PDA

Versiunea completa : Alex Night Club

mikimiki
18.05.2008, 09:49:46
Este cineva care face nunta la restaurant Alex?

ALEXINA
20.05.2008, 16:24:46
si eu fac tot acolo

mikimiki
21.05.2008, 09:31:49
si eu fac tot acolo

Ma bucur mult ... din cate vad ai nunta saptamana viitoare >:D<

Sper sa-mi povestesti si mie dupa nunta ( si luna de miere:-p ) cum a fost si sa -mi dai cateva recomandari

CONT-INCHIS-047
21.05.2008, 09:42:59
si eu fac tot acolo

Cat de putin mai ai...sa iasa nunta asa cum v-ati dorit voi!

ALEXINA
21.05.2008, 16:46:44
da este saptamana viitoare si am deja emotii. sigur o sa iti dau amanunte dupa.

madii113
23.05.2008, 20:21:11
Unde este restaurantul?
si cam cate persoane incap?
Pentru 100-120 invitati cam la ce restaurante sa ma interesez?
Multumesc

mikimiki
23.05.2008, 23:37:03
Unde este restaurantul?
si cam cate persoane incap?
Pentru 100-120 invitati cam la ce restaurante sa ma interesez?
Multumesc

tu inca nu ti-ai rezervat la restaurant:O vad ca ai nunta peste 2 luni

madii113
25.05.2008, 17:47:21
Inca nu mi-am rezervat restaurantul, dar nici nu stiu daca nunta ramane in iulie sau septembrie dar stiu sigur ca va fi intr-o duminica si nu e asa omor la restaurante.
Inca ma interesez de restaurante:-" ;))

andreear
26.05.2008, 10:05:32
Inca nu mi-am rezervat restaurantul, dar nici nu stiu daca nunta ramane in iulie sau septembrie dar stiu sigur ca va fi intr-o duminica si nu e asa omor la restaurante.
Inca ma interesez de restaurante:-" ;))

Nu as vrea sa te sperii dar si noi am facut duminica si de abia am gasit la restaurantul dorit o duminica libera in iulie sau august ; si am inceput cautarea in ianuarie!!!! Oricum mult, mult succes! Poate renunta cineva si poti prelua tu locul!

mikimiki
26.05.2008, 11:58:43
madii,

eu mi-am rezervat restaurantul anul trecut in octombrie si era sa nu mai gasim data libera, nu am avut incotro si am ales 20 sept caci doar aceea era libera

restaurantul Alex este amplasat in spate la mall, langa sediul Globtel (inainte in locul restaurantului era cinematograful Scala), capacitatea restaurantului este de max 140 persoane, am vazut amenajat dar ideal este 120 persoane ca s an stea invitatii inghesuiti

mancarea este foarte buna si preturi rezonabile

incearca sa vb cu patronul poate gasesti o data de duminica libera, vezi si localul vezi daca iti place, daca doresti iti trimit un PM cu nr mobil al patronului

madii113
26.05.2008, 19:29:11
Va multumesc pentru incurajari.
Maine ma duc sa vad restaurantul daca imi place si imi poti trimite si nr de telefon ca sa sun.
Eu as vrea la Marlen sau Regina Noptii 2(aici ii place viitorului meu sot).
Saptamana asta incep cautarile si va dau de veste.
Alte restaurante de 100-120 persoane nu prea mai stiu, in afara deRoyal si Ice Ady care nu-mi plac. Daca mai aveti alte idei de abia astept sa le vad.
Pupici si toate bune.

mikimiki
27.05.2008, 08:58:49
Va multumesc pentru incurajari.
Maine ma duc sa vad restaurantul daca imi place si imi poti trimite si nr de telefon ca sa sun.
Eu as vrea la Marlen sau Regina Noptii 2(aici ii place viitorului meu sot).
Saptamana asta incep cautarile si va dau de veste.
Alte restaurante de 100-120 persoane nu prea mai stiu, in afara deRoyal si Ice Ady care nu-mi plac. Daca mai aveti alte idei de abia astept sa le vad.
Pupici si toate bune.

o prietena face la rest. Laguna, meniul este 170 ron -all inclusive ( mancare, bautura, tort, cafea, formatie, amenajare local)

mikimiki
26.06.2008, 15:14:04
da este saptamana viitoare si am deja emotii. sigur o sa iti dau amanunte dupa.

