PDA

Versiunea completa : Restaurant Pensiune Campionul

pantera21
11.02.2010, 21:46:35
A facut cineva nunta la acest restaurant? Sau macar a fost la vreun eveniment aici? Ce parere aveti? :-SS

CONT-INCHIS-035
11.02.2010, 22:01:14
A facut cineva nunta la acest restaurant? Sau macar a fost la vreun eveniment aici? Ce parere aveti? :-SS
Eu am incercat pe ghidmariaj sa trimit un mail sa imi caute ei locatia.
Ma suna cei de la Campionul (eu am urat numele asta de la bun inceput, mi se pare manelistic), si ii zic omului in telefon ca mie nu imi place neam (il vazusem numai pe dinafara). El insista ca vai, sa vedeti interiorul, vai nu stiu ce. Ca va facem nush ce oferta de meniu. Eu zic frate...incercarea moarte n-are. Hai sa vedem. Ajungem acolo. Intram in bar si asteptam seful de restaurant cred, nu stiu cine era. Dar...barul, era aiurea, cu niste banchete asemanatoare cu coltarele alea ieftine de bucatarie numai ca erau dintr-o musama ceva, in fine, nu mi-a placut deloc. Asta insista sa intram sa vedem restaurantul, ca o sa ramaneti fermecati. Bine frate, hai sa vedem restaurantul. Intram in restaurant.. :-&, alt prost gust. Tavanul cu falduri, o piscina in mijlocul restaurantului albastra care statea ca nuca-n perete, scaunele dinalea de bazar, de cea mai proasta calitate. Am zis ca frate, prefer sa mai astept si sa mai caut. Mie mi s-a parut mai mult decat kitsch.
Cam asta e opinia mea, nu aruncati cu verze sau altceva.

mia2010
25.02.2010, 13:06:22
Buna, m-am gandit si eu la acesta locatie pentru nunta, am vazut-o dar nu amramas impresionata. E destul de ieftin acolo dar nu e ceea ce caut. Vreau sa stiu daca a mai facut cine nunta sau petrecere acolo.

pantera21
11.03.2010, 11:48:28

chiar nu stie nimeni nimic de pensiunea asta???? :(
n-are nimeni nici o parere? sunt seriosi ??? :-SS

Anedis
15.06.2010, 20:15:46
chiar nu stie nimeni nimic de pensiunea asta???? :(
n-are nimeni nici o parere? sunt seriosi ??? :-SS

Eu am participat la o nunta la Campionul in luna mai anul acesta dar m-a dezamagit total. In primul rand dincolo de aspectul salii, ponosit, vechi, mai toate farfuriile erau ciobite, iar paharele erau de toate felurile si toate modelele pe masa (aveai senzatia ca a venit fiecare cu ce a gasit pe acasa). Apoi am asteptat aproximativ 2 ore de la data programata initial pana ne-a fost servit aperitivul, care spre surprinderea noastra era alcatuit din niste feliute de sunca si muschi aruncate pur si simplu in farfurie. Nimic aranjat sau decorat.
Celelalte feluri de mancare au fost in aceiasi nota, fie prost gatite (cartofi natur cruzi) fie trantite in farfurie cum nu ti-ai imagina ca s-ar intampla la o nunta. Dincolo de asta, la momentul la care au inceput sa soseasca invitatii, inca se puneau pe masa tacamurile si se aranjau farfuriile.

Personal nu recomand acest restaurant nimanui, mai ales ca dupa asa o servire proasta mai dai cu destui bani raportat la calitatea serviciilor si la preturile practicate de alte restaurante.

pantera21
16.06.2010, 13:22:22
eu am participat la o nunta la campionul in luna mai anul acesta dar m-a dezamagit total. In primul rand dincolo de aspectul salii, ponosit, vechi, mai toate farfuriile erau ciobite, iar paharele erau de toate felurile si toate modelele pe masa (aveai senzatia ca a venit fiecare cu ce a gasit pe acasa). Apoi am asteptat aproximativ 2 ore de la data programata initial pana ne-a fost servit aperitivul, care spre surprinderea noastra era alcatuit din niste feliute de sunca si muschi aruncate pur si simplu in farfurie. Nimic aranjat sau decorat.
Celelalte feluri de mancare au fost in aceiasi nota, fie prost gatite (cartofi natur cruzi) fie trantite in farfurie cum nu ti-ai imagina ca s-ar intampla la o nunta. Dincolo de asta, la momentul la care au inceput sa soseasca invitatii, inca se puneau pe masa tacamurile si se aranjau farfuriile.

