PDA

Versiunea completa : Dansatori, cursuri de dans in Bacau

delmo
23.01.2007, 09:55:25
buna! mi-as dorii sa am niste animatori /dansatori la nunta ca sa faca un program cu mai multe genuri de dansuri..........stie cineva daca se gasesc astfel de persoane in bacau?/:) :-SS

lakra_c
24.02.2007, 09:20:15
buna! mi-as dorii sa am niste animatori /dansatori la nunta ca sa faca un program cu mai multe genuri de dansuri..........stie cineva daca se gasesc astfel de persoane in bacau?/:) :-SS
si eu vreau chestia asta , cu sigurantza sunt dansatori in Bacau si cred ca sunt dispusi sa vina sa danseze pentru o suma destul de modesta...cand am sa mai trec prin Bacau am sa ma interesez

delmo
25.02.2007, 08:31:08
eu am vb cu cineva dar toata vara dansseaza la un hotel din mamaia si nu se stie daca vin pana pe 1......noua ne-au zis ca vin dar nu sunt f sigura......:(

lakra_c
25.06.2007, 10:00:30
care mai e treaba cu dansatorii? care sunt preturile? sunt cu adevarat profesionisti?

Gina25
25.06.2007, 13:19:29
am vazut dansatori anul acesta la o nunta. am sa ma interesez si sa va spun detaliile (de muzica populara erau).

lakra_c
25.06.2007, 14:32:09
eu as zice ca ar fi suficient cam 5 dansuri , dar nu vreau muzica populara. as opta pentru rumba, cha cha , salsa , paso doble.
mi-ar placea si un vals dar pentru asta ar trebui totusi o tinuta speciala si ar trebui sa se schimbe , de aceea vreau sa se axeze pe cateva dansuri care sa poata implica aceeasi tinuta !

Yonika
12.11.2007, 11:10:32
Buna fetele,
Stiti cumva unde se fac in Bacau cursuri de dans? Eu sunt mai noua in Bacau, am abia 2 spat de cand am venit pe aici. In Iasi, de unde sunt eu, se fac, insa cum mam mutat aici va trebui sa caut aici sa fac cursuri, as vrea macar vals sa stiu sa dansez mai bine, pt dansul de deschidere. asa pasii ii stiu eu, insa vreau ceva mai mult de atat, si as vrea sa invete si iubi al meu.
va pup si astept un raspuns de la voi!:*

Yonika
12.11.2007, 11:14:28
Eu am vazut anul acesta la o nunta niste copii care fac dansuri moderne care au impresionat pe toata lumea de la acea nunta. Nu m-am interesat exact de unde erau...dar daca vreti ma interesez si va dau detalii
hai te rog intereseaza-te de unde erau, si eventual un nr de tel, pt ca eu as vrea sa fac cateva ore de dans, sa invat bine pasii de vals, si daca ar mai si altceva.
Mercic!:*

annia
13.11.2007, 09:57:18
La Casa Armatei, pe str. Oituz, langa scoala Al. I. Cuza (fosta scoala nr. 19) se fac cursuri de dans martea si joia, de la ora 17.30, parca. Nu am alte informatii.

Yonika
13.11.2007, 17:58:07
La Casa Armatei, pe str. Oituz, langa scoala Al. I. Cuza (fosta scoala nr. 19) se fac cursuri de dans martea si joia, de la ora 17.30, parca. Nu am alte informatii.
Merci pt informatii.

anka_je
19.02.2008, 15:06:49
Merci pt informatii.

Buna,
ai verificat cumva daca se fac cursuri de dans la Casa Armatei? Ma intereseaza si pe mine...eu as mai avea o varianta, daca vrei iti dau detaliile pe privat, dar vroiam sa fac o comparatie...

