PDA

Versiunea completa : Firme decoratiuni Drobeta Turnu-Severin

loreloredana
19.12.2009, 16:23:07
Buna fetelor, eu o sa am nunta in 2010 si m-ar interesa informatii legate de firmele ce se ocupa cu decoratiunile restaurantelor, etc. Va rog mult daca aveti cunostinta despre acest subiect, ajutati-ma! Multumesc anticipat si pupici multi:*:*:*:*:*

yannia
19.12.2009, 16:34:13
Buna fetelor, eu o sa am nunta in 2010 si m-ar interesa informatii legate de firmele ce se ocupa cu decoratiunile restaurantelor, etc. Va rog mult daca aveti cunostinta despre acest subiect, ajutati-ma! Multumesc anticipat si pupici multi:*:*:*:*:*

Exista foarte multe firme care se ocupa de decoratiuni. Cel mai bine e sa mergi pe la mai multe si in functie de ceea ce iti doresti poti compara preturile pachetelor oferite. Daca nu ma insel parca cei de la Parc au propria lor firma, parca Deco Art se cheama (sau cel putin anul trecut o aveau).

corinutza_mica
19.12.2009, 22:54:26
Exista foarte multe firme care se ocupa de decoratiuni. Cel mai bine e sa mergi pe la mai multe si in functie de ceea ce iti doresti poti compara preturile pachetelor oferite. Daca nu ma insel parca cei de la Parc au propria lor firma, parca Deco Art se cheama (sau cel putin anul trecut o aveau).

asa e, cei de la parc isi au propia firma de aranjamente
mergi la eu, si iti arata ce iti pot face.

lili1308
25.12.2009, 09:11:00
asa e, cei de la parc isi au propia firma de aranjamente
mergi la eu, si iti arata ce iti pot face.

Eu am fost undeva pe la podul gruii,cat iti ia cei de la parc?noua ne-a luat 35mil pt rest decebal.

corinutza_mica
25.12.2009, 09:55:47
Eu am fost undeva pe la podul gruii,cat iti ia cei de la parc?noua ne-a luat 35mil pt rest decebal.

nu stiu cat iau cei de la parc, pt k eu nu am facut cu ei...dar stiu k difera in functie de ceea ce iti doresti tu.
am fst cu doua tipe care au avut nunta la parc, si celei care a facut cu trendafiri aranjamentele, i_a luat pt 250 persoane 5000 LEI iar cea care a facut cu crizanteme, i_a luat pt 200 pers vreo 2600 lei.
cel mai bine te duci la ei la parc, si ceri sa iti faca un pret
creciun fericit!

allyssyya
11.06.2010, 17:57:39
buna fetelor! am auzit si eu de parc de la o prietena care are nunta acolo...am inteles ca au o firma care se ocupa..dar din cate stiu au niste preturi la aranjamente de.....si am mai inteles ca daca refuzi sa aranjezi sala cu firma lor iti mai ia nu stiu cati bani in plus pentru inchiriere..oricum o suma considerabila..mi se pare chiar o tampenie..nu ar treb sa oblige pe nimeni sa decoreze cu firma lor..eu una sunt foarte multumita de firma care o sa se ocupe de decorul meu :x

irinuca16
26.01.2011, 08:16:33
Buna fetelor,
Este adevarat ca nu prea sunt firme de organizat evenimente in Severin, dar de ce nu va orientati spre orasele din apropiere. Eu am descoperit cateva agentii foarte tari in Craiova, care cu siguranta ar veni si in Severin. Daca vreti mai multe detalii , astept mesaj.

aandra
26.01.2011, 15:44:50
Buna fetelor,
Este adevarat ca nu prea sunt firme de organizat evenimente in Severin, dar de ce nu va orientati spre orasele din apropiere. Eu am descoperit cateva agentii foarte tari in Craiova, care cu siguranta ar veni si in Severin. Daca vreti mai multe detalii , astept mesaj.

sunt vreo 11 firme in severin;))

oana_silvia
10.06.2011, 15:47:20
Buna Andra

Am o mare rugaminte...[-o<. Poti sa imi trimiti si mie, te rog frumos, numele firmelor, deoarece eu locuiesc in Spania, nu sunt din severin , dar la vara o sa avem nunta acolo. Eu nu am nici o idee despre vreo firma care se ocupa cu asa ceva. am gasit vreo doua pe net, dar as vrea sa vad mai multe.La vara o sa ajungem pe 1 august in Severin si pe 20 avem nunta....:-SSdeci trebuie sa ma misc f repede .
Mi-ar fi de mare ajutor daca ai putea sa ma ajuti cu numele firmelor si adresa (daca o stii)

Iti multumesc din suflet.

