PDA

Versiunea completa : Cautam nasi de cununie

bestiutza_ida
09.01.2010, 10:27:13
buna fetelor.am deschis acest subiect deoarece cred ca nu suntem singurul cuplu care se loveste de problema gasirii nasilor de cununie:(( .pe noi ne-au lasat nasii balta si au plecat in america:-s ,iar acum timpul trece,si ne-am lovit numai de refuzuri:( suntem tineri,de gasca si distractivi:D .nu vrea nimeni o pereche de finuti din galati?^:)^ :-SS :-\

mirelutza_tl
09.01.2010, 11:05:41
offf ce trist ca v-au lasat,urat din partea lor!!!:|

bestiutza_ida
09.01.2010, 15:51:35
asta este,nu-i putem obliga=(( acum speram sa mai gasim nasi,desi am vb cu o multime de prieteni si cunostinte,dar ne-am lovit numai de refuzuri:((

mirelutza_tl
09.01.2010, 17:23:51
asta e,eu mi-as dori finutzi :D dar in septembrie avem nunta !!!

bestiutza_ida
09.01.2010, 18:52:05
asta este.noi iti uram casa de piatra,fericire,multi bebei:D :) si sanatate,eu inca mai sper^:)^ :-s :-SS [-o<

geanyna23
14.01.2010, 23:32:05
buna fetelor.am deschis acest subiect deoarece cred ca nu suntem singurul cuplu care se loveste de problema gasirii nasilor de cununie:(( .pe noi ne-au lasat nasii balta si au plecat in america:-s ,iar acum timpul trece,si ne-am lovit numai de refuzuri:( suntem tineri,de gasca si distractivi:D .nu vrea nimeni o pereche de finuti din galati?^:)^ :-SS :-\
eu vreau fini,dar as fi vrut din tulcea:(

monyk
15.01.2010, 19:10:42
asta este,nu-i putem obliga=(( acum speram sa mai gasim nasi,desi am vb cu o multime de prieteni si cunostinte,dar ne-am lovit numai de refuzuri:((

ufffff, ce nasol !!! daca tot nu gasiti pana la urma apelati si voi la frati sau o matusa, un unchi ceva.
pana la urma nu conteaza cine sunt nasii, important e sa fie cineva care sa va tina lumanarea, pana la urma si pe cheltuiala voastra.
iti tin pumnii sa gasesti niste nasi pe masura asteptarilor si sa va bucurati unii de altii . poop

unik2000
19.02.2010, 13:28:05
Buna ,
De ce nu puneti si poze cu voi 2 , faceti si o mica povestioara despre cum v-ati cunoscut si cat de mult va iubiti.Altfel nu cred ca cineva sa va fie nas daca nu va cunoaste cat de cat.:*

lucica_alin
06.05.2010, 01:21:16
nu vreti fini pt luna octombrie? si noi cautam nasi si avem totul pregatit pt nunta

lucica_alin
06.05.2010, 01:31:54
cine poate sa ne ajute!avem totul pregatit pt nunta dar nu gasim nasi
avem nunta pe 30 octombrie
si noua ne este mai greu pt ca muncim in spania si nu avem cum sa cautam
cine are placerea sa ne cunune le vom multumi toata viata

alinanicoleta
06.05.2010, 08:27:13
cine poate sa ne ajute!avem totul pregatit pt nunta dar nu gasim nasi
avem nunta pe 30 octombrie
si noua ne este mai greu pt ca muncim in spania si nu avem cum sa cautam
cine are placerea sa ne cunune le vom multumi toata viata

prieteni nu aveti? nu spun ca nu s-au gasit nasi aici pe miresici dar chiar nu exista nimeni din anturajul vostru? recunosc ca si eu am avut oarece temeri pentru ca nici noi nu aveam nasi... :-s

lucica_alin
08.05.2010, 02:35:57
prieteni nu aveti? nu spun ca nu s-au gasit nasi aici pe miresici dar chiar nu exista nimeni din anturajul vostru? recunosc ca si eu am avut oarece temeri pentru ca nici noi nu aveam nasi... :-s
majoritatea prietenilor sunt si ei plecati in afara tarii si nu pot sa vina acasa cand avem noi nunta
eu stiu ce inseamna sa tii la locul de munca pt ca si noi suntam in aceeasi situatie
noi avem vacanta in octombrie si majoritatea au in vara

