PDA

Versiunea completa : Pensiuni langa Manastirile Varatec/Agapia

Katharsis
17.04.2010, 10:21:47
Recomandari, impresii, de bine sau de mai putin bine. As vrea ca o asemenea pensiune sa fie gazda petrecerii noastre. Poate fi si cu accente rustice.
Va multumesc si spor la pregatiri!

Katharsis
19.05.2010, 09:22:50
Recomandari, impresii, de bine sau de mai putin bine. As vrea ca o asemenea pensiune sa fie gazda petrecerii noastre. Poate fi si cu accente rustice.
Va multumesc si spor la pregatiri!

Am gasit dar am asteptat sa parafez intelegerea din motive subiective, inainte de a dezvalui locatia. Este exact ceea ce cautam si singurul lucru care ar mai trebui sa se intample ca petrecerea sa fie de neuitat, ar fi sa tina si vremea cu noi! Pensiunea "Maria" din Agapia: 10 pentru locatie si 10 pentru d-na Nastasa, proprietara.

RalucaAndreea
20.05.2010, 09:48:18
bravo, iubita! e un loc cu adevarat minunat!
nota 10 si pentru tine :)

roxana20011
11.01.2011, 23:16:04
Buna tuturor,

sunt noua pe acest forum, miresica de august 2011:):">
facem nunta la PENSIUNEA EDEN AGAPIA - noi am ales terasa, pentru ca am vrut afara, si vrem ca nunta sa inceapa din cursul zilei- dupa cununia religioasa si sedinta noastra foto:)

apropos de locatie, este vreo miresica care stie detalii pentru ceea ce am ales noi, pensiunea EDEN?

multumesc mult si mult succes cu organizarile!!

andreea.c
21.10.2011, 12:07:40
Buna Roxana,

M-ar interesa sa stiu cum a fost nunta la pensiunea Eden?
Imi place foarte mult din ce vad pe site-ul lor, si mi-as dori sa o rezerv si eu pt anul viitor.
Daca mai esti prin zona, astept un raspuns.
Mersi frumos

arama.stefania
06.01.2012, 00:42:05
buna! eu am avut nunta anul trecut in septembrie si am fost sa vad si localul eden......dupa parerea mea tot ce e mai dragut e afara....inauntru e .....nimic interesant sa zic asa.....daca soamne fereste ploua si va trebui sa va mutati inauntru va fi aiurea...ft putin loc de dans si mai ales daca veti avea multe persoane,nu veti mai dansa deloc..... in fine,da,daca o vei face afara va fi ft frumos...eu am facut nunta la varatec la cort si sincer a fost superb,localul,servirea,impecabile...eu zic sa mai interbi si alte persoane despre competenta celor de acolo pt ca eu am fost la o nunta(nu la eden),la central si servirea si meniul au fost jenante......sa speram ca nu e asa la toate restaurantele! eu am avut noroc,la varatec a fost totul perfect! informeaza-te bine ca sa nu ai parte de surprize in cea mai fericita zi din viata ta! good luck!

roxana2k
08.02.2012, 16:09:18
Buna, daca aveit probleme cu gasirea unui hotel bun cu sau fara restaurant pentru nunta, eu am gasit pentru nunta fratelui meu aici *** sunt multe cu multe poze si filmari, mi s-a parut util

tzwtzw1
16.02.2013, 15:21:03
fetelor dar de pensiunea varatec ce stiti?cortul lor pt nunti?a avut vre-o una din voi sau ati fost la nunta acolo?ce pareri aveti?mi-ar placea si mie tare mult petrecerea sa o facem la cortul lor :-* .multumesc!

Netty
03.03.2013, 23:45:28
Dragă tzwtzw1

dat fiind faptul că am fost anul trecut la nunta unei prietene, la cortul respectiv, voi atașa câteva foto, din cele date de ea. Sper să te ajute să -ți formezi o părere. Mie personal mi-a plăcut tot...mâncarea, prăjiturile, băuturile , locația, ringul, muzica, absolut tot.
546402546403

Netty
04.03.2013, 00:06:02
continuare...căci sunt destul de mari546404546405 ;-), plus că nu le țin în pc