PDA

Versiunea completa : Hotel Do Stil

sorinadorina
09.04.2010, 10:04:19
Fetelor, ce parere aveti despre Do Stil?

sorinadorina
20.04.2010, 19:49:08
poze cu sala ...

sorinadorina
19.05.2010, 12:41:38
Poze noi Do Stil.

sorinadorina
26.07.2010, 12:50:55
Chiar nu mai face nimeni nunta la Do Stil? Sunt singura?

rambina
04.08.2010, 19:01:25
Buna,o prietena de-a mea a avut nunta anul trecut la do si sincer mie personal nu mi-a placut deloc,mancare rece si putinaa,spatiul destul de mic de dans(aici depinde si de cati invitati ai) si sa ai grija la sonorizare ca au doar 2 boxe mari care sunt destul de aiurea puse,adica la primele 2 mese din stanga ,dreapta cum intri nu te poti intalege la masa din cauza muzicii.Tu cati ai la nunta?Si de curiozitate cat e acum meniul la do?
Multumesc

sorinadorina
05.08.2010, 00:33:50
Buna,o prietena de-a mea a avut nunta anul trecut la do si sincer mie personal nu mi-a placut deloc,mancare rece si putinaa,spatiul destul de mic de dans(aici depinde si de cati invitati ai) si sa ai grija la sonorizare ca au doar 2 boxe mari care sunt destul de aiurea puse,adica la primele 2 mese din stanga ,dreapta cum intri nu te poti intalege la masa din cauza muzicii.Tu cati ai la nunta?Si de curiozitate cat e acum meniul la do?
Multumesc

Ciao,

Sa stii ca esti prima de la care aud lucruri negative. Chiar am vorbit cu cineva care a avut nunta in 24 aprilie si a fost foarte multumita si de mancare si de personal.

Prietena ta a folosit doar doua boxe pentru toata sala? Sunt cam putine. Cel care i-a asigurat sonorizarea n-a venit cu nimic?

O sa am in jur de 150-170 persoane, nu am impartit invitatiile inca.

Meniul este intre 180 si 200 lei si include 2 sucuri de 0,25 ml , 2 ape 0,33 ml, 1 bere, cafea-oricat si fructe .

Nu se platesc ospatarii si bucatarii si nici nu se percepe vreo chirie.
Asa erau preturile cand am semnat eu contractul, prin februarie. Poate s-o mai fi schimbat ceva.

Daca ai ceva poze de la nunta prietenei tale, te rog sa-mi trimiti si mie un mp.
Multumesc.