PDA

Versiunea completa : Prestij

dabo
21.01.2010, 12:20:18
Buna miresici,

Este cineva care a avut nunta la restaurantul Prestij de pe Bulevard? Sau cineva care a fost la o nunta acolo? As vrea sa stiu de ce ar trebui sa ma "feresc"....

O nunta de vis tuturor mireselor!

aaalllyyy
21.01.2010, 16:43:53
Buna,

Eu am fost la o nunta la Prestij si a fost foarte frumos :)
Dezavantajul este ca practic nu are ring de dans si este foarte mic. Daca ai multi invitati nu este o alegere buna.

O zi frumoasa!

Buna miresici,

Este cineva care a avut nunta la restaurantul Prestij de pe Bulevard? Sau cineva care a fost la o nunta acolo? As vrea sa stiu de ce ar trebui sa ma "feresc"....

O nunta de vis tuturor mireselor!

strumf08
11.08.2010, 15:59:12
a fost cineva la o nunta, botez la grand prestij? am cautat restaurant pentru botezul copilului unor prieteni si grans prestij mi s-a parut cea mai buna alegere (daca n-as fi facut nunta, acest restaurant l-as alege :-"), dar nu stiu nimic despre mancare, servire.....

tumpi
21.02.2011, 10:16:27
a fost cineva la o nunta, botez la grand prestij? am cautat restaurant pentru botezul copilului unor prieteni si grans prestij mi s-a parut cea mai buna alegere (daca n-as fi facut nunta, acest restaurant l-as alege :-"), dar nu stiu nimic despre mancare, servire.....
eu am facut cununia civila acolo cu multi ani in urma si acum pregatim nunta in acelasi loc.
Atat cununia civila cat si Craciunul cu parintii de acum 4 ani au iesit ffff bine. Intre timp au redecorat si arat super. Intr-adevar se danseaza pe hol, dar avand o nunta mai restransa nu imi fac griji.

strumf08
21.02.2011, 10:37:48
eu am facut cununia civila acolo cu multi ani in urma si acum pregatim nunta in acelasi loc.
Atat cununia civila cat si Craciunul cu parintii de acum 4 ani au iesit ffff bine. Intre timp au redecorat si arat super. Intr-adevar se danseaza pe hol, dar avand o nunta mai restransa nu imi fac griji.

Eu intrebasem de Grand Prestij, cel de la km, care intre timp s-a si inchis. Botezul a iesit super, mancarea foarte buna, servirea ok.

elaionescu
20.04.2011, 19:18:13
Buna fetelor,eu de nunta am scapat..acum ne pregatim de botez..ma gandeam la prestij de pe bulevard pt botez....dar pana ajung acolo ma gandeam ca are cineva ceva pozici...m ar interesa daca cineva a facut la subsol..am inteles ca acolo au si ring de dans si e ceva mai maricel decat sus...:*

10septembrie
26.06.2011, 20:08:15
Buna.Ma poate ajuta cineva cu poze de la o nunta care a avut loc la Prestij de pe bulevard?
Cam cate persoane incap in acest local?
Este loc de dans?
Multumesc.

simonaluminita
21.07.2011, 15:26:08
Buna ziua, nu stiu daca aici este cel mai bun loc pentru subiectul asta (poate fi mutat daca are nevoie), dar ma intrebam daca cineva aici si-a facut nunta la Prestij in Ploiesti. Ma intereseaza acesta dar nu stiu daca se potriveste destul de bine cu o nunta sau nu. Vreo opinie? :x
Mersi! :)

sandraochiialbastri
21.07.2011, 20:55:35
Buna ziua, nu stiu daca aici este cel mai bun loc pentru subiectul asta (poate fi mutat daca are nevoie), dar ma intrebam daca cineva aici si-a facut nunta la Prestij in Ploiesti. Ma intereseaza acesta dar nu stiu daca se potriveste destul de bine cu o nunta sau nu. Vreo opinie? :x
Mersi! :)
care prestij....cel de pe Bulevard...e cam micut...am facut cununia civila acolo,,ring de dans nu e,iar cel de pe REPUBLICI....nu prea stiu cum...e...e si terasa ...afara...depinde si cat te costa meniul

simonaluminita
29.07.2011, 17:29:19
care prestij....cel de pe Bulevard...e cam micut...am facut cununia civila acolo,,ring de dans nu e,iar cel de pe REPUBLICI....nu prea stiu cum...e...e si terasa ...afara...depinde si cat te costa meniul

Ahh nici nu stiu numele strazii, doar am mancat acolo de cateva ori (nu traiesc in Ploiesti). Dar are terasa, este in centrul orasului, nu departe de Mihai Viteazul daca nu ma insel... Mancare foarte foarte buna.... :))

Cam cu cate persoane s-ar potrivi, crezi? :)

sandraochiialbastri
29.07.2011, 21:08:32
Ahh nici nu stiu numele strazii, doar am mancat acolo de cateva ori (nu traiesc in Ploiesti). Dar are terasa, este in centrul orasului, nu departe de Mihai Viteazul daca nu ma insel... Mancare foarte foarte buna.... :))

Cam cu cate persoane s-ar potrivi, crezi? :)cel de pe bulevard .........aproape de liceul mivai viteazu....cam 50-60 pers...nu are ring de dans....are tereasa afara

pollyandreea
16.11.2012, 23:23:19
Noi am facut nunta la restaurantul Prestij de pe Bulevard pe 18 August 2012. Il recomandam celor care fac o nunta de maxim 80-90 persoane. Serviciul a fost f bun, mancarea de asemenea; are avantajul unui mici terase unde invitatii pt iesi sa fumeze/sa se racoreasca.
Ptr detalii nu ezitati sa intrebati.

elaionescu
17.11.2012, 11:37:55
Noi am facut nunta la restaurantul Prestij de pe Bulevard pe 18 August 2012. Il recomandam celor care fac o nunta de maxim 80-90 persoane. Serviciul a fost f bun, mancarea de asemenea; are avantajul unui mici terase unde invitatii pt iesi sa fumeze/sa se racoreasca.
Ptr detalii nu ezitati sa intrebati.

te asteptam si cu cateva pozici :)

elaionescu
17.11.2012, 15:28:48
Am atasat cateva poze cu sala.

foarte foarte frumos,pe mine m ar interesa pt petrecerea de mot a baietelului meu....ring de dans este? sau e cum au zis fetele mai sus? pt ca aspectul e de nota 10

pollyandreea
17.11.2012, 16:10:28
foarte foarte frumos,pe mine m ar interesa pt petrecerea de mot a baietelului meu....ring de dans este? sau e cum au zis fetele mai sus? pt ca aspectul e de nota 10

Paralel cu sala restaurantului este un hol ce comunica cu sala prin 4 arcade. Si acest hol este folosit ca ring de dans unde pot dansa constant cate 30-40 de persoane. Muzica fiind pe acest hol nu deranjeaza invitatii care stau la masa de vorba. Atasez 2 poze cu holul.