PDA

Versiunea completa : Jiul

alivconst
24.11.2009, 11:47:06
Buna

Mai face cineva nunta la acest restaurant sau eu sunt singura?

Maya_maya
24.11.2009, 12:36:54
mie intotdeauna mi-a placut reastaurantul Jiul :D..mi se pare ca are un aer cald..a avut verisoara mea nunta acolo..acum 2 ani..in sala mare..a fost super...(a avut mese rotunde p[e care le iubesc :D ) nu stiu cum o mai fi acum.

claudia112
24.11.2009, 14:54:55
Si o prietena a avut nunta la Jiul si a iesit super, au mese rotunde, meniul este super, te lasa sa decorezi cu cine vrei tu ( ea a avut sala decorata de vis, cu globuri de flori in tavan, drapaje), si ospatarii sunt foarte buni, ptr. ca sunt mai in varsta si au experienta, si sa sti ca nici nu se fura ca la alte restaurante, i-au dat foarte multa bautura inapoi, mancare, fructe, tort. Au fost foarte ok cei de la Jiul. Acum parca imi si pare rau cand ma gandesc ce restaurant am ales!!!

nicolpa
24.11.2009, 15:40:23
si eu am fost la o nunta la Jiul si a fost super(parerea mea ca invitat).

tudma
04.03.2010, 21:35:16
am fost acum 2 zile sa vad sala piscina de la Jiu si sincer sunt dezamagita...Arata cam nasol...peretii cam carpiti ici colo, tapetul un pic umflat....
Nu mi-a placut...

caramella55
23.04.2010, 22:59:18
Si eu fac nunta tot la JIUL, la anu, sper sa iasa super. Voi ati semnat un contract cand ati dat avansul pentru sala, sau doar chitanta de mana in care se specifica doar sala si ziua rezervarii?

alivconst
24.04.2010, 15:00:22
Si eu fac nunta tot la JIUL, la anu, sper sa iasa super. Voi ati semnat un contract cand ati dat avansul pentru sala, sau doar chitanta de mana in care se specifica doar sala si ziua rezervarii?
Salut! Doar chitanta.

caramella55
31.10.2010, 22:27:36
Salut! Doar chitanta.

Buna, sunt curioasa cum ti-a iesit nunta? Cum a fost la Biserica? La cam cat te-a ajuns cununia religioasa? Cum a fost restaurantul? Ai fost multumita?

2007nyco
12.01.2011, 21:03:42
Buna fetelor.Eu o sa am nunta la Jiul pe 8 octombrie anul asta.Sunt putin sceptica in legatura cu restaurantul.Mi se pare ....neintretinut:-<. Viitorul mire a tinut mortis sa facem nunta in sala mare "pentru ca arata ca o sala de bal...trebuie sa fi printesa". Si pe langa asta mi se pare(sper sa fie doar o impresie) ca ringul de dans este prea mic pentru 250-300 de persoane.Oricum cred ca e prea tarziu sa mai caut alta sala. Ce parere v-a facut?

2007nyco
11.05.2011, 14:07:01
Am fost la o nunta la jiu sapt trecuta.M-a convins sa-mi schimb restaurantul pt nunta!! Mai jalnic nu cred ca se poate.Sunt foarte foarte dezamagita.=;

arianafiona
17.05.2011, 10:27:49
De ce ai fost dezamagita? ca si eu am nunta akolo peste o luna . si mie mi se pare ringul cam mic dar depinde cate persoane ai.noi speram k vom avea pana in 250.

2007nyco
18.05.2011, 00:45:10
De ce ai fost dezamagita? ca si eu am nunta akolo peste o luna . si mie mi se pare ringul cam mic dar depinde cate persoane ai.noi speram k vom avea pana in 250.

Pai am N motive pt care sunt dezamagita.Servirea este mai mult decat groaznica, nu am mai intalnit asa ceva...sa stea ospatarul langa mine pana pun furculita jos sa-mi ia farfuria, s-au servit aperitivele si dansam, cand m-am asezat nu mai era nimic pe masa. Sotul a cerut o carafa de vin si i-a dat carafa de la masa vecina. Tortul l-au masacrat efectiv in mijlocul salii si pe langa asta l-au adus pe o masa antica pe care nici macar nu s-au obosit sa puna ceva. Am ramas cu un gust amar. Aaaa si nu-mi place nici faptul ca mirii trebuie sa stea in coltisorul ala unde nu se vad sub nici o forma. Eu sunt fericita ca am avut timp sa-mi schimb sala. Nu merita nici un banut din punctul meu de vedere

lory17
04.11.2011, 15:20:12
Pai am N motive pt care sunt dezamagita.Servirea este mai mult decat groaznica, nu am mai intalnit asa ceva...sa stea ospatarul langa mine pana pun furculita jos sa-mi ia farfuria, s-au servit aperitivele si dansam, cand m-am asezat nu mai era nimic pe masa. Sotul a cerut o carafa de vin si i-a dat carafa de la masa vecina. Tortul l-au masacrat efectiv in mijlocul salii si pe langa asta l-au adus pe o masa antica pe care nici macar nu s-au obosit sa puna ceva. Am ramas cu un gust amar. Aaaa si nu-mi place nici faptul ca mirii trebuie sa stea in coltisorul ala unde nu se vad sub nici o forma. Eu sunt fericita ca am avut timp sa-mi schimb sala. Nu merita nici un banut din punctul meu de vedere

Buna! Te-am intrebat si de biserica eu :D .Tu cum ai reusit sa iti schimbi sala?Ai cedat rezervarea?Eu am la Casa imparatului si as fi vrut la Baba Novac dar nu mai erau locuri cand am intrebat eu si acum am vazut ca o sa deschida o a2a sala si imi doream mult sa ma mut acolo si nu stiu ce sa fac si cum sa fac :D