Personal nu recomand acest restaurant nimanui, mai ales ca dupa asa o servire proasta mai dai cu destui bani raportat la calitatea serviciilor si la preturile practicate de alte restaurante.

vai ce ma fac??? Am nunta aici pe 31 iulie :-ss

Anedis
16.06.2010, 16:12:10
vai ce ma fac??? Am nunta aici pe 31 iulie :-ss

Salut,

Nu stiu daca intra, nu cred, dar te sfatuiesc sa nu te opresti la un meniu prea ieftin, la nunta la care a fost probabil asta a contribuit mult la calitata mancarii. Apoi vorbeste cu cei de la restaurant sa faci o degustare si eventual sa iti aseze in farfurie mancarea exact ca la nunta pentru ca asa iti vei da seama ce schimbari poti sa mai faci.

Ai grija de asemenea ca cei de acolo sa iti pregateasca sala din timp, eventual trimite pe cineva inainte sa stea cu gura pe cei de la restaurant, in fond e banul tau si ai tot dreptul sa fii servita cat mai bine. Iti recomand daca inca nu ai ales meniul sa fii atenta la cantitatile de la garnituri, erau foarte mici la nunta la care am fost. Acum depinde de gusturile fiecaruia dar cel putin mie nu imi place sa am o bucata de ceafa imensa si doua frunze de salata langa.

pantera211
09.07.2010, 16:26:11
A mai avut sau a mai fost cineva la o nunta aici???

emilica
31.08.2010, 20:34:04
imi poti spune te rog, cum a fost organizarea la restaurantul Campionul? Am si eu nunta la anul pe 7 mai acolo si aas vrea sa stiu cum e organizarea? sunt seriosi sau.......lasa de dorit.
Multumesc mult, astept raspuns.

Salut,

Nu stiu daca intra, nu cred, dar te sfatuiesc sa nu te opresti la un meniu prea ieftin, la nunta la care a fost probabil asta a contribuit mult la calitata mancarii. Apoi vorbeste cu cei de la restaurant sa faci o degustare si eventual sa iti aseze in farfurie mancarea exact ca la nunta pentru ca asa iti vei da seama ce schimbari poti sa mai faci.

Ai grija de asemenea ca cei de acolo sa iti pregateasca sala din timp, eventual trimite pe cineva inainte sa stea cu gura pe cei de la restaurant, in fond e banul tau si ai tot dreptul sa fii servita cat mai bine. Iti recomand daca inca nu ai ales meniul sa fii atenta la cantitatile de la garnituri, erau foarte mici la nunta la care am fost. Acum depinde de gusturile fiecaruia dar cel putin mie nu imi place sa am o bucata de ceafa imensa si doua frunze de salata langa.

pantera211
16.10.2010, 12:56:47
imi poti spune te rog, cum a fost organizarea la restaurantul Campionul? Am si eu nunta la anul pe 7 mai acolo si aas vrea sa stiu cum e organizarea? sunt seriosi sau.......lasa de dorit.
Multumesc mult, astept raspuns.

