PDA

Versiunea completa : Miorita-poze si discutii

neyse
13.01.2010, 23:35:48
Va astept sa impartasim pareriile despre acest restaurant...eu am cateva poze de la sala de jos insa si de la sala de sus...noi am avut nunta la parter si am fost foarte multumiti

mioritza parter

neyse
13.01.2010, 23:44:55
mioritza etaj

Ooanyy
14.01.2010, 10:59:27
Buna. Si eu voi avea nunta la *Miorita* jos/ orastie. Nu stiu ce sa iti zic de restaurant k nu il cunosc , deoarece eu nu snt din localitate ci viitorul meu sot.As vrea sa stiu mai multe despre el , despre personal , despre meniu etc. Multumesc pt poze . snt superbe, chiar mi-au placut , si mi-am facut o idee , despre cum v-a arata sala. Poate ma poti ajuta, spunandu-mi mai multe de el si despre cum ar trebui sa procedez in unele cazuri , ce ar trebui sa fac si ce nu . Iti multumesc...

neyse
18.01.2010, 16:28:16
Buna. Si eu voi avea nunta la *Miorita* jos/ orastie. Nu stiu ce sa iti zic de restaurant k nu il cunosc , deoarece eu nu snt din localitate ci viitorul meu sot.As vrea sa stiu mai multe despre el , despre personal , despre meniu etc. Multumesc pt poze . snt superbe, chiar mi-au placut , si mi-am facut o idee , despre cum v-a arata sala. Poate ma poti ajuta, spunandu-mi mai multe de el si despre cum ar trebui sa procedez in unele cazuri , ce ar trebui sa fac si ce nu . Iti multumesc...

pai eu una am numai cuvinte de lauda pt sala de jos. noua ne-a aranjat sala baiatul doamnei Mari si totul a fost foarte bine pus la punc exact cum am vorbit cu el iar preturile sunt bune. personalul e super se comporta frumos cu tine si invitatii si mancarea e foarte buna si ti-o aduce calda daca mancarea e calda (ciorba piure si restul mancarurilor calde). meniul il alegi tu si crede-ma ca lucreaza cu firme de mezeluri bune. poze am numai la aperitive insa dupa cum spuneam la inceput am numai cuvinte de lauda si la baie toata noaptea e femeia de servici si e curat tot timpul. noi in 2008 am platit pt personal asa: femeia de servici 70lei, chelner 150lei fiecare, bucatareasa 200lei, iar meniul a ajuns undeva la 120lei.
poze cu aperitive (http://www.miresici.ro/showpost.php?p=2386907&postcount=101)

Ooanyy
18.01.2010, 22:13:22
Buna. Noua inca nu ne-au spus cat sa platim , stim doar k sala ne-o vor aranja ei , noi trebuie sa platim doar masa miriilor, dak o vrem cu lumini sau nu. La meniu inca nu ne-am gandit, am zis k mai avem timp sa ne studiem si apoi sa ne hotaram,ne-a zis doar ca v-a ajunge pe undeva pe la 110-120 RON.Mi-au zis orice vreau ei imi fac, sa ii duc poze si imi face.
Acum suntem in faza in care studiem si mai pe viitor sa ne hotaram, dak vom putea cadea amandoi de acord :D.=P~
In momentul de fatza suntem in cautare unui solist(A), nu stim ce vrem si pe cine vrem.
iti multumesc pt sugesti.

neyse
21.01.2010, 17:14:15
Buna. Noua inca nu ne-au spus cat sa platim , stim doar k sala ne-o vor aranja ei , noi trebuie sa platim doar masa miriilor, dak o vrem cu lumini sau nu. La meniu inca nu ne-am gandit, am zis k mai avem timp sa ne studiem si apoi sa ne hotaram,ne-a zis doar ca v-a ajunge pe undeva pe la 110-120 RON.Mi-au zis orice vreau ei imi fac, sa ii duc poze si imi face.
Acum suntem in faza in care studiem si mai pe viitor sa ne hotaram, dak vom putea cadea amandoi de acord :D.=P~
In momentul de fatza suntem in cautare unui solist(A), nu stim ce vrem si pe cine vrem.
iti multumesc pt sugesti.

oricum meniul abia in ultima saptamana il comanzi

marygreen
24.11.2011, 06:05:10
Am fost la mai multe nunti la Miorita, desigur "designul interior" daca pot sa-i spun asa este urit, seamana a cantina, bine daca este aranjata un pic mai treaca-mearga, sala de sus in general e horror, mese vechi, cald. Insa, mancarea este super buna si locatia la fel. Pacat ca nu se face in Orastie o sala de nunti moderna...