PDA

Versiunea completa : Casa Piratilor

Daisy1
17.03.2010, 10:40:31
Buna miresici,

Am gasit intamplator site-ul de la Casa Piratilor si...surpriza... am vazut ca organizeaza nunti si ca in poze sala arata chiar bine :D

A fost vreuna dintre voi la nunta acolo, sau si mai bine, ati facut voi nunta acolo? Cum e meniul, servirea, ce conditii sunt?

Ms

roxana
17.03.2010, 13:40:25
Buna miresici,

Am gasit intamplator site-ul de la Casa Piratilor si...surpriza... am vazut ca organizeaza nunti si ca in poze sala arata chiar bine :D

A fost vreuna dintre voi la nunta acolo, sau si mai bine, ati facut voi nunta acolo? Cum e meniul, servirea, ce conditii sunt?

Ms
miresica ramonika27 a avut nunta acolo, si a fost foarte multumita
N-a mai intrat de ceva vreme pe forum, eventual incearca s-o contactezi pe PM

Shireen
17.03.2010, 23:08:18
Buna miresici,

Ms

nu stiu cum e nunta dar mancarea este f f f buna ;-) nu stiu daca ai gustat platourile lor sau ciorba de fasole in paine cu ciolan afumat:-"

Ancky
18.03.2010, 07:47:51
nu stiu cum e nunta dar mancarea este f f f buna ;-) nu stiu daca ai gustat platourile lor sau ciorba de fasole in paine cu ciolan afumat:-"
Nu stiu despre treaba cu mancarea foarte buna, dar ultima data cand am fost acolo am facut o toxinfectie alimentara de toata frumusetea, atat eu cat si o prietena. Si tot cu ocazia asta am auzit de la cunoscuti, inclusiv parintii mei tot felul de povesti cu chestii gasite in mancare/bautura. Eu una nu va recomand, plus ca nu imi imaginez exact unde faci nunta acolo.

andreeaamalia
18.03.2010, 20:28:14
Nu stiu despre treaba cu mancarea foarte buna, dar ultima data cand am fost acolo am facut o toxinfectie alimentara de toata frumusetea, atat eu cat si o prietena. Si tot cu ocazia asta am auzit de la cunoscuti, inclusiv parintii mei tot felul de povesti cu chestii gasite in mancare/bautura. Eu una nu va recomand, plus ca nu imi imaginez exact unde faci nunta acolo.
salut!este o sala speciala pt nunti undeva la subsol.am facut un revelion acolo si de aceea stiu
intradevar nici eu nu as recomanda locatia!

ella_hadasa
12.06.2010, 12:22:12
Am fost la o nunta acolo...Mancarea a fost super buna...Va atasez niste poze cu meniul..

lore_edana
12.06.2010, 23:47:22
ce capacitate are sala?

ella_hadasa
13.06.2010, 09:11:56
ce capacitate are sala?
La nunta la care am fost...erau in jur de 120 de pers...Mesele erau aranjate de o parte si de alta, iar ringul de dans in mijloc...generos..