PDA

Versiunea completa : Restaurant Zodiac - Parcul Tabacariei

roxenne
19.01.2010, 13:02:48
Fetelor, s-a deschis restaurant Zodiac. O prietena are nunta acolo in septembrie.
Voi veni cu mai multe detalii in curand.

aroma_de_portocale
19.01.2010, 13:42:25
Fetelor, s-a deschis restaurant Zodiac. O prietena are nunta acolo in septembrie.
Voi veni cu mai multe detalii in curand.
Capacitate, preturi meniu etc...banuiesc ca sunt miresici care au nevoie de astfel de informatii...;)

coribarbu
24.04.2010, 22:28:50
Restaurantul are o capacitate de 150 de locuri, meniul costa de la 130 lei pana la 170 lei. In afara de meniu nu mai trebuie platit absolut nimic.
Restaurantul este nou, foarte frumos decorat, nu prea necesita alte decoratiuni care sa implice alte costuri. :)

vgabryella
02.05.2010, 10:10:27
Poate cineva sa ataseze poze?

madalina_
12.10.2010, 00:32:26
Poate cineva sa ataseze poze?
Eu am avut nunta pe 25 septembrie la Zodiac si a iesit ff bine.Trebuie sa-mi vina pozele de la fotograf si o sa atasez atunci.

cristina_theodora
12.10.2010, 10:58:24
Serviciile cum au fost? Mancarea buna? Cu bautura ai putut sa vii tu? Cat este meniul? ;))

roxenne
10.09.2011, 22:12:47
Eu am avut nunta pe 25 septembrie la Zodiac si a iesit ff bine.Trebuie sa-mi vina pozele de la fotograf si o sa atasez atunci.

ne poti arata o poza?

carra
06.02.2012, 11:47:00
Buna ziua miresici!
Am trecut zilele trecute pe la Zodiac si am ramas placut impresionata de restaurantul lor.
Capacitatea este de 150 de persoane (incap lejer), pretul meniului pentru 2011 - 2012 este de 150 cu peste salau si 160 cu alt tip de peste (felul pestelui influenteaza pretul) - meniul este in stil traditional, bautura, dulciurile, prajiturile, alunele, fructele sunt aduse de catre miri, dar si ei colaboreaza cu o firma de distributie care au preturi super ok.
Restaurantul este la demisol, si nu are ferestre..si un alt aspect negativ din punctul meu de vedere este ca este in intregime mochetat.
In schimb nu se platesc ospatarii, bucatarii de catre miri.

anushca_85
03.07.2012, 16:07:24
Buna miresici. Este cineva care a participat la vreo nunta la ZODIAC? Eu vreau sa fac acolo dar as vrea sa stiu cum e mancarea si servirea, eventual si alte detalii care v-au atras atentia.

corcoz_mihaela
15.06.2013, 11:22:49
Buna miresici. Este cineva care a participat la vreo nunta la ZODIAC? Eu vreau sa fac acolo dar as vrea sa stiu cum e mancarea si servirea, eventual si alte detalii care v-au atras atentia.

Buna.Si noi tot acolo facem nunta pe 26 octombrie.Am participat acolo la o nunta si la un botez.Totul a fost impecabil.

corcoz_mihaela
15.06.2013, 11:26:38
Serviciile cum au fost? Mancarea buna? Cu bautura ai putut sa vii tu? Cat este meniul? ;))

Serviciile au fost foarte bune.Poti sa vii cu bautura ta si in caz de nu iti ajunge iti dau ei si a doua zi le aduci inapoi ce ai luat.Meniurile variaza in functie de ce contin si ceea ce vrei si tu.

florentina_r
06.11.2013, 15:50:15
Dupa o luna de la nunta cred ca pot face un review al evenimentului, bineinteles referindu-ma la restaurantul Zodiac. Nu fac reclama insa am fost foarte multumiti de calitatea serviciilor si mai ales a mancarii. Am ales un meniu la 160 lei/persoana care a fost mai mult decat diversificat si delicios. Servirea a fost ok, iar in plus am ales ca ciorba de a doua zi sa o mancam tot acolo. Ne-au ajutat cu apa plata si minerala, in sensul ca ne-au procurat-o de la distribuitor si a fost la pretul cel mai mic din tot ce gasisem. Recomand nuntile micute de 80-120 persoane. Ni s-a oferit si o camera in hotel, iar celelalte luate pentru unii invitati au fost cu reducere. Singurul minus il dau pentru faptul ca au mocheta in restaurant si din cauza asta nu ne-au dat voie cu gheata carbonica la dansul mirilor.