PDA

Versiunea completa : Vinde-ti rochia de mireasa!

RochiaDupaNunta
11.02.2010, 17:28:01
Vinde-ti si tu rochia de mireasa!

Toata lumea ti-a admirat rochia de mireasa la nunta? Atunci, cu siguranta si o alta mireasa ar fi fericita sa o poarte.
De ce sa nu o vinzi? Cu banii primiti ai putea sa-ti cumperi, de exemplu, rochia de nasa. Sau ceva pentru casa. Sau pentru tine. Orice vrei tu.

O viitoare mireasa sigur se va bucura sa poata avea rochia visurilor la un pret mai mic decat cel din magazin.
Si poate ca, odata cu rochia, ii vei transmite si ei o parte din bucuria si fericirea nuntii tale.

Prin RochiaDupaNunta rochia ta de mireasa nu si-a incheiat calatoria, nu va ramane uitata in sifonier, va putea fi admirata de viitoarele mirese si pe una dintre ele o va face la fel de fericita ca si pe tine. Nu trebuie decat sa intri pe RochiaDupaNunta.ro (http://www.rochiadupanunta.ro/) si sa completezi un formular iar cand o mireasa va indragi rochia ta, te va anunta si nimeni nu va inteveni intre tine si rochie.

Intra pe RochiaDupaNunta.ro (http://www.rochiadupanunta.ro/)! Aici poti cumpara sau vinde rochii de mireasa, rochii de seara si tot felul de accesorii pentru nunta sau alte evenimente la fel de fericite!

pusicu
14.02.2010, 12:46:52
Sta cuminte si nefericita inghesuita in sifonier ? Sau suspina nostalgic in cufarul de amintiri?

Te-ai gandit ca abia asteapta sa faca fericita o alta mireasa? In plus, tu ai putea sa recuperezi o parte din banutii dati pe ea...

Iti doresti o rochie in care sa te simti printesa petrecerii, iar bugetul tau ti se pare cam mic? RochiaDupaNunta.ro este locul potrivit sa-ti cumperi rochia visurilor la un pret mult mai mic decat cel initial!
Se spune ca fiecare mireasa are rochia ei, dinainte stabilita, de o soarta poznasa. Tu trebuie doar sa o gasesti pe a ta. Stii ca e posibil sa te astepte cu nerabdare in sifonierul unei foste mirese? Pentru ca o fosta mireasa s-a gandit deja la tine, iar rochia ei abia asteapta sa te faca fericita!

Intra pe RochiaDupaNunta.ro (http://www.rochiadupanunta.ro)! Aici poti cumpara sau vinde rochii de mireasa, rochii de seara si tot felul de accesorii pentru nunta sau alte evenimente la fel de fericite!
Interesant situl. Bafta!!!

RochiaDupaNunta
15.02.2010, 10:08:36
Interesant situl. Bafta!!!

Multumim frumos!
O zi placuta!

moticica
15.02.2010, 10:41:58
Am intrat si eu pe site-ul Dvs.
Din pacate eu caut site-uri pentru anunturi gratuite.
Bafta in ceea ce faceti!

RochiaDupaNunta
15.02.2010, 11:30:32
Am intrat si eu pe site-ul Dvs.
Din pacate eu caut site-uri pentru anunturi gratuite.
Bafta in ceea ce faceti!

Acum avem o campanie promotionala, primele 30 de anunturi sunt gratuite!
Puteti profita de oferta!

Multumesc frumos pentru vizita!
O zi placuta!

veveritoiul
15.02.2010, 16:55:34
Am intrat si eu si am profitat de oferta. Va multumesc frumos. Sper sa fie cu noroc.<:-P

RochiaDupaNunta
15.02.2010, 18:12:50
Am intrat si eu si am profitat de oferta. Va multumesc frumos. Sper sa fie cu noroc.<:-P

Si noi va multumim frumos!
Spor la vanzare!

anne_anne
15.02.2010, 18:42:34
Si rochita mea e de vanzare. Ma ajuta foarte mult oferta de aici. Cat mai multe postari!

RochiaDupaNunta
15.02.2010, 22:23:25
Si rochita mea e de vanzare. Ma ajuta foarte mult oferta de aici. Cat mai multe postari!
:)>-

Buna ziua!

Nu am inteles exact cu ce va ajuta postarea linkului aici. Daca doriti sa va apara anuntul pe site, va rog sa completati formularul cu rochii de mireasa de aici http://www.rochiadupanunta.ro/cumpostezanuntul

Mai sunt 20 de inscrieri gratuite!

Multumesc frumos!

Ballet
15.02.2010, 22:56:20
Buna ziua!

