PDA

Versiunea completa : Sun Garden

ursueltemail
13.02.2010, 23:27:31
Buna fetelor,

Am observat ca inca nu s-a discutat despre Sun Garden, restaurantul din Baciu. Am vazut poze de la 2 evenimente de la aces restaurant si este superb si unic in Cluj, dar vreau sa aflu parerea voastra despre servicii. Eu am corespondat cu managera restaurantului prin email (eu nefiind in Ro actualmente) si mi s-au parut neseriosi la capitolul acesta. Dar mai multe despre asta cand veti incepe sa scrieti despre experientele voastre acolo...daca sunt miresici.

Shireen
15.02.2010, 14:35:17
Buna fetelor,

Am observat ca inca nu s-a discutat despre Sun Garden, restaurantul din Baciu. Am vazut poze de la 2 evenimente de la aces restaurant si este superb si unic in Cluj, dar vreau sa aflu parerea voastra despre servicii. Eu am corespondat cu managera restaurantului prin email (eu nefiind in Ro actualmente) si mi s-au parut neseriosi la capitolul acesta. Dar mai multe despre asta cand veti incepe sa scrieti despre experientele voastre acolo...daca sunt miresici.

eu initial am vrut sa fac la sun din turda, insa mi s-au parut pretentiile destul de mari (prea putine poti sa aduci de la tine). daca ai un buget "nelimitat" , restaurantul este chiar minnunat. daca vei vrea sa faci acolo , pune pe contract toate promisiunile pt ca altfel risti sa ramana vorbe in vant... acesta este sfatul tuturor cu privire la toate restaurantele:)>-

andreeaamalia
15.02.2010, 18:09:29
salut fetelor!
eu am fost anul trecut la o nunta la Sun Garden,pot sa spun ca e foarte frumoasa locatia dar mancarea lasa de dorit!

laura2112
15.02.2010, 19:21:59
eu initial am vrut sa fac la sun din turda, insa mi s-au parut pretentiile destul de mari (prea putine poti sa aduci de la tine). daca ai un buget "nelimitat" , restaurantul este chiar minnunat. daca vei vrea sa faci acolo , pune pe contract toate promisiunile pt ca altfel risti sa ramana vorbe in vant... acesta este sfatul tuturor cu privire la toate restaurantele:)>-

Daca ai buget nelimitat la nunta cred ca iti alegi alta locatie.

Shireen
15.02.2010, 20:36:43
Daca ai buget nelimitat la nunta cred ca iti alegi alta locatie.

ma refeream la un buget nelimitat pt sun din cluj, nu cel din turda, trebuie sa recunoastem ca la sun din baciu, privelistea e f frumoasa, dar asta nu este tot ce conteaza, lucrezi cu oameni nu cu priveliste

rodi_86
15.02.2010, 21:06:37
sincer fara sa fiu rea, locatie este superba, de vis bla bla
din pacate cei ce se ocupa de locatie sunt putin cam paraleli cu treaba asta si in special cu bunul simt si respectul fata de ceilalti. Nu inseamna ca daca ai statutul de manager esti si destept . din pacate asa este la noi
imi pare rau sa zic asta pacat de zona dar asta merita
poate fi aspectul de nota 10 daca serviciile oferite sunt de nota 4
oricum peste cativa ani daca nu dau faliment poate poate reusesc sa isi curete reputatia ce si-au facuto cu mana lor

