PDA

Versiunea completa : Cortez

miresica229
26.01.2010, 19:31:17
Eu am gasit un local foarte frumos, aproape de Cluj, in feleac, Cortez ii spune, e perfect pentru nunti de pana la 150 de persoane, nu e scump (90 lei meniu/pers) si e foarte frumos decorat. merita vazut, pentru cele care mai cauta inca

vgabryella
31.01.2010, 13:44:30
Eu am gasit un local foarte frumos, aproape de Cluj, in feleac, Cortez ii spune, e perfect pentru nunti de pana la 150 de persoane, nu e scump (90 lei meniu/pers) si e foarte frumos decorat. merita vazut, pentru cele care mai cauta inca

ce ne mai poti spune despre restaurant? ce contine meniul? ce alte taxe mai trebuie platite? te obliga sa iei de la ei bautura?
daca ai poze.. cu sala.. ar fi super.

rodi_86
31.01.2010, 13:56:56
ce ne mai poti spune despre restaurant? ce contine meniul? ce alte taxe mai trebuie platite? te obliga sa iei de la ei bautura?
daca ai poze.. cu sala.. ar fi super.

restaurantul e frumos,au si parcare d toate. pt poze din cate stiu eu au site , poate il gasiti

onutzaaa
31.01.2010, 18:02:06
Stiti ceva de rest Cortez din Feleac? a-ti facut careva acolo nunta? eu am programata nunta in 4 sept acolo. Zona este superba, are parcare proprie, rest. e ff frumos, meniul este la un pret excelent si totusi, as vrea si alte pareri (parca e prea frumos totul). Multu si va doresc casa de piatra si sa fiti iubite :x

Multu pt link..astept si alte pareri...cine mai stie ceva de restaurantul Cortez?
A facut cineva nunta acolo?
pupici la miresici

onutzaaa
31.01.2010, 20:45:58
La restaurant Cortez facem si noi nunta anul acesta, in 4 septembrie.
Este un local splendid..panorama super, parcare mare, afara e frumos amenajat, inauntru la fel, nu este ca toate localurile care le vezi prin cluj...meniurile incep de la 90 lei si ajung pana la 130 lei...si este mancare excelenta din ce pare plus ca cu 2 sapt inainte de nunta ne vor prepara un meniu sa il putem degusta...poze nu am facut...dar gasiti pe site-ul lor...desi merita vazut la fata locului.
Va pup miresici

mi2009
04.02.2010, 15:51:08
La restaurant Cortez facem si noi nunta anul acesta, in 4 septembrie.
Este un local splendid..panorama super, parcare mare, afara e frumos amenajat, inauntru la fel, nu este ca toate localurile care le vezi prin cluj...meniurile incep de la 90 lei si ajung pana la 130 lei...si este mancare excelenta din ce pare plus ca cu 2 sapt inainte de nunta ne vor prepara un meniu sa il putem degusta...poze nu am facut...dar gasiti pe site-ul lor...desi merita vazut la fata locului.
Va pup miresici

mie sincer nu mi se pare panorama super! e la strada principala si peste drum sunt case! plus ca muzica tot o vor da mai incet dupa 10..

restul poate fi frumos si foarte bun!

nunta_mea
25.02.2010, 21:25:37
Buna, am fost si eu sa vad restaurantul Cortez si am fost incantata asa ca e foarte probabil sa-mi fac nunta acolo.

BigLiviutza
30.09.2010, 11:42:53
Salut! Si eu voi avea nunta in 16 oct la Cortez. Am inteles ca unele dintre voi au avut deja nunta acolo. Va rog, daca puteti dati si voi detalii. Multumesc!

tini
27.02.2011, 16:10:51
Salut!

Acum am vazut si eu site-ul restaurantului. Mi se pare foarte frumos, insa nu-mi dau seama de ringul de dans din poze si de view. Am vazut ca cateva dintre voi au avut nunta acolo. Ne puteti da detalii? Servire, mancare, probleme?

Probabil o sa trec si eu sapt asta pe acolo.

Mersi de raspunsuri!!!