Nu am inteles exact cu ce va ajuta postarea linkului aici. Daca doriti sa va apara anuntul pe site, va rog sa completati formularul cu rochii de mireasa de aici http://www.rochiadupanunta.ro/cumpostezanuntul

Mai sunt 20 de inscrieri gratuite!

Multumesc frumos!
Buna seara

Eu am incercat sa pun un anunt insa nu-mi poate incarca pozele. Se poate sa fie prea mari? La rezolutie mai mica nu as vrea sa le pun pt ca nu o sa se vada bine...

RochiaDupaNunta
16.02.2010, 09:38:29
Buna seara

Eu am incercat sa pun un anunt insa nu-mi poate incarca pozele. Se poate sa fie prea mari? La rezolutie mai mica nu as vrea sa le pun pt ca nu o sa se vada bine...

Cu siguranta sunt foarte mari pozele. Incercati, va rog, sa le redimensionati fara sa pierdeti din rezolutie.
Daca nu reusiti, imi puteti trimite pozele si datele din anuntul de vanzare la adresa de e-mail din site si vom posta noi anuntul.

Multumim frumos!

CHIQUI
16.02.2010, 14:24:26

vreau si eu sa-mi vand rochia de mireasa si inca 2 rochii perfecte pentru nasa

CHIQUI
16.02.2010, 14:26:03
vreau si eu sa-mi vand rochia de mireasa si inca 2 rochii perfecte pentru nasa .
cum fac sa bag niste poze&#191;?

RochiaDupaNunta
16.02.2010, 16:45:47
.
cum fac sa bag niste poze&iquest;?

Buna ziua!

Va rog mult nu postati aici anuntul dvs de vanzare pentru ca el va fi sters.
Daca doriti sa apara anuntul pe site-ul www.rochiadupanunta.ro (http://www.rochiadupanunta.ro) va rog sa completati formularul potrivit produsului pe care doriti sa-l vindeti si sa-l trimiteti.
In cazul in care nu reusiti, puteti preciza aici sau la adresa de e-mail din site (o gasiti la contact) ce probleme intampinati.

Multumim frumos!

paula_ro80
16.02.2010, 20:16:11
ma mai incadrez oare la mesajele gratuite?

RochiaDupaNunta
16.02.2010, 21:58:37
ma mai incadrez oare la mesajele gratuite?

Da, mai sunt inscrieri gratuite.

O seara buna!

DuMiky
17.02.2010, 10:21:48
Da, mai sunt inscrieri gratuite.

O seara buna!

Am reusit sa postez anuntul pe site-ul dumneavoastra! este vorba de o rochita White Lady pe numele Dumitru Mihaela; Imi puteti confirma va rog frumos ca datele sunt suficiente si ca anuntul intra in promotia dumneavoatra?
Va multumim frumos pentru oportunitate si speram sa aveti mult succes in ceea ce v-ati gandit sa intreprindeti! O zi buna!

Piersicuta24
17.02.2010, 11:17:24
Am reusit sa postez anuntul pe site-ul dumneavoastra! este vorba de o rochita White Lady pe numele Dumitru Mihaela; Imi puteti confirma va rog frumos ca datele sunt suficiente si ca anuntul intra in promotia dumneavoatra?
Va multumim frumos pentru oportunitate si speram sa aveti mult succes in ceea ce v-ati gandit sa intreprindeti! O zi buna!Mihaela, te anunta ei dupa o zi ca ti-au inregistrat anuntul si ca este inca in promotie.
Eu mi-am pus ieri anunt si m-au anuntat azi ca e pus anuntul cu valabilitate 1 an de zile.
Sper sa fie mai multe sanse asa

DuMiky
17.02.2010, 11:56:04
Mihaela, te anunta ei dupa o zi ca ti-au inregistrat anuntul si ca este inca in promotie.
Eu mi-am pus ieri anunt si m-au anuntat azi ca e pus anuntul cu valabilitate 1 an de zile.
Sper sa fie mai multe sanse asa

Merci mult de informatie!!! <:-PSper sa fie OK!!

anesya
17.02.2010, 12:07:18
Buna ziua...tocmai mi-am posat si eu anuntul pe site....am prins promotia? <:-P e o idee geniala...felicitari!!!!!

RochiaDupaNunta
17.02.2010, 15:51:15
Va multumim frumos pentru oportunitate si speram sa aveti mult succes in ceea ce v-ati gandit sa intreprindeti! O zi buna!

Buna ziua!

Anuntul Dvs. pe site-ul rochiadupanunta.ro a fost activat si este valabil un an de zile.

Multumim frumos!
Spor la vanzare!