Shireen
15.02.2010, 22:46:54
din pacate cei ce se ocupa de locatie sunt putin cam paraleli cu treaba asta si in special cu bunul simt si respectul fata de ceilalti. Nu inseamna ca daca ai statutul de manager esti si destept . din pacate asa este la noi
oricum peste cativa ani daca nu dau faliment poate poate reusesc sa isi curete reputatia ce si-au facuto cu mana lor

si tu te referi la articolele din ziar ? cu aventura a 2 cupluri? nu am fost la o nunta insa niste cunostinte ne spuneau sa ne ferim, pe cat de frumos este , pe atat de multe incurcaturi ies la sfarsit

ursueltemail
16.02.2010, 05:41:38

Chiar nu am mai intrat de cateva zile pe miresici dupa ce v-am cerut parerea. Drept sa va spun imi confirmati prima impresie creata. Adica eu fiind plecata din Ro. le-am cerut sa imi ofere detalii prin email. A fost extrem de dificil sa comunic cu d-na managera de restaurant. A trebuit efectiv sa trag cuvintele cu clestele de la dansa, o intrebam mai multe lucruri si raspundea doar la ce ii convenea dansei. Mi-a promis poze cu vederea de ansamblu a salii ca sa imi dau seama cat de mare e in Ianuarie si nici acum nu le-a mai trimis. Vorba ta Rodi 86, parca sunt paraleli cu serviciile si minimum de informatii ce trebuie oferite pentru ati atrage clientii.
Si ca sa ii dau dreptate si lui Shireen, una mi s-a spus la inceput si una am ajuns sa discutam la sfarsit. In sensul ca le stiam capacitatea salii Eden si am intrebat din prima daca permit nunti sub 120 de pers si care sunt conditiile. Eu am intrebat mai mult ipotetic. Atata s-a codit ca abia in final, banuiesc ca sa scape de mine, sa imi spuna ca stiti ca va trebui sa percem o taxa de 1000 de euro pentru o nunta sub 120 de persoane repet de care nici nu a fost vorba la inceput. Oricum sala e mult prea mare si se zgarcesc sa achizitioneze despartitoare, vor sa atraga petreceriile mari care aduc bani, nu se uita la maruntisuri asta a fost impresia me. Pacat!
Ca sa nu mai vorbim ca am negoiciat cu ei pentru o nunta in Mai, considerat de ei extra sezon, meniul pe persoana la 65de euro plus inca 10 euro pentru open bar, ca altfel ar fi fost 75 euro/pers plus bautura. Nu sunt permise nici un fel de bauturi aduse din afara, ti se spune ca preturile bauturilor sunt cu pret redus fatza de ce se vinde in restaurant, oricum tot scumpe sunt. Si nu este inclus nimic in pretul meniului, doar 4 feluri de mancare, nimic din partea lor macar ca stimulent, o atentie pentru miri, ceva acolo. Jaf la drumul mare, mie mi se pare un loc deosebit avand si biserica acolo si verdeata, dar preturile exagerate si pentru Cluj si serviciile cu clientii lasa de dorit, ca v-am spus nu am fost la nici un eveniment acolo si nici mancarea nu am gustat-o.

rodi_86
16.02.2010, 07:55:34
si tu te referi la articolele din ziar ? cu aventura a 2 cupluri? nu am fost la o nunta insa niste cunostinte ne spuneau sa ne ferim, pe cat de frumos este , pe atat de multe incurcaturi ies la sfarsit

salut
nu , eu nu ma refer la articolele din ziar nici nu le-am citit sincer. am vazut ca s-a mai vorbit despre ele dar nu le-am citit
eu am mai vb despre ei cu mai multe persoane care au lucrat acolo in special si asta este parerea ce mi-a facuto

dianadidi
16.02.2010, 08:49:22
Fetelor,
sunt atatea localuri frumoase in Cj si personal dragut care sa corespunda cerintelor mirilor,unii ar sta si in cap sa va faca ziua cat mai frumoasa.
Intr-adevar, SunG este o locatie f frumoasa si merita sa mergi si macar pt un suc pana acolo,dar eu nu m-as complica la mai mult.
Scuze dc supar pe cineva, dar in ziua de azi chiar ai de unde alege,iar locatia cat ar fi de frumoasa si potrivita unui asemenea eveniment,dc conducerea si servirea lasa de dorit....doar o fac pe banii nostri,nu ne fac vre-un cadou:)>-
V-am pupat si spor la pregatiri:*