eu am avut nunta pe 31 iulie anul acesta si iti spun sincer ca am fost multumita

mirela0574
25.10.2010, 11:58:16

da eu am facut nunta aici in luna mai 2010 la restaurantul CAMPIONUL SI POT SPUNE DOAR ATAT: A FOST SUPERB.
AM AUZIT MULTE LUCRURI URATE DAR NU SUNT ADEVARATE.
MI-AM ARANJAT RESTAURANTUL DUPA CUM AM VRUT CU AJUTORUL UNEI FIRME SPECIALIZATE PE DECORURI DE NUNTI SI A IESIT SUPER.
MENIUL MI L-AM FACUT SINGURA SI ASA E LA FIECARE RESTAURANT, ADICA MENIUL SI-L ALEGE MIRELE SI MIREASA NU ARE TREABA RESTAURANTUL PENTRU CA SANT MULTE SOLUTII DE A FACE MENIUL. DACA O NUNTA E SARACA IN MENIU ASTA NU E VINA RESTAURANTLUI CI CELOR CARE SI L-AU ALES PENTRU CA UN MENIU CU CAT E MAI BOGAT CU ATAT E MAI SCUMP SI NU TOATA LUMEA FACE NUNTA PT OAMENI CI PENTRU BANI, CU CAT E MAI SARAC MENIUL CU ATAT MIRELE SI MIREASA RAMANE CU MAI MULTI BANI.
EU AM ALES UN MENIU DE CARE TOATA LUMEA A FOST SUPER INCANTATA DAR A COSTAT BANI .
SI MUZICA DE ACOLO A FOST BUNA CHIAR POT SPUNE CA S-A DANSAT TOATA NOAPTEA, PANA DIMINEATA LA 7.
CE POT SPUNE E UN RESTAURANT PENTRU TOATE GUSTURILE.

MERIDIAN877
27.10.2010, 09:55:39
buna ziua.
Sunt TICU de la formatia MERIDIAN DIN IASI si as vrea sa-ti dau raspuns la ce ai postat pe net si pentru toate miresele din iasi.Cred ca suntem singura formatie din iasi care mai cintam live in iasi . Ne puteti viziona pe http://meridiandiniasi.webbi.ro
Formatia MERIDIAN DIN IASI are o experienta in spate de mai bine de 25 ani si am cintat in restaurante si pe timpul lui ceasca si acum cind au iesit o gramada de pensiuni si restaurante.Noi colaboram cu mai multe restaurante din iasi nu numai cu restaurantul campionul.
In primul rind doresc sa dau raspuns pentru pantera care a scris numai de rau banuiesc ca e dusman .Daca are curaj sa puna o poza si noi confirmam daca a fost la vre-o nunta la campionul.
Sa luam cu inceputul;
Ati afirmat ca in bar sunt coltare de bucatarie .; te-ai inselat acolo sint banchete de piele si lemn masiv,dar cred ca tu nu stii ces alea.
Ca farfuriile sint ciobite;l pai o mai fi cite una ca au fost o gramada de nunti si petreceri la campionul si oamenii nu stiu sa pastreze ,bateau toti cu lingurele in farfurii cind venea tortul cind se dadea darul la nasi.
Ar insemna sa cumpere vesela la fiecare nunta. Apropo la ultima nunta pe 16 octombrie 2010 unde am cintat noi au spart si usa la baie ,au aruncat tigari pe jos ,au ars din mocheta .E greu la noi la iasi nu mai e bun simt. Depinde de ce invitati aveti.
Legat de meniu ;
Meniul sil face fiecare cum doreste in functie de citi bani vor sa ramina in buzunar mirii.Patronii de restaurat face meniul cum ii comanda mirii .Normal ca tu daca te duci la o nunta si mirii nu au bani sa faca un meniu bogat spui ca nu e bun restaurantul.
La orice restaurant din iasi patronii doar pun sala la dispozitie si cumpara produsele care le comanda mirii.
Mirii orneaza sala, mirii isi aleg formatia, mirii aleg cameramanul, tot mirii hotarasc la ce ora incepe petrecerea , la ce ora deschid dansul .la ce ora sa puna antreul.
Apropo de formatie as da un sfat pentru toate miresele din iasi sa mearga sa asculte toate formatiile live , sa comande o melodie cind asculta, sa vada daca baietii cinta de toate sau au stikuri bagate in orga,Toti posteaza pe yotube melodia lui spataru si suprapun o filmare de le o nunta si gata cinta frumos.La fel si la formatie fiecare isi iau dupa citi bani au in buzunar.
Noi va punem citeva nr. de telefon la miri care au facut nunta la campionul si verificati daca au fost multumiti de serviciile restaurantului si formatiei.
0751955909 ;0753768272 ;0745878017 ;0748772017 si multi altii ,daca doriti intrati pe id meu de mess [email protected] si va ajut cu mai multe sfaturi .Patronii de la campionul sint niste oameni deosebiti ,au deschis restaurantul de 2 ani si din contra vor sa-si faca reclama buna la nunti .Drept dovada ca si noi stam acolo altfel am fi plecat si noi.
Stiti cum e si la inmormintari sunt discutii apoi la nunta,oamenii nui multumesti nici odata.
Sper ca v-am fost de ajutor si mare atentie ;ca dumneavoastra organizati nunta nu seful de la restaurant.
Ma puteti deranja la nr tel ; 0741232386 din experienta mea de 25 ani poate va pot fi de folos.
Petrecere frumoasa oriunde ve-ti face nunta.