antonya24
02.07.2011, 09:32:14
buna fetelor a avut careva la nunta huse de scaun din alt material decat saten?nu imi plac de loc cele din saten .va pop dak ati avut ce firma va aranjat?

aandra
03.07.2011, 12:56:38
buna fetelor a avut careva la nunta huse de scaun din alt material decat saten?nu imi plac de loc cele din saten .va pop dak ati avut ce firma va aranjat?
majoritatea din saten au, dar parca ina a avut brocard.....incearca la cei de la danart

Nicol23
27.08.2011, 16:17:22
Buna Andra

Am o mare rugaminte...[-o<. Poti sa imi trimiti si mie, te rog frumos, numele firmelor, deoarece eu locuiesc in Spania, nu sunt din severin , dar la vara o sa avem nunta acolo. Eu nu am nici o idee despre vreo firma care se ocupa cu asa ceva. am gasit vreo doua pe net, dar as vrea sa vad mai multe.La vara o sa ajungem pe 1 august in Severin si pe 20 avem nunta....:-SSdeci trebuie sa ma misc f repede .
Mi-ar fi de mare ajutor daca ai putea sa ma ajuti cu numele firmelor si adresa (daca o stii)

Iti multumesc din suflet.

Buna ... te rog, daca ai aflat de firme de decorat din Severin??? imi trimiti si mie numele???te rog frumos :*

LadyX
19.02.2012, 08:28:00
Ms frumos :*... tu ai nunta pe 22.09 ??? ;;)chiar de ziua mea.... Noi am luat pe ciuca si rest decebal ....am zic ca ma simt singurica pt ca e cam liniste pe la miresici de mehedinti ..:-<
Stiuuu cum e.. hehe.. iti recomand sa nu o alegi pentru decoratiuni pe simona care are agentia pe independentei.. si-a batrut joc de mine.. buchetul meu de orhidee l-a facut groaznic, cadeau florile din el si se vedea printre flori microfonul ala verde de burete.. lumanarea de botez a fetitei a facut-o ingrozitor, i-am zis sa ii faca fusta de tulle si ea a a runcat acolo o bucata de tulle scurta si subtire, care arata ca dracu, eu nu am avut cocarde pentru restul invitatiilor, doar pt familie am avut cocarde naturale si i-am zis sa le puna ac de siguranta ca sa am cu ce sa le prind, dar ea nici macar bolduri nu mi-a dat.. au cautat vecinele pe la ele pe acasa bolduri.. cocarda mirelui nu a avut eprubeta cu apa asa cum i-am zis, si a fost palita toata cu o frunza rupta.. :(( nu mi-a placut nimic si am fost foarte dezamagita.. m-a costat 26 milioane totul.. pentru nimic.. incearca sa o ocolesti, iti zic ca unei prietene, pentru ca stiu ce inseamna sa fii fericita in ziua nuntii.. Te pup.

LadyX
19.02.2012, 08:35:25
Sa evitati pe cat posibil agentia de pe independentei - Simonette .. pe mine m-au dezamagit.. si culmea, cand eram acolo pentru contract venise o mireasa foarte suparata ca a avut buchetul ofilit la nunta si eu am crezut ca se mai intampla uneori si esecuri... nu m-as fii gandit ca si la mine se va rfepeta poveste.. doar ca mie nu mi-a placut nimic.. foarte foarte dezamagita.. o sa spun tuturor care au nunta sa o ocoleasca.. sper ca asa isi va baga si ea mintile in cap si va face lucru de calitate..

serpoaik
19.02.2012, 17:51:10
Stiuuu cum e.. hehe.. iti recomand sa nu o alegi pentru decoratiuni pe simona care are agentia pe independentei.. si-a batrut joc de mine.. buchetul meu de orhidee l-a facut groaznic, cadeau florile din el si se vedea printre flori microfonul ala verde de burete.. lumanarea de botez a fetitei a facut-o ingrozitor, i-am zis sa ii faca fusta de tulle si ea a a runcat acolo o bucata de tulle scurta si subtire, care arata ca dracu, eu nu am avut cocarde pentru restul invitatiilor, doar pt familie am avut cocarde naturale si i-am zis sa le puna ac de siguranta ca sa am cu ce sa le prind, dar ea nici macar bolduri nu mi-a dat.. au cautat vecinele pe la ele pe acasa bolduri.. cocarda mirelui nu a avut eprubeta cu apa asa cum i-am zis, si a fost palita toata cu o frunza rupta.. :(( nu mi-a placut nimic si am fost foarte dezamagita.. m-a costat 26 milioane totul.. pentru nimic.. incearca sa o ocolesti, iti zic ca unei prietene, pentru ca stiu ce inseamna sa fii fericita in ziua nuntii.. Te pup.
Imi pare rau ca ai avut parte de aceasta dezamagire ...eu nu voi avea firma din severin , voi alege o firma din tg jiu ( imi doresc aranjament cu pene si in sev. nu am gasit) care se va ocupa si de lumanari si de buchete....oricum iti multumesc mult de sfat ..pup si eu

