PDA

Versiunea completa : Rochii ocazie in Galati

csim
09.04.2010, 09:47:20
Fetelor pe unde sunt magazine cu rochii frumoase de ocazie (pentru nasa) in orasul nostru sau in Braila? Eu am 2 copii mici si nu am mai fost de foarte mult timp pe la magazine, asa ca apelez la ajutorul vostru. Multumesc.

deea24gl
04.06.2010, 19:46:42
Am foat azi cu mami sa isi dea comanda de rochie...:-B
Acest model dar pe visniu..

mortisha_20
07.06.2010, 11:24:09
Am foat azi cu mami sa isi dea comanda de rochie...:-B
Acest model dar pe visniu..
imi poti spune si mie daca se poate si cat o ajunge?

deea24gl
07.06.2010, 12:28:42
320 lei iubita,sunt si la 300 si rochiile scurte ajung si la 200 lei parcaasa am vz..

mortisha_20
07.06.2010, 12:51:28
320 lei iubita,sunt si la 300 si rochiile scurte ajung si la 200 lei parcaasa am vz..
imi dai un pm cu magazinul sau de unde sunt

deea24gl
08.06.2010, 17:26:21
imi dai un pm cu magazinul sau de unde sunt
de la sadrini de langa posta mare...iti dau prin pm adresa site-ului..

elenaveronica
08.06.2010, 20:09:03
buna fetele...de la sabrini mi-am luat si eu rochitica cand am fost d-soara de onoare...atasez o pozica sa va faceti o idee...am dat pe ea 260 de lei...pupici...

irene_gl
08.06.2010, 23:12:48
rochii superbe sunt la adam si eva in micro 19 exact langa fostul magazin mocheta.cele mai frumoase din gl,de calitate,nu kitsh-uri ca in rest.chiar nu ma asteptam sa gasesc asa multe modele.de acolo mi-am cumparat rochia de cununie.

irene_gl
08.06.2010, 23:13:27
de acolo o sa ii iau si mamei si cred ca si soacrei.

deea24gl
09.06.2010, 12:52:37
ei lasa draga mea ca si sadrini are rochi frumoase..

irene_gl
09.06.2010, 23:52:55
ei lasa draga mea ca si sadrini are rochi frumoase..

normal,nu ma indoiesc de asta,gusturile difera,si bugetele difera.eu nu am vrut sa jignesc pe nimeni.in magazinele in care am intrat nu mi s-au parut asa deosebite ca acolo,si multe cam sclipicioase.

aura24i
10.06.2010, 18:00:15
vreau si eu adresa site-ului, te rog...

airkaterine
22.06.2010, 00:58:09
De la adam si eva isi cumpara si maicamea mereu costume.Intradevar sunt aduse de la turci dar sunt frumoase si de calitate...plus ca in galati nu gasesti alte alternative.E ok ca magazin...si pt nunta cred ca de acolo isi va lua maicamea rochia...asta daca intre timp nu i-o cumpar eu de aici:>

deea24gl
23.06.2010, 17:45:52
normal,nu ma indoiesc de asta,gusturile difera,si bugetele difera.eu nu am vrut sa jignesc pe nimeni.in magazinele in care am intrat nu mi s-au parut asa deosebite ca acolo,si multe cam sclipicioase.
Asa este ,ai o mare dreptate,adevarul eca au niste modele de vomiti,dar asta banuiesc ca pt toate gusturile,pt ca inclin sa cred mai sunt fete carora le place asa..ee treaba lor.Oricum nu m-am uitat la ele,ci la acelea care isi merita bani intradevar...pop irene..

deea24gl
23.06.2010, 18:39:03
Am fost cu mama azi la sadrini sa isi ridice rochia,si-a facut-o la comanda exact cum avrut ea...va atasez poze...

nuttree
23.06.2010, 21:35:09
Mai are oleaca mamai pana da burtica jos..
LAsa ca ii sta bine si asa, o doamna infloritoare de varsta medie. Daca era slaba m-as fi gandit ca are ceva, e bolnava, doamne fereste.

Eu am gasit in Tiglina doua magazine cu rochii de ocazie faine si f ieftine(pacat ca toate sunt scurte, merg numai ptr de-alde noi, tinere si slabe):lA raspeberry si vizavi, in spate la tiganii cu florile, intr-un magazin sus pe scari(acolo am vazut rochii de seara la 50 de lei si unele erau fainute).O prietena si-a luat din Miniprix o richie de seara neagra cu 20 de lei, dar ea e chilipirgioaica de fel.

justy
23.06.2010, 21:45:19
Am fost cu mama azi la sadrini sa isi ridice rochia,si-a facut-o la comanda exact cum avrut ea...va atasez poze...

super rochia si ii sta bine mamei tale...sa o poarte cu placere...

deea24gl
23.06.2010, 21:49:19
LAsa ca ii sta bine si asa, o doamna infloritoare de varsta medie. Daca era slaba m-as fi gandit ca are ceva, e bolnava, doamne fereste.

Eu am gasit in Tiglina doua magazine cu rochii de ocazie faine si f ieftine(pacat ca toate sunt scurte, merg numai ptr de-alde noi, tinere si slabe):lA raspeberry si vizavi, in spate la tiganii cu florile, intr-un magazin sus pe scari(acolo am vazut rochii de seara la 50 de lei si unele erau fainute).O prietena si-a luat din Miniprix o richie de seara neagra cu 20 de lei, dar ea e chilipirgioaica de fel.
Da,mamica tanara am eu,ma facut la 17 anisori,unde este aces miniprix,ca mai curioasa cu 20 lei aia...

airkaterine
24.06.2010, 00:29:59

Stiu si eu magazinul care e in spate la flori in tiglina si da asa e are lucruri foarte dragute si de calitate...cred daca nu ma insel ca sunt fabricate in romania:|

nuttree
25.06.2010, 09:58:00
In Micro 19,vizavi de Spitalul Judetean. Este o zi din saptamana cand aduc marfa noua, dar nu mai tin minte care e. Cred ca joi.
Cred ca articolele provin de la solduri, asa ca puteti gasi si mici comori, dar si multe lucruri de calitate dubioasa.Depinde de noroc, cum ziceam, prietena mea are un talent ascuns.:-p

LittleQT
14.01.2011, 14:25:21
Am facut un rezumat la ce-am gasit p-aici:

* sandrini
* adam&eva
* home center
* cel din tiglina din spate de la florarie (erau 2, unul nu mai e)

Ma tot intreaba mama ea ce sa-si cumpere si cum nu sunt in Galati, ma gandeam s-o ajut macar cu directii.
Mai stiti si alte magazine?

cory87
25.03.2011, 19:04:50

* sandrini
* adam&eva
* home center

Ma tot intreaba mama ea ce sa-si cumpere si cum nu sunt in Galati, ma gandeam s-o ajut macar cu directii.

Dar la un atelier de creatie vestimentara nu ar avea incredere?
Stiu ca au materiale frumoase unele case de moda din Galati.

LittleQT
22.07.2011, 11:08:07

* sandrini
* adam&eva
* home center

Ca sa vin si cu raspuns, mama si-a gasit pana la urma la Sandrini: corset+fusta, albastru cu negru, undeva in jur de 300 de lei. I-a venit bine si a fost foarte multumita.