PDA

Versiunea completa : Nunta la cort

vinca
11.03.2010, 16:52:43
Ne gandeam sa facem nunta la cort, in Dumbrava, dar mi-a zis o prietena ca daca nu e in august e foarte riscant, ca noaptea e frig si pleaca invitatii. Ceva experiente pe care ati vrea sa mi le impartasiti?

ira030584
19.05.2010, 15:47:08
Am auzit si eu aceeasi chestie. Si in plus, noi am fost acolo sa ne interesam si nu mi s-au parut seriosi.Nu stiau nimic concret, nu ne-au putut da detalii...mi s-a parut lipsa de profesionalism.

lamia1982
20.06.2010, 13:08:17
noi o sa facem nunta la cort la Varatec. e superba locatia, parca ar fi rupta dintr-o poveste. initial, "optasem" pentru o sala la Falticeni (k de acolo e iubi), dar nu se compara nici ca ambient, preturi, profesionalism, servicii etc. am avu noroc si am gasit liber aceeasi zi.

pisicutza2010
14.09.2010, 22:48:36
Ne-am gandit si noi sa facem nunta la cort in Dumbrava dar am vrea sa stim mai multe amanunte, avantaje si dezavantaje,detalii despre preturi si servire,muzica,mai ales ca vrem sa fie la inceputul lunii septembrie.
A mai facut cineva nunta acolo?Astept cat mai multe sfaturi si idei

giuliette17
09.01.2012, 20:16:13
Pana la urma si-a facut cineva nunta la cort la Dumbrava?

romantica
12.01.2012, 17:06:54
noi o sa facem nunta la cort la Varatec. e superba locatia, parca ar fi rupta dintr-o poveste. initial, "optasem" pentru o sala la Falticeni (k de acolo e iubi), dar nu se compara nici ca ambient, preturi, profesionalism, servicii etc. am avu noroc si am gasit liber aceeasi zi.

Am vazut cortul de la Varatec (cica incap 450 persoane)
Daca mai esti pe aici imi poti spune cum a fost mancarea, ospatarii ...? ceva detalii
Multumesc!!

ioananna
07.05.2012, 08:40:11
Pana la urma si-a facut cineva nunta la cort la Dumbrava?
Eu am avut nunta la cort la dumbrava pe 13 august 2011.

giuliette17
07.05.2012, 17:19:26
Eu am avut nunta la cort la dumbrava pe 13 august 2011.
Si a fost ok? Ai avut probleme? Ceva sugestii ai putea sa imi dai?

tzwtzw1
29.05.2012, 03:42:03
si eu m-am gandit la nunta in aer liber.a facut careva nunta la cort sau a fost la una de genul?ce dezavantaje are fata de [email protected]};-.

flavia17
02.12.2012, 13:35:56
Tare mult ne-am dorit sa ne facem nunta la cort! Dar aveau ocupata ziua noastra. Singurul inconvenient, dupa mine, la ce nunti am mai fost acolo, e frig tare daca e inceputul sau finele verii. Poate au rezolvat problema intre timp. Imi place f mult ringul de dans si faptul ca e lumina si mult alb!!

otiliac
01.02.2013, 22:47:14

Buna! ai putea te rog sa mi impartasesti cateva impresii despre nunta la cortul varatec..

tzwtzw1
18.02.2013, 19:28:15

Daca ai facut nunta la cort varatec imi poti da cateva detalii?cum a fost mancarea, ospatarii,meniurile...? multumesc! :x:*

tzwtzw1
18.02.2013, 19:33:14
Buna! ai putea te rog sa mi impartasesti cateva impresii despre nunta la cortul varatec..

Ati rezervat pana la urma cortul din varatec pt petrecerea nuntii? :*

siminapricope
18.09.2013, 16:59:16
Buna fetelor, sunt noua pe aici si as vrea cateva pareri despre Happy-Land, Dumbrava, Piatra Neamt.Nu stiu cat de seriosi sunt si cum e o nunta acolo.As fi foarte recunoscatoare daca s-ar alatura acestei discutii mai multe miresici din Piatra Neamt .O zi buna!!

analiza
24.01.2014, 18:13:04
Buna, vad ca nu s-a mai discutat foarte mult pe tema aceasta cu nunta la cort. Am inteles ca incepand de anul acesta se va amenaja un cort si la Balad'or. Sunt curioasa cum va fi, avantajul este ca va avea capacitate mai mare decat pensiunea. Aveti cumva alte informatii? S-a mai amenajat pana acum la Balad'Or cort?