PDA

Versiunea completa : Antique

klau_ella
01.03.2010, 18:01:35
Este un restaurant aparut prin octombrie 2009 in Buzau, am fost la un botez acolo si mi-a placut enorm de mult ca este foarte spatios, frumos amenajat si ce mi-a placut cel mai mult a fost faptul ca nu are niciun stalp(toata lumea se vede cu toata lumea)!!!Are capacitate cam de 200 de persoane si din cate am auzit meniul este accesibil si oamenii de acolo sunt foarte de treaba!!! Este restaurantul ce l-am ales pentru nunta noastra si sper din tot sufletul sa iasa totul foarte bine!!!! O sa incerc sa fac rost si de poze ca sa va faceti o idee!!!!

frumdianne
09.03.2010, 19:56:11
Buna!Voiam sa te intreb daca ai facut rost de cateva poze cu acest local,voi avea nunta la anul si trebuie sa fac rezervare de pe acum!Multumesc anticipat!

klau_ella
08.04.2010, 22:01:15
Fetelor am pus poze cu restaurantul unde fac eu nunta!!!Care sunteti interesate uitati-va la album...foto la mine in profil!!! spor la pregatiri..

florence
25.05.2010, 16:48:29
Fetelor am pus poze cu restaurantul unde fac eu nunta!!!Care sunteti interesate uitati-va la album...foto la mine in profil!!! spor la pregatiri..
Buna, as dori sa stiu, daca imi poti spune, cat te costa meniul de persoana si ce include?

t_flory
02.07.2010, 15:47:16
Unde gasesc poze de la restaurantul Antique?

klau_ella
03.07.2010, 13:30:08
T_FLORY...gasesti poze la mine pe profil la album foto!!!

klau_ella
04.07.2010, 00:50:58
Meniul e in jur de 160 lei dar mai multe detalii va voi da peste doua saptamani...ca week-end-ul acela vom vorbi la restaurant despre meniuri s.a.m.d.!!!PT.mai multe poze...vb.pe mess(gaunitza).

t_flory
28.07.2010, 12:23:46
Meniul e in jur de 160 lei dar mai multe detalii va voi da peste doua saptamani...ca week-end-ul acela vom vorbi la restaurant despre meniuri s.a.m.d.!!!PT.mai multe poze...vb.pe mess(gaunitza).

Buna
As vrea sa stiu daca ai reusit sa afli ceva de meniul de la restaurantul de la antique? la ce banuti ajunge si ce include?
Merci mult!

0NYX
28.08.2010, 16:37:58
Buna!
si eu as fi interesata de rastaurantul Antique.
L-a vazut cineva? nu am reusit sa vad pozele pe care klau_ella le are postate la profil.

Inna_
28.08.2010, 16:40:10
Buna!
si eu as fi interesata de rastaurantul Antique.
L-a vazut cineva? nu am reusit sa vad pozele pe care klau_ella le are postate la profil.

Te pot ajuta eu cu niste poze, dar o sa te rog sa astepti pana maine :)

Inna_
30.08.2010, 11:32:26
Cateva poze...

0NYX
20.09.2010, 21:21:30
Cateva poze...

Multumesc alinutza! am reusit sa il si vad intre timp ca am fost pana acolo cand erau niste prieteni la o nunta :D

oana_zuina
15.02.2011, 14:15:21
Multumesc alinutza! am reusit sa il si vad intre timp ca am fost pana acolo cand erau niste prieteni la o nunta :D

