PDA

Versiunea completa : furatul miresei:[email protected]

ciocolatika
31.01.2010, 11:39:36
Buna fetelor...voi va lasatzi furate?
dak da....unde vetzi merge? ce locuri frumoase sunt in VS?:-?

adina87
01.02.2010, 10:48:18
Buna fetelor...voi va lasatzi furate?
dak da....unde vetzi merge? ce locuri frumoase sunt in VS?:-?
da ma las furata ca sa vad cat plateste miresica$-) si cred ca o sa merg in dicoteca \:D/ poop:* :* :*

rroana
02.02.2010, 12:36:28
buna..
adevarul e k nu prea sunt locuri unde sa te duca...
cu siguranta in discoteca ma vor duce si pe mine...si cred k in arsenal...nu cred k e mai frumos in alta parte...
fetelor...voi stiti ceva despre aceste subiect..
astept raspunsuri=P~

bianca24sv
02.02.2010, 13:16:10
buna..
adevarul e k nu prea sunt locuri unde sa te duca...
cu siguranta in discoteca ma vor duce si pe mine...si cred k in arsenal...nu cred k e mai frumos in alta parte...
fetelor...voi stiti ceva despre aceste subiect..
astept raspunsuri=P~

eu chiar nu stiu dc. nu cunosc mai deloc Vasluiul....astept sa veniti voi cu idei ca sa am de unde sa ma inspir;))
eu tot intr-un club sau intr-o disco as vrea sa merg....

Cat_Eyes
03.02.2010, 13:50:13
arsenal e club sau discoteca?
singura disco stiu ca era la casa de cultura.. nu mai stiu cum ii zice
poate ne pune la curent cu noutatile in domeniu cineva care sta in VS..

rroana
03.02.2010, 17:08:06
arsenal e si discoteca.....
in centru la casa de cultura...mie..personal nu-mi place...
in arsenal mie mi se pare cel mai frumos...in alta parte nu mai stiu...unde ar putea sa ma duca=P~ ....oricum nu o sa ma fure prea mult timp...sper^:)^ sa ma duca inapoi la restaurant la petrecere langa cei dragi mie...=P~

Cat_Eyes
03.02.2010, 18:09:26
arsenalul de pe copou are si discoteca? la etaj sau jos?
Doamne, de cand n-am mai fost..cred ca din liceu.. ;))

kraluca
03.02.2010, 19:30:31
;))
arsenalul de pe copou are si discoteca? la etaj sau jos?
Doamne, de cand n-am mai fost..cred ca din liceu.. ;))
discoteca de la arsenal este la parter (demisol). pe mine m-au dus acolo, insa nu ne simteam bine deoarece se uita toata lumea la no0i ....:-? (era la inceput sezonul nuntilor) - eram singurii care dansam de pe acolo ....;))
asa ca dupa ce am dansat putin ne-am dus in rumz, unde nu era nimeni, a pus ce muzica am vrut noi si ne-am simtit super.... <:-P

rroana
03.02.2010, 19:30:41
nici eu nu am mai fost demult:-"
stiu k este discoteca jos...
este destul de frumos...
alte oferte oare mai exista?stie cineva?:)>-

rroana
03.02.2010, 19:32:12
da....e o idee si rumz....
e destul de frumos si acolo...=P~
e si normal sa se uite lumea....8-}

Cat_Eyes
03.02.2010, 20:34:43
raluca, unde e Rumz asta?

ciocolatika
03.02.2010, 20:49:22
raluca, unde e Rumz asta?

Rumz e pe varianta...pe la nord..cum te duci spre balci;-)

Cat_Eyes
03.02.2010, 23:08:26
m-am documentat in legatura cu rumzu' asta
cica nu e cine stie ce, sunt niste camere intr-o vila (asta am aflat de la cineva care merge pe acolo, deci .. nu am tras eu concluzia)
poate am timp sa trec pe acolo de curiozitate

rroana
03.02.2010, 23:52:45
da...intr-adevar e o vila...unde se duc tinerii sa se distreze...stau la mese...dar se si danseaza uneori.....
sunt vreo 3 camere....k intr-un apartament....de fapt e un ap...
eu una..daca stau sa ma gandesc mai bine..cred k tot la arsenal o sa ajung...
acolo e discoteca intr-adevar....
dar..nu se stie poate pana in oct mai apare vreo oferta...
=P~

