PDA

Versiunea completa : Boema

bblusha1986
10.03.2010, 09:31:59
miresici, nu si-a facut nimeni nunta la restaurant Boema? vreau si eu pareri...mama mea va fi nasik pe 19 iunie la acest restaurant si voiam sa aflu si eu ceva despre local...pls help^:)^

ralucutz85
10.03.2010, 10:42:04
buna,

noi am fost pe la boema cand cautam local pt o mica masa dupa cununia civila. vreau sa spun ca m-a impresionat in sensul bun la cuvantului; arata foarte bine inauntru, iar meniurile parca erau ceva in jur de 100-130 ron... nu mai stiu exact; spatiul insa este destul de mic; cred ca se preteaza la o nunta de 80-100 persoane maxim.

bblusha1986
10.03.2010, 18:31:12
buna,

noi am fost pe la boema cand cautam local pt o mica masa dupa cununia civila. vreau sa spun ca m-a impresionat in sensul bun la cuvantului; arata foarte bine inauntru, iar meniurile parca erau ceva in jur de 100-130 ron... nu mai stiu exact; spatiul insa este destul de mic; cred ca se preteaza la o nunta de 80-100 persoane maxim.
da, asa stiam si eu ca e micut...dar finii mamei au 150 invitati:-\ce naiba fac cu ei?!...vad ca tu faci la Imperial...e vb de Nova Imperial?eu voi fi nasica la anul acolo, pe 15 octombrie;))...ast pareri si despre el:*

kayli
11.03.2010, 12:40:12
da, asa stiam si eu ca e micut...dar finii mamei au 150 invitati:-\ce naiba fac cu ei?!...vad ca tu faci la Imperial...e vb de Nova Imperial?eu voi fi nasica la anul acolo, pe 15 octombrie;))...ast pareri si despre el:*

esti cumva alina care a fost la psiho? ;)) cred ca am fost colege de grupa:D

bblusha1986
11.03.2010, 21:10:06
esti cumva alina care a fost la psiho? ;)) cred ca am fost colege de grupa:D
da...cred ca eu sunt;;);))...si cred ca tu esti Carmen, nu?:*casa de piatra ca vad ca nu mai ai mult si spor la pregatiri...te pupic

kayli
12.03.2010, 10:26:24
da...cred ca eu sunt;;);))...si cred ca tu esti Carmen, nu?:*casa de piatra ca vad ca nu mai ai mult si spor la pregatiri...te pupic

exact! eu sunt:)
spor la pregatiri si voua! pup

ratuscavio
07.09.2010, 12:36:28
Buna miresici,
ce puteti sa-mi spuneti despre restaurantul boema? a mai facut cineva nunta acolo?
eu l-am rezervat pt nunta pe 14 mai anul viitor, dar nu am aproape deloc informatii despre el. ma intereseaza in primul rand cum este mancarea si daca sunt seriosi? credeti ca trebuie semnat un contract intre noi si restaurant si dc da, ce ar trebui sa prevada acesta sau daca este suficienta chitanta de avans? Va multumesc si astept raspunsurile voastre!

cornelia2011
23.01.2011, 10:02:30
buna miresici!am descoperit de curand acest site si acum navighez mereu.....marturisesc ca sunt extrem de stresata pentru ca nunta mea va avea loc la restaurant boema buzau si nu stiu mai nimic......servirea.....mancarea.....daca o sa fie loc pt 120 pers. eu nu am fost prea incantata insa familia da. acum nu reussc sa ma linistesc,am dat avans si nu stiu cum o sa iasa. daca este cineva care a facut acolo va ros sa ma luminati ca am f mari emotii. pupici si va multumesc ptr atatea sfaturi utile....

Inna_
23.01.2011, 12:21:22
buna miresici!am descoperit de curand acest site si acum navighez mereu.....marturisesc ca sunt extrem de stresata pentru ca nunta mea va avea loc la restaurant boema buzau si nu stiu mai nimic......servirea.....mancarea.....daca o sa fie loc pt 120 pers. eu nu am fost prea incantata insa familia da. acum nu reussc sa ma linistesc,am dat avans si nu stiu cum o sa iasa. daca este cineva care a facut acolo va ros sa ma luminati ca am f mari emotii. pupici si va multumesc ptr atatea sfaturi utile....

Buna si bine ai venit!>:D<
Eu nu am facut nunta acolo, dar as fi interesata sa facem botezul lui bebe la acest restaurant. De ce zici ca esti nelinistita si de ce zici ca nu ai fost prea incantata? Ai cumva poze cu sala aranjata? :*

cornelia2011
24.01.2011, 17:39:01
MULTUMESC! Mi s-a parut spatiul mic insa ai mei spun ca este de ajuns. El arata f bine.....nu am poze.....dar este elegant. Sper sa fie bine. Poate sunt emotiile de vina. sa-ti traiasaca bebelul!pupici dulci:*:*:*

Inna_
24.01.2011, 18:22:38
MULTUMESC! Mi s-a parut spatiul mic insa ai mei spun ca este de ajuns. El arata f bine.....nu am poze.....dar este elegant. Sper sa fie bine. Poate sunt emotiile de vina. sa-ti traiasaca bebelul!pupici dulci:*:*:*

Sotul meu imi spunea ca a intrat acolo si i-a placut foarte foarte mult salonul. As vrea sa mergem sa ne interesam si noi de meniu. Eu zic sa nu iti faci griji. Voi la cate persoane va asteptati sa vina? Multumesc pt urari, tie iti doresc spor la pregatiri :> :*

cornelia2011
24.01.2011, 22:06:46
Ne asteptam la 110-120 persoane. Avem emotii ca nu se stie cate ne vor onora cu prezenta.:>:> Norocul nostru este ca parintii ne vor achita meniurile si bautura.Asa ca avem un ajutor f mare.Localul este f frumos,sper si servirea,personalul sa fie pe masura.uffff......:(:(:(

Inna_
25.01.2011, 06:54:52
Ne asteptam la 110-120 persoane. Avem emotii ca nu se stie cate ne vor onora cu prezenta.:>:> Norocul nostru este ca parintii ne vor achita meniurile si bautura.Asa ca avem un ajutor f mare.Localul este f frumos,sper si servirea,personalul sa fie pe masura.uffff......:(:(:(

Sa speram ca va vor onora cat mai multe persoane cu prezenta. Conteaza foarte mult ajutorul parintilor, si pe noi ne-au ajutat inainte de nunta cu anumite cheltuieli. Si mie imi place foarte mult localul, chiar vom merge sa punem si noi cateva intrebari in legatura cu meniul pentru botez. Stai linistita ca daca ne hotaram la acest local iti voi povesti eu cum a fost (personalul, servirea, etc.);;)

cornelia2011
25.01.2011, 17:42:11
Multumesc mult! Esti o dulce. In privinta bebelului,ai emotii? Cred ca sunteti extrem de fericiti. Ma bucur pt voi. pupici pupici