ursueltemail
16.02.2010, 19:09:25
Fetelor,
sunt atatea localuri frumoase in Cj si personal dragut care sa corespunda cerintelor mirilor,unii ar sta si in cap sa va faca ziua cat mai frumoasa.
Intr-adevar, SunG este o locatie f frumoasa si merita sa mergi si macar pt un suc pana acolo,dar eu nu m-as complica la mai mult.
Scuze dc supar pe cineva, dar in ziua de azi chiar ai de unde alege,iar locatia cat ar fi de frumoasa si potrivita unui asemenea eveniment,dc conducerea si servirea lasa de dorit....doar o fac pe banii nostri,nu ne fac vre-un cadou:)>-
V-am pupat si spor la pregatiri:*

Mare dreptate ai!

oana_adela
03.06.2010, 14:50:35
salut tuturor!! sunt noua pe aici, pe forum, si intaresc, de curand, randurile miresicilor de 2011.
din fericire (sau din pacate, inca nu stiu), mi s-a pus pata rau de tot pe restaurantul sun garden din baciu si as vrea sa aflu mai multe detalii de la cei care au participat la nunti acolo. mi se pare o locatie de vis si nu reusesc sa mi-o scot din minte! iubi este si el, la fel de incantat ca si mine...astept pareri, ar cam trebui sa luam o decizie in ceea ce priveste sala.
o zi cat mai frumoasa!!

lavy_chris
03.06.2010, 22:38:12
salut tuturor!! sunt noua pe aici, pe forum, si intaresc, de curand, randurile miresicilor de 2011.
din fericire (sau din pacate, inca nu stiu), mi s-a pus pata rau de tot pe restaurantul sun garden din baciu si as vrea sa aflu mai multe detalii de la cei care au participat la nunti acolo. mi se pare o locatie de vis si nu reusesc sa mi-o scot din minte! iubi este si el, la fel de incantat ca si mine...astept pareri, ar cam trebui sa luam o decizie in ceea ce priveste sala.
o zi cat mai frumoasa!!

Eu merg sambata la o o nunta la Sun, sunt foarte curioasa dupa ce citesc ce ati scris. E foarte tare faza, sa ti se critice foarte tare locatia, si apoi sa vii cu o reclama scoasa din manualele de marketing L-). Ceea ce n-au inteles cei de la Sun este ca valoarea nu se dobandeste din reclame impresionante, ci din respectul pe care il ai fata de clientii tai. Respect care, domnilor de la SunG, am observat ca nu il aveti!!! Din pacate, si prietenei mele si familiei ei le-au facut zile fripte. Doar ca ea a avut intelepciunea sa le tina frau, si mai presus de tot neprofesionalismul celor de la Sun, va avea o nunta asa cum si-a dorit.
Dragi miresici, daca credeti ca nunta voastra va fi de vis acolo, acolo s-o faceti! Numai impuneti-va punctul de vedere, si nu-i lasati sa-si bata joc de voi pt ca isi permit datorita locatiei... Din pacate sunt si alte restaurante in cluj, care au manageri fara simt al afacerii...Pacat de locurile pe care le gestioneaza, si ca de multe ori, pt ca vrei sa ai o nhunta perfecta, esti nevoita sa lucrezi cu ei.

oana_adela
04.06.2010, 12:37:00
multumesc pentru raspuns fetelor. as vrea totusi mai multe detalii, ce nu a mers bine, la ce capitole au fost probleme, ca sa stiu la ce sa ma astept. am vazut salile in care aveti voi nuntile (International BallRoom si daVinci) si sunt superbe!!! singura problema pentru mine ar fi ca vreau nunta de noapte, iar in respectivele sali, din cate am inteles, nu e posibil...

