PDA

Versiunea completa : Selena (Dej)

angelface
11.02.2010, 15:22:36
ce parere aveti despre acest restaurant?

Biu
12.02.2010, 10:06:55

am fost la o nunta la Selena si am ramas placut impresionata.
-mancarea a fst foarte buna ( si exagerat de multa dupa parerea mea, nu cred ca am reusit sa mananc nici jumate ).
-localul in sine imi place ca aspect : parchet frumos, covor frumos, scaune de asemenea ( eu una nu le-as imbraca ). stiu ca mi-au placut si fetele de masa dar aici nu pot sti daca or fi a lor sau nu.
-primeste o bila alba mare de la mine pentru ca are terasa si spatiu imprejur (oricate stele ar avea un rest si oricat de bine ar arata interiorul, daca imprejur e neingrijit si intre betoane pe mine ma lasa rece )
concluzia : felicitari pentru alegere :)>-

ADINAALEXANDRA
12.02.2010, 11:10:25
nu am fost la nunta la selena in schimb stiu multa lume care a fost si toti au fost f incantati de mancare servire tot.. nunta frumoasa sa aveti!

angelface
12.02.2010, 15:44:15
am fost la o nunta la Selena si am ramas placut impresionata.
-mancarea a fst foarte buna ( si exagerat de multa dupa parerea mea, nu cred ca am reusit sa mananc nici jumate ).
-localul in sine imi place ca aspect : parchet frumos, covor frumos, scaune de asemenea ( eu una nu le-as imbraca ). stiu ca mi-au placut si fetele de masa dar aici nu pot sti daca or fi a lor sau nu.
-primeste o bila alba mare de la mine pentru ca are terasa si spatiu imprejur (oricate stele ar avea un rest si oricat de bine ar arata interiorul, daca imprejur e neingrijit si intre betoane pe mine ma lasa rece )
concluzia : felicitari pentru alegere :)>-

multumesc

noi am fost la mai multe nunti si nici la una nu am gasit nimic de reprosat.local frumos, ingrijit.servire ireprosabila, calitate mancare net superioara altor restaurante din dej si este spatioasa, iar noi avem nevoie de acest spatiu.
husele pe scaun si mie mi se par de prisos si nu le vom avea, prefer sa plusez in altceva cu acei bani
singurul inconvenient este acela ca pe la 12-1 deja te da afara ca sa nu ii deranjezi pe vecini si daca face vreun vecin reclamatie il rog frumos sa ne lase sa ne chefuim in voie :)

Martika
01.08.2010, 13:23:30
este un restaurant exclent, si mancarea e buna si sunt foarte corecti

Lalukina
01.08.2010, 19:03:13
Ar trebui sa ne spui parerea ta, daca ai avut nunta in mai, acolo (cel putin asa reiese din semnatura)

ARABELLA84
10.09.2010, 10:21:04
si eu o sa am nunta tot la selena.
am vorbit si am dat avansul. par fff seriosi. noi am fost la fff multe nunti aici si mancarea a fost excelenta. multa si buna.
in plus primim sucul gratis:>
nu am vb inca de aranjatul salii dar am auzit ca e ieftin.
si meniul poate e in jur de 130 rom(evident, fara bautura, )

Lyudmyla
28.09.2010, 15:31:20
Buna, fetelor,
incep si eu cautarile si incerc sa fac o baza de date mai amanuntita despre restaurante de capacitate mai mica (noi vom avea 80 de invitati) inainte sa le vizitez efectiv. V-as ruga sa-mi confirmati daca vorbiti despre Selena de pe str. A.Munteanu 7? Nu sunt din Cluj si din cate vad eu ei nu au nici site, asa ca nu vreau sa fac confuzii cu o alta locatie. Mersi mult si spor la pregatiri!

fdadina
02.05.2011, 23:20:04
Si eu am nunta la Selena pe 1 octombrie 2011 nu sunt din dej viitorul sot este din dej, am fost la o nunta acolo si mi s-a parut dragut localul, mancare buna, servirea buna iar meniul mi se pare chiar ieftin. In schimb cu aranjatul salii nu stiu ce sa zic....eu am lucrat in domeniu si nu am fost foarte impresionata de aranjamentele care s-au facut acolo. Ce alte firme pt decoratiuni mai stiti din dej?

adinuca
03.05.2011, 11:32:02
Si eu am nunta la Selena pe 1 octombrie 2011 nu sunt din dej viitorul sot este din dej, am fost la o nunta acolo si mi s-a parut dragut localul, mancare buna, servirea buna iar meniul mi se pare chiar ieftin. In schimb cu aranjatul salii nu stiu ce sa zic....eu am lucrat in domeniu si nu am fost foarte impresionata de aranjamentele care s-au facut acolo. Ce alte firme pt decoratiuni mai stiti din dej?

Noi nu facem la selena, dar firma de decoratiuni pe care ne-am ales0o e din cluj, si platim doar un drum - cum ar veni de la cluj pana la dej, desi ei o sa faca 2 drumuri dus intors

cristina_2103
25.07.2013, 20:41:21
Si eu am avut nunta acolo si am fost foarte multumiti. servire ireprosabila si personalul, inclusiv patronii sunt foarte draguti.