Cat_Eyes
04.02.2010, 00:29:40
da...intr-adevar e o vila...unde se duc tinerii sa se distreze...stau la mese...dar se si danseaza uneori.....
sunt vreo 3 camere....k intr-un apartament....de fapt e un ap...
eu una..daca stau sa ma gandesc mai bine..cred k tot la arsenal o sa ajung...
acolo e discoteca intr-adevar....
dar..nu se stie poate pana in oct mai apare vreo oferta...
=P~

pai vor hotari "furaciosii" unde te duc, nu?
:))

aryanna
04.02.2010, 00:54:32
doamne vasluiul ala tot nimic nu are distractiv?
nu este un bar cu karaoke pe acolo, cred ca ar fi interesant sa cante mireasa un "daca pleci ia-ma si pe mine":D
sau un carusel ceva, insa asta chiar cred ca nu e , totusi era bun de o sedinta foto extra.

sau poate ar fi fain sa se dea o reuniune de mirese la statuie, stiu ca pe vremea mea era plin la statuie de tineri... cum se aduna miresele din bucuresti la arc

Cat_Eyes
04.02.2010, 11:32:01
nu este un bar cu karaoke pe acolo, cred ca ar fi interesant sa cante mireasa un "daca pleci ia-ma si pe mine":D
sau un carusel ceva, insa asta chiar cred ca nu e , totusi era bun de o sedinta foto extra.

sau poate ar fi fain sa se dea o reuniune de mirese la statuie, stiu ca pe vremea mea era plin la statuie de tineri... cum se aduna miresele din bucuresti la arc

vasluiul "ala"..
o fi avand el ceva ascuns, numai ca nu stim noi :)

rroana
04.02.2010, 13:58:08
vasluiul "ala"..
o fi avand el ceva ascuns, numai ca nu stim noi :)
exact...
oricum s-au facut multe in vaslui in ultimii 2 ani...e frumos...
locatii poate ar fi mai multe...numai k noi nu prea stim care sunt...8-}
sper k pana la ziua cea mare si frumoasa sa mai apara ceva oferte...
cine mai stie vreo locatie interesanta...?

rroana
04.02.2010, 13:59:33

interesant.....
karaoke se face....stiu k e unul prin cartier....

ciocolatika
04.02.2010, 16:38:15
interesant.....
karaoke se face....stiu k e unul prin cartier....

karaoke...se face la Hai'Hui....Mereutza si Club K;-) ;-)
eu vreau si la stadion sa ma duc..sa fac cateva poze=)) =))
si'n arsenal sa joc biliard:-"

aryanna
04.02.2010, 17:44:05
am zis "ala" ca acum casa mea e in alt loc,NU mai bun, mai frumos sau mai mare ci la fel de mic, fara posibilitati dar cochet in felul lui (eu asa le consider pe ambele, poate am drpetate, poate nu....)
insa am petrecut acolo multi ani din viata si inca mai vin ...

Cat_Eyes
04.02.2010, 21:09:21
am zis "ala" ca acum casa mea e in alt loc,NU mai bun, mai frumos sau mai mare ci la fel de mic, fara posibilitati dar cochet in felul lui (eu asa le consider pe ambele, poate am drpetate, poate nu....)
insa am petrecut acolo multi ani din viata si inca mai vin ...

|ala | mi s-a parut peiorativ. cel putin, in acest context asa a sunat.
mie mi-e drag orasul si nu voi uita niciodata ca de acolo am plecat. ;) .. asadar pentru mine nu va fi niciodata "ala", fie ca locuiesc in Bucuresti, Pitesti, Honolulu sau mai stiu eu pe unde. e "acasa".

ciocolatika
04.02.2010, 21:40:20
|ala | mi s-a parut peiorativ. cel putin, in acest context asa a sunat.
mie mi-e drag orasul si nu voi uita niciodata ca de acolo am plecat. ;) .. asadar pentru mine nu va fi niciodata "ala", fie ca locuiesc in Bucuresti, Pitesti, Honolulu sau mai stiu eu pe unde. e "acasa".

CORECT!!....aksa e acolo la VASLUI....8-} 8-}

kraluca
04.02.2010, 21:49:58
CORECT!!....aksa e acolo la VASLUI....8-} 8-}
BRAVO, miresici de Vaslui!

Cat_Eyes
04.02.2010, 22:34:23
BRAVO, miresici de Vaslui!