miha2009
27.10.2010, 10:04:46
buna ziua.
Sunt TICU de la formatia MERIDIAN DIN IASI si as vrea sa-ti dau raspuns la ce ai postat pe net si pentru toate miresele din iasi.Cred ca suntem singura formatie din iasi care mai cintam live in iasi . Ne puteti viziona pe http://meridiandiniasi.webbi.ro
Formatia MERIDIAN DIN IASI are o experienta in spate de mai bine de 25 ani si am cintat in restaurante si pe timpul lui ceasca si acum cind au iesit o gramada de pensiuni si restaurante.Noi colaboram cu mai multe restaurante din iasi nu numai cu restaurantul campionul.
In primul rind doresc sa dau raspuns pentru pantera care a scris numai de rau banuiesc ca e dusman .Daca are curaj sa puna o poza si noi confirmam daca a fost la vre-o nunta la campionul.
Sa luam cu inceputul;
Ati afirmat ca in bar sunt coltare de bucatarie .; te-ai inselat acolo sint banchete de piele si lemn masiv,dar cred ca tu nu stii ces alea.
Ca farfuriile sint ciobite;l pai o mai fi cite una ca au fost o gramada de nunti si petreceri la campionul si oamenii nu stiu sa pastreze ,bateau toti cu lingurele in farfurii cind venea tortul cind se dadea darul la nasi.
Ar insemna sa cumpere vesela la fiecare nunta. Apropo la ultima nunta pe 16 octombrie 2010 unde am cintat noi au spart si usa la baie ,au aruncat tigari pe jos ,au ars din mocheta .E greu la noi la iasi nu mai e bun simt. Depinde de ce invitati aveti.
Legat de meniu ;
Meniul sil face fiecare cum doreste in functie de citi bani vor sa ramina in buzunar mirii.Patronii de restaurat face meniul cum ii comanda mirii .Normal ca tu daca te duci la o nunta si mirii nu au bani sa faca un meniu bogat spui ca nu e bun restaurantul.
La orice restaurant din iasi patronii doar pun sala la dispozitie si cumpara produsele care le comanda mirii.
Mirii orneaza sala, mirii isi aleg formatia, mirii aleg cameramanul, tot mirii hotarasc la ce ora incepe petrecerea , la ce ora deschid dansul .la ce ora sa puna antreul.
Apropo de formatie as da un sfat pentru toate miresele din iasi sa mearga sa asculte toate formatiile live , sa comande o melodie cind asculta, sa vada daca baietii cinta de toate sau au stikuri bagate in orga,Toti posteaza pe yotube melodia lui spataru si suprapun o filmare de le o nunta si gata cinta frumos.La fel si la formatie fiecare isi iau dupa citi bani au in buzunar.
Noi va punem citeva nr. de telefon la miri care au facut nunta la campionul si verificati daca au fost multumiti de serviciile restaurantului si formatiei.NR. TELEFON STERS NR. TELEFON STERS NR. TELEFON STERS NR. TELEFON STERS si multi altii ,daca doriti intrati pe id meu de mess EMAIL STERS si va ajut cu mai multe sfaturi .Patronii de la campionul sint niste oameni deosebiti ,au deschis restaurantul de 2 ani si din contra vor sa-si faca reclama buna la nunti .Drept dovada ca si noi stam acolo altfel am fi plecat si noi.
Stiti cum e si la inmormintari sunt discutii apoi la nunta,oamenii nui multumesti nici odata.
Sper ca v-am fost de ajutor si mare atentie ;ca dumneavoastra organizati nunta nu seful de la restaurant.
Ma puteti deranja la nr tel ;NR. TELEFON STERS din experienta mea de 25 ani poate va pot fi de folos.

