PDA

Versiunea completa : Rochiia de mireasa in Vaslui

agnesas
03.02.2010, 10:36:10
Buna!care stie locuri in Vaslui unde ne putem face rochiile la comanda?

Cat_Eyes
03.02.2010, 13:47:19
de ce vrei sa ti faci rochita la comanda?
te gandesti la un anume model pe care nu l-ai gasi pe piata?

agnesas
03.02.2010, 16:55:43
[QUOTE=Cat_Eyes;2930349]de ce vrei sa ti faci rochita la comanda?
te gandesti la un anume model pe care nu l-ai gasi pe piata?[/QUO
Modelul de rochie l-am vazut la o miresica si mi-a placut foarte mult..si ca sa nu mai caut prin toate magazinele m-am gandit ca o solutie mai buna ar fi sa o fac la comanda

rroana
03.02.2010, 17:00:46
buna..
vezi sa nu ai vreo surpriza cu rochia la comanda..ai mare grija..
cunosc persoane care au avut probleme...
parerea mea..e sa mergi prin mai multe magazine...si rochia care iti va sarea in ochi..pe aceea s-o iei..si bineinteles sa-ti stea si bine....=P~
oricum succes de pe acum...

agnesas
03.02.2010, 17:07:51
Multumesc de sfat ;)

rroana
03.02.2010, 17:17:31
n-ai pentru ce...dak vrei sa ma mai intrebi ceva...cu mare placere...
in rest...cum stai cu pregatirile?=P~

agnesas
03.02.2010, 17:33:40
n-ai pentru ce...dak vrei sa ma mai intrebi ceva...cu mare placere...
in rest...cum stai cu pregatirile?=P~

Cu pregatirile suntem la inceput..avem restaurant nasi si biserica...cautam restul..

agnesas
03.02.2010, 17:36:13
buna..
vezi sa nu ai vreo surpriza cu rochia la comanda..ai mare grija..
cunosc persoane care au avut probleme...
parerea mea..e sa mergi prin mai multe magazine...si rochia care iti va sarea in ochi..pe aceea s-o iei..si bineinteles sa-ti stea si bine....=P~
oricum succes de pe acum...

Am multe prietene care si-au facut rochia la comanda si au fost multumite...acum nu stiu cum sa fac..

Cat_Eyes
03.02.2010, 18:07:15
Am multe prietene care si-au facut rochia la comanda si au fost multumite...acum nu stiu cum sa fac..

faci ce crezi tu ca e mai bine. de ce nu intrebi prietenele unde au facut rochia?
sau de ce nu o intrebi pe cea la care ai vazut rochita de unde si-a cumparat-o?
eu una nu as merge pe facut, pentru ca una e sa o vezi, sa o probezi, sa o iei si alta sa mergi la probe etc
sa nu fie si diferenta de lucru..

agnesas
21.03.2010, 13:21:52
Dupa ce am fost prin mai multe magazine in iasi si in vaslui nu am gasit nimic care sa-mi placa la nebunie...asa ca fac la comanda...imi puteti recomanda pe cineva priceput:D

Cat_Eyes
22.03.2010, 09:06:56
eu mi-am facut pe traian 2 rochite.
au iesit bine, chiar cum voiam.
e pe dreapta, cum mergi spre piata magazinul (au si rochii de prezentare)

agnesas
27.03.2010, 09:28:41
Mersic:-pastazi am ajuns in vaslui si ma duc sa dau comanda

florina_85
22.04.2010, 17:57:47
Buna.sunt noua pe acest forum...am nunta anul acesta si ca orice mireasa am avut stresul cu rochia de mireasa...am descoperit un site din china cu rochii si mi-am facut comanda de acolo...azi mi-a ajuns rochia si e superba,exact marimile care le-am scris si fac si livrari in romania...succes in cautari

agnesas
30.04.2010, 08:59:57
Buna.sunt noua pe acest forum...am nunta anul acesta si ca orice mireasa am avut stresul cu rochia de mireasa...am descoperit un site din china cu rochii si mi-am facut comanda de acolo...azi mi-a ajuns rochia si e superba,exact marimile care le-am scris si fac si livrari in romania...succes in cautari

Buna am auzit si eu de site-urile acestea, dar parca nu as vrea sa ma risc...asa ca mai bine fac la comanda

stefisor
07.05.2010, 16:00:49
Buna am auzit si eu de site-urile acestea, dar parca nu as vrea sa ma risc...asa ca mai bine fac la comanda

Salut,
Cum este cu rochia? Me bate si pe mine un gand sa imi fac rochia la comanda , am vazut un model care imi place f mult si nu cred ca il gasesc in magazine. Oricum nu imi plac deloc rochiile care "se poarta" acum si care se gasesc in magazin.
Pupici!

agnesas
08.05.2010, 09:09:01
Salut,
Cum este cu rochia? Me bate si pe mine un gand sa imi fac rochia la comanda , am vazut un model care imi place f mult si nu cred ca il gasesc in magazine. Oricum nu imi plac deloc rochiile care "se poarta" acum si care se gasesc in magazin.
Pupici!