LadyX
20.02.2012, 09:48:13
Imi pare rau ca ai avut parte de aceasta dezamagire ...eu nu voi avea firma din severin , voi alege o firma din tg jiu ( imi doresc aranjament cu pene si in sev. nu am gasit) care se va ocupa si de lumanari si de buchete....oricum iti multumesc mult de sfat ..pup si eu
ba este si in severin cu pene.. este 50 ron aranjamentul.. ca vroiam si eu sa fac, dar m-am razgandit.. au la danart si mai e inca o firma dar imi scapa numele.. au sediul pe cicero, aproape de semafoarele cu splaiul... dar pe de-o parte e mai bine sa iei din alt oras.. au alte viziuni, alte idei.. astia de la noi st batuti in cap. :)

serpoaik
20.02.2012, 12:28:12
ba este si in severin cu pene.. este 50 ron aranjamentul.. ca vroiam si eu sa fac, dar m-am razgandit.. au la danart si mai e inca o firma dar imi scapa numele.. au sediul pe cicero, aproape de semafoarele cu splaiul... dar pe de-o parte e mai bine sa iei din alt oras.. au alte viziuni, alte idei.. astia de la noi st batuti in cap. :)
eu nu am gasit in august anul trecut am intrebat si mi s-a spus : "nu lucram cu pene pt ca nu prea le cere lumea".... am gasit o firma in tg jiu care imi place mult cum lucreaza (i-am contactat telefonic iar pretul a fost ok ..)...in aprilie voi merge sa vb personal cu ei...

monelu
22.02.2012, 17:52:54
Buna fetelor! De Danart stiti ceva? Sunt seriosi, a facut cineva aranjamentul cu ei? Ms

aandra
24.02.2012, 01:49:49
Buna ... te rog, daca ai aflat de firme de decorat din Severin??? imi trimiti si mie numele???te rog frumos :*
buna ti am trimis datele

aandra
24.02.2012, 01:51:19
Buna fetelor! De Danart stiti ceva? Sunt seriosi, a facut cineva aranjamentul cu ei? Ms
din cate stiu eu ina i a avut
si a avut niste aranjamente suuuperbe

biadim20
04.03.2012, 16:21:02
Buna fetelor ! Eu inca nu m-am hotarat in privinta aranjamentelor, imi place mult ce fac cei de la Amiche, insa astept si targul de nunti de pe 17-18 martie, sa vedem si acolo ce va fi :)

serpoaik
16.08.2012, 15:20:08
Buna fetelor ! Eu inca nu m-am hotarat in privinta aranjamentelor, imi place mult ce fac cei de la Amiche, insa astept si targul de nunti de pe 17-18 martie, sa vedem si acolo ce va fi :)
Ce mai faci BIA??cum stai cu pregatirile? mai un pic si vine ziua cea mare :x....iti doresc de pe acum CASA DE PIATRA , MULTA FERICIRE SI TOTUL SA DECURGA ASA CUM ITI DORESTI !! ...Te astept cu pareri despre restaurant :-p
pupici!

GeannieBlue
11.04.2013, 12:06:18
Dragele mele dragi!

m-ar interesa si pe mine niste florarii bune in Drobeta Turnu Severin! Voi fi nasa in iunie si vreau ca florile sa arate impecabil.
N-am stiut unde sa scriu, dar ma gandesc ca florile intra tot la categoria decoratiuni.
Ideea e ca macar niste nume de florarii mi-ar fi utile pentru ca ideile de buchete si de lumanari le avem dar vrem sa stim daca se pot realiza si la ce preturi.
Orice sugestii sunt binevenite!
Va multumesc frumos

GeannieBlue
11.04.2013, 12:19:43
sunt vreo 11 firme in severin;))

Imi poti da si mie te rog mult numele a catorva firme de decoratiuni din Severin, ca am vazut ca stii ca ar fi vreo 11. Ma intereseaza si florarii, daca stii. Vrem ca florile sa fie impecabile si sa nu ne trezim cu ofilituri si alte probleme. Plus ca avem si idee despre cum sa arate buchetele si lumanarile si am vrea sa stim daca florile pe care le vrem noi sunt disponibile in iunie (hortensii albe, bleu, irisi bleumarin si trandafiri, astia din urma nu cred ca ar fi o probl sa se gaseasca). Iti multumesc mult, mult de tot!