Ca si offtopic: Nu cred ca sunteti singura formatie din Iasi care canta live. M-as mira. Asta inseamna ca toate celelalte formatii fac play-back? Sa fim seriosi!! POstul asta e doar pentru a va face reclama si voua si restaurantului
Plata reclamei se face la casierie:)>-:)>-:)>-

MERIDIAN877
27.10.2010, 10:04:57
buna ziua.
Sunt TICU de la formatia MERIDIAN DIN IASI si as vrea sa-ti dau raspuns la ce ai postat pe net si pentru toate miresele din iasi.Cred ca suntem singura formatie din iasi care mai cintam live in iasi . Ne puteti viziona pe http://meridiandiniasi.webbi.ro (http://meridiandiniasi.webbi.ro/)
Sa luam cu inceputul;
Legat de meniu ;
Noi va punem citeva nr. de telefon la miri care au facut nunta la campionul si verificati daca au fost multumiti de serviciile restaurantului si formatiei.
0751955909 ;0753768272 ;0745878017 ;0748772017 si multi altii ,daca doriti intrati pe id meu de mess [email protected] si va ajut cu mai multe sfaturi .Patronii de la campionul sint niste oameni deosebiti ,au deschis restaurantul de 2 ani si din contra vor sa-si faca reclama buna la nunti .Drept dovada ca si noi stam acolo altfel am fi plecat si noi.
Ma puteti deranja la nr tel ; 0741232386 din experienta mea de 25 ani poate va pot fi de folos.

MERIDIAN877
27.10.2010, 10:21:25
Nu fac nici o reclama ca noi avem reclama de 25 ani voi abia ati infiintat asa reclama .
doar am vrut sa spun cum stau lucrurile.
voi am impresia ca luati spaga de la alte restaurante si pe altele le dati cu var .
legat de cintat veniti si ascultati si dupa aia vorbiti.
baietii au dischete si stikuri dar eu sint florin cioaca in iasu asta.
S AMI DATI SI MIE O FORMATIE CARE CINTA LIVE ,MA REFEWR LA CLAPARI NU SOLISTI.
AU NEGATIVE SI CINTA DEASUPRA .DAR DUMNEAVOASTRA ORICUM NU INTELEGETI FIINDCA AVETI ALTA OCUPATIE.CIND O SA FACI CONSERVATORUL MAI STAM DE VORBA.

MERIDIAN877
27.10.2010, 10:23:21
cind o sa vreau sa fac reclama am sa vin la dumneavoastra sa platesc

miha2009
27.10.2010, 10:27:15
Nu fac nici o reclama ca noi avem reclama de 25 ani voi abia ati infiintat asa reclama .
doar am vrut sa spun cum stau lucrurile.
voi am impresia ca luati spaga de la alte restaurante si pe altele le dati cu var .
legat de cintat veniti si ascultati si dupa aia vorbiti.
baietii au dischete si stikuri dar eu sint florin cioaca in iasu asta.
S AMI DATI SI MIE O FORMATIE CARE CINTA LIVE ,MA REFEWR LA CLAPARI NU SOLISTI.
AU NEGATIVE SI CINTA DEASUPRA .DAR DUMNEAVOASTRA ORICUM NU INTELEGETI FIINDCA AVETI ALTA OCUPATIE.CIND O SA FACI CONSERVATORUL MAI STAM DE VORBA.

Ce sa-ti povestesc!!!!
Se vede ca ati facut doar conservatorul, ca la scris nu aveti absolut nici o treaba!!! Mai invatati sa scrieti si dupa aia postati mesajele!!!
Nu stiu cu cine te certi tu!!!! Care da cu var pe cine?
Intrati si va faceti conturi pe forum si asteptati sa agatati ceva.
Inca o data reclama cu nerusinare!!!!