Buna! Trebuia sa merg la sfarsitul lunii martie sa fac comanda, dar am amanat deoarece nu eram multumita 100% de model care il aveam..acum am gasit un model care sigur va ramane si voi merge cred ca saptamana viitoare sa dau comanda..si apoi te voi tine la curent cu toate;-)
Aceasta este rochia mult dorita

stefisor
11.05.2010, 07:32:30
Buna! Trebuia sa merg la sfarsitul lunii martie sa fac comanda, dar am amanat deoarece nu eram multumita 100% de model care il aveam..acum am gasit un model care sigur va ramane si voi merge cred ca saptamana viitoare sa dau comanda..si apoi te voi tine la curent cu toate;-)
Aceasta este rochia mult dorita
Foarte frumoasa! Chiar te rog sa ma tii la curent! Daca iti reuseste tie modelul asta al meu este mai simplu si sigur o sa iasa bine.http://www.miresici.ro/images/icons/icon7.png
Pupici!

rroana
14.05.2010, 16:28:13
miresicilor ati facut rost de rochii?:-?

agnesas
19.05.2010, 15:24:22
Am facut comanda de rochie... abia astept sa merg la prima proba care va fi saptamana viitoare..va tin la curent ;)

stefisor
19.05.2010, 15:31:48
Am facut comanda de rochie... abia astept sa merg la prima proba care va fi saptamana viitoare..va tin la curent ;)

Felicitari!:A
Iti doresc sa iti iasa exact asa cum vrei tu!
Abia astept sa ma hotarasc si eu asupra unui model sau asupra unei rochii....
Pupici!

agnesas
30.05.2010, 15:07:20
Felicitari!:A
Iti doresc sa iti iasa exact asa cum vrei tu!
Abia astept sa ma hotarasc si eu asupra unui model sau asupra unei rochii....
Pupici!

Am fost la proba<:-Pa iesit exact cum am vrut saptamana viitoare e gata\:D/

rroana
31.05.2010, 19:22:19
Am fost la proba<:-Pa iesit exact cum am vrut saptamana viitoare e gata\:D/
ma bucur tare mult pentru tine!
miresicilor ce ma sfatuiti?...sa-mi fac rochitza la comanda...sau sa merg in mai multe orase sa ma uit?[-o<

Cat_Eyes
31.05.2010, 19:56:48
sa ti=o cumperi deja facuta.
scapi de stresul asteparii.. iti place ucm vine, o iei,nu, mai caut si gata.

rroana
31.05.2010, 20:04:57
sa ti=o cumperi deja facuta.
scapi de stresul asteparii.. iti place ucm vine, o iei,nu, mai caut si gata.
multumesc
ai idee la ce magazine sa ma uit?[-o<

Cat_Eyes
31.05.2010, 20:31:03
Oana, depinde de posibilitatea ta de deplasare.
ai putea merge in iasi sau in bucuresti.
in VS am vazut rochii, dar slabut.. du-te undeva unde sunt mai multe magazine si modele. stabileste-ti un buget si in functie de asta si locatia. de exemplu in bucuresti gasesti - si mai ieftina, si mai scumpa-, nu ai cum sa pleci cu mana goala. de alte orase nu stiu sa iti spun.

rroana
01.06.2010, 09:01:52
Oana, depinde de posibilitatea ta de deplasare.
ai putea merge in iasi sau in bucuresti.
in VS am vazut rochii, dar slabut.. du-te undeva unde sunt mai multe magazine si modele. stabileste-ti un buget si in functie de asta si locatia. de exemplu in bucuresti gasesti - si mai ieftina, si mai scumpa-, nu ai cum sa pleci cu mana goala. de alte orase nu stiu sa iti spun.
ok..multumesc de raspuns;;)
eu o sa ma uit prin Iasi, Vaslui, Barlad...(deocamdata)...sa vad ce gasesc....;))
Oricum mai am 4 luni pana la nunta...deci mai e ceva timp de cautare=P~

agnesas
13.06.2010, 23:23:27
Gata rochia mea, astazi mi-am luat-o acasa sunt foarte multumita<:-P;-)

stefisor
14.06.2010, 08:07:09
gata rochia mea, astazi mi-am luat-o acasa sunt foarte multumita<:-p;-)
felicitari !!!

florina_85
01.10.2010, 12:50:09
Buna miresici.Am scapat si de nunta:((....Pe miresicile care vor rochii la comanda le sfatui sa faca treaba asta..Am avut rochia facuta la comandade pe un site si pot sa zic ca am avut o rochie de printesa si am ramas cu regretu ca nu mai am unde sa o port...Succes in cautari

katinutza
22.02.2011, 15:50:59
[buna,imi dai si ie pontul,te rog.

popa_smaranda
27.01.2012, 12:31:21
Nu mai e nimeni pe aici???
nu mai sunt mirese ??/

panamea
23.02.2012, 00:09:53
nu mai sunt mirese ??/

au plecat din vaslui :D

uanca
11.04.2012, 09:56:34
nu mai sunt mirese ??/

buna eu sunt din husi

donshoara
05.06.2013, 17:34:29
buna miresici...stiti vreun magazin bun in vaslui. iasi sau piatra neamt pt rochii de mireasa??

alekssa
05.06.2013, 18:49:28
iniais gasesti numeroase magazine, elite mariaje, boutique mariaje, etc. In Vaslui nu stiu nici un magazin cu rochii de calitate, iar in Piatra neamt din cate stiu eu cam toata lumea ii ia de acolo de la White Lady, insa sunt mult mai multe magazine