Yonika
19.02.2008, 18:59:11
Buna,
ai verificat cumva daca se fac cursuri de dans la Casa Armatei? Ma intereseaza si pe mine...eu as mai avea o varianta, daca vrei iti dau detaliile pe privat, dar vroiam sa fac o comparatie...
Inca nu am intrebat ca mai am pana la nunta, si am zis ca daca va fi sa facem o ora-doua, va fi at inainte de nunta. daca ai si alte detalii, trimite-mi si mie te rog.^:)^
Merci tare mult!:*

mikaella
19.02.2008, 19:04:12
Buna,
te rog , da-mi si mie detalii in legatura cu acest subiect! mersi

anka_je
20.02.2008, 09:43:05
Bineinteles, fetelor, va trimit pe privat nr. de tel ;-). este un instructor de dans care tine cursuri la o gradinita prin spatele Pietei Sud

lakra_c
20.02.2008, 12:35:55
noi am facut la Fiesta..in spate la RMB;

charlotte
20.02.2008, 15:25:13
noi am facut la Fiesta..in spate la RMB;

Si eu tot la Fiesta am vorbit, dar inca nu am inceput orele
Voi ati facut ore individual sau la comun? Ati facut si dansuri populare?(astea sunt teroarea mea;)) ) Ati fost multumiti de rezultate?

lakra_c
20.02.2008, 16:12:38
Si eu tot la Fiesta am vorbit, dar inca nu am inceput orele
Voi ati facut ore individual sau la comun? Ati facut si dansuri populare?(astea sunt teroarea mea;)) ) Ati fost multumiti de rezultate?
noi am facut cu un tip Romeo..foarte simpatic, care apoi a venit si ne-a dansat la nunta;))
am facut individual , in jur de 50 minute - o ora /sedinta; ne-a invatat vals , populara, tango, rumba, hora etc..cate putin din fiecare..am facut 6 sedinte pentru ca nu am avut timp mai multe. eu m-as mai duce si acum , dar tot timpul ne limiteaza!!!!:|
deci am avut suficient timp sa invatam cat sa ne descurcam , sa nu ne facem de ras..pentru ca eram amandoi zero barat.

anamary
03.03.2008, 23:39:25
Bineinteles, fetelor, va trimit pe privat nr. de tel ;-). este un instructor de dans care tine cursuri la o gradinita prin spatele Pietei Sud
buna anca...asi dori si eu nr de tel pe PM

anamary
04.03.2008, 11:21:55
buna anca...asi dori si eu nr de tel pe PM
iti multumesc din suflet penru mesajul de pe PM...esti o scumpa...;-) ;-) >:D<

anka_je
04.03.2008, 13:36:45
Nu ai pt ce! :) Si pe mine m-au ajutat alte miresici si vreau sa le multumesc si pe aceasta cale>:D< . pentru asta ne-am adunat toate aici, sa reusim impreuna, prin informatii, sfaturi si pareri, sa avem o nunta asa cum ne-am dorit (sau macar pe-aproape;-) ).

bibisor
25.03.2008, 17:58:00
eu am avut dansatori profesionisti dar de polulara!si a fost super marfa toata lumea a ramas perplex..au dansat toate genurile de tip popular din tara si au avut si imbracaminte.am avut 5 perechi si i-am platit ptr 30 min 6mil plus am platit tot noi benzina dus intors .

otilik
25.03.2008, 17:59:38
am vazut dansatori anul acesta la o nunta. am sa ma interesez si sa va spun detaliile (de muzica populara erau).
stiu si eu de ei.sunt superi<:-P

Andreia
02.04.2008, 10:18:22
Buna fetele!
Cursuri de dans pentru noaptea nuntii? Va dau eu un pont.. Un prof simpatic.. si nu cere mult pe sedinta.. cam 50 ron. E mult? Si, depinde de cat de repede invatati sa dansati. Va invata orice dans... Ce spuneti?