:"> ;;);;);;)

aryanna
04.02.2010, 23:55:12
pai a fost peiorativ, chiar daca e acasa, eu recunosc ca nu-mi place foarte tare, mi-e drag numai ca am multe amintiri dragi, dar ca oras nu mi-a placut nici cand stateam acolo
si acum mai stau, merg des pe acasa insa ... nu stiu de ce am ramas asa cu impresia asta (poate e gresita, nu zic nu)

kraluca
05.02.2010, 21:29:09
pai a fost peiorativ, chiar daca e acasa, eu recunosc ca nu-mi place foarte tare, mi-e drag numai ca am multe amintiri dragi, dar ca oras nu mi-a placut nici cand stateam acolo
si acum mai stau, merg des pe acasa insa ... nu stiu de ce am ramas asa cu impresia asta (poate e gresita, nu zic nu)
oricum, oriunde veti merge, ceea ce conteaza este sa va simtiti bine si sa fiti cu prieteni dragi

rroana
09.02.2010, 12:15:20
oricum, oriunde veti merge, ceea ce conteaza este sa va simtiti bine si sa fiti cu prieteni dragi
daaaa....exact asta conteaza cel mai mult...multumim raluca

rroana
16.02.2010, 19:52:13
ce ziceti de hai hui? ikn cartier...
si aceasta poate fi o locatie frumoasa...de furat miresica:-SS

rroana
16.02.2010, 19:52:51
ce ziceti de hai hui? in cartier...
si aceasta poate fi o locatie frumoasa...de furat miresica:-SS

rroana
16.02.2010, 19:55:32
ce ziceti fetelor si de clubul hai hui din cartier?...si aceasta este o locatie frumoasa...de furat miresica:-SS

ciocolatika
16.02.2010, 20:00:16
ce ziceti fetelor si de clubul hai hui din cartier?...si aceasta este o locatie frumoasa...de furat miresica:-SS

dap...am spus si eu de el:"> :"> :">

rroana
16.02.2010, 20:19:24
dap...am spus si eu de el:"> :"> :">
nu stiam...:"> :">

gabriela1987
12.06.2010, 20:32:04
sal.si eu ma las furata tot din acelasi motiv ca al tau si mi se pare tare ideea cu discotek pt k mi s-a intamplat sa fiu in discotek si sa vina simirese si e frumos.bafta la toate cu pregatirile

gabriela1987
12.06.2010, 20:39:02
la un biliard m-am gandit si eu dar tre sa fie si de treaba furaciosii si sa merarga si unde vrea mireasa.............da dak nu te lasi furata ce se intampla?

doc
20.03.2012, 14:33:54
dar mai este la moda furatul miresei? Mie mi se pare ceva lipsi fara rost....am vazut o miresica care statea in masina in timp ce rapitorii ei se intelegeau in restaurant, la caldura cu mirele (era nunta ploiasa de octombrie:D). Daca nu exista un club in care sa mergi s ate distrezi mcar 15 minute cu rapitorii si d-ra de onoare eu as zice pas la aceasta traditie. In schimb as prefera un moment cu dansuri populare sau orientale pentru domni:D.

P.S....imi poate recomanda cineva o trupa de trei fete care sa danseze pe ritmuri orientale? (a nu se intelege manele- ca nu o sa ma macar una=))) sau un grup de adolescenti pentru dansuri populare? (Barlad, Vaslui, iasi, Bacau...zonele astea). Sau chiar Bucuresti. Multumesc frumos

la un biliard m-am gandit si eu dar tre sa fie si de treaba furaciosii si sa merarga si unde vrea mireasa.............da dak nu te lasi furata ce se intampla?

ciocolatika
20.03.2012, 22:18:43
dar mai este la moda furatul miresei? Mie mi se pare ceva lipsi fara rost....am vazut o miresica care statea in masina in timp ce rapitorii ei se intelegeau in restaurant, la caldura cu mirele (era nunta ploiasa de octombrie:D). Daca nu exista un club in care sa mergi s ate distrezi mcar 15 minute cu rapitorii si d-ra de onoare eu as zice pas la aceasta traditie. In schimb as prefera un moment cu dansuri populare sau orientale pentru domni:D.

P.S....imi poate recomanda cineva o trupa de trei fete care sa danseze pe ritmuri orientale? (a nu se intelege manele- ca nu o sa ma macar una=))) sau un grup de adolescenti pentru dansuri populare? (Barlad, Vaslui, iasi, Bacau...zonele astea). Sau chiar Bucuresti. Multumesc frumos

La Husi este ansamblul Trandafir de la Moldova... si la Padureni...ansamblul Stejarelul.... :)>-

doc
22.03.2012, 09:18:37
ms frumos...o sa caut pe net sa vad ce program de divertisment au:D

La Husi este ansamblul Trandafir de la Moldova... si la Padureni...ansamblul Stejarelul.... :)>-