oana_adela
08.06.2010, 11:02:45
Eu merg sambata la o o nunta la Sun, sunt foarte curioasa dupa ce citesc ce ati scris. E foarte tare faza, sa ti se critice foarte tare locatia, si apoi sa vii cu o reclama scoasa din manualele de marketing L-). Ceea ce n-au inteles cei de la Sun este ca valoarea nu se dobandeste din reclame impresionante, ci din respectul pe care il ai fata de clientii tai. Respect care, domnilor de la SunG, am observat ca nu il aveti!!! Din pacate, si prietenei mele si familiei ei le-au facut zile fripte. Doar ca ea a avut intelepciunea sa le tina frau, si mai presus de tot neprofesionalismul celor de la Sun, va avea o nunta asa cum si-a dorit.
Dragi miresici, daca credeti ca nunta voastra va fi de vis acolo, acolo s-o faceti! Numai impuneti-va punctul de vedere, si nu-i lasati sa-si bata joc de voi pt ca isi permit datorita locatiei... Din pacate sunt si alte restaurante in cluj, care au manageri fara simt al afacerii...Pacat de locurile pe care le gestioneaza, si ca de multe ori, pt ca vrei sa ai o nhunta perfecta, esti nevoita sa lucrezi cu ei.

lavy_chris, cum a fost sambata la nunta? am trecut si eu sambata dupa masa pe acolo si totul parea de vis...

lavy_chris
08.06.2010, 22:26:25
ai perfecta dreptate, am fost si eu la o nunta la sun g, si-au batut joc si atunci de tot, de la mancare, cu pestele uscat si rece, servire execrabila, pt ca nu au personal, ci isi aduc ospatari doar la evenimente de pe unde gasesc, nimeni nu stie nimic pe acolo, se schimba sefii de sala si managerii intr-o veselie, eu una nu m-as risca sa-mi fac nunta acolo, sunt sali f faine noi, de ex s-a deschis pe Buna Ziua un restaurant absolut superb, Da Vinci, cu capacitate peste 250 pers, noi ne-am mutat nunta acolo, am renuntat la data si locatia initiala:">

am fost acum in week-end la nunta acolo, intr-adevar locul arata superb, o sa va pun si cateva poze (sper sa pot:">)... hmmm, cu ce sa incep? probabil ca avand acel spatiu care este impresionant, isi permit sa-si puna costurile respective, si din punctul lor de vedere cred ca e cam asa: cine-si permite si vrea, face aici, cine nu, nu, ca vin altii... Meniul cred ca este influentat si de ce isi aleg mirii, poate sa fie bun sau mai putin bun. Am fost la 5 nunti in ultima luna, si cel mai pun aperitiv a fost aici la sun.A fost foarte extravagant si foarte gustos. Destul de bun a fost pestele si asa si asa a fost friptura. Sarmalutele au fost foarte foarte bune (in general la nunti sunt grase..mult orez in ele, insa aici au fost cele mai reusite) Tortul nu cred ca a fost facut de ei (parca in general tortul si-l aduc mirii), care a fost foarte bun. Deci per ansambu nu pot sa spun nici ca a fost buna nici ca a fost rea mancarea. La noi servirea fost super ok, n-am nimic de reprosat. A fost foarte mare spatiul si de dans, pentru ca au fost pana in 250 pers, si capacitatea e de vreo 400. Locul iti permite sa faci anuite momente, la care la unele sali nu ai putea. De exemplu aici s-a facut ceremonia religioasa si ce civila pe ponton in mijlocul lacului, ceea ce a fost intr-adevar minunat. Apoi seara a fost un extraordinar foc de artificii (cred ca de vreo 3-4 ani nu a mai fost un asa foc de artificii in cj... mare mare a fost=P~)
Locul intr-adevar este impresionant, si pentru un eveniment special daca vrei sa impresionezi (BINEINTELES DACA ITI PERMITI, SI ESTI DE ACORD SA PLATESTI ORICAT PENTRU ORICE) merita la Sun. Dar asta nu sterge cu buretele NEPROFESIONALISMUL celor care se ocupa de nunti. Probabil costul este pe masura peisajului...si intimitatii de care ai parte, dar unele nesimtiri ale celor care se ocupa de nunti nu e justificabila. Povestea cineva care a lucrat ca ospatar acolo, ca se fac foarte multe smecherii in spate (de care mirii nici nu -si dau seama), e motivul pt care si-a dat demisia. Deci trebuie sa fie in permanenta cineva din partea mirilor acolo cu ospatarii. Poti opta pt fantana de ciocolata, de ex. Acea ciocolata poate sa fie de mai multe feluri, si bineinteles la costuri diferite. Eh, daca tu comanzi de ex ciocolata belgiana (am inteles ca e printre cea mai scumpa), sa nu fii sigura ca ciocolata belgiana ai! De platit cu siguranta aia o platesti, dar am inteles ca pun cioco din aia mai ieftina(se bazeaza pe necunostina noastra) .. Si multe alte dedesupturi.
Sper sa va ajute informatiile...si sper ca ele nu au fost prea dure...am incercat sa fiu obiectiva, ca sa stiti la ce sa fiti atente!

