PDA

Versiunea completa : Agronomia

G3orgi
27.01.2010, 20:55:35
Salutare tuturor. Am nunta anul asta in iulie la Cantina Fac. de Agronomie si vroiam sa vad daca e cineva care a avut nunta acolo, sau a fost la nunta acolo recent. Daca mi-ati putea da niste informatii despre cum a fost mancarea, sala, personalul, etc. Eventual daca stiti si ceva preturi. V-as fi recunoscatoare.

laurici_brunetzik
28.01.2010, 15:19:20
eu am fost akolo sa vad dar sala mica acre am vazuto eu , noua nu ne a palkut......meniu park era undeva la 80-90 lei

roxana
28.01.2010, 17:06:18
eu am fost akolo sa vad dar sala mica acre am vazuto eu , noua nu ne a palkut......meniu park era undeva la 80-90 lei
te rog eu frumos, cand scri mesaje, inainte sa apesi pe butonul de salvare, fa un mic efort si reciteste-ti mesajul.
A mai zis cineva pe un alt topic, e foarte greu de citit dupa tine

CristinaMM
28.01.2010, 17:47:20
te rog eu frumos, cand scri mesaje, inainte sa apesi pe butonul de salvare, fa un mic efort si reciteste-ti mesajul.
A mai zis cineva pe un alt topic, e foarte greu de citit dupa tine
Sau si dupa, dar nu mai mult de o ora :)).
Am fost eu mai demnult la o nunta in cantina agronomiei, a fost chiar ok. Atata ca era iulie si m-am lipit efectiv de scaun :D.

laurici_brunetzik
28.01.2010, 20:53:28
sorry fetele, scriu foarte repede, defect profesional si nu mai recitesc cu atat mai mult o sa incerc