alinanicoleta
08.05.2010, 16:19:04
majoritatea prietenilor sunt si ei plecati in afara tarii si nu pot sa vina acasa cand avem noi nunta
eu stiu ce inseamna sa tii la locul de munca pt ca si noi suntam in aceeasi situatie
noi avem vacanta in octombrie si majoritatea au in vara

da!! e foarte dificil in situatia asta!!! cu siguranta veti gasi nasi si sa sti ca sunt sanse sa gasesti si aici pe miresici!!!:)

lucica_alin
09.05.2010, 02:20:19
da!! e foarte dificil in situatia asta!!! cu siguranta veti gasi nasi si sa sti ca sunt sanse sa gasesti si aici pe miresici!!!:)
multumesc mult pt incurajari
si eu inca mai sper

hellen_floryn
09.05.2010, 12:40:08
multumesc mult pt incurajari
si eu inca mai sper
sunt de acord cu alinanicoleta .... nu te descuraja, veti gasi cu siguranta o solutie
si noi la inceput eram in aceeasi situatie, fiind plecati de mult si multi dintre prieteni la fel, inteleg si intradevar e mai greu .... dar s-a rezolvat si pana la urma am gasit si suntem fericiti si multumiti, ne sunt prieteni, apropiati de varsta si nu cred k am putea cere mai mult
situatia e destul de grea si pentru ei si asa, nasu isi ia concediu special sa vina aksa la nunta si ne inchipuim cu totii k asta reprezinta un risc, si respect lucrul acesta.
oricum, fruntea sus si fii optimista, analizeaza cu atentie optiunile si veti vedea k va aprea si perechea de nasi si pentru voi ;-)

rocess
14.05.2010, 15:53:06
Mda e naspa treaba asta cu nasii.Si noi avem totul aranjat dar nu avem nasi.Speram sa rezolvam problema dar nu prea stim cum. Am dat anunt pe miresici dar pana acum nu am gasit pe nimeni care sa vrea sa ne naseasca. La noi epb ca prietenii sunt necasatoriti iar cu rudele nu avem tangente fiecare avand o familie mai ciudata. De aceea preferam sa avem ca nasi un cuplu necunoscut decat sa avem pe cineva din familie=((

karinakty
11.08.2010, 02:31:36
Pacat ca nu suntem in tara...ca ne-ar fi facut placere sa va ajutam...si noi am acumulat un stres imens inaintea nuntii...este lucru mare sa ai ajutoare...Nu mai pune la suflet ..totul are rezolvare!!!O sa vezi ca tot raul e spre bine!!!:*>:D<

aleirgab
03.12.2010, 09:33:04
Offfffffffffff, e greu cu nasii mai ales pe criza asta. si noi avem aceeasi problema, am rezervat salon, muzica, foto, video, nu avem nasi :( am tot intrebat, singura problema a lor o reprezinta lipsa banilor :(((((((

hellen_floryn
03.12.2010, 17:50:29
Offfffffffffff, e greu cu nasii mai ales pe criza asta. si noi avem aceeasi problema, am rezervat salon, muzica, foto, video, nu avem nasi :( am tot intrebat, singura problema a lor o reprezinta lipsa banilor :(((((((
eu zic k totul va fi ok, ganditi si voi un pic optimist. anul trecut pe vremea asta eram exact in aceeasi situatie, restaurant rezervat, arvunit muzica, foto si video si fara nasi :D. recunosc k si noi eram un pic ”panicati” insa trebuie sa ai gandul acela de bine. exact de craciun al meu sot vb cu actualul nas (ei sunt prieteni din copilarie) despre nunta, pregaturi si cum nu aveam inca nasi iar el a fost practic incantat, mai mult s-a si oferit pana sa reuseasca sotu sa il intrebe direct. deci, fiti optimisti, aveti si voi ”nasii vostri” acolo undeva ;-)

elena_bruneta54
22.06.2011, 22:56:01
am vazut ca v-ati dori niste finuti pe noi ne-au lasat nasii suntem din focsani nu vreti sa ne cununati?nu avem pretentii.ast rs pe 15 oct 2011 avem nunta