Alexina,

asteptam sa ne povestesti cum a fost la nunta, asteptam pozeeeee>:D<

ALEXINA
26.06.2008, 15:42:24
Buna , saptamana asta am revenit , am si poze sigur . Am primit mesajul tau miki.Daca vrei amanunte mai detaliate imi poti dau o adresa de mail sau un id de messenger sa iti trimit mai multe poze. Oricum am fost foarte multumita de restaurantul Alex si il recomand cu placere.

mikimiki
26.06.2008, 16:06:59
Buna , saptamana asta am revenit , am si poze sigur . Am primit mesajul tau miki.Daca vrei amanunte mai detaliate imi poti dau o adresa de mail sau un id de messenger sa iti trimit mai multe poze. Oricum am fost foarte multumita de restaurantul Alex si il recomand cu placere.

ti-am trimis pm
;-)

mikimiki
30.06.2008, 14:24:26
ti-am trimis pm
;-)

alexina,

de cand mi-ai trimis pozele de la nunta ta, ma uit din ora in ora la ele.:-B
sunt tare emotionata cand ma uit la ele, ai avut o nunta foarte frumoasa abia astept sa vina si momentul meu... incep sa fiu nerabdatoare:-<

vlarox
13.01.2009, 16:29:34
Buna,

Are cineva poze de restaurantul Alex?
Mi-ar fi de folos daca ma puteti ajuta. :)

Multumesc!

strumf08
15.01.2009, 15:43:03

buna!
imi poti trimite si mie pozele de la nunta?as vrea sa fac tot la alex nunta dar nu stiu cum sa aranjez sala.tu ce ai facut?ai apelat la vreo firma sau ai vorbit cu cei de la restaurant?multumesc.

pufu98
12.02.2009, 22:42:35
Eu nu locuiesc in Romania dar dorim sa facem nunta in luna Mai. Socrii mei, care sunt in Ploiesti nu se pot decide la restaurant. Unul din ele este Club Alex. Sunteti dragute fetelor care ati facut nunta acolo sa-mi dati ceva informatii si eventual poze de la nuntile voastre in acest local? Va multumesc tare mult pt ajutor.
Numai bine.

dianadianna
04.11.2009, 22:59:20
BUNA FETELOR.Mai este cineva pe aici???Cum a fost nunta la Alex??SI OARE.....AR PUTEA CINEVA SA-MI DEA SI MIE NR TEL???Mi-ar placea si mie sa o fac acolo dar nu am nici un numar si nu pot ajunge momentan in tara.Si am o mare teama ca o sa se ocupe pana ajungeuin tara.Multumesc anticipat

dianadianna
04.11.2009, 23:13:17
buna!
imi poti trimite si mie pozele de la nunta?as vrea sa fac tot la alex nunta dar nu stiu cum sa aranjez sala.tu ce ai facut?ai apelat la vreo firma sau ai vorbit cu cei de la restaurant?multumesc.
M-AR PUTA AJUTA CINEVA CU UN NR TEL DE LA CLB ALEX????[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< MERCI

andreeaflori
30.12.2009, 12:18:39
Buna fetelor, am vazut ca unele dintre voi ati facut nunta la Alex Night Club, am fost acum vreo 3 ani la o nunta acolo si mi-a placut foarte mult, daca ati putea sa-mi dati niste detalii, cam cat e avansul, cu ce va lasa sa veniti...v-as fii recunoscatoare

daniela141068
11.01.2010, 22:50:09
Buna fetelor, am vazut ca unele dintre voi ati facut nunta la Alex Night Club, am fost acum vreo 3 ani la o nunta acolo si mi-a placut foarte mult, daca ati putea sa-mi dati niste detalii, cam cat e avansul, cu ce va lasa sa veniti...v-as fii recunoscatoare
Buna! Bautura, tortul, muzica. Daca vrei pot sa-ti recomand pe cineva care lucreaza acolo si discutati. Poti sa-mi trimiti pm cu emeil sau tel, pt ca nu am voie sa dau nr tel

andreeaflori
12.01.2010, 13:16:52
Buna! Bautura, tortul, muzica. Daca vrei pot sa-ti recomand pe cineva care lucreaza acolo si discutati. Poti sa-mi trimiti pm cu emeil sau tel, pt ca nu am voie sa dau nr tel

Multumesc mult, ti-am trimis pm cu email-ul meu .

strumf08
05.02.2010, 10:49:11
Multumesc mult, ti-am trimis pm cu email-ul meu .

eu am facut nunta acolo anul trecut..daca te pot ajuta cu ceva....

strumf08
05.02.2010, 10:50:34
vezi ca mai e un subiect deschis cu acest restaurant, la pagina 2

strumf08
15.02.2010, 13:24:34
M-AR PUTA AJUTA CINEVA CU UN NR TEL DE LA CLB ALEX????[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< MERCI

imi cer scuze pt intarziere, nu am mai intrat pe forum, daca mai esti interesata, aflu nr si iti trimit pm

AndaWayne
22.09.2010, 11:58:54
Am ales si eu acest restaurant ptr nunta noastra din septembrie anul viitor(2011) va rog mult de tot daca puteti sa imi trimiteti si mie cateva fotografii de la nunta voastra.
As vrea sa vad cum a fost decorat restaurantul.
Va roooog mult sa imi trimiteti fotografii cat mai multe!!!!
:)))))
multumesc anticipat!

strumf08
24.09.2010, 15:17:23
Am ales si eu acest restaurant ptr nunta noastra din septembrie anul viitor(2011) va rog mult de tot daca puteti sa imi trimiteti si mie cateva fotografii de la nunta voastra.
As vrea sa vad cum a fost decorat restaurantul.
Va roooog mult sa imi trimiteti fotografii cat mai multe!!!!
:)))))
multumesc anticipat!

O sa incerc sa incarc fotografii cand ajung acasa. Pana atunci iti pot povesti un pic: in primul rand ar trebui folosite culori deschise, pt ca localul este destul de intunecat. Eu am facut o combinatie de verde fistic si lila: fete de masa si husele au fost albe, fundele jumatate verzi, jumatate lila, intercalate, aranjamentele florale au fost din crizanteme albe cu lumanare verde, pietrele au fost aceeasi combinatie verde fistic si lila. Ca sa iasa pozele bine trebuie acoperita oglinda aceea mare din spatele mesei mirilor, eu am folosit plasa de lumini, care nu numai ca a acoperit-o dar a si luminat foarte bine. Am avut balon jumbo, dar pt ca localul este foarte inalt, a lasat impresia ca e mult mai mic decat era de fapt. Cand a facut nunta nasa mea acolo, barele acelea pt dansatoare se puteau socate, acum sunt sudate si eu am aflat acest lucru in ziua nuntii, pe la pranz, deci nu le-am putut aranja in vreun fel. Probabil ca merge un aranjament de tul si flori...

AndaWayne
03.01.2011, 21:30:37
[QUOTE=strumf08;3610883]O sa incerc sa incarc fotografii cand ajung acasa. Pana atunci iti pot povesti un pic: in primul rand ar trebui folosite culori deschise, pt ca localul este destul de intunecat. Eu am facut o combinatie de verde fistic si lila: fete de masa si husele au fost albe, fundele jumatate verzi, jumatate lila, intercalate, aranjamentele florale au fost din crizanteme albe cu lumanare verde, pietrele au fost aceeasi combinatie verde fistic si lila. Ca sa iasa pozele bine trebuie acoperita oglinda aceea mare din spatele mesei mirilor, eu am folosit plasa de lumini, care nu numai ca a acoperit-o dar a si luminat foarte bine. Am avut balon jumbo, dar pt ca localul este foarte inalt, a lasat impresia ca e mult mai mic decat era de fapt. Cand a facut nunta nasa mea acolo, barele acelea pt dansatoare se puteau socate, acum sunt sudate si eu am aflat acest lucru in ziua nuntii, pe la pranz, deci nu le-am putut aranja in vreun fel. Probabil ca merge un aranjament de tul si flori...

Multumesc foarte mult de email si imi cer scuze ca trimit mesaj asa de tarziu.
Iti dau adresa mea d mail: [email protected] si te rog daca poti sa imi trimiti si mie cateva fotografii de la nunta sa imi dau seama cam cum ai organizat.
Ce firma ai folosit ptr decorarea restaurantului?>
Ai putea sa ma indrumi si pe mine in ceea ce priveste fotograful? daca ai un nr de telefon ptr el sau un email.
Ai avut formatie sau DJ?
Scuze am cam intrat in panica. Sper sa iasa frumos nunta si te rog sa imi spui sincer, cum a iesit la tine? ti-a placut?
Esti multumita de local?
Iti multumesc foarte mult si astept emailul tau.

Madalina

AndaWayne
03.01.2011, 21:32:43
O sa incerc sa incarc fotografii cand ajung acasa. Pana atunci iti pot povesti un pic: in primul rand ar trebui folosite culori deschise, pt ca localul este destul de intunecat. Eu am facut o combinatie de verde fistic si lila: fete de masa si husele au fost albe, fundele jumatate verzi, jumatate lila, intercalate, aranjamentele florale au fost din crizanteme albe cu lumanare verde, pietrele au fost aceeasi combinatie verde fistic si lila. Ca sa iasa pozele bine trebuie acoperita oglinda aceea mare din spatele mesei mirilor, eu am folosit plasa de lumini, care nu numai ca a acoperit-o dar a si luminat foarte bine. Am avut balon jumbo, dar pt ca localul este foarte inalt, a lasat impresia ca e mult mai mic decat era de fapt. Cand a facut nunta nasa mea acolo, barele acelea pt dansatoare se puteau socate, acum sunt sudate si eu am aflat acest lucru in ziua nuntii, pe la pranz, deci nu le-am putut aranja in vreun fel. Probabil ca merge un aranjament de tul si flori...

Cum sa iti trimit adres de mail? ca nu merge arghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!! :(

olgutza26
03.01.2011, 22:12:24
Cum sa iti trimit adres de mail? ca nu merge arghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!! :(
incearca si scrie doar id-ul si precizezi daca e yahoo sau...

strumf08
06.01.2011, 14:04:43
Multumesc;;)!!! id-ul meu ***** pe yahoo.co.uk!!!!!
va rog daca aveti fotografii sa imi dati si mie cateva s imi fac o idee!
Va multumesc anticipat!!!!!

M-am uitat pe poze si nu am cum sa te ajut, pt ca nu este pozat localul, sau vreun detaliu al decorului. Poza atasata e de la un prieten, in prim plan este aranjamentul floral, te sfatuiesc sa folosesti vaze inalte, pt ca mesele de 4 persoane sunt si asa micute, se mai pot observa cele 2 nuante ale huselor, verde fistic si lila.

andreeaflori
07.01.2011, 16:19:33
Buna, ma puteti ajuta va rog cu un numar de telefon de la acest local? am fost azi in jur de 10 jum dar programul incepea la 12 si vreau sa sun inainte sa ma asigur ca este cineva acolo. Multumesc anticipat