PDA

Versiunea completa : Domnisoarele si cavalerii de onoare

lua
08.12.2009, 19:04:37
fetelor,voi cum ati facut cu buchetele domnisoarelor?eu ma gindeam ca fiecarui cavaler sa-i pun floare din buchetul domnisoarei...acum ma gindesc din ce sa le fac buchetele..frezii??trandafiorasi?? aveti idei?sa pot pune aceeasi floare si baietilor pe rever

brianna
10.12.2009, 18:32:28
fetelor,voi cum ati facut cu buchetele domnisoarelor?eu ma gindeam ca fiecarui cavaler sa-i pun floare din buchetul domnisoarei...acum ma gindesc din ce sa le fac buchetele..frezii??trandafiorasi?? aveti idei?sa pot pune aceeasi floare si baietilor pe rever
eu la domnisoare si cavalerii de onoare am luat niste flori aparte,toate la fel ..plus ca la domnisoare le am facut si o bratarica din flori:)..asta in loc de buchet ,ca n-au vrut inca o grija pe cap:)

Cretzofolina13
10.12.2009, 19:04:58

Eu le-am facut corsaje domnisoarelor, din crizanteme albe olandeze si flori de miresica.>:D< Cavalerii au avut cocarde ca si mirele.

lua
10.12.2009, 21:24:31
fetele mele vor buchetel...le-am intrebat!nu se hotarasc la flori,in schimb..doar roz sa fie,roz pal...macar atit au cazut de acord! iar eu vreau niste flori pe care sa le pot prinde celor 3 cavaleri in piept la fel ca si buchetelele lor...mirele va avea crin din buchetul meu iar la restul nu pun cocarde ..trandafirii i-am exclus pentru ca nu imi plac...nunta mea e in mai...aveti idei?eu sint varzaaa[-o<

pixi
24.08.2010, 08:36:26
Ce indatoriri au domnisoarele de onoare? M-au intrebat fetele si in afara de stat frumos la poze n-am stiut ce altceva sa le zic :))
Corsajele le-ati facut voi sau ati dat comanda/cumparat?