MERIDIAN877
27.10.2010, 10:33:01
nici nu m-am chinuit sa scriu caligrafic ca oricum nu intelegi
dar mai bine vezi de meseria ta ca noi sintem ocupati tot anul 2011.nu vreau reclama .
ACUMA AM VAZUT CA VA SIMTITI SI VA DOARE CIND VA JIGNESC OAMENII

MERIDIAN877
27.10.2010, 10:39:45
Las ca o sa vina legea imediat cu drept de autor si care are atestat deartist de la bucuresti si o sa vedem cine o sa mai cinte si sa le mai faceti reclama.

miha2009
27.10.2010, 10:59:51
dar mai bine vezi de meseria ta ca noi sintem ocupati tot anul 2011.nu vreau reclama .

Dar nu mai bine ne lasi tu pe noi ca deja ne plictisiti si oricum sunteti singurii care va laudati de pe aici!!!!
Te-a intrebat cineva daca sunteti ocupati sau nu? Crezi ca nu mai pot eu daca tu ai clienti sau nu? Prea putin ma intereseaza....... Nu mai pot eu sa dorm noaptea
Care oameni jignesti ca eu nu pricep???? Tu cu cine te certi pana la urma? Impotriva cui esti tu asa de pornit?
Eu mi-am exprimat o opinie, pentru ca am tot dreptul, fiind un forum public, daca nu-ti convine n-ai decat!!!!

Si daca nu te chinui sa scrii caligrafic, mai bine nu mai scrie, ca oricum nu intelege nimeni ceea ce spui, nici macar tu!!!!
Asa ca lasa-ne!!!!!

miha2009
27.10.2010, 11:00:58
Las ca o sa vina legea imediat cu drept de autor si care are atestat deartist de la bucuresti si o sa vedem cine o sa mai cinte si sa le mai faceti reclama.

Si cine face reclama cui, ma rog???????? :-B:-B:-B:-B:-B

Psycho
27.10.2010, 14:11:51

Alo! Domnu! Va simtiti bine?
Intre caligrafic si corect gramatical e o greseala de la cer la pamant, dar banuiesc ca dvs. nu aveti de unde sti.
In al doilea rand Campionul e o dugheana, ba chiar are coltare de bucatarie si in plus, hai sa analizam dupa oamenii ce merg acolo si nuntile care se fac. Ati auzit de mucuri de tigara pe jos, usi sparte, batut cu lingura in farfurii, suit pe scaune la: unirea, traian, astoria, select, ciric (din cele consacrate), de altfel la alte restaurante selecte noi deschise? Hai sa fim seriosi. Vedeti-va de lautareala si lasati oamenii educati in pace.
O zi buna!

alinuzza
27.10.2010, 17:38:52

Exprimarea ca exprimarea, dar unde-i logica? =))

MERIDIAN877
28.10.2010, 15:49:22
Am impresia ca dumneavoastra nu a-ti citit cu atentie primul mesaj postat de mine.Eu nu am nimic cu dumneavoastra si nu ma cert cu nimeni.Mi-am exprimat si eu parerea la fel ca si dumneavoastra ,atit timp cit este forum liber.Eu nici nu ma laud .nici nu-mi fac reclama ,dar cred ca in atiti ani de experienta pot sa dau si eu cu parerea.Am afirmat ca nu sint vinovati patronii de restaurant de ce meniu isi aleg mirii.
Daca te uiti bine am impresia ca tu mai jignit primul si ai dat dovada ca nu ai cei 7 ani de acasa si pin la urma pot sa scriu ce vreau si cum vreau .
Nu am stiut ca acest forum este pentru concurs de limba romana.Poate dumneavoastra aveti timp de formulare mai corecta eu nu.
Vad ca numai tu comentezi pe acest forum .Mai lasa si pe altii care au facut nunti acolo sa-si dea cu parerea.Eu am avut curaj sa-mi dau numele corect ,dar tu faci cite un cont in fiecare zi.In privinta ca fac numai lautareala te-ai inselat si te rog sa nu mai jignesti oamenii daca nu ii cunosti bine.
De restaurantele care ai afirmat tu eu am auzit cind aveam 18 ani si cintam in ele.In speranta ca data asta ai inteles , iti doresc numai bine.
O ZI BUNA !!!!!

