PDA

Versiunea completa : Craiova

luiza20
21.11.2009, 15:33:04
Buna fetelor ce puteti sa imi spuneti despre resturantul craiova mai precisa terasa ??? Noi acolo ne-am hotarat sa facem nunta

ioanaiulianapopescu
08.02.2010, 21:05:45
Salutare!
Sunt noua pe acest site si m-am hotarat sa postez pentru ca sunt intr-un mare impas.
Ne-am decis sa schimbam restaurantul ales initial cu unul de capacitate mai mica. Cel ales intial are capacitate 80-120, iar noi am hotarat sa facem o petrecere mai restransa.
Asa ca...daca cineva este interesat...de un restaurant disponibil in Craiova (Beharca) ...in data de 4 septembrie 2010, astept un semn.
Am dori sa recuperam avansul dat (1000 ron).

alisuka
08.02.2010, 21:30:42
De ce nu vorbitzi cu cei de la restaurant poate va returneaza avansul ,la mine asa a fost daca ii anuntam minim cu 2 luni inainte de ziua cea mare ne returnau banii!Bafta!

adelynna
03.03.2010, 11:56:41
Despre ce restaurant ar fi vorba...

anca02
04.03.2010, 10:57:17
Salutare!
Sunt noua pe acest site si m-am hotarat sa postez pentru ca sunt intr-un mare impas.
Ne-am decis sa schimbam restaurantul ales initial cu unul de capacitate mai mica. Cel ales intial are capacitate 80-120, iar noi am hotarat sa facem o petrecere mai restransa.
Asa ca...daca cineva este interesat...de un restaurant disponibil in Craiova (Beharca) ...in data de 4 septembrie 2010, astept un semn.
Am dori sa recuperam avansul dat (1000 ron).

Asa e,si eu mi-am schimbat restaurantul,initial am hotarat sa facem la europeca,insa ulterior ne-am dus la sydney,iar cei de la europeca ne-au returnat avansul imediat ce data respectiva a fost rezervata de catre alta persoana.Cel mai bine e sa mergi sa vorbesti cu patronul mai intai:)

poneyalma
09.06.2010, 15:11:43
Nu face nimeni nunta la Terasa Restaurantului Craiova???:(
Nu am făcut nunta acolo dar am fost la o nunta la terasă la Craiova și a fost destul de ok organizată. Personalul fff drăguț. Nu mi-au plăcut ghivecele alea atârnate pe sus. Îmi dau impresia că stau să-ți cadă în cap sau ca o să se scurgă din apa cu care se udă florile.

Rodica_d
11.06.2010, 13:46:07
Buna,

Eu am avut botezul fetitei mele la Rest. Craiova, dar nu la terasa, ci in sala mica de la etaj. Am numai cuvinet de lauda pentru personalul restaurantului si pentru sefa de sala d-na Adelina care s-a ocupat exemplar ca totul sa se desfasure in cele mai bune conditii. Cand s-a incheiat totul au scos absolut tot ceea ce a ramas, sticle de suc, sticle de tarie, sampanie, tort, fructe,etc chiar si sticle in care mai era f putin le-au pus si pe acelea pentru a ni le da inapoi. Asa ca in ceea ce priveste personalul de la Craiova sunt de nota 10.

luiza20
22.06.2010, 00:44:14
va multumesc ca mi-ati impartasit din experietele voastre. sper ca va fi ok si la mine.:)

MariaValentina
15.09.2010, 11:46:22
Buna fetelor ce puteti sa imi spuneti despre resturantul craiova mai precisa terasa ??? Noi acolo ne-am hotarat sa facem nunta

Noua ne-au dat doar o chitanta pentru avansul pe care l-am dat... tie ti-au zis ceva de contract ?

MariaValentina
05.10.2010, 16:10:14
Fetelor... daca ati mai facut careva la rest. Craiova la terasa va rog sa reveniti cu impresii si poze. Eu nu prea am idee cum sa aranjez sala, ce culori sa aleg si as avea nevoie de sfatul vostru. Ms mult! Pupici