PDA

Versiunea completa : Aspirante la bebe, viitoare si actuale mamici din Suceava

Pagini : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]

CarmenAnna
03.09.2013, 16:50:07
Buna fetelor,
V-am urmarit mult timp "din umbra" si postarile voastre m-au ajutat de foarte multe ori.
Acum dupa o lunga absenta de pe forum...observ ca v-ati mutat pe facebook...unde mai exact va pot gasi?

topi11
07.02.2014, 14:47:12
Buna fetelor,
V-am urmarit mult timp "din umbra" si postarile voastre m-au ajutat de foarte multe ori.
Acum dupa o lunga absenta de pe forum...observ ca v-ati mutat pe facebook...unde mai exact va pot gasi?

buna carmen, ne-am mutat pe un grup inchis la sugestia uneia dintre noi, dupa care a inceput sa faca adminul @[email protected] in grup si in valuri a eliminat pe toata lumea care nu posta zilnic nshpe mesaje si care nu povestea de cate ori s-a culcat cu barbatul, cele care nu ii conveneau ca erau prea directe in pareri etc. deci au ramas cateva care oricum se cunosteau si in viata reala si grupul a devenit cu totul altceva, ceva gen barfa intre prietene. deci chiar daca ai vrea sa intri nu primesc pe nimeni. muta-te pe forumul de iasi, fetele alea scriu de ani de zile, sunt si ele exclusiviste ca se cunosc intre ele dar daca ai ceva sa le intrebi iti raspund mereu.

Mihaella26
07.02.2014, 16:18:11
buna carmen, ne-am mutat pe un grup inchis la sugestia uneia dintre noi, dupa care a inceput sa faca adminul @[email protected] in grup si in valuri a eliminat pe toata lumea care nu posta zilnic nshpe mesaje si care nu povestea de cate ori s-a culcat cu barbatul, cele care nu ii conveneau ca erau prea directe in pareri etc. deci au ramas cateva care oricum se cunosteau si in viata reala si grupul a devenit cu totul altceva, ceva gen barfa intre prietene. deci chiar daca ai vrea sa intri nu primesc pe nimeni. muta-te pe forumul de iasi, fetele alea scriu de ani de zile, sunt si ele exclusiviste ca se cunosc intre ele dar daca ai ceva sa le intrebi iti raspund mereu.

Ce urat! Pacat ca se ajunge asa...eu cred ca pe fb nu poti avea destula intimitate si prefer sa folosesc site-ul acesta ;))

Mihaella26
05.03.2014, 17:34:11
Stiti vreun doctor ginecolog specializat in pacientele cu trombofilie in Suceava? Multumesc

andreeasmiley
07.03.2014, 18:26:07
Stiti vreun doctor ginecolog specializat in pacientele cu trombofilie in Suceava? Multumesc

Ti-am raspuns in privat! :*

mousel
19.03.2014, 10:57:38
Buna ziua,

Aveti idee cat costa o operatie de polipi la Bethesda? Ati facut operatie de copil la copil la acest spital? Ce medic recomandati?

larissa_personal
08.05.2014, 18:22:30
buna ziua...mai e cineva pe aci? imi puteti recomanda niste localuri ptr o cumatrie de 50 de pers in sv? ceva preturi la meniuri?

Anca1711
11.05.2014, 12:16:03
Santa Fe. E superb... meniul e ieftin 66 lei/pers. si e foarte frumos. Noi am facut acolo.