PDA

Versiunea completa : Restaurant Indiana

Ramoo
10.03.2010, 20:04:21
Buna seara:d..........La Indiana nu a facut nimeni nunta?

alinadianab
12.05.2010, 17:21:31
Buna, am fost la o cumatrie acum o luna...Daca te pot ajuta cu detalii, cu placere...scrie mi pe privat, e posibil sa nu mai intru curand pe topic ul asta...

pufici
25.06.2010, 15:04:43
nu poate oferi nimeni mai multe detalii despre Inadiana?eu vreau sa fac la ei nunta si ma intereseaza tot ce se poate

Hypnotized
25.06.2010, 16:48:07
nu poate oferi nimeni mai multe detalii despre Inadiana?eu vreau sa fac la ei nunta si ma intereseaza tot ce se poate
eu am fost la o nunta anul trecut. mancarea a fost buna, ospatarii au fost atenti. am inteles ca husele si aranjamentele erau de la ei de la restaurant. a fost o nunta frumoasa. mergi la fata locului si intreaba detalii legate de meniu si alte probleme legate de organizare.
spor la pregatiri!

mihaela_andreea_p
05.09.2010, 21:31:17
Buna miresici,
Sambata asta am avut nunta la restaurant Indiana. Am fost foarte multumiti. Initial eram ingrijorata ca nu o sa fie destul loc de dans, mai ales ca este un stalp destul de maricel. Dar la cei 60 de invitati pe care i-am avut a fost destul. Am facut horele in jurul stalpului. In rest, personalul a fost atent si amabil, mancarea buna, aranjamentele frumoase.

Pentru cei care sunt interesati, meniul a fost 180 lei si a inclus 4 feluri de mancare, prajituri, tort, 2 cafele, sampania si piscoturile de la primirea invitatilor, plus toate decoratiunile necesare. Partea care mi-a placut a fost ca nu au marit pretul meniului dupa ce a crescut tva-ul, desi ei isi rezervasera in contract acest drept.

Cand o sa primesc pozele am sa pun link, sa vedeti si voi cum a fost.

BabyAly
23.05.2011, 15:40:13
Alte pareri? Poze?

alexandra
03.08.2011, 17:47:46
Buna fetelor...cine mai stie cat este meniul la restaurant indiana? m-ar interesa pentru o cumatrie...ce pret au si ce include meniul...ms

ElizaD
04.08.2011, 14:08:24
Restaurantul Indiana este cel care patroneaza ssi Moara de foc!daca intri pe site la www.moaradefoc.ro gasesti la sectiunea evenimente oferta botez si oferta botez all inclusive!oricum pentru mai multe detalii poti intra pe site la www.hotelindiana.ro si ai acolo suport online...e cineva care sta mai mereu pe messenger si te ajuta cu detalii!O zi frumoasa!

stefania_a
04.08.2011, 21:01:03
Buna fetelor...cine mai stie cat este meniul la restaurant indiana? m-ar interesa pentru o cumatrie...ce pret au si ce include meniul...ms

noi am facut cumatria i febr..meniul era 120 lei cu 3 feluri de mancare fara fructe si inca ceva (nu mai retin ce) si 140 cu fructe si ce am uitat. pt k am facut vinerea am avut reducere la 100 lei meniu. se plateste si 500 lei personal daca e pe noapte. mancarea fff buna si multa

adeline_adelinne
22.07.2012, 11:40:59
Salut miresici
Am avut si noi cununia civila in februarie la indiana. Initial am fost entuziasmati, tipa de acolo parea de treaba si am zis ca va fi ok. Am stat de la 3:30 pana pe la un 7 cred ca sa nu mai trebuiasaca sa platim chelnerul care sta peste program, oricum invitatii incepusera sa plece pe la 7 fara.Am fost vreo 30 de oameni, alcoolul prajiturile, apa si sucul le-am adus noi. Viorel( chelnerul :) ) s-a descurcat ok pana la pe 6 jumatate cand au aparut in sala niste oameni si s-a asezat la o masa s-au apucat de fumat, cu toate ca initial ne-au spus ca nu va mai fi nimeni in sala daca stam pana la 8 .Dupa ce au aparut noii clienti ,noi am luat ignore de la Viorel, dupa ce au plecat toti invitatii am ramas cu sotul sa luam prajiturile si ce a ramas..am stat o ora dupa el si tot ce a facut a fost sa ne aduca un meniu din bucatarie..restul a trebui sa le strangem noi. Vinul care ramasese la bucatarie ...acolo a ramas :)) Nici macar o cutie sau o punga nu am vazut de la ei. So fetelor... atentie la Viorel :) Mancarea a fost ok, nimeni nu s-a plans iar meniul a fost un milion si ceva nu ma tin minte exact..

viorel_rufio
14.08.2012, 16:01:38
cu ce a gresit mai exact viorel... sa nu iasa discutii....