PDA

Versiunea completa : El Patio

lixu2010
03.03.2010, 21:56:13
Buna fetelor!
Ma intereseaza daca stie cineva ceva informatii despre acest restaurant^:)^ .
Nu am gasit decat doua pareri,pana acum:-? .
Sper sa ma ajute cineva cu informatii.
Ce am uitat sa va spun este ca nunta va fi in octombrie anul acesta.
Multumesc frumos si va doresc o PRIMAVARA FRUMOASA si plina de dragoste:x

coco_andreea
05.03.2010, 21:52:42
Buna fetelor!
acolo am facut eu banchetul in urma cu 6 ani
pe atunci arata foarte bine si mancarea buna acum nu stiu ce sa zic sa nu gresesc dar poate este la fel

lixu2010
12.03.2010, 14:02:54
acolo am facut eu banchetul in urma cu 6 ani
pe atunci arata foarte bine si mancarea buna acum nu stiu ce sa zic sa nu gresesc dar poate este la fel

Multumesc frumos pt atentie si imi pare rau de intarziere.
:*

chibo4
07.04.2010, 16:23:28
Avansul este de 2500 lei
meniul 180 lei poate creste cu 10 20 lei( 4 feluri de mancare +2 cafele)
ospatarii + bucatarii 100lei/ospatar ( in total sunt 10 sau 12)
fara huse,fete de masa,aranjamente

lixu2010
13.04.2010, 08:54:45
Avansul este de 2500 lei
meniul 180 lei poate creste cu 10 20 lei( 4 feluri de mancare +2 cafele)
ospatarii + bucatarii 100lei/ospatar ( in total sunt 10 sau 12)
fara huse,fete de masa,aranjamente

Faci nunta la El Patio?
de ai atatea informatii?
sau doar te-ai interesat de restaurant pentru a face nunta acolo.
Daca faci acolo poate impartasim pareri,oricum eu am nunta in octombrie:)
Vorbim!

chibo4
22.04.2010, 09:05:24
nu fac nunta acolo doar m-am interesat
spor la pregatiri !

lixu2010
24.04.2010, 16:37:21
nu fac nunta acolo doar m-am interesat
spor la pregatiri !

La fel si tie:)

Gyulya4ev3r
06.07.2010, 14:10:12
Buna fetelor!

Eu am avut p 29.05.2010 nunta l el patio si au fost super tari cei d acolo... acustica e super curatenia l fel ...cat despre preturi .... avansul a fost d 1000 lei , meniul initial era d 170 lei ( inclusiv ospatarii) sau cum am avut noi 150 lei meniul si ospatarii plateam noi l final.in meniu am avut aperitiv , gustare calda (ficaciori d pui, cascaval pane, cremwurst + gogosari) sarmale, mix grill + salata, 2 cafele si pentru k nu am avt multi invitati sampania si piscoturile ni le`au dat tot ei . dak t mai intereseaza cva nu ezita s m contactezi ...

lixu2010
25.07.2010, 14:45:23
Buna!Nu am mai intrat de mult pentru ca nu ma asteptam ca cineva sa mai imi raspunda.
Avem foarte multe intrebari(probabil cunosti sentimentul acesta)mai ales ca foarte multe informatii despre local nu am reusit sa aflam.
Iti multumim ca vrei sa ne ajuti,iata si primele intrebari:
1.pentru aranjamente ai avut fete de mese lungi sau scurte?
2.pentru desenele cu cai de pe pereti ai avut ceva sa le acoperi?
3.arcada ai avut-o situata la intrarea in salon sau la iesire?(te intreb pt ca am vazut poze cu arcada la iesirea din salon)
4.ai avut probleme cu ospatatarii sau cu cineva de acolo?
5.continutul meniului l-ai stabilit tu sau este dat de ei?pentru ca noua ne-au spus ca sunt 4 feluri de mancare si 2 cafele 150 ron.
Asa cum ti-am mai spus avem foarte multe intrebari,dar nu vreau sa fortez nota,asa ca astept cu nerabdare raspuns la astea.
Si poate cu bunavointa ta vor mai veni si altele.
MULTUMIM inca o data!

Gyulya4ev3r
11.08.2010, 11:05:07
Buna!Nu am mai intrat de mult pentru ca nu ma asteptam ca cineva sa mai imi raspunda.
Avem foarte multe intrebari(probabil cunosti sentimentul acesta)mai ales ca foarte multe informatii despre local nu am reusit sa aflam.
Iti multumim ca vrei sa ne ajuti,iata si primele intrebari:
1.pentru aranjamente ai avut fete de mese lungi sau scurte?
2.pentru desenele cu cai de pe pereti ai avut ceva sa le acoperi?
3.arcada ai avut-o situata la intrarea in salon sau la iesire?(te intreb pt ca am vazut poze cu arcada la iesirea din salon)
4.ai avut probleme cu ospatatarii sau cu cineva de acolo?
5.continutul meniului l-ai stabilit tu sau este dat de ei?pentru ca noua ne-au spus ca sunt 4 feluri de mancare si 2 cafele 150 ron.
Asa cum ti-am mai spus avem foarte multe intrebari,dar nu vreau sa fortez nota,asa ca astept cu nerabdare raspuns la astea.
Si poate cu bunavointa ta vor mai veni si altele.
MULTUMIM inca o data!

buna.fetele d masa au fost scurte iar cat despre desene noa ne`au placut si le`am lasat asa pt k mergeau q verdele d afara si culorile alese d noi pt aranjamentu salii.ospatarii au fost super ok si grijulii atat k tre s stai d capu lor s l zici s dea drumu l aer k nu il lasa s mearga prea mult si s stai q ochii p bucatarese k alea st spurcate l noi knd au plecat au furat un ornament d flori dupa masina plus mancare si bautura .arcada am avuto situata in interiorul salonului si a aratat super bine,isr meniul a fost cel stabilit d ei in principiu atat k l gustarea calda poti cere peste in loc d c am avut noi si noi am optat pt muraturi kre au fost gustoase.ei s aprovizioneaza d l selgros din cate stiu eu.oricum dak mai ai intrebari mai bina dai un add l selenaselena15 k m gasesti mai tot timpul.

Corina_CORINUTZA
01.09.2010, 17:45:07
Eu am avut p 29.05.2010 nunta l el patio si au fost super tari cei d acolo... acustica e super curatenia l fel ...cat despre preturi .... avansul a fost d 1000 lei , meniul initial era d 170 lei ( inclusiv ospatarii) sau cum am avut noi 150 lei meniul si ospatarii plateam noi l final.in meniu am avut aperitiv , gustare calda (ficaciori d pui, cascaval pane, cremwurst + gogosari) sarmale, mix grill + salata, 2 cafele si pentru k nu am avt multi invitati sampania si piscoturile ni le`au dat tot ei . dak t mai intereseaza cva nu ezita s m contactezi ...
Buna.
Sunt si eu o viitoare miresica si mi-ar placea sa fac tot acolo nunta crezi ca ma poti ajuta cu poze pentr a-mi face o parere despre local.Multumesc mult.

andra_dar
02.09.2011, 18:13:05
Hello,

Intru de putin timp pe forumul asta si m-ar interesa daca mai exista restaurantul asta. Va intreb asta ptr ca de ceva vreme e inchisa poarta la hipodrom si pare cam derapanat.

Multumesc de raspuns!