 lei, cea din dantela probata de mine era 2800 lei, ceea ce e rezonabil zic eu.

florentina83
16.03.2011, 00:29:08
Rochia probata de mine este a 7-a si a 8-a din ultimele poze este 2800 lei.
Toate preturile le gasiti la ei pe site .