Buna,

AM vazut si eu pozele de la Antique si mi s-a parut interesant, insa nu am fost inca sa il vedem pt ca am uitat de existenta lui cand am facut turul restaurantelor.
Ai intrebat ce servicii ofera? ( cat era meniul, ce continea, ce aduceai de acasa, daca colaborau cu o firma ce se ocupa cu decoratiile etc )
Mi se pare mai la indemana ca are ringul de dans rotund, toate celelalte rest la care am fost au ringul de dans dreptunghiular si nu prea ne surade...
Merci frumos :)

e.lush
24.10.2011, 17:20:54
Buna,

AM vazut si eu pozele de la Antique si mi s-a parut interesant, insa nu am fost inca sa il vedem pt ca am uitat de existenta lui cand am facut turul restaurantelor.
Ai intrebat ce servicii ofera? ( cat era meniul, ce continea, ce aduceai de acasa, daca colaborau cu o firma ce se ocupa cu decoratiile etc )
Mi se pare mai la indemana ca are ringul de dans rotund, toate celelalte rest la care am fost au ringul de dans dreptunghiular si nu prea ne surade...
Merci frumos :)

Buna fetelor,
Mai multe poze puteti gasi pe site-ul restaurantului, http://www.antiqueevents.ro/
Tot aici sunt si meniurile care se pot combina intre ele. Revin in curand cu mai multe detalii :)

Alexis1108
20.02.2013, 15:59:01
Buna, fetelor....ma numesc Alexandra....viitoare miresica....m-ar interesa si pe mine cateva detalii despre Antique...daca a facut cineva recent nunta acolo sau a fost pe-acolo la vreun eveniment....cam cat costa meniul, daca exista numar minim de invitati ( asta m-ar interesa in mod deosebit....o sa am o nunta destul de micuta, cam 80-100 pers ), daca mancare e ok ( ca aspect, gust si daca e destula) si orice alte detalii mai stiti. Va multumesc mult.

Alexxaa17
07.04.2013, 14:35:04
Buna, fetelor....ma numesc Alexandra....viitoare miresica....m-ar interesa si pe mine cateva detalii despre Antique...daca a facut cineva recent nunta acolo sau a fost pe-acolo la vreun eveniment....cam cat costa meniul, daca exista numar minim de invitati ( asta m-ar interesa in mod deosebit....o sa am o nunta destul de micuta, cam 80-100 pers ), daca mancare e ok ( ca aspect, gust si daca e destula) si orice alte detalii mai stiti. Va multumesc mult.
Buna Alexandra,si eu tot Alexandra ma numesc,as vrea sa ma duc si eu la Antique zilele acestea,imi poti cam cat costa meniul si ce include acest meniu.Adica daca trebuie sa mai platim ceva pt decoratiuni(in alte localuri se percepe cost pt fiecare scaun in parte,platit chelneri pe langa),trebuie sa venim cu bauturi de acasa,fructe s.a.m.d.

O zi frumoasa va doresc !>:D<

Alexxaa17
11.04.2013, 19:21:45
Chiar nu e nimeni pe aici ,sa ma sfatuiasca si pe mine ??:-s

Alexis1108
13.05.2013, 16:02:55
Buna Alexandra,

Scuze ca-ti raspund asa tarziu...sper sa-ti mai fie de folos informatiile pe care ti le dau...La Antique ne-a placut cel mai mult, motiv pt care o sa si facem nunta acolo ( iunie 2014 - am dat deja avans )...ei au 2 variante de meniuri...unul cu bautura si altul fara bautura ( la diferenta de 30 RON ), este totul inclus in meniu ( huse, decoratiuni si ce mai ei pe-acolo....tb doar sa luati aranjamente florale pt mese si alte minuni pe-acolo)....in meniu mai intra, pe langa cele 4 feluri clasice de mancare ( au diverse meniuri si le poti combina cum vrei tu )...sampania de la intrare, chestiile sarate ( gen - rontaieli, alune ) si fructele....se semneaza contract la plata avansului. Daca mai vrei si alte detalii te ajut cu placere...spor la pregatiri. Am auzit ca ospatarii sunt foarte atenti cu invitatii si nu lipseste la nimeni nimic si se misca repede.
Te-ai gandit deja la coafor si machiaj?....Ce optiuni ai?....Ma poti ajuta, te rog cu ceva sugestii?

damian
30.10.2014, 23:06:27
Buna fetelor,

Aveti idee daca se poate face o nunta de aprox 100 de pers in acest salon?

Multumesc! :)