Yonika
22.04.2008, 11:12:04
In primul rand, Anca_je, vreau si eu nr de tel al acestui instructor care are ore in spate la piata sud. Apoi, am vb cu Robert, instructorul care are ore la casa armatei, si am inteles ca e 50 lei pe luna, cate 2 sedinte pe saptamana, dar mai incepe o noua serie tocmai in iunie sau iulie, si cursul tine 4 luni. Apoi, la Fiesta am fost ieri, era inchis, desi era ora 17.30 si aveau program de luni pana vineri de la 14 la 20; stie cineva sa imi spuna care ar fi preturile, si in ce zile fac? Ca am nr lor de tel, dar suna si nu raspunde nimeni. Mai incerc dupa ora 14.
va multumesc!

anka_je
22.04.2008, 12:09:40
la fiesta am sunat eu (tb sa insisti, raspund greu) si mi-au zis ca pt incepatori cursurile se tin doar sambata si duminica de la ora 10 sau 11 dimineata, nu mai retin exact. abonamentul pt o luna, in conditiile in care mergeam si samb si dum, ar fi fost 80 lei, dar mie nu mi-au convenit zilele de curs si nu m-am dus la ei! daca vrei doar o data pe saptamana cica e mai ieftin dar nu stiu cat. Yonika, iti las pe pm nr. de tel

Yonika
22.04.2008, 16:32:18
la fiesta am sunat eu (tb sa insisti, raspund greu) si mi-au zis ca pt incepatori cursurile se tin doar sambata si duminica de la ora 10 sau 11 dimineata, nu mai retin exact. abonamentul pt o luna, in conditiile in care mergeam si samb si dum, ar fi fost 80 lei, dar mie nu mi-au convenit zilele de curs si nu m-am dus la ei! daca vrei doar o data pe saptamana cica e mai ieftin dar nu stiu cat. Yonika, iti las pe pm nr. de tel
Da, merci de raspuns. Tu pana la urma unde le faci? Si cat ajunge numai pt o sedinta pe saptamana la Fiesta?

adriana_f
22.04.2008, 21:39:07
noi am facut cu un tip Romeo..foarte simpatic, care apoi a venit si ne-a dansat la nunta;))
am facut individual , in jur de 50 minute - o ora /sedinta; ne-a invatat vals , populara, tango, rumba, hora etc..cate putin din fiecare..am facut 6 sedinte pentru ca nu am avut timp mai multe. eu m-as mai duce si acum , dar tot timpul ne limiteaza!!!!:|
deci am avut suficient timp sa invatam cat sa ne descurcam , sa nu ne facem de ras..pentru ca eram amandoi zero barat.
Buna, te rog frumos da-mi si mie nr tipului. Avem nunta peste o luna si cautam disperati un instructor bun.
Merci

princess2702
22.04.2008, 22:04:58
Buna fetele!
Cursuri de dans pentru noaptea nuntii? Va dau eu un pont.. Un prof simpatic.. si nu cere mult pe sedinta.. cam 50 ron. E mult? Si, depinde de cat de repede invatati sa dansati. Va invata orice dans... Ce spuneti?
Te rog mult sa-mi trimiti si mie pe PM mai multe detalii.De exemplu unde se tin cursurile,un nr de telefon....Multumesc mult

simonica83
23.04.2008, 17:52:01
Buna fetele!
Buna Andreia, te rog sa imi pe privat numarul de telefon...Mersi..Te pup...:*

vmg_gabi
01.05.2008, 00:18:05
buna miresici...am si eu nevoie de o informatie legata de cursuri de dans..un instructor ceva..vreun nr de telefon ..tarife....ms anticipat pt raspuns.....

