PDA

Versiunea completa : Targuri de nunti

anthea
11.03.2010, 08:57:45
Eu am fost, si mi sa parut frumos cu exceptia faptului ca a fost frig. Am vazut si ceva nou adica verighete cu pietre pretioase si incredibil ce preturi mici au.E o tipa,adica doua surori care aduc tot felul de chestii interesante pt. nunti eu locuiesc,adica parintii mei in zona unde au magazinul si mai intru pe la ele.Pacat ca am avut nunta deja ,as mai vrea sa fac nunta cam in fiecare zi ,ca e fain.Asa ca daca pot da sugestii va ajut cu placere ca am trecut prin febra nuntii.

adina_maria
22.03.2010, 23:25:09
Am fost si eu la targ. Cele doua surori au fost si organizatoarele targului si au intr-adevar o gama foarte variata de servicii si accesorii pentru nunta. Si sunt si foarte dragute amandoua. Eu le-am ales pentru partea de decoratii si sunt sigura ca vor face o treaba foarte buna. Ah, si tot de la ele mi-am luat si perinuta pentru verighete si batista de legamant(sper ca asa ii spune).

happy_aura
03.10.2010, 10:35:45
E vre-un targ de nunti la inceputul lui 2011 in Resita?

lavinia30
07.11.2010, 13:44:03
Buna fetelor, eu am avut nunta anul acesta si vreau sa va zic ca am ratat toate targurile de nunti si eram foarte suparata, dar acu ma bucur k a iesit foarte bine totul, chiar daca zicem ca Resita nu prea are ce sa ne ofere totusi sunt persoane care pot sa iti faca nunta ca in povesti. Eu una am fost incantata si de cei care au decorat si de cei cu tortul, filmatul restaurantul nu am cuvinte decat de lauda pentru toata lumea. La inceput imi era frica eu nu stiam pe nimeni in Resita dar totusi au iesit in calea mea oamnei care au facut minuni pentru ca pentru o mireasa este important sa iasa totul ca la carte. Daca aveti nevoie de sfaturi sau ceva legat de nunta eu va stau la dispozitie pentru ca stiu ce greu imi era mie.

MONICANDRA
12.11.2010, 17:29:45
Buna fetelor.Vreau sa va spun ca am aflat recent de Targul de la Galati din 2011.Anuntul este asa:
'' TARGUL ‘NUNTI PERFECTE’ GALATI
4-5-6 FEBRUARIE 2011 – Editia a II a

Acesta se va desfasura in GALATI ,la SALA DE SPORT a LICEULUI 3 – METALURGIC, la intersectia Bld.1 Decembrie cu Str.Aurel Vlaicu in perioada 4-5-6 februarie 2011. Manifestarea este adresata firmelor specializate in organizarea de evenimente festive si publicului larg deopotriva,se doreste a fi un eveniment expozitional profesionist.''

Eu intrasem pe site..sa ma interesez de un loc de munca si am gasit intamplator.Chiar daca m0am casatorit anu acesta,abia astept targul de anu viitor!

aceeasii
03.02.2011, 14:46:57
Buna fetelor, eu am avut nunta anul acesta si vreau sa va zic ca am ratat toate targurile de nunti si eram foarte suparata, dar acu ma bucur k a iesit foarte bine totul, chiar daca zicem ca Resita nu prea are ce sa ne ofere totusi sunt persoane care pot sa iti faca nunta ca in povesti. Eu una am fost incantata si de cei care au decorat si de cei cu tortul, filmatul restaurantul nu am cuvinte decat de lauda pentru toata lumea. La inceput imi era frica eu nu stiam pe nimeni in Resita dar totusi au iesit in calea mea oamnei care au facut minuni pentru ca pentru o mireasa este important sa iasa totul ca la carte. Daca aveti nevoie de sfaturi sau ceva legat de nunta eu va stau la dispozitie pentru ca stiu ce greu imi era mie.
Lavinia, imi poti spune te rog frumos unde ai facut tortul? In Resita cofetarii sunt: Unicat, Wow si Marbek... Poti sa atasezi si o poza? La gust a fost ok?
Multumesc :)

CamyD
12.03.2012, 22:47:24
stie cineva ceva detalii de agentia modoevents de la oravita?

EnyaMathias
07.11.2012, 21:58:21
stie cineva ceva detalii de agentia modoevents de la oravita?
Buna! Nu am auzit de ei, doar de Forever Chic...Am inteles k nu lucreaza ft scump iar dk te bagi pe site-ul lor o sa vezi poze de la diverse evenimente! Eu cred k o sa lucrez cu ei!

dayanaD
08.11.2012, 15:34:16
Buna! Nu am auzit de ei, doar de Forever Chic...Am inteles k nu lucreaza ft scump iar dk te bagi pe site-ul lor o sa vezi poze de la diverse evenimente! Eu cred k o sa lucrez cu ei!

eu te sfatuiesc sa nu
eu am lucrat cu ei si nu mi-a placut

EnyaMathias
08.11.2012, 18:05:51
eu te sfatuiesc sa nu
eu am lucrat cu ei si nu mi-a placut

Multumesc mult pt sfat! O sa mai kut! :D

firstlight
22.11.2012, 11:44:42
http://www.****************/noutati/targuri-de-nunti/targul-de-nunti-2012-expo-constanta/
targ la constanta 23-35 noiembrie 2012