Psycho
28.10.2010, 16:27:29
Am impresia ca dumneavoastra nu a-ti citit cu atentie primul mesaj postat de mine.Eu nu am nimic cu dumneavoastra si nu ma cert cu nimeni.Mi-am exprimat si eu parerea la fel ca si dumneavoastra ,atit timp cit este forum liber.Eu nici nu ma laud .nici nu-mi fac reclama ,dar cred ca in atiti ani de experienta pot sa dau si eu cu parerea.Am afirmat ca nu sint vinovati patronii de restaurant de ce meniu isi aleg mirii.
Daca te uiti bine am impresia ca tu mai jignit primul si ai dat dovada ca nu ai cei 7 ani de acasa si pin la urma pot sa scriu ce vreau si cum vreau .
Nu am stiut ca acest forum este pentru concurs de limba romana.Poate dumneavoastra aveti timp de formulare mai corecta eu nu.
Vad ca numai tu comentezi pe acest forum .Mai lasa si pe altii care au facut nunti acolo sa-si dea cu parerea.Eu am avut curaj sa-mi dau numele corect ,dar tu faci cite un cont in fiecare zi.In privinta ca fac numai lautareala te-ai inselat si te rog sa nu mai jignesti oamenii daca nu ii cunosti bine.
De restaurantele care ai afirmat tu eu am auzit cind aveam 18 ani si cintam in ele.In speranta ca data asta ai inteles , iti doresc numai bine.
O ZI BUNA !!!!!

Stimate domn,
Daca ai fi citit regulamentul acestui forum cand v-ati inscris, ati fi observat ca se impune folosirea limbii romane, nu e vorba de nici un concurs. Iar limba romana, dupa cum multi stiu, nu are incluse greselile de ortografie si pe cele gramaticale.
O zi buna si dvs.

miha2009
28.10.2010, 16:35:10
O ZI BUNA !!!!!

Domnule, eu am impresia ca din lipsa de clienti la acest prea minunat restaurant, v-ati facut un cont pe acest forum in speranta ca veti atrage clienti. Dar se pare ca nu e chiar asa, dupa cum se vede, lumea nu a prea dat pe la Campionul!!!
Pe acest forum nu e vb de un concurs de limba romana, insa a scrie corect romaneste cred ca e de bun simt atata vreme cat vrei ca si ceilalti utiliatori sa te inteleaga.
Atata vreme cat mesajele d-voastra nu au nici o logica si mai ales sunt greu de citit, va sfatuiesc sa va revizuiti gramatica lb romane.
O zi buna

MERIDIAN877
29.10.2010, 16:09:44
revizuiesteti tu mesajul ,vezi ca ai mai mincat din litere si dupa aia sa vorbesti de altii

miha2009
29.10.2010, 16:17:23
revizuiesteti tu mesajul ,vezi ca ai mai mincat din litere si dupa aia sa vorbesti de altii

Mai lasa-ma!!!! Ca eu imi revizuiesc toate mesajele si in mesajul anterior am mancat o singura litera, spre deosebire de tine care habar nu ai sa scrii corect, dar nici nu te intereseaza. Asa ca, mai bine iti vezi de drumul tau in viata si ne lasi pe noi in paceL-)L-)L-)

Psycho
29.10.2010, 21:18:13

Fata a vorbit cu dvs...dar daca veniti din fundul rapii cum sa stiti sa respectati pe altul?
Omule (as spune domnule, dar un domn nu sare in sus cand i se demonstreaza ca e analfabet), una e sa mananci o litera si alta sa NU STII SA SCRII ROMANESTE.
Mergeti va rog la campionul, mancati acolo daca spuneti ca-i buna mancarea, cantati sau beti, faceti ce vreti, si lasati publicitatea gratuita pe aici.

P.S. Va rog sa-mi dati adresa dvs, vreau sa va trimit o carte de gramatica. CADOU!