Rammony
09.05.2008, 16:48:50
daca ai un nr de tel da-mi te rog si mie. mai am putin pana la nunta si populara ma omoara

anamary
18.06.2008, 16:01:45
buna Anca...voiam sa te intreb daca ai mai fost sa faci cursurile alea de dans?? daca da, atunci la cine ai fost?? eu am incercat sa-l sun pe instr. robert...dar nu mi-a raspuns...pupici si o zi buna:*:*:*

anka_je
18.06.2008, 19:21:13
Anamary, noi nu ne-am mai dus sa ne inscriem la o sala pentru cursurile de dans pentru ca nu ne permitea programul sa respectam orele lor. Am gasit totusi, de la o alta miresica-Nicosya, pe care o reasteptam pe forum >:D< , un instructor de dansuri populare (ca asta era marea noastra problema) la Casa de cultura si am facut cu el vreo 8-10 ore, dumnealui ne fixa orele in functie de programul nostru...si ne-a invatat si un pic de vals...pt noi a fost suficient

iubitel
19.06.2008, 01:20:07
Pt.cei ce doresc sa faca cursuri de dans puteti incerca si la Fundatia"C-tin Brancoveanu"din str.Alecu Russo,nr.59(Gradinita nr.27).Nr.de tel.vi-l pot comunica prin PM.Urmeaza sa ma interesez pt.efectuarea unor ore de dans si voi reveni cu detalii.

delmo
19.06.2008, 08:39:31
si noi am luat cursuri de dans inainte de nunta! cate putin din toate genurile ca aveam 2 picioare stangi;)) ! si chiar a fost super la nunta ne-a ajutat mult!!! p.s. nu am facut cursurile in bc....

anamary
19.06.2008, 09:32:35
Anamary, noi nu ne-am mai dus sa ne inscriem la o sala pentru cursurile de dans pentru ca nu ne permitea programul sa respectam orele lor. Am gasit totusi, de la o alta miresica-Nicosya, pe care o reasteptam pe forum >:D< , un instructor de dansuri populare (ca asta era marea noastra problema) la Casa de cultura si am facut cu el vreo 8-10 ore, dumnealui ne fixa orele in functie de programul nostru...si ne-a invatat si un pic de vals...pt noi a fost suficient
merci mult pt mesaj...:*:*:*

Yonika
19.06.2008, 14:54:34
Pt.cei ce doresc sa faca cursuri de dans puteti incerca si la Fundatia"C-tin Brancoveanu"din str.Alecu Russo,nr.59(Gradinita nr.27).Nr.de tel.vi-l pot comunica prin PM.Urmeaza sa ma interesez pt.efectuarea unor ore de dans si voi reveni cu detalii.
Vreau si eu numarul de telefon! Si ceva detalii daca ai aflat!

iulia_vero
19.06.2008, 22:23:51
si eu vreau date de contact daca ai aflat.

ANY20
06.07.2008, 23:51:41
Vreau si eu numarul de telefon! Si ceva detalii daca ai aflat!
Pe instructor il cheama Gabi Brancoveanu si-l poti contacta pe ID ul klass.dance

simonica83
08.08.2008, 21:23:21
buna Anca...voiam sa te intreb daca ai mai fost sa faci cursurile alea de dans?? daca da, atunci la cine ai fost?? eu am incercat sa-l sun pe instr. robert...dar nu mi-a raspuns...pupici si o zi buna:*:*:*

Buna Anca,
Te rog sa imi dai si mie nr de tel pe privat al instructorului.
Nu mai e mult pana la nunta si sunt foarte stresata legat de dans..:((

simonica83
15.08.2008, 13:04:38

Buna Anka. Am vazut ca tu mai scrii aici pe forumuri. Poti sa imi dai te rog, daca mai ai numarul de telefon al tipului cu care ai facut cursuri de dans. Multumesc aticipat.

simonica83
15.08.2008, 13:09:09
In primul rand, Anca_je, vreau si eu nr de tel al acestui instructor care are ore in spate la piata sud. Apoi, am vb cu Robert, instructorul care are ore la casa armatei, si am inteles ca e 50 lei pe luna, cate 2 sedinte pe saptamana, dar mai incepe o noua serie tocmai in iunie sau iulie, si cursul tine 4 luni. Apoi, la Fiesta am fost ieri, era inchis, desi era ora 17.30 si aveau program de luni pana vineri de la 14 la 20; stie cineva sa imi spuna care ar fi preturile, si in ce zile fac? Ca am nr lor de tel, dar suna si nu raspunde nimeni. Mai incerc dupa ora 14.
va multumesc!