lavy_chris
08.06.2010, 22:34:16
Am atasat cateva poze de la Sun

si inca cateva cu locatia

lavy_chris
14.06.2010, 22:16:58
Oana, daca eu sau altcineva a decis sa faca intr-o alta parte decat la Sun, nu inseamna ca nu e ok Sun. Au fost foarte multe variabile de care a trebuit sa tinem cont in alegerea salii :">. Am incercat sa fiu cat mai obiectiva, poate asa va mai usurez alegea ;-).
Sa aveti o nunta de vis acolo, si sa nu va lasati mai prejos in fata sefilor!:D:D

oana_adela
19.06.2010, 09:52:43
eu exact asta asteptam, parerile voastre sincere:D! iti multumesc din suflet pt raspuns si pentru obiectivitate, mi-ai deschis ochii cu anumite chestii de acolo! oricum, inca nu am luat o decizie finala, asteptam si parerea parintilor....

Oana, daca eu sau altcineva a decis sa faca intr-o alta parte decat la Sun, nu inseamna ca nu e ok Sun. Au fost foarte multe variabile de care a trebuit sa tinem cont in alegerea salii :">. Am incercat sa fiu cat mai obiectiva, poate asa va mai usurez alegea ;-).
Sa aveti o nunta de vis acolo, si sa nu va lasati mai prejos in fata sefilor!:D:D

KAT
05.09.2011, 12:57:12
Salutare,

am urmarit cu interes discutia pe acest subiect... si am ramas dezamagita cand s-a terminat. Fetelor (indeosebi cele care urmau sa organizeze nunta acolo, dar si celelalte care au fost in acea locatie) va rog sa mai impartasiti parerile voastre despre aceasta locatie. Urmeaza sa ne alegem si noi o locatie, iar SunGarden este una dintre optiuni si pentru noi.
[-o< va rog sa impartasiti opiniile voastre recente.

oana_adela
05.09.2011, 14:57:11
Salutare,

am urmarit cu interes discutia pe acest subiect... si am ramas dezamagita cand s-a terminat. Fetelor (indeosebi cele care urmau sa organizeze nunta acolo, dar si celelalte care au fost in acea locatie) va rog sa mai impartasiti parerile voastre despre aceasta locatie. Urmeaza sa ne alegem si noi o locatie, iar SunGarden este una dintre optiuni si pentru noi.
[-o< va rog sa impartasiti opiniile voastre recente.

