PDA

Versiunea completa : Restaurantul Steaua Apelor

alex99_p
12.03.2010, 16:10:34
Buna fetelor,

Vroiam sa va recomand restaurantul unde am facut eu nunta, si anume restaurantul Steaua Apelor.
Lumea este putin reticenta cand aude de acest restaurant deoarece nu este tocmai in oras, insa va spun cu mana pe suflet ca cine vrea cu adevarat sa vina la nunta vine oricum, oriunde ar fi restaurantul.
Noi am pus un autocar intreg la dispozitia invitatilor, insa toti au venit cu masinile lor, s-au distrat si au si baut pe saturate (probabil au sofat sotiile, nu stiu exact).

Restaurantul este absolut superb, si toti invitatii au fost socati la modul cel mai placut de acea oaza de verdeata ascunsa in acel satuc (la Nufarul). Noi am facut nunta in iunie si am avut si invitati multisori din Constanta.

Mancarea este fooooarte buna! Dl Bucatar Cucu este specializat in Germania si invitatii au ramas uimiti de bunatatea bucatelor. Tot personalul este foarte amabil si dragutz, si pe deasupra ei iti amenajeaza si restaurantul cu tot felul de decoratiuni.

Am facut si cununia religioasa tot acolo in complex si a fost totul absolut superb. Va spun toti invitatii au plecat extrem de incantati si am facut si niste poze foarte frumoase acolo in curte (in complexul acela).

Va doresc succes si o sa incerc in curand sa postez si niste fotografii!

lyana_D
01.05.2010, 19:41:12
eu ink astept pozele ;;)