Buna Yonika. Cum merg pregatirile? Amandoua mai avem putin...:)
Ai facut pana la urma cursuri de dans? Te rog sa imi dai si mie un numar de telefon. Eu chiar nu prea le am cu dansul si nu stiu la cine sa mai apelez...Multumesc

Yonika
15.08.2008, 17:26:18
Buna Yonika. Cum merg pregatirile? Amandoua mai avem putin...:)
Ai facut pana la urma cursuri de dans? Te rog sa imi dai si mie un numar de telefon. Eu chiar nu prea le am cu dansul si nu stiu la cine sa mai apelez...Multumesc
Nu am facut nimic pana acum!:-s As vrea f mult sa facem macar o ora, cel mult 2, macar pt dansul de deschidere si atat, la restul ma descurc eu...Si acum nu stiu cum sa facem, sa facem aici in bacau, sa le facem in iasi, mai am timp sa ma mai gandesc. Cred ca ma voi apuca sa sun iar.
hai ca iti trimit PM cu nr de tel!
Bafta la restul pregatirilor!

Dinico
09.09.2008, 18:04:12

Anca, avem si noi nevoie de un instructor de dansuri populare. Ai putea sa ne dai un nr. de telefon sau sa ne spui cum sa luam legatura cu instructorul care v-a ajutat pe voi? Multumim!

anka_je
10.09.2008, 09:33:14
Dinico, cred ca pe mine m-ai citat...ti-am lasat pm...

Dinico
10.09.2008, 14:51:29
Da, Anca, pe tine te-am citat. Multumesc pentru raspuns!

CONT-INCHIS-23057
12.02.2009, 15:10:50

ai aflat detaliile?

VICE
22.02.2009, 14:58:50
Vreau Si Nr De Tel Al Dansatorilor Va Rog

CONT-INCHIS-23057
10.03.2009, 14:07:22
ati facut cursurile de dans si unde?

MeMioara
28.05.2009, 21:35:39
Noi facem acum la casa de cultura, mai mult populara ca asta e specialitatea instructorului, dar as vrea sa ma concentrez pe vals, ca am gasit pe net un dans care mi-a placut mult si as vrea sa fac ceva asemanator. Poate cineva sa-mi dea niste idei? Stiti cumva cat ar costa la Klass, sau ce alte centre mai sunt si ce preturi practica?

hriso85
20.06.2009, 17:19:19
Noi facem acum la casa de cultura, mai mult populara ca asta e specialitatea instructorului, dar as vrea sa ma concentrez pe vals, ca am gasit pe net un dans care mi-a placut mult si as vrea sa fac ceva asemanator. Poate cineva sa-mi dea niste idei? Stiti cumva cat ar costa la Klass, sau ce alte centre mai sunt si ce preturi practica?

Trebuie sa facem si noi niste cursuri....mai mult eu ;cu populara nu stau bine deloc......adica sunt Lemn.
Zimi si mie cu cine faci la casa de cultura si cum e si cat cere?
Merci pup

MeMioara
21.06.2009, 19:10:27
Trebuie sa facem si noi niste cursuri....mai mult eu ;cu populara nu stau bine deloc......adica sunt Lemn.
Zimi si mie cu cine faci la casa de cultura si cum e si cat cere?
Merci pup

Noi facem la casa de cultura. E foarte glumet instructoru. Daca vrei detalii da-mi un private mess.

a_dea
20.07.2009, 11:30:31
Vreau Si Nr De Tel Al Dansatorilor Va Rog
puteti sa ma ajutati si pe mine cu nr. de tel. al dansatorilor?
multumesc

elena_c_lwcsb
19.08.2009, 13:49:12
ma poate ajuta si pe mine cineva cu un nr de telefon al celor ce danseaza la nunti?! populara, moderna...?!

monica_bc
19.08.2009, 21:13:58
Eu am avut trupa Roa din Ploiesti si au dansat f ca lumea. Cauta pe youtube "roa demo".

monica_bc
11.09.2009, 15:46:28
Noi am avut o trupa de dans din Ploiesti si sunt f pregatite fetele. Pt cine e interesat poate cauta pe youtube "roa demo".

ice21
13.09.2009, 22:03:22
doresc si eu numarul de telefon al dansatorilor

CONT-INCHIS-23057
14.09.2009, 10:53:36
doresc si eu numarul de telefon al dansatorilor

eu am 4 perechi de dansatori muzica populara. Daca-s Ok..iti dau nr. lor dupa nunta.

ice21
14.09.2009, 22:47:31
multumesc!!!

CONT-INCHIS-23057
20.09.2009, 08:45:22
multumesc!!!

am avut 4 dansatori de muzica populara din bacau!!..Au fost trasnet!! Au ramas toti cu gurile cascate!!...Inclusiv eu:O

ingerasdeea
20.09.2009, 10:31:44
am avut 4 dansatori de muzica populara din bacau!!..Au fost trasnet!! Au ramas toti cu gurile cascate!!...Inclusiv eu:O
Casa de piatra! :D spune-ne si noua mai mute detalii si cam ce pret au luat?

CONT-INCHIS-23057
20.09.2009, 11:50:02
Casa de piatra! :D spune-ne si noua mai mute detalii si cam ce pret au luat?

1000 lei -reprezentatia, si cred ca vreo 20min au fost.

ice21
20.09.2009, 17:15:05
trimite-mi te rog prin pm numele si datele de contact. ms

CONT-INCHIS-23057
22.09.2009, 18:13:26
uite dansatorii care i-am avut la nunta.

ingerasdeea
22.09.2009, 21:13:59
uite dansatorii care i-am avut la nunta.
Din intamplare unul din dansatori este un coleg f bun din scoala.;)) .dar nu stiam ca mai practica:))

PassionD
26.10.2009, 04:01:13
Am avut mai multe colaborari cu diferite trupe de dans, chiar am vazut una la un eveniment organizat de sephora acum doua saptmani, care din intamplare i-am vazut si la o nunta cu doar cateva zile in urma. Le-am luat cartea de vizita :x daca vreti va pot da numarul pe private. :*:*

mihaela102
26.11.2009, 14:34:13
trimite-mi si mie te rog acelui instructor; mersi :)

geocry
24.01.2010, 13:24:37
Propuneri/preturi pentru cursuri de dans?

dianca
25.01.2010, 21:16:33
Am avut mai multe colaborari cu diferite trupe de dans, chiar am vazut una la un eveniment organizat de sephora acum doua saptmani, care din intamplare i-am vazut si la o nunta cu doar cateva zile in urma. Le-am luat cartea de vizita :x daca vreti va pot da numarul pe private. :*:*

Buna,
M-am trezit si eu poate prea tarziu sa dau reply pentru acest topic, dar daca se poate si stie cineva as fi si eu interesata de momente surpriza la nunta: dansatori de muzica populara si/ sau standard, latino. Ma poate ajuta cineva.

Multumesc

alexandlu
04.02.2010, 20:27:16

Buna sa va fie inimioara! Ma numesc Alex,nu prea am nimerit bine,in sensul ca nu am de gand sa ma insor prea curand,dar as dori si eu niste informatii despre aceste cursuri de dans,m-a impresionat enumeratia voastra "populara, tango, rumba, hora etc..cate putin din fiecare.." si vreau si eu neaparat sa invat. v-as ramane recunoscator daca m-ati informa si pe mine....precizez ca si eu sunt "zero barat" =(( :">

mihaela102
05.02.2010, 10:50:53
si noi suntem interesati de un "romeo" care sa ne invete de toate; daca mergem la cursuri de populara, ne invata doar populara; daca mergem pt vals, ne invata doar vals...si tot asa#-o ......am vrea o persoana care sa ne invete cate putin din fiecare pt ca nu avem timp sa umblam din usa-n usa :(

alexandlu
05.02.2010, 10:54:54
si noi suntem interesati de un "romeo" care sa ne invete de toate; daca mergem la cursuri de populara, ne invata doar populara; daca mergem pt vals, ne invata doar vals...si tot asa#-o ......am vrea o persoana care sa ne invete cate putin din fiecare pt ca nu avem timp sa umblam din usa-n usa :(

;)) api macar populara aceasta...ma simt ca un robot cu picioare de lemn. nu stiu unde sa ma duc ...cu cine sa vorbesc. daca ma duc la vreun cunoscut am emotii si nu invat nimic. tre' sa fie pe-undeva in Bacaul asta...ufff

mihaela102
05.02.2010, 11:26:27
;)) api macar populara aceasta...ma simt ca un robot cu picioare de lemn. nu stiu unde sa ma duc ...cu cine sa vorbesc. daca ma duc la vreun cunoscut am emotii si nu invat nimic. tre' sa fie pe-undeva in Bacaul asta...ufff
pt populara stiu ca este la ansamblul busuiocul, pe langa Planetarium; dar acolo faci doar populara

alexandlu
05.02.2010, 11:34:49
pt populara stiu ca este la ansamblul busuiocul, pe langa Planetarium; dar acolo faci doar populara

ai din intamplare un nr de telefon? sau au ei vreun site ceva...

mihaela102
05.02.2010, 11:38:28
ai din intamplare un nr de telefon? sau au ei vreun site ceva...
nu, nu am nimic...am intrebat si eu o prietena unde sa ma duc sa invat si mi-a recomandat acolo....dar deocamdata nu avem timp de dansuri si inca sper sa gasesc un instructor multifunctional....daca cauti pe google "ansamblul busuiocul bacau" sunt convinsa ca gasesti ceva date de contact :)...spor

loridana
15.02.2010, 09:36:14
Sincera sa fiu nu prea sunt de acord cu animatori la o nunta. Nu inteleg de ce ar trebui ca toata lumea sa stea la locul ei si sa priveasca un spectacol, cand ar putea foarte bine sa danseze ea pe ring si sa faca lumea spectacolul ei , animata de miri, nashi sau alte persoane. Este imposibil ca din toti sa nu existe cineva care sa nu faca spectacol. Este o parere personala :-p
Pupici

mis_ms
22.03.2010, 11:37:16
Ma puteti ajuta si pe mine cu niste informatii legate de cursurile de dans din Bacau: preturi, locatii etc.?
Va multumesc!

ioana_mga
27.03.2010, 04:59:00
vreau si eu id-uri de mess sau nr de tel ai mai multor instructori de dans sau unul macar sunt disperata,nu ma pricep deloc la dans,mai am pana la nunta dar vreau sa invat din timp,altfel nunta va fi un cosmar pt mine.va rog mult de tot,doar din bacau.multumesc anticipat.

geocry
19.04.2010, 18:18:55
Cine ma poate ajuta si pe mine cu datele de contact ale unor instructori de dans pe unde ati fost sau recomandari in acest sens? Orice ajutor este binevenit. Multumesc.

loridana
19.04.2010, 22:18:36
Cine ma poate ajuta si pe mine cu datele de contact ale unor instructori de dans pe unde ati fost sau recomandari in acest sens? Orice ajutor este binevenit. Multumesc.
Se pare ca pe aici nu sunt miresici care sa foloseasca cursuri de dans dar de ce nu cauti pe net si poate asa ai sanse la fel de mari
Bafta multa. >:D<

AndreiaAndrei
12.05.2010, 13:59:15
Buna miresici!
Imi poate recomanda cineva dansatori din Bacau pentru nunta? Ma intereseaza in special perechi de dans sportiv. Multumesc frumos si spor la pregatiri!

mihaela102
12.05.2010, 14:05:21
Buna miresici!
Imi poate recomanda cineva dansatori din Bacau pentru nunta? Ma intereseaza in special perechi de dans sportiv. Multumesc frumos si spor la pregatiri!
incearca la fiesta :)

AndreeaLuiza
22.05.2010, 12:50:33
am cateva cursuri de dans pe CD :) am dansuri sudamericane, tango si vals, si unul de strip ;))
ca sa inveti de pe cd trebuie sa fii un pic "purtat" la miscari, eu ii voi da lectii lui, care de abia asteapta :D
cand eram la Bacau se faceau cursuri la casa de cultura, erau o gramada de persoane la cursuri..oare mai sunt?

moondance
19.01.2011, 20:02:21
Buna fetelor!Poate sa-mi spuna si mie cineva un grup de dans folcloric pt nunta?Habar nu am unde sa caut.Multumesc!

raluca_varga
22.01.2012, 11:42:54
Buna fetelor!Poate sa-mi spuna si mie cineva un grup de dans folcloric pt nunta?Habar nu am unde sa caut.Multumesc!

Buna,

Eu la nunta mea voi avea Ansamblul Calutul din Caiuti. Abia astept sa vad daca vor fi incantati invitatii, insa la o alta nunta la care au fost au facut mare show(dupa ce si-au terminat numarul au luat invitatii la dans, au furat mirreasa si au fost in disco etc.). Ti-i recomand cu caldura! Daca scrii pe youtube: Formatia Calutul din Caiuti Bacau iti apar 2 filmulete cu ei la o nunta, iar daca scrii Ansamblul Calutul din Caiuti iti apar mai multe fimulete cu spectacolele sustinute de ei.

O zi frumoasa!

Ancut
23.01.2012, 22:36:17
Buna,

Eu la nunta mea voi avea Ansamblul Calutul din Caiuti. Abia astept sa vad daca vor fi incantati invitatii, insa la o alta nunta la care au fost au facut mare show(dupa ce si-au terminat numarul au luat invitatii la dans, au furat mirreasa si au fost in disco etc.). Ti-i recomand cu caldura! Daca scrii pe youtube: Formatia Calutul din Caiuti Bacau iti apar 2 filmulete cu ei la o nunta, iar daca scrii Ansamblul Calutul din Caiuti iti apar mai multe fimulete cu spectacolele sustinute de ei.

O zi frumoasa!

Asa este, au facut o super, super, super atmosfera !
Am fost foarte incantati de ei, danseaza f frumos, au avut un program f bine pus la punct, cu dansuri din toate zonele tarii, costume specifice zonei respective, am fost direct implicata ca si sora a miresei, au dansat si invitatii la final, plus ca am fost pe urma cu ei in discoteca, ne-am distrat maxim !!!!!
Ii recomand din toata inima, mi-a placut mult si de ei si de coordonatorul grupului, s-a vazut ca dansau de placere !

alexandra.cojocariu.25
31.07.2012, 21:27:50
Buna, miresici!
Imi puteti recomanda in Bacau un instructor de dans? Ma intereaseaza in special coregrafie pentru valsul mirilor, dar si cate putin din categoriile de dans uzuale.
Multumesc!

danuta_2014
07.01.2014, 13:08:25
Buna,

O zi frumoasa!

Buna,Imi place aceasta formatie dar nu gasesc nici un tel de contact. Poti sa ma ajuti te rog?
merci,
danuta