RochiaDupaNunta
17.02.2010, 15:59:46
Buna ziua...tocmai mi-am posat si eu anuntul pe site....am prins promotia? <:-P e o idee geniala...felicitari!!!!!

Anuntul este activat si va fi valabil un an de zile.

Multumim frumos!
Vanzare rapida!

RochiaDupaNunta
17.02.2010, 16:08:51
Buna seara

Buna ziua!

Am activat anuntul Dvs. pe site, va fi valabil un an de zile.

Multumim frumos!
Spor la vanzare!

elegant
18.02.2010, 23:06:28
Buna. Mi-am postat si eu anuntul - adica am completat formularul. Mai erau 10 anunturi gratuite, deci au mai ramas doar 9:-p . Bafta!!!

RochiaDupaNunta
19.02.2010, 10:32:53
Buna. Mi-am postat si eu anuntul - adica am completat formularul. Mai erau 10 anunturi gratuite, deci au mai ramas doar 9:-p . Bafta!!!

Mai sunt 7 anunturi!

Multumim pentru inscriere!
Succes!

anyshor
19.02.2010, 18:42:08
Mai sunt anunturi gratuite?

RochiaDupaNunta
19.02.2010, 20:52:23
Mai sunt anunturi gratuite?

Mai sunt 6 anunturi gratuite!

anyshor
19.02.2010, 20:55:21
Multumesc! :)

ambindea
22.02.2010, 18:24:41
o sa intru si eu sa postez niste rochii de seara pe site

RochiaDupaNunta
22.02.2010, 18:28:15
o sa intru si eu sa postez niste rochii de seara pe site

Pentru ca s-a terminat promotia la rochiile de mireasa, avem acum inscrieri gratuite la rochiile de seara.

Puteti profita de oferta sa postati anuntul de vanzare gratuit!

Multumim!

sss_1984
22.02.2010, 21:51:20
Pentru ca s-a terminat promotia la rochiile de mireasa, avem acum inscrieri gratuite la rochiile de seara.

Puteti profita de oferta sa postati anuntul de vanzare gratuit!

Multumim!

doar ce am trimis o rochie de seara...am beneficiat de promotie?

Multumesc!

RochiaDupaNunta
23.02.2010, 09:31:03
doar ce am trimis o rochie de seara...am beneficiat de promotie?

Multumesc!

Da, ati beneficiat de promotie!

Multumim frumos!

moticica
26.02.2010, 09:30:00
Eu am citit tarziu ce s-a mai scris la subiectul asta. Oare mai sunt locuri pentru anunturile gratuite de postari?

RochiaDupaNunta
26.02.2010, 10:48:15
Eu am citit tarziu ce s-a mai scris la subiectul asta. Oare mai sunt locuri pentru anunturile gratuite de postari?

Buna ziua!

Postarile pentru rochiile de mireasa nu mai sunt gratuite, acum avem promotie pentru rochiile de seara.

Multumim!

veveritoiul
02.03.2010, 19:25:14
Am incercat si eu sa dau o rochie de seara la vanzare. Pe site scria ca mai sunt 3 inscrieri gratuite, iar in momentul in care am facut inscrierea, mi s-a trimis o factura proforma.....=((=((=((

RochiaDupaNunta
03.03.2010, 11:07:10
Am incercat si eu sa dau o rochie de seara la vanzare. Pe site scria ca mai sunt 3 inscrieri gratuite, iar in momentul in care am facut inscrierea, mi s-a trimis o factura proforma.....=((=((=((

Anuntul Dvs. este activat, chiar vi s-a trimis un mail in care se mentioneaza sa nu achitati factura proforma pentru ca v-ati incadrat la anunturile gratuite.

P.S mai sunt 2 anunturi gratuite!

veveritoiul
03.03.2010, 12:58:47
Va multumesc......

isabella_alice
22.03.2010, 14:15:15
Anuntul Dvs. este activat, chiar vi s-a trimis un mail in care se mentioneaza sa nu achitati factura proforma pentru ca v-ati incadrat la anunturile gratuite.

P.S mai sunt 2 anunturi gratuite!

As dori sa postez o rochita de seara pe site-ul dvs. insa nu stiu daca este actuala in continuare promotia. :-?

RochiaDupaNunta
22.03.2010, 19:07:17
As dori sa postez o rochita de seara pe site-ul dvs. insa nu stiu daca este actuala in continuare promotia. :-?

