PDA

Versiunea completa : Andrei

lenutza28
04.02.2010, 22:19:37
cine ma poate ajuta?vreau si eu mai multe informatii despre restaurantul''andrei'',cum e mancarea,servirea?eu am nunta pe 21aug si nu sunt din calarasi problema mai e cu cazarea,stie cineva sunt gata camerele de la restaurant?k am inteles de la soarca k au construire,eu as avea mare nevoi,sau unde as putea sa-mi cazez invitatii?ma gandesc k o sa mai ramana unii care usnt de mai departe,care cu masina......etc

Geanina82
04.02.2010, 22:50:27
cine ma poate ajuta?vreau si eu mai multe informatii despre restaurantul''andrei'',cum e mancarea,servirea?eu am nunta pe 21aug si nu sunt din calarasi problema mai e cu cazarea,stie cineva sunt gata camerele de la restaurant?k am inteles de la soarca k au construire,eu as avea mare nevoi,sau unde as putea sa-mi cazez invitatii?ma gandesc k o sa mai ramana unii care usnt de mai departe,care cu masina......etc

despre La Andrei nu stiu sa.ti spun decat ce a povestit o fata care a avut nunta acolo, ca nu prea a fost multumita, servirea a lasat de dorit si cele care serveau erau foarte acre...

pt cazare iti recomand Casa din Vis, cred ca pana acum e pensiunea cu cele mai multe locuri de cazare din Calarasi... Eu acolo mi-am cazat invitatii si am luat toata pensiunea, cu 100 RON camera, indiferent daca a fost camera sau apartament...

lenutza28
05.02.2010, 20:01:22
multumesc de sfat,in legatura cu cazarea o sa ii zic lui iubi meu sa se interezese.dar cu timp trebuie sa fac rezervarea?si in legatura cu asa zise ospatarite de ''la andrei'' sper sa le indulcesc,sa fie amabile k doar nu o sa isi ia banii degeaba,o sa am grija sa vb cu patronul rest.dar sper sa nu am probleme.dk o sa am,soacra si iubi o sa intra la raspundere k ei au ales asa zis rest,eu lam vazut doar in poze si numai placut si mam suparat pe iubi.............merci

lenutza28
05.02.2010, 22:13:06
am vazut pozele de care zici,pot sa zic k sunt frumoase,dar mam mult ma intereseaza cum se comporta ei,cum e mancarea..etc?si apropo o cofetarie buna ce imi recomanzi?k lui iubi al meu ia zis patronul k au iei vizavi,dar o miresica zicea k nu au calitate buna....of ce sunt uni vor bani pe ceva prost......

Valentina0309
19.05.2010, 19:16:55
buna.eu am comandat tortul pt nunta de la Simona E SUPER ALA DE FRUCTE.zici ca este inghetata sincer:*

alinutza_alinutza
31.08.2010, 14:52:57
lenuta:bye_01:
,,casa de piatra ,fericire si sa ai parte de multe,multe bucurii in viata @};-'http://www.miresici.ro/images/icons/icon11.png' cum a iesit nunta ai fost multumita de restauratul ,,andrei'' aranjamentul,servirea,meniul [email protected]};[email protected]};-:*

lenutza28
23.09.2010, 20:53:14
lenuta:bye_01:
,,casa de piatra ,fericire si sa ai parte de multe,multe bucurii in viata @};-'http://www.miresici.ro/images/icons/icon11.png' cum a iesit nunta ai fost multumita de restauratul ,,andrei'' aranjamentul,servirea,meniul [email protected]};[email protected]};-:*

multumesc mult >:D<>:D<la nunta a fost totul ok,frumos,de restaurant nu prea am fost multumita,de aranjamaent da a fost de nota 10 mia placut mult,dar servirea nu prea mi-au placut cum sau miscat alea,mai trebuia sa le mai zic eu cate ceva,ele isi faceau treaba mai bine la noi la masa dar la restul nu prea,dupa nunta am auzit de la invitati ce au facut alea.
la mancare nu am ce comenta k a fost toate de nota 10.

margareta01
22.11.2010, 08:33:11
Super aranjamentul la Restaurant....

http://picasaweb.google.com/10846062...729/AlbumNunta (http://picasaweb.google.com/108460628115788229729/AlbumNunta)

laurentiu222
22.11.2010, 08:52:41
multumesc mult >:D<>:D<la nunta a fost totul ok,frumos,de restaurant nu prea am fost multumita,de aranjamaent da a fost de nota 10 mia placut mult,dar servirea nu prea mi-au placut cum sau miscat alea,mai trebuia sa le mai zic eu cate ceva,ele isi faceau treaba mai bine la noi la masa dar la restul nu prea,dupa nunta am auzit de la invitati ce au facut alea.
la mancare nu am ce comenta k a fost toate de nota 10.

Combinatia de culori aleasa de tine este frumoasa, da sentinmentul de aerisit, luminos. Felicitari!
Ce echipa ti-a facut pozele la nunta?