PDA

Versiunea completa : Restaurant Ciperca Hunedoara

RalucaAlina
25.01.2010, 17:03:05
ce sa va spun miresicile mele ... Restaurantul Ciuperca are o capacitate de 330 de persoane cu loc de dans , plus terasa ... mie imi place mult serviicile sunt foarte bune mancarea e super pretzuri bune ... multa bafta :*

roxanachity
09.02.2010, 21:55:48
ce sa va spun miresicile mele ... Restaurantul Ciuperca are o capacitate de 330 de persoane cu loc de dans , plus terasa ... mie imi place mult serviicile sunt foarte bune mancarea e super pretzuri bune ... multa bafta :*

Ceau

Poti te rog sa imi spui cu cat ai ajuns cu meniul si daca ai fost multumita de chelenri si asa in general de serviciile restaurantului?

roxanachity
09.02.2010, 21:59:21
Ceau

Poti te rog sa imi spui cu cat ai ajuns cu meniul si daca ai fost multumita de chelenri si asa in general de serviciile restaurantului?

scuze am vazut ulterior ca ai nunta dupa mine.
spor la pregatiri!

RalucaAlina
10.02.2010, 09:46:25
scuze am vazut ulterior ca ai nunta dupa mine.
spor la pregatiri!
Ceau ,
mai cu menuiul am ajuns la 90 ron de persoana dar sunt foarte maleabili potzi aduce tu bauturile (racoritoare,alcolice) si meniul e astfel :
-aperitivul 500 gr.
-supita de pui (la ciorbitza mai pune ceva la meniu) pe mine nu ma deranjeaza ca ii supa
-prima friptura cate poate fi ce vrei tu
-a doua care la fel poate fi ce vrei tu
si dak vrei sa mai pui virsli la sfarsit
aia ii poti cumpara si tu.....
-2 cafele
si pentru ospatarii dai 150 de ospatar si sunt 2 bucatari sefi la care trebuie dat 200 ronce sa itzi mai spun alceva spor la pregatirii... si meniul e foarte bun k am mai fost la nunti pe acolo
pupici :*

roxanachity
27.02.2010, 00:44:37
merci frumos,

eu nu prea am fost la nunti, dar am auzit numa de bine,
Eu cred ca renunt la o friptura, pun sarmale si un aperitiv cald.

Cu cine faci sala?
Prajiturile?

RalucaAlina
27.02.2010, 10:49:43
merci frumos,

eu nu prea am fost la nunti, dar am auzit numa de bine,
Eu cred ca renunt la o friptura, pun sarmale si un aperitiv cald.

Cu cine faci sala?
Prajiturile?
sala cu ArtPlus si prajiturile cu Nadia de la pestis ... tu?
:*

marioara_b
02.03.2010, 14:31:25

Ceau Raluca,

eu vreau tot cu ArtPlus sa fac decoratiunile dar nu am primit inca o aferta. Imi spui te rog la ce suma ai ajuns tu cu aranjamentele de la ei?
Cine canta la tine? .. eu nu am gasit inca muzica :-(

PS: am nunta in 2 Oct. la Ciuperca

RalucaAlina
02.03.2010, 15:51:58
Ceau Raluca,

eu vreau tot cu ArtPlus sa fac decoratiunile dar nu am primit inca o aferta. Imi spui te rog la ce suma ai ajuns tu cu aranjamentele de la ei?
Cine canta la tine? .. eu nu am gasit inca muzica :-(

PS: am nunta in 2 Oct. la Ciuperca
Ceau Marioara , noi am ajuns la 27 de mil cu tot cu invitatziile aranjat buchete lumanari si cocarde... si cam avem detoate covor rosu stalpisoi la intrare cate un aranjament folar pe fiecate masa trei aranjamente florale la masa noastra globulete cu flori pe sus... si fetele de masa si husele de scaune eu cred k am iesit bine . la nunta o sa cante formatia chizid is super mie imi plac :) cu ce alcevate mai pot ajuta? :* pupici

roxanachity
02.03.2010, 23:12:08

artplus-sala.
prajiturile- cof. arta deva

super profi artplus.

roxanachity
02.03.2010, 23:14:26
Ceau Marioara , noi am ajuns la 27 de mil cu tot cu invitatziile aranjat buchete lumanari si cocarde... si cam avem detoate covor rosu stalpisoi la intrare cate un aranjament folar pe fiecate masa trei aranjamente florale la masa noastra globulete cu flori pe sus... si fetele de masa si husele de scaune eu cred k am iesit bine . la nunta o sa cante formatia chizid is super mie imi plac :) cu ce alcevate mai pot ajuta? :* pupici

ceau,

la cate persoane ai, pt aranjat sala?

RalucaAlina
03.03.2010, 15:04:04
ceau,

250 persoane...

marioara_b
04.03.2010, 09:35:48
ceau,

Ceau, multumesc pentru detalii :D . Eu am la nunta aproape 200 de persoane, ma gandesc ca 180 o sa fie sigur.
Formatia de la Chizid canta undeva in timpul saptamanii sau doar la nunti? As vrea sa ii ascult pt ca nu i-am mai auzit. Cat au cerut?

Cine iti face machiajul si parul? Acum eu ma gandesc la ce produse sa imi cumpar si vreau sa gasesc pe cineva cu experianta care sa le foloseasca :-)

RalucaAlina
05.03.2010, 12:19:49
Ceau, multumesc pentru detalii :D . Eu am la nunta aproape 200 de persoane, ma gandesc ca 180 o sa fie sigur.
Formatia de la Chizid canta undeva in timpul saptamanii sau doar la nunti? As vrea sa ii ascult pt ca nu i-am mai auzit. Cat au cerut?

Cine iti face machiajul si parul? Acum eu ma gandesc la ce produse sa imi cumpar si vreau sa gasesc pe cineva cu experianta care sa le foloseasca :-)
Ceau draga mea,
pai Formatia Chizid canta la ciuperca in cursul saptamanii dar nu stiu zilele exact si cer cam 1500 de euro... nu mi se pare mult si canta toata noaptea fara opriri ... mie chiar imi plac parul il fac la coafeza mea la doamna Talfes Lili si machiajul la Cleo .. stiu k ii profi Cleo... te pup si bafta la cumparaturi eu astazi merg sa vad de rochita de mireasa si saptamana viitoare imi ajung manusile mult dorite te pup :*

butterflygirl
27.09.2010, 21:42:03
buna fetelor...care ati facut sau faceti nunta la anu la Casa Alba (sus la Cincis)...ca as vrea sa stiu si eu unele chestii..

elena1989
12.10.2010, 15:21:21
Atentie mare la Alina de la Art Plus sunt foarte neseriosi, isi iau mai multe nunti intr-o singura zi si nu pot face fata, mie mi-au facut treaba doar pe jumatate si la sfarsit mai aveau si pretentii sa le platesc unele servicii care nici macar nu le-am comandat, am fost foarte dezamagita de ei

roxanachity
12.10.2010, 16:27:11
Atentie mare la Alina de la Art Plus sunt foarte neseriosi, isi iau mai multe nunti intr-o singura zi si nu pot face fata, mie mi-au facut treaba doar pe jumatate si la sfarsit mai aveau si pretentii sa le platesc unele servicii care nici macar nu le-am comandat, am fost foarte dezamagita de ei

Eu cred ca esti rau intentionata!
Te loghezi acum si faci reclama proasta unei firme!
Da un exemplu concret, arata poze cu florile ofilite , ceea ce nu ti-a placut!