PDA

Versiunea completa : Cazare invitati in Ploiesti

bebesorinik
06.03.2010, 00:30:23
Miresici scumpe, caut un hotel, sau pensiune in oras, la preturi accesibile, vreau sa ofer cazare pentru cativa din invitatii mei, si as vrea sa stiu daca exista oferte...

mamuska
06.03.2010, 01:53:31
Miresici scumpe, caut un hotel, sau pensiune in oras, la preturi accesibile, vreau sa ofer cazare pentru cativa din invitatii mei, si as vrea sa stiu daca exista oferte...
Am vazut ca ai nunta la President, ai intrebat acolo??? Stiu ca fac oferte bune... Daca nu, incearca la Hotel Nord, Hanul Gazarilor, Regina Noptii...

adynamaria
06.03.2010, 10:15:18

Si eu zic sa te interesezi intai la President sa vezi ce iti ofera ei.
Si tot in sud stiu ca mai este un hotel, mai bine zis motel, intre autogara si big, parca. Am trecut de cateva ori pe acolo si am vazut ca scria.Dar nu stiu cum se cheama.Si nici conditiile sau preturile. Atat ca este mai aproape de President 1.
Bafta la cautat :*

bebesorinik
06.03.2010, 13:30:14
va multumesc mult pentru informatii, la president am intrebat si este 180 pe noapte si am batut apropo ca daca ar fi mai multe pers ar face reducere, si am inteles ca sub 150 nu ar scade..si vreau sa vad si alte oferte, pana la urma nu vor dormi invitatii, sau cum vor, dar e mai mult sa aiba unde sa se schimbe, si poate sa se odihneasca putin inainte sa plece la drum spre casa, ca vin din Brasov, Giurgiu..si daca erau mai de aproape nu m-as fi obosit cu cazarea, dar asa...deh...

m1adutza
08.03.2010, 08:38:34
va multumesc mult pentru informatii, la president am intrebat si este 180 pe noapte si am batut apropo ca daca ar fi mai multe pers ar face reducere, si am inteles ca sub 150 nu ar scade..si vreau sa vad si alte oferte, pana la urma nu vor dormi invitatii, sau cum vor, dar e mai mult sa aiba unde sa se schimbe, si poate sa se odihneasca putin inainte sa plece la drum spre casa, ca vin din Brasov, Giurgiu..si daca erau mai de aproape nu m-as fi obosit cu cazarea, dar asa...deh...

200m de la Bestspre CAR4 este o Pensiun restanrant"Casa Dacica"-iti recomand sa megi si acolo sa vezi.:* :*

mireasamika5
10.03.2010, 20:47:20
Intreaba la Hotel Forum ...

misonik
12.05.2010, 12:55:56
Si noi am avut invitati din alte orase. Cazare am avut toate camerele de la Pensiunea OK ( langa fosta casa a casatoriilor). Anul trecut parca a fost 80 lei/camera.
Pe Str. Elena Doamna mai era o pensiune, Pensiunea CASA MEA parca se cheama, si acolo am negociat pret/camera pentru ca le-am luat pe toate.
Succes!

bebesorinik
12.05.2010, 15:46:25
Si noi am avut invitati din alte orase. Cazare am avut toate camerele de la Pensiunea OK ( langa fosta casa a casatoriilor). Anul trecut parca a fost 80 lei/camera.
Pe Str. Elena Doamna mai era o pensiune, Pensiunea CASA MEA parca se cheama, si acolo am negociat pret/camera pentru ca le-am luat pe toate.
Succes!
Multumesc mult de tot, daca mai imi poti spune cate camere au pensiunile, oricum ma voi duce sa ma interesez.....mersic inca o data...sunt foarte utile aceste informatii....pooooop

Danelena84
12.05.2010, 22:52:19
Buna,

Poti sa imi zici mai exact unde se regaseste pensiunea OK?...as vrea sa ma interesez de preturi...stii cumva cate camere au fost..si daca conditiile au fost bune?

Multumesc,
Elena

mireasamika5
13.06.2010, 14:41:18
Am vazut ca ai nunta la President, ai intrebat acolo??? Stiu ca fac oferte bune... Daca nu, incearca la Hotel Nord, Hanul Gazarilor, Regina Noptii...

Depinde ce cauta; daca vrea si conditii bune...Hotel Tudor Cartier Albert 150 lei camera / noapte ---conditii dintre cele mai bune

tzuca1985
17.11.2010, 20:48:12
Eu am incercat la Hanul Gazarilor si aveau camere dragute, rustice, si la pret accesibil avand in vedere zona cat de cat centrala

pollyandreea
16.11.2012, 22:53:37
Langa restaurantul Prestij de pe Bulevard unde am avut nunta este un hotel f dragut si cochet ptr cei care vor un apartament mai deosebit ptr miri.

Langa restaurantul Prestij de pe Bulevard unde am avut nunta este un hotel f dragut si cochet ptr cei care vor un apartament mai deosebit ptr miri.

Am uitat sa precizez ca se numeste Hotel Acapulco.