Buna ziua!
Este valabila promotia, mai sunt 2 anunturi gratuite.

mada81lina
07.04.2010, 15:33:50
Buna ideea cu site-ul, am mai vazut si in alte tari astfel de site-uri.
Apropo, n-am putut sa nu remarc din prima, cand am accesat site-ul dumneavoastra, marea asemanarea cu acest site:

RochiaDupaNunta
08.04.2010, 09:48:45
[QUOTE=mada81lina;3169470]Buna ideea cu site-ul, am mai vazut si in alte tari astfel de site-uri.
Apropo, n-am putut sa nu remarc din prima, cand am accesat site-ul dumneavoastra, marea asemanarea cu acest site:

Buna ziua!

Am incercat sa ne inspiram din toate site-urile de profil pentru a gasi cea mai buna varianta de prezentare a site-ului. Tocmai faptul ca la noi in tara nu exista un site specializat, ne-a determinat sa punem in practica ideea.
Acum se lucreaza la o varianta imbunatatita a site-ului, vom veni cu idei noi, in speranta ca vom fi de un ajutor real miresicilor (foste si viitoare).

O zi placuta!

daniela80
26.04.2010, 20:51:15
O idee excelenta. Interesant siteul dvs.

RochiaDupaNunta
27.05.2010, 13:54:47
Foarte interesant siteul. Felicitari pentru idee.

p.s. Incercati sa mariti dimensiunile imaginilor.

Multumim pentru aprecieri!

Pozele care le vedeti Dvs. foarte mici asa au fost trimise.

O zi frumoasa!

pink_brain
18.06.2010, 23:26:53
interesant site-ul...

kamikaze10
22.07.2010, 15:49:51
ati vandut pana acum ceva pe acest site???

Irina_T
22.07.2010, 15:54:49
rochia mea sta in dulap.
n-am incercat nici sa o vand, fiindca eu sunt tare mica de statura si sunt si slaba, nu cred ca as gasi o mireasa pe masurile mele :).

RochiaDupaNunta
23.07.2010, 09:30:58
ati vandut pana acum ceva pe acest site???

Buna ziua!

Da, s-au vandut rochii de pe acest site!

O zi placuta!

CristianaTogan
18.08.2010, 19:54:13
Asta ma intreb si eu ... ce face rochita mea???
Si nimic....se pare ca cineva mi-a sters mesajul si nu inteleg de ce.
Puteti sa ma lamuriti si pe mine?

29mai
25.08.2010, 18:56:55
Pacat ca nu mai sunt inscrieri gratuite... Mi se pare cam mult 50 de ron. Si pe urma, daca nu se vinde... la costul rochiei se mai adauga si cel al anuntului

may_msg
20.09.2010, 14:00:07
si rochia mea sta in dulap

asa de multe rochii de mireasa seccond....si totusi asa de greu sa iti gasesti una sa iti placa

am pierdut mult timp cautand pe net o rochie seccond dar pana la urma tot una noua mi'am cumparat

396909 cam asa arata rochita mea.....:)....e foarte frumoasa !!!!!!!!!!

CRYSSI
20.09.2010, 14:16:38
Nici mie nu-mi place s-o stiu inghesuita in sifonier, dar parca nici sa o instrainez nu-mi vine inca. Mai astept.

RochiaDupaNunta
21.09.2010, 10:00:37
Buna ziua!

Va rugam frumos nu mai postati mesaje de vanzare in cadrul topicului pentru ca ele vor fi sterse.

Multumim frumos!

dobicuta
24.09.2010, 14:07:12
Am postat si eu un anunt, m-as bucura sa stiu ca rochia mea superba va face si alta mireasa fericita, este cu adevarat un model de podium, am facut o alegere minunata Rosa Clara Cima. Acum sa vedem daca voi gasi o alta mireasa asa subtirica si inalta ca mine :D

IonutDenisa
28.11.2010, 09:22:01
Si rochita mea sta inghesuita in dulap..am dat anunt de prin iunie.. dar nimeni n-a vrut s-o probeze..... nu vad rostul acestei taxe...

luzluz
05.01.2011, 19:04:41
a reusit cineva sa-si vanda rochita pe acest site?sau pe miresici?

ariela82
17.01.2011, 11:44:07
Buna ziua,

Unde pot posta un anunt de vanzare a rochiei de mireasa? Trebuie s aplatesc pentru postarea anuntului sau este gratuit?

Multumesc!
Marinela

RochiaDupaNunta
26.01.2011, 09:09:43
Buna ziua,

Unde pot posta un anunt de vanzare a rochiei de mireasa? Trebuie s aplatesc pentru postarea anuntului sau este gratuit?

Multumesc!
Marinela

Buna ziua!

Anuntul de vanzare poate fi postat pe site-ul rochiadupanunta..ro si este contra cost (50 ron postarea pentru un an de zile) sau pe site-ul miresici in cadrul rubricii bazar la vanzari (gratuit).

O zi placuta!