vai ce draga imi esti, parca ma vad pe mine acu un an, indragostita pana peste cap de locatie si dezamagita de tot ceea ce auzeam despre ea. dupa ce nunta mea a trecut, pot sa-ti spun urmatoarele despre sun garden:
1. locatia intr-adevar e exceptionala, dar trebuie sa te gandesti si ce asteptari ai de la nunta proprie. de exemplu, tu ai vrea ca invitatii sa fie in sala, pe ringul de dans, sau afara sa admire locatia? din experienta iti spun, pentru mine a contat enorm ca ringul sa fie plin. nunta ta se poate transforma pentru o parte din invitati intr-o dupa-masa prelungita la plimbare si nu stiu neaparat daca vrei asta
2. cu mancarea e o alta poveste. din pacate majoritatea persoanelor cu care am vorbit eu erau destul de dezamagite de mancare, dar nu pot sa garantez ca e asa si acum, mai ales ca a trecut mai bine de un an de cand analizam eu problema
3. furnizorii nu cred ca sunt impusi de ei, poti lucra cu cine doresti, deci daca e sa te fure...nu conteaza pana la urma restaurantul
4. cununie civila si religioasa pe ponton, artificii si alte asemenea elemente iesite din tipar sunt dependente de bugetul fiecaruia si pana la urma, cu mici adaptari, le poti avea si in alte locatii
in final, dupa lungi analize si discutii noi n-am ales locatia de teama ca nu ne vom incadra in buget. am fost si suntem foarte multumiti de alegerea facuta (davinci), dar am in continuare momente cand ma gandesc cu nostalgie ce ar fi fost daca totusi...

KAT
05.09.2011, 17:41:44
Salut Oana,
merci tare mult de informatii.. au picat toate perfect. Eu ma pregatesc cu o "lista scurta" pentru viitorul meu sotior (scurta deoarece nu are rabdare sa viziteze multe restaurante.. si oricum o sa fie un efort suficient sa il urnesc.. dar pe asta l-am ales :"> si imi place si faptul ca ma lasa sa-l imping de la spate;;)). pe lista mea se afla si daVinci (defapt tot ce are o locatie cu terasa si spatii verzi). Noi ne pregatim pentru o nunta de cca 200 persoane. Am citit de curand topicul deschis pentru daVinci si imi aduc aminte de comentariile facute de tine, mi-au creat o impresie foarte buna despre daVinci, desi nu am fost niciodata acolo si il stiu doar din povesti. din cate retin tu ai optat la daVinci pe AI la bauturi. Imi poti spune cat te-a costat meniul si bautura de persoana?
merci ink odata de info.. parca m-am mai linistit.. Sun Garden mi-a cam "sucit capul", dar citind parerea ta parca incep sa simt pamantul sub picioare si sa realizez cat de scump ii $-).

Vulturina
11.10.2011, 17:34:04
Buna fetelor,

Noua si eu paci... deci pana la urma e cineva care a facut nunta la SunGarden de curand? (sa zicem un 2011..2010 ?) .. sau care a fost la o nunta anul acesta? Pareri? Nici o imbunatatire?
Am tot auzit o gramada de restaurantul ala Eden, dar noi nu avem chiar asa multi invitati, asa ca m-ar interesa daca stie cineva ceva de Terasa Venetia (ceva sala langa piscina cica)..poze ar ajuta - poze de la cineva care a fost la nunta, nu pozele de la managerul restaurantului.
Am deja oferta si am vb si cu madam manager (prin email), deci mai relevante ar fi experientele personale in cadrul evenimentul efectiv.

Mersi anticipat si spor la toate!

SimoAlmasan
21.10.2011, 00:44:54
Buna, sunt noua pe acest site, scuze daca gresesc cu ceva, am citit ca ai fi vrut sa-ti tii petrecerea de nunta la Sun Garden, cum a fost? Noi avem nunta anul viitor si vrem tot acolo, sunt la nivelul de discutii si plata avansului, as fi vrut sa aud si o parere de la cineva care si-a tinut nunta acolo. Multumesc frumos.

Ma aflu in aceeasi situatie ca si tine si astept pareri de la cineva care a fost deja acolo. Din pacate aici numai pareri de rau pana acum si totusi locatia aia de vis parca nu ma lasa sa renunt la ea :(

Alexa_Ale84
14.05.2013, 20:06:39
Buna tuturor!!!

Ma bucur tare mult sa vad ca se discuta pe tema Sun Garden. Noi o sa avem nunta in Iulie 2014 si dupa ce ne-am uitat la mai multe locuri, ne-am decis la 2 finaliste: Da Vinci si Restaurantul Eden din Sun Garden Resort. Am primit meniurile si preturile de la ambele locatii si trebuie sa luam o decizie cat de curand.

Trebuie sa va spun ca am fost foarte placut impresionata de Carla de la Sun Garden. Pana acum am primit numai raspunsuri prompte si foarte professional de la ea. Noi suntem in Statele Unite si ne e foarte greu sa ne hotaram la una dintre locatii fara sa fim acolo s-o putem vizita. Nu am gasit foarte multe reviews despre Sun Garden (ceea ce ma uimeste, avand in vedere ca locul este superb) si alea care le-am gasit, sunt impartite. Preturile meniurilor sunt cam la fel: si Sun Garden si Da Vinci incep de la 210 Ron + aprox 15 eur Open Bar.

Sunt in dilema!!!!!!! As vrea sa aflu mai multe pareri in legatura cu Sun Garden. A avut cineva nunta acolo recent sau macar cineva care a participat?

Kalini
16.05.2013, 13:42:53
Buna tuturor!!!

Ma bucur tare mult sa vad ca se discuta pe tema Sun Garden. Noi o sa avem nunta in Iulie 2014 si dupa ce ne-am uitat la mai multe locuri, ne-am decis la 2 finaliste: Da Vinci si Restaurantul Eden din Sun Garden Resort. Am primit meniurile si preturile de la ambele locatii si trebuie sa luam o decizie cat de curand.

Trebuie sa va spun ca am fost foarte placut impresionata de Carla de la Sun Garden. Pana acum am primit numai raspunsuri prompte si foarte professional de la ea. Noi suntem in Statele Unite si ne e foarte greu sa ne hotaram la una dintre locatii fara sa fim acolo s-o putem vizita. Nu am gasit foarte multe reviews despre Sun Garden (ceea ce ma uimeste, avand in vedere ca locul este superb) si alea care le-am gasit, sunt impartite. Preturile meniurilor sunt cam la fel: si Sun Garden si Da Vinci incep de la 210 Ron + aprox 15 eur Open Bar.

Sunt in dilema!!!!!!! As vrea sa aflu mai multe pareri in legatura cu Sun Garden. A avut cineva nunta acolo recent sau macar cineva care a participat?

Eu am participat la o nunta la Sun Garden vara trecuta si am fost placut impresionata de locatie si personal. Nu am nimic sa le reprosez si nu as putea spune asta despre alte locatii in care am participat la evenimente.

Spor la pregatiri!

paula.chereches
20.06.2013, 13:09:30
Buna!

Va rog mult de tot daca exista vreo persoana care si-a facut recent nunta la Sun Garden (2012-2013) sa impartaseasca impresii despre mancare, chelneri, orice. Multumesc!

mmbride
23.06.2014, 20:40:44
Buna tuturor!!!

Buna!

Ai avut petrecerea de nunta la Sun Garden? Ne poti impartasi din experienta ta? Cum a decurs colaborarea cu Carla? Si eu ma gandesc sa organizez petrecerea acolo dar nu reusesc sa comunic eficient cu ea. Ai avut probleme cu serviciile oferite de ei. Am gasit un comentariu negativ pe tripadvisor despre serviciile pe care le ofera la nunti ce m-a ingrijorat.
A doua locatie finalista este si pentru noi daVinci, dar parca ne-a ramas gandul la Sun Garden...