PDA

Versiunea completa : Accesorii pentru miri si mirese

Cat_Eyes
08.01.2010, 17:52:36
Cine si ce accesorii si-a cumparat din Vaslui?
am vazut ca sunt cateva lucrusoare dragute in magazinul din mallul Silver.
in alta ordine de idei: avem de unde sa ne luam accesorii din Vs?

ciocolatika
08.01.2010, 18:49:51

hmm...asta chiar k nu stiu:-SS
cred k sunt accesorii frumoase si'n oraselul nostru....eu am vazut ceva in mall'ul din centru....am uitat cum se numeste=))

Cat_Eyes
09.01.2010, 14:17:10
unde? ca acolo nu este niciun magazin de "profil"

ancusor1410
23.01.2010, 01:08:26
in Silver Mall gasesti dar mai sunt cateva magazinase prin oras. Este unul in spatele pietii noi.au chestii fainutze acolo!!:)>-

kraluca
27.01.2010, 20:33:25
eu mi-am cumpaat bijuteriile de la magazinul de langa dab-ul din centru... sper sa fi fost explicita....
si mama tot de acolo si le-a luat
nu spun ca sunt de o calitate extraordinara, nu sunt din aur si nici nu au cristale nu mai stiu de care, insa mi-au desavarsit costumatia... deoarece asta e rolul bijuteriilor.... sa dea acea aura de stralucire

Cat_Eyes
28.01.2010, 10:25:01
eu mi-am cumpaat bijuteriile de la magazinul de langa dab-ul din centru... sper sa fi fost explicita....
si mama tot de acolo si le-a luat
nu spun ca sunt de o calitate extraordinara, nu sunt din aur si nici nu au cristale nu mai stiu de care, insa mi-au desavarsit costumatia... deoarece asta e rolul bijuteriilor.... sa dea acea aura de stralucire

e foarte frumos! mie im itrebuie ceva pe langa gat, pentru ca nu am decolteu.. sau rochia nu are, mai bine zis :)

rroana
02.02.2010, 12:29:08
eu deocamdata nu m-am gandit la accesorii8-}
trebuie sa vad mai intai modelul exact pentru rochie...greu de decis:-w ...cu siguranta o sa am decolteu....manusi....:Prestul..trebuie sa mai vad
frumoase pozele raluca...dak mai aveti poze cu accesorii....^:)^ dak stiti un magazin unde ma pot duce sa vad ce accesorii au....spuneti-mi
o zi frumoasa!
astept detalii=P~

Cat_Eyes
02.02.2010, 15:14:37
eu deocamdata nu m-am gandit la accesorii8-}
trebuie sa vad mai intai modelul exact pentru rochie...greu de decis:-w ...cu siguranta o sa am decolteu....manusi....:Prestul..trebuie sa mai vad
frumoase pozele raluca...dak mai aveti poze cu accesorii....^:)^ dak stiti un magazin unde ma pot duce sa vad ce accesorii au....spuneti-mi
o zi frumoasa!
astept detalii=P~

la targ gasesti
mie mi s-au parut fabuloase cele de la carla brillanti

rroana
11.02.2010, 18:19:54
fetelor ce parere aveti despre manusi....miresicile ce vor sa aiba la rochia de mireasa si manusi

ciocolatika
11.02.2010, 19:15:06
fetelor ce parere aveti despre manusi....miresicile ce vor sa aiba la rochia de mireasa si manusi

depinde de rochitza...
eu una..nu sunt adepta lor....dar... dak tie iti place si vrei sa le porti ,de ce nu?:)>- :)>-

Cat_Eyes
11.02.2010, 19:42:59
ai spus foarte bine - depinde de rochita.
la a mea nu se potrivesc.. si sincer, cele pe care le bagi pe deget sunt prea folosite. as opta pentru manusi cu degete daca ar fi cazul.

tu vrei?

rroana
16.02.2010, 19:29:19
ai spus foarte bine - depinde de rochita.
la a mea nu se potrivesc.. si sincer, cele pe care le bagi pe deget sunt prea folosite. as opta pentru manusi cu degete daca ar fi cazul.

tu vrei?
deocamdata nu stiu ce vreau...
am asa in mare idee cam cum vreau sa fie rochitza dar.....trebuie sa ma mai gandesc....
in legatura cu manusile..a fost o intrebare....sa vad cam ce idee aveti..dak se mai poarta...
eu avand nunta in octombrie voi avea...un bolero..sau o blanitza pe deasupra...cine stie cum va fi vremea pe 2 oct...eu ma rog sa fie frumos...cald..
voi la ce v-ati mai gandit?unde ati ajuns cu pregatirile?
cu cat timp inainte va cumparati rochita?:-p

Cat_Eyes
17.02.2010, 15:37:50
deocamdata nu stiu ce vreau...
am asa in mare idee cam cum vreau sa fie rochitza dar.....trebuie sa ma mai gandesc....
in legatura cu manusile..a fost o intrebare....sa vad cam ce idee aveti..dak se mai poarta...
eu avand nunta in octombrie voi avea...un bolero..sau o blanitza pe deasupra...cine stie cum va fi vremea pe 2 oct...eu ma rog sa fie frumos...cald..
voi la ce v-ati mai gandit?unde ati ajuns cu pregatirile?
cu cat timp inainte va cumparati rochita?:-p

eu am rochita cumpara de vreo 2-3 luni. si mai am 5 pana la nunta :)
deci.. o cumperi cand simti ca "aia e", nu e musai cu o luna sau cu 6 luni inainte. cand o gasesti..

florina_85
22.04.2010, 18:07:52
Buna.stie cineva unde se pot pune unghii false din gel?am nunta in august insa momentan nu sunt in tara si as vrea sa ma interesez din timp si pentru aceste ultime detalii..mersi

agnesas
30.04.2010, 09:01:06
Buna.stie cineva unde se pot pune unghii false din gel?am nunta in august insa momentan nu sunt in tara si as vrea sa ma interesez din timp si pentru aceste ultime detalii..mersi

La bellmax in gara...;)

rroana
14.05.2010, 16:48:01
miresicilor ce ati mai achizitionat?8-}

Cat_Eyes
15.05.2010, 11:31:38
La bellmax in gara...;)

scuze pentru offtopic.. Agnes, unde e biserica sfantul petru si PAUL? poate pavel?

daca vedeti pe undeva saculet din tulle, va rog sa-mi spuneti si mie!

agnesas
17.05.2010, 16:49:44
scuze pentru offtopic.. Agnes, unde e biserica sfantul petru si PAUL? poate pavel?

Este Biserica romano-catolica din Vaslui, fata in fata cu scoala de surdomuti.

Cat_Eyes
17.05.2010, 17:03:51
aha! multumesc de raspuns! nu stiam ca asa se numeste. am mai aflat ceva astazi :)

rroana
31.05.2010, 19:15:52
miresicilor de unde va luati